برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

سئو سایت

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
سئو سایت
بهبود سئو سایت و افزایش رتبه کلمات کلیدی در نتایج جستجو گوگل اهمیت و تاثیر زیادی در موفقیت کسب و کارها دارد. امروزه با توجه به اینترنتی شدن فضای کسب و کار حضور پر قدرت در اینترنت شاخصی بسیار تاثیر گذار بر موفقیت هر کسب و کاریست. سئو برای کسب و کارهایی که در فکر حضور موفق در بازار اینترنتی و آنلاین هستند نه یک انتخاب، بلکه یک ضرورت است.
سئو سایت نیازمند آشنایی با اصول فنی و ابزارهای تکنیکال ، اصول تولید و انتشار محتوا و آشنایی عمیق با الگوریتم و فاکتورهای رتبه دهی گوگل است. در دوره کنونی نه فقط کسب و کارهای اینترنتی و استارتاپ ها ، بلکه هر کسب و کار دیگری برای بقا و افزایش فروش به حضور در رتبه های بالای گوگل نیاز دارند. در حقیقت جنگی برای حضور در صفحه اول گوگل و جایگاه های بالا در کلمات کلیدی در بین کسب و کارها در جریان است. امروزه بیشترصاحبان کسب و کارو کارآفرینان به اهیمت سئو سایتشان و ارتقا رتبه در گوگل و حضور قوی تر در فضای اینترنت پی برده اند. اینجاست که بهبود سئو سایت و قرار گرفتن در رتبه های بالاتر در یک کلمه یا کلماتی خاص برای کسب و کارها حیاتی می شود. بهبود رتبه سایت به عوامل مختلفی مانند تولید محتوا ، سرعت سایت ، لینک سازی درست، برطرف کردن ایرادات فنی و استفاده از ابزارهای نظارتی مانند گوگل وبمستر و آنالیتیکس بستگی دارد. پروسه سئو سایت یک پروژه بلند مدت و زمانبر است که نیاز به توجه به مسایل مختلفی مانند الگوریتم های گوگل دارد. همچنین سئو سایت فروشگاهی تفاوت های فراوانی یا بهینه سازی سایت شرکتی یا یک سایت شخصی دارد. در صورت انجام اشتباه و استفاده از روش های غیر قانونی و غیر مجاز مانند سئو کلاه سیاه ممکن است در کوتاه مدت نتایجی کسب شود. ولی سایت شما در معرض خطر جریمه شدن و پنالتی از طرف گوگل قرار می گیرد. در این صورت سایت شما از نتایج جستجو حذف شده و یا به رتبه های بسیار پایین تر منتقل می شود که عملا باعث دیده نشدن سایت و کاهش بسیار چشمگیر ترافیک سایت می شود. برای بهبود سئو سایت و افزایش ترافیک ارگانیک بهتر است از روش های اصولی استفاده کرد. هزینه سئو وبسایت شامل طراحی ساختار و لینک های سایت ، تولید مطالب مفید و کاربر پسند و ساخت بک لینک است. با اجرای درست و اصولی این روش ها با مدتی صبر به مرور ترافیک سایت افزایش پیدا میکند و در یک بازه 6 ماهه تا 1 ساله در صورت رعایت قوانین گوگل شاهد افزایش رتبه چشمگیر سایت در گوگل با کلمات کلیدی خواهید بود.
$h2

انواع سئو سایت

$/h2

سئو داخلی (On page SEO)

مجموعه ای از اعمال و فعالیت ها در داخل سایت. سئو داخلی خود شامل دو بخش است: سئو تکنیکال و سئو محتوایی.

سئو تکنیکال

سئو تکنیکال به تمامی موارد فنی سایت می پردازد از جمله:
 • ساختار URL
 • بررسی متا تگ های مهمی که باید در سایت قرار بگیرد از جمله h1 ، تگ ALT و ...
 • سرعت لود سایت
 • طراحی UI/UX سایت
 • بررسی خطای سری 400 و 500 سایت
 • بررسی سایت مپ و چک کردن ریدارکت های 301 و 302

سئو محتوایی

سئو محتوایی به تمامی مواردی که در بهینه کردن محتوای سایت موثر هست می پردازد از جمله:
 • تعیین استراتژی محتوایی با توجه به رقبا
 • بررسی کلمات کلیدی هر محتوا
 • بررسی محتواهای سایت با توجه قواعد سئوی محتوایی
 • برنامه مناسب جهت انتشار و بارگذاری مطالب بر روی سایت
 • رعایت لینک های داخلی
 • لینک سازی حرفه ای 
 • بهبود عکس های سایت

سئو خارجی (Off-page SEO)

به هر اقدام خارج از سایت که باعث بهبود سرچ و بازدید می شود سئو خارجی می گویند، از جمله مواردی که میتوان انجام داد شامل:
 • رپورتاژ آگهی
 • لینک های بیرونی
 • تبادل لینک
 • فعالیت در شبکه های اجتماعی
 • فعالیت در انجمن ها
 • ارسال دیدگاه های ارزشمند در سایت های دیگر
$h2

راهنمای کارفرما برای برونسپاری پروژه سئو سایت

$/h2

نحوه نظارت بر اجرای پروژه سئو توسط فریلنسرها

شما به عنوان صاحب یک کسب و کار اینترنتی مطمئنا حساسیت زیادی روی وبسایت خود دارید. پروژه های سئو عمدتا پروژه هایی زمانگیر هستند و نتایج سئو و بهبود رتبه سایت در کلمات کلیدی مخصوصا در کلمات با رقابت بالا زمان زیادی برای حصول نتیجه زیاد دارند. در این حالت چکونه می توان کیفیت کار سئوکار و خدمات سئو را بررسی کرد؟
برای انجام پروژه سئو توسط یک فریلنسر متخصص سئو، لازم است یک مسیر مشخص و دقیق را برای فریلنسر متخصص سئو ترسیم کرد. بهترین راه برای انجام پروژه سئو تعریف پروژه برای یک بازه زمانی بلند ( مثلا یک ساله یا دو ساله ) و ایجاد مراحل 1 ماهه و پرداخت مبلغ به فریلنسر در پایان هر مرحله پس از گرفتن گزارش آن مرحله است. فریلنسر در پایان هر مرحله می تواند یک گزارش سئو شامل فعالیت هایی که در این مدت انجام داده و نتایج آن فعالیت ها ارایه کند. نتیجه نهایی فعالیت های سئو ممکن است ماهها طول بکشد، ولی از طریق ابزارهایی مانند گوگل وبمستر ، گوگل آنالیتیکس و حتی سیمیلاروب می توان تا حد زیادی متوجه بهبود رتبه و سئو سایت و نتایج گام به گام فعالیت های انجام شده برای سئو شد. این گزارش می تواند در قالب یک فایل ورد یا پی دی اف ، اکسل و همراه اسکرین شیت از نرم افزارهای مونیتور و تحلیل سئو مانند GTMetrix، Moz، Ahrefs، Google Analytics و ... باشد. شما می توانید از فریلنسر بخواهید در پایان هر مرحله گزارش کاملی از فعالیت های انجام شده در آن مرحله را با شما به اشتراک بگذارد تا بتوانید نظارت و کنترل کافی بر روند سئو سایت خود داشته باشد. برای راهنمایی بیشتر پیشنهاد می‌کنیم مقاله "نوشتن قرارداد سئو" را مطالعه بفرمایید.
برای ثبت سفارش پروژه ارتقا سئو سایت و افزایش رتبه کلمه های اصلی و کلیدی می توانید در کارلنسر به راحتی یک پروژه ثبت کنید. پس از مدت کوتاهی با مشاهده فریلنسرهای متخصص و بررسی پیشنهادات آنها و مقایسه نمونه کار، هزینه و زمان پیشنهادی می توانید بهترین فریلنسر را برای ارتقا رتبه وب سایت خود انتخاب کرده و پروژه خود را برونسپاری کنید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش سئو سایت
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای سئو را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
مشاهده بیشتر

سئو سایت

ارتقا رتبه در گوگل، افزایش رتبه سایت از کلمات کلیدی و بهبود سئو سایت، یکی از خدمات بسیار پرطرفدار در فضای کسب و کارهای اینترنتی است. ولی سئو چیست و چه اهمیتی در موفقیت و افزایش ترافیک و مشتریان سایت دارد؟ SEO مخفف کلمه search engine optimization است. به زبان ساده سئو سایت مجموعه عوامل و خدماتیست که باعث افزایش ترافیک سایت از طریق کسب رتبه های بالاتر با کلمات کلیدی در گوگل و سایر موتورهای جستجو می گردد. در حقیقت اگر به دنبال افزایش ترافیک و بهبود جایگاه خود در اینترنت هستید و می خواهید در فضای اینترنتی رقابت کنید مسلما علاوه بر داشتن یک وبسایت نیاز به خدمات سئو حرفه ای و مطابق استانداردهای گوگل دارید. البته نیازی به نگرانی نیست و نیاز نیست شما همه این کارها را خودتان به تنهایی انجام دهید. اگر هنوز یک نشانی رسمی در اینترنت ندارید می توانید با سفارش طراحی سایت وردپرس فروشگاهی یا شرکتی شروع به فعالیت کنید. برای بهبود سئو سایت و رتبه و جایگاه سایتتان نیز می توایند از خدمات فریلنسرهای با سابقه و حرفه ای کارلنسر با کمترین هزینه بهره ببرید. .
سئو سایت برای گوگل و سایر موتورهای جستجو را می توان به دو دسته on page SEO و off page SEO تقسیم کرد.
 • سئو داخلی یا On page SEO :مجموعه فعالیت هاییست که به بهینه سازی صفحات وبسایت با تمرکز بر عوامل تشکیل دهنده هر صفحه وبسایت می پردازد. از جمله این عوامل می توان به تولید محتوا، افزایش سرعت سایت، نقشه و ساختمان سایت ، درست کردن متا تایتل و متا دیسکریپشن مناسب ، افزایش نرخ تبدیل و افزایش زمان سپری شده کاربر در سایت اشاره کرد. 
 • سئو خارجی یا Off page SEO: شامل تمام عملیات و موارد خارج از سایت است که باعث افزایش رتبه سایت شما می شود. این فعالیت ها شامل بک لینک سازی ، فعالیت در شبکه های اجتماعی و سایر موارد می باشد.
$h2

چگونه یک سئو کار را استخدام کنیم؟

$/h2
استخدام سئوکار در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام سئو کار می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام سئو کار دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام سئو کار حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص سئو در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.

شما می‌توانید سئو کار مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:

 • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای متخصصین سئو باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین سئو کار را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با سئو کار هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام سئو کار، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.
$h2

تاثیر رفتار کاربران بر سئو سایت

$/h2
الگوریتم های جدید گوگل مانند Rank brain با هدف بررسی رفتار کاربران در صفحات سایت طراحی و پیاده سازی شده اند. از این رو طراحی تجربه کاربری کاربر پسند روز به روز اهمیت بیشتر پیدا می کند. به نظر می رسد رفته رفته طراحی UX و UI نقشی بسیار مهم و کلیدی در رتبه بندی وبسایت ها پیدا کرده اند. یکی از دلایل کلیدی بودن این فاکتورها تاثیر مستقیم بر روی زمانیست که کاربر در سایت سپری می کند. زمانی که یک کاربر از ورود تا خروج در سایت شما سپری می کند dwell time نامیده می شود. صرف زمان بیشتر توسط کاربر در سایت و حرکت از یک صفحه به سایر صفحات از فاکتورهای کاربردی بودن سایت برای کاربر است و گوگل در رتبه دهی وبسایت ها این فاکتور را با اهمیتی بالا در نظر می گیرد. برای انجام پروژه سئو سایت خود می توانید از متخصصین سئو در سایت کارلنسر کمک بگیرید
عوامل رتبه بندی گوگل روز به روز در حال تغییر است. گوگل هیچگاه جزییات الگوریتم های رنکینگ و رتبه دهی خود را به طور کامل برای یوزرها فاش نمی کند. ولی گوگل بارها تاکید کرده که هدف الگوریتم سرچ آن بهبود تجربه کابران است. همچنین نحوه جستجوی کاربران در گوگل نیز از دلایلیست که گوگل مرتبا الگوریتم های خود را بهینه سازی میکند. برخی از مهمترین عوامل سئو سایت به صورت تیتروار از قرار زیر است:
 • تولید محتوای سئو شده و مناسب
 • تجربه كاربری مناسب و بهینه
 • استفاده درست از متا تایتل و دیسکریپشن
 • داشتن لینک های داخلی و خارجی قدرتمند
 • اعتبار دامنه کلی وبسایت
برای سفارش پروژه بهینه سازی سایت و استفاده از خدمات سئو وبسایت می توانید از فریلنسرهای سئوکار کارلنسر استفاده کنید. برای شروع یک پروژه ثبت کنید و در زمان کوتاهی از بین پیشنهادات اقدام به بررسی و استخدام بهترین فریلنسر سئوکار نمایید.
$h2

سئو سایت، هزینه یا سرمایه گذاری 

$/h2
سئو سایت پروسه ای زمانبر و مستلزم صبر، تلاش، دانش فنی و صرف وقت و هزینه است. ما معتقدیم هزینه ای که صرف سئو می شود بر خلاف هزینه ای که صرف سایر روش های جذب مشتری مانند تبلیغات کلیکی و بنری می شود یک سرمایه گذاری پر بازده و قدرتمند است. با ذکر یک مثال سعی می کنیم برتری سئو به سایر روش ها را نشان دهیم:
فرض کنیم شما یک فروشگاه آنلاین یا سایت اینترنتی راه اندازی میکنید. هدف شما رسیدن یه تعداد 5000 کلیک و کاربر جدید در روز است. برای این هدف شما یک بازه 18 ماهه را در نظر میگیرید.
هزینه سئو برای رسیدن به 5000 کلیک: هزینه تولید محتوا + سئو اگر شما با راههایی به جز سئو مانند تبلیغات کلیکی یا بنری قصد رسیدن به این هدف را داشته باشید هزینه های زیر را محتمل خواهید شد: هزینه تبلغات کلیکی: 5000 * 500 تومان ( میانگین تبلیغات گوگل ادز) = 2500000 هزینه تبلیغات روزانه ( ماهیانه 75 میلیون تومان هزینه ماهیانه تبلیغات کلیکی گوگل ادز ) هزینه تبلیغات بنری: 5000 * 300 تومان ( میانگین قیمت تبلیغات بنری) = 1500000 هزینه روزانه ( 45 میلیون تومان هزینه ماهیانه تبلیغات بنری)
$h2

دلیل برتری سئو بر تبلیغات کلیکی و بنری چیست؟

$/h2
 • با استفاده از تبلیغات کلیکی و بنری شما همیشه نیاز به هزینه مستمر دارید. به محض اینکه تبلغات را متوقف کنید نمایش سایت شما متوقف شده و ترافیک شما از بین می رود
 • با استفاده از سئو، شما ممکن است دیرتر به صفحه اول گوگل بیایید، ولی شما یک جایگاه پایدار خواهید داشت که بدون نیاز به صرف هزینه های گزاف شما ترافیک بالایی را از طریق جستجوی کاربران در موتور جستجو جذب خواهید کرد. در حقیقت سئو در میان مدت و طولانی مدت بسیار بسیار مقرون به صرفه می باشد
 • نرخ پرش یا بانس ریت (ترک سایت) برای کاربرانی که از طریق تبلیغات کلیکی می آیند حدود 70 درصد و برای کاربرانی که از طریق سئو و ارگانیک به سایت شما می آیند حدود 50 درصد است.
 • مدت زمان حضور کاربر در سایت یا dwell time به طور میانگین در تبلیغات کلیکی و بنری زیر 1 دقیقه و در سئو بالای 2:30 می باشد
 • تعداد صفحات مشاهده شده کاربر در تبلیغات کلیکی و بنری حدود 1.5 و در سئو بالای 4.5 صفحه می باشد
 • نرخ تبدیل یا conversion rate در تبلیغات کلیکی و بنری 1 درصد و در سئو بین 8 تا 10 درصد است
$h2

هزینه استخدام سئو کار چقدر است؟

$/h2
هزینه انجام پروژه های سئو با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری سئو کار متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام سئو کار، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام متخصصین سئو و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود.
اگر از هزینه انجام پروژه سئو‌ تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و سئو کار تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص)، در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی سئو به توافق برسید.
$h2

نکات مهم برای استخدام سئو کار

$/h2
هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه سئو
رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام سئو کار دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.
$h2

مزایای استخدام متخصصین سئو در کارلنسر

$/h2
از مزایای استخدام سئو کار در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای سئو کار، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما ( مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد )
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص سئو
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و سئو کار
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟ از هزینه انجام پروژه اطلاع دقیقی ندارم و کیفیت در اولویت است. بودجه توسط کارلنسر تعیین شود.
تا
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید سئو سایت
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی