برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×
طراحی گرافیک

طراحی گرافیک حرفه ای راهی برای افزایش موفقیت و فروش شما

طراحی گرافیک امروزه اهمیت بیشتری از قبل دارد. با رشد اینترنت و فضای مجازی دیگر حضور آنلاین نه یک امکان بلکه یک ضرورت است. در فشای دیجیتال امروزی برندها فرصت بسیار کمی برای دیده شدن دارند. در واقع یا برند شما در نگاه اول مخاطب را جذب می کند و یا شانس خود را در رقابت از دست می دهد . طراحی یک لوگو جذاب ، هویت بصری و پوستر قسمتهایی مهم از یک پلن بازاریابی موثر هستند. با سپردن پروژه‌های طراحی گرافیک خود به گرافیست های حرفه ای و استخدام طراح گرافیک دورکار و غیر حضوری از طریق کارلنسر با صرف کمترین هزینه بهترین نتیجه را حاصل کنید .
واژه طراحی گرافیک برای بسیاری از افراد یک رشته یا شغل جذاب پر از خلاقیت و رنگ را تداعی می کند. البته این تعریف و تداعی چیزی دور از انتظار و واقعیت این رشته نیست. اما اگر بخواهیم به طور دقیق تر نگاه کنیم می توانیم بگوییم که، طراحی گرافیک هنر ایجاد محتوای تصویری برای ایجاد ارتباط با مخاطب است.
استخدام طراح گرافیک حرفه ای یک نیاز و ضرورت برای بسیاری از کسب و کارهاست. اگر کسب و کار شما نیاز به طراحی لوگو، بنر ، بروشور و سایر خدمات گرافیکی برای تبلیغات و برند سازی دارد، استخدام گرافیست حرفه ای و خلاق می تواند تاثیر گذاری تبلیغات و هویت بصری برند شما را دو چندان کند. کارلنسر به عنوان یک پلتفرم برونسپاری پروژه امکان استخدام طراح گرافیک غیر حضوری را به صورت رایگان برای شما فراهم کرده است. همچنین با ارتقای پروژه خود می توانید اقدام به استخدام طراح گرافیک تمام وقت و حضوری نیز نمایید.
طراحی گرافیک به کار بردن سلسله ‌مراتب بصری و تکنیک ‌های ترکیب‌ بندی صفحه می باشد. طراحان گرافیک از تایپوگرافی و تصاویر استفاده می‌کنند، تا نیازهای خاص کاربران را برآورده کرده و بر منطق نمایش عناصر در طراحی‌های تعاملی تمرکز کنند؛ و در نهایت تجربه کاربر را بهینه تر نمایند. با برونسپاری پروژه طراحی گرافیک خود به گرافیست های حرفه ای کارلنسر و استخدام گرافیست های فریلنسر با صرف کمترین هزینه بهترین نتیجه را به دست آورید .
برای ثبت پروژه طراحی اینجا کلیک کنید

سفارش طراحی لوگو

نمونه پروژه‌های طراحی لوگو انجام شده در کارلنسر

سفارش طراحی پوستر

نمونه پروژه‌های طراحی پوستر انجام شده در کارلنسر

طراحی پوستر تبلیغاتی
طراحی پوستر
طراحی پوستر
طراحی بنر و پوستر
چند نمونه طراحی پوستر به سفارش دانشگاه
طراحی پوستر دستگاه اکوکاردیوگرافی
طراحی پوستر کارگاه مشاوره گروهی کاهش اضطراب امتحان
طراحی پوستر
سفارش پروژه
طراحی پوستر

سفارش طراحی کاراکتر

نمونه پروژه‌های طراحی کاراکتر انجام شده در کارلنسر

کارکتر پسر مردادی
طراحـــــــــی کاراکتـــــــــر
تصویر سازی کاراکتر
طراحی کاراکتر بانمک
سفارش پروژه
طراحی کاراکتر

سفارش تصویرسازی

نمونه پروژه‌های تصویرسازی انجام شده در کارلنسر

تصویرسازی دختر زند
تصویرسازی دیجیتالی
تصویرسازی سورئال از محیط کاربری آیفون 11
تصویرسازی از مجموعه شخصی
سفارش پروژه
طراحی تصویرسازی

سفارش طراحی جلد کتاب

نمونه پروژه‌های طراحی جلد کتاب انجام شده در کارلنسر

طراحی جلد کتاب و مجله
طراحی جلد کتاب
طراحی موکاپ کتاب عبور از دروازه خواب
طراحی جلد کتاب
سفارش پروژه
طراحی جلد کتاب

سفارش طراحی هویت بصری

نمونه پروژه‌های طراحی هویت بصری انجام شده در کارلنسر

طراحی بسته‌بندی
طراحی لوگو بار نوشیدنی گرم و سرد " بوبار "
کفش فروشی نیما
طراحی هویت بصری
سفارش پروژه
طراحی هویت بصری

طراحی گرافیک، تلفیق هنر، احساس و تکنیک

طراحی گرافیک، تلفیق هنر، احساس و تکنیک
طراحی گرافیک یک هنر باستانی است؛ که قدمت آن به نقاشی ‌های غارهای متعلق به ۱۷۰۰۰ سال پیش برمی گردد. طراحی گرافیک یا گرافیک دیزاین، به عنوان یک واژه که از صنعت چاپ دهه ۱۹۲۰ نشأت می‌گیرد و دامنه‌ای از فعالیت‌ها از جمله ایجاد لوگو را پوشش می‌دهد، جذابیت زیبایی ‌شناسی و جذب مخاطب را با استفاده از تصاویر، رنگ و تایپوگرافی به دست آورده است.
هر چند که عصر دیجیتال مستلزم طراحی با نرم‌افزارهای تعاملی است، اما طراحی گرافیک همچنان حول اصول خاصی می‌چرخد. برخورد صحیح با کاربران در نگاه اول بسیار مهم است. در استخدام طراح گرافیک پروژه ای یا حضوری باید به نحوه تعامل با کاربر یا مخاطب و سبک طراحی گرافیست توجه ویژه ای کرد. شما به عنوان یک طراح گرافیک باید درک محکمی از نظریه رنگ (روانشناسی رنگ ها) داشته باشید. انتخاب رنگ نه تنها باید منعکس‌کننده هدف باشد، بلکه باید انتظارات کاربران (به عنوان مثال، قرمز برای هشدار) را هم باید در نظر بگیرد. اغلب، طراحان گرافیک باید توجه کنند که زیبایی‌شناسی کار چگونه با انتظارات کاربران مطابقت داشته و قابلیت استفاده را، در یک تجربه روان و بدون مشکل با پیش‌ بینی نیازها و ذهنیت آنها، افزایش دهد. در ادامه به بررسی هشت نوع طراحی گرافیک می پردازیم.

طراحی گرافیک برای برندینگ

طراحی گرافیک برای برندینگ
استخدام گرافیست یک قدم بزرگ در ساخت هویت بصری و برندینگ است. برند، رابطه بین یک کسب‌ و کار یا سازمان و مخاطبین آن است. هویت برند این است که سازمان به چه نحوی شخصیت، لحن، باطن و همچنین احساسات و تجربیات خود را با مخاطب به اشتراک می گذارد. تعریف طراحی هویت بصری، دقیقا همین است: «عناصر بصری در طراحی گرافیک، هویت و اصالت برندی که به عنوان یک چهره عمل می‌کند را از طریق تصاویر، شکل و رنگ به مخاطبان ارائه می دهند.»
طراحان گرافیک هویت بصری باید یک دانش کلی از انواع طراحی گرافیک داشته باشند؛ تا عناصر طراحی که در تمام رسانه‌ های دیداری مناسب هستند را خلق کنند. آن‌ها همچنین به مهارت‌ های ارتباطی عالی، مفهومی و خلاقانه و علاقه به تحقیق درباره صنایع، سازمان‌ها، گرایش‌ها و رقبا نیاز دارند، تا در کار خود موفق شوند.
سفارش طراحی گرافیک

بازاریابی و طراحی گرافیک تبلیغاتی

بازاریابی و طراحی گرافیک تبلیغاتی
وقتی بیشتر مردم به طراحی گرافیک فکر می‌کنند، در اصل به طراحی‌ های ایجاد شده برای بازاریابی و تبلیغات می اندیشند. شرکت‌ها به تلاش‌ های بازاریابی موفق برای بهره‌ برداری از فرآیند تصمیم ‌گیری پرسونای مخاطب خود وابسته هستند. بازاریابی بزرگ، افراد را براساس نیازها، آگاهی و رضایت که در مورد محصول، خدمات و یا برند دارند، درگیر می‌کند. از آنجا که مردم همیشه محتوای تصویری را جذاب تر از صوت یا نوشته می دانند، طراحی گرافیک به سازمان‌ها کمک می‌کند تا به شکلی موثرتر با مردم یا دیگر سازمان ها و شرکت ها ارتباط برقرار کنند.
طراحان بازاریابی با مالکان، شرکت‌ها، مدیران، یا متخصصین بازاریابی برای ایجاد استراتژی‌ های بازاریابی کار می‌کنند. آن‌ها ممکن است به تنهایی یا به عنوان بخشی از یک تیم خلاق با یکدیگر همکاری داشته باشند. طراحان می‌توانند در یک نوع خاص از رسانه (برای مثال خودرو یا تبلیغات مجله) یا ایجاد یک مجموعه گسترده از برای چاپ، دیجیتال، و فراتر از آن تخصص داشته باشند. این طراحی در حالی که به طور سنتی محور چاپ می شود، به ویژه برای بازاریابی محتوا، هم مورد استفاده قرار می گیرد.

نمونه هایی از طراحی گرافیک تبلیغاتی و بازاریابی را می توان در موارد زیر یافت

نمونه هایی از طراحی گرافیک تبلیغاتی و بازاریابی را می توان در موارد زیر یافت:
1
کارت پستال و آگهی‌ها
2
تبلیغات مجله و روزنامه‌ها
3
طراحی پوستر، بنرها و بیلبورد
5
بروشورها ( به صورت چاپی و یا دیجیتال)
6
تبلیغات رسانه های اجتماعی
7
و غیره ..
سفارش طراحی گرافیک

طراحی گرافیک رابط کاربری سایت و اپلیکیشن

طراحی گرافیک رابط کاربری سایت و اپلیکیشن
رابط کاربر، در حقیقت نحوه تعامل کاربر با یک وسیله یا برنامه است. طراحی رابط کاربری فرآیند طراحی یک واسطه میان برنامه و شخص برای ایجاد سهولت استفاده و ارائه یک تجربه کاربر پسند است. به عنوان مثال می توان سیستم عامل DOS و ویندوز را از نظر رابط و تجربه کاربری مقایسه کرد. محبوبیتی که ویندوز در بین مردم به دست آورده است را، نمی توان با DOS مقایسه کرد.
رابط کاربری شامل تمام چیزهایی است که شخص با آن تعامل دارد مانند صفحه کلید، یا ماوس. اما در زمینه طراحی گرافیک، طراحی رابط کاربر بر روی تجربه بصری شخص و طراحی عناصر گرافیکی صفحه مانند دکمه‌ها، منوها، و غیره تمرکز دارد.
طراحان رابط کاربری در برنامه‌های کامپیوتر های رومیزی، برنامه‌ های تلفن همراه، طراحی رابط کاربری سایت و برنامه‌ های وب و بازی ‌ها تخصص دارند. آن‌ها با UX (تجربه کاربر) که نحوه کار برنامه را مشخص می‌کنندو UI توسعه دهندگان رابط کاربر (که کد را می‌نویسند) کار می‌کنند. نمونه های این زمینه را می توان شامل موارد زیر دانست:
1
طراحی صفحه وب
2
طراحی تم (Word Press، Shopify، و غیره)
3
رابط‌های بازی و گیم
4
طراحی برنامه و اپلیکیشن
سفارش طراحی گرافیک

صفحه بندی نشریه و انتشارات

صفحه بندی نشریه و انتشارات
محصولات انتشاراتی قطعات بزرگی در دسترسی هستند که، از طریق توزیع عمومی با مخاطب ارتباط برقرار می کنند. آنها به طور سنتی یک رسانه چاپی محسوب می شوند. برای درک بهتر می توانید کتاب، روزنامه، مجله و کاتالوگ ها را در نظر بگیرید. با این حال، اخیرا افزایش قابل ‌توجهی در نشر دیجیتال صورت‌ گرفته است.
طراحان گرافیکی که در انتشارات کار می‌کنند با ویراستاران و ناشران فعالیت کرده، تا چیدمان کتاب یا روزنامه مورد نظر را با استفاده از تایپوگرافی با دقت انتخاب کرده و آنها را به یک اثر هنری تبدیل کنند؛ که شامل عکاسی، گرافیک و تصاویر است. طراحان چاپ ممکن است به عنوان فری‌لنسر ها، یا به عنوان اعضای یک آژانس طراحی گرافیک یا در خانه به عنوان بخشی از یک شرکت انتشاراتی مشغول به کار باشند.
طراحان چاپ باید مهارت ‌های ارتباطی، چیدمان و مهارت ‌های سازمانی عالی داشته باشند. علاوه بر تخصص طراحی گرافیک، آن‌ها نیاز به درک مدیریت رنگ، چاپ و نشر دیجیتال دارند.
سفارش طراحی گرافیک

طراحی پکیج و بسته بندی

طراحی بسته ‌بندی
اغلب محصولات به نوعی بسته‌ بندی برای محافظت و آماده ‌سازی برای ذخیره‌سازی، توزیع و فروش نیاز دارند. در طراحی گرافیک بسته‌ بندی می‌توان مستقیما با مصرف کنندگان ارتباط برقرار کرد؛ که آن را به یک ابزار بازاریابی بسیار با ارزش تبدیل می‌کند. هر جعبه، بطری و کیسه، یا هر قوطی، و ظرفی یک داستان برای بازگویی دارد که آن را جذاب یا ناخوشایند می کند.
طراحان بسته‌بندی مفاهیم را خلق می‌کنند، مدل های مختلف را توسعه داده و فایل ‌های آماده چاپ برای یک محصول ایجاد می‌کنند. این نوع طراحی گرافیک به دانش تخصصی فرآیندهای چاپ و درک قوی طراحی صنعتی و تولید نیاز دارد. از آنجا که طراحی بسته بندی به بسیاری از رشته‌ ها مربوط است، برای طراحان این رشته بعید نیست که خود را در حین عکاسی، و یا ایجاد هویت بصری یک برند بیابند.
سفارش طراحی گرافیک

طراحی موشن گرافیک

طراحی موشن گرافیک
ساخت موشن گرافیک نیازمند تسلط بر ابزارها و تکنیک های گرافیکی و هنریست. به بیان ساده، موشن گرافیک تصاویر در حال حرکت هستند. این تصاویر می‌توانند شامل انیمیشن، صدا، تایپوگرافی، عکس‌برداری، ویدیو و دیگر موارد مورد استفاده در رسانه‌ های آنلاین، تلویزیون و فیلم باشند. محبوبیت این حوزه و به طور کلی ساخت انیمیشن در سال‌ های اخیر به شدت افزایش ‌یافته است. چرا که فن‌آوری بهبود یافته و محتوای ویدیو تحولی نو در زمینه تولید محتوای مفید و مخاطب محور پیدا کرده است.
«طراحی موشن گرافیک» یک تخصص جدید برای طراحان حوزه طراحی گرافیک محسوب می شود. پیشرفت‌ های تکنولوژیکی این نوع فعالیت به طور رسمی برای تلویزیون و فیلم ها در نظر گرفته می شود، چرا که زمان تولید و هزینه‌ ها را کاهش داده، و این شکل از هنر را قابل ‌دسترس ‌تر ساخته‌ است. در حال حاضر، موشن گرافیک می‌تواند در تمام شبکه‌های دیجیتالی یافت شود؛ که باعث ایجاد انواع فرصت‌های جدید خواهد شد. نمونه‌هایی از طراحی موشن گرافیک شامل موارد زیر می باشند:
1
تبلیغات
2
لوگو های انیمیشنی
3
تریلر ها
4
فیلم‌ های تبلیغاتی
5
ویدیو های آموزشی
سفارش طراحی گرافیک

طراحی گرافیک محیطی

طراحی گرافیک محیطی
گرافیک دیزاین محیط افراد را به مکان ‌هایی برای بهبود تجربه کلی خود از طریق ایجاد فضا به یاد ماندنی، جالب، آموزنده یا آسان‌تر برای جهت‌ یابی ارتباط می‌دهد. نمونه‌هایی از طراحی محیطی شامل:
1
نقاشی‌ های دیواری
2
ناوبری حمل و نقل عمومی
3
علامت‌گذاری استادیوم ها
مفهوم انتخاب یک مسیر مطلوب برای رسیدن انسان ها به مقصد مورد نظر یا wayfinding یک نوع خاص از طراحی گرافیک محیط است که شامل نشانه‌های استراتژیک، و بصری است که به افراد در تشخیص اینکه کجا هستند و کجا باید بروند، کمک می‌کند تا آن‌ها بتوانند بدون گیج شدن مسیریابی درستی داشته باشند.
سفارش طراحی گرافیک

استخدام طراح گرافیک غیر حضوری

محبوب ترین افزار های طراحی گرافیک
کارلنسر طیف وسیعی از گرافیست های حرفه ای را از سراسر کشور گرد هم آورده است. فارغ از اینکه در کجا زندگی میکنید می توانید از طریق کارلنسر اقدام به استخدام گرافیست غیرحضوری یا دورکاری نمایید. شما می توانید پروژه‌های طراحی گرافیک خود را با استخدام گرافیست های حرفه ای از سراسر کشور برونسپاری کنید . با کارلنسر شما بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی و زمانی به طیف وسیعی از خلاقترین طراحان گرافیک از سراسر کشور دسترسی دارید. برای استخدام طراح گرافیک همین امروزه یک پروژه رایگان یا تمام وقت ایجاد کنید.
سفارش طراحی گرافیک

محبوب ترین نرم افزار های طراحی گرافیک

محبوب ترین افزار های طراحی گرافیک
همانطور که اشاره شد طراحی گرافیک نقش مهمی در ایجاد چشم‌انداز وسیع برای کسب و کار یا به دست آوردن سود بیشتر شما ایفا می‌کند. برای ایجاد و امکان پیشرفت در مورد هریک از زمینه های ذکر شده، شما به یک نرم‌افزار طراحی گرافیک و ابزارهایی نیاز خواهید داشت که به شما کمک می‌کند تصاویر، مدل‌ها و متنی را که قرار است ایجاد کنید را، هرچه بهتر نمایش دهید. برخی از این نرم افزار های معروف عبارتند از:
1
Photoshop
2
GIMP
3
Illustrator
4
CorelDraw
5
Adobe InDesign
6
Serif Draw plus
7
Xara Xtreme
8
Corel paintshop
9
Corel photoimpact
سفارش طراحی گرافیک

انواع طراحی گرافیک کاربردی برای کسب و کارهای مختلف

طراحی گرافیک هویت بصری

طراحی گرافیک هویت بصری

طراحی گرافیک هویت بصری شامل عناصر هویت برند است که چهره برند را برای برقراری تعامل‌ می‌سازند. طراحی از طریق تصویر، شکل و رنگ به ترسیم هویت برند می‌پردازد.
طراحان هویت بصری برای طراحی لوگو، تایپوگرافی، پالت‌های رنگ و لایبرری‌های تصویری حاوی هویت و شخصیت برند، با صاحبان برند در تعامل هستند. طراحان علاوه بر کارت‌های ویزیت و استندهای شرکتی به طراحی مجموعه‌ای از دستورالعمل‌های بصری برند هم‌ می‌پردازند که عملکرد و نمونه‌هایی از برندسازی بصری را برای شبکه‌ها و رسانه‌های مختلف تهیه می‌کند. این دستورالعمل‌ها به حفظ ثبات برند در برنامه‌های آتی کمک می‌کنند.
طراحی هویت بصری یکی از متداول ترین انواع طراحی است. طراحان هویت بصری باید دانش عمومی تمامی انواع طراحی گرافیک را کسب کنند تا بتوانند عناصر طراحی مناسب را در تمامی رسانه‌های بصری تولید نمایند. آنها به مهارت‌های ارتباطی، مفهوم سازی و خلاقانه و تمایل به جستجو در محتوای صنعتی، سازمانی، ترندها و رقبا نیاز دارند.
طراحی گرافیک تبلیغاتی و بازاریابی

طراحی گرافیک تبلیغاتی و بازاریابی

طراحی گرافیک هویت بصری شامل عناصر هویت برند است که چهره برند را برای برقراری تعامل‌ می‌سازند. طراحی از طریق تصویر، شکل و رنگ به ترسیم هویت برند می‌پردازد.
طراحان بازاریابی با مالکان، مدیران و متخصصان بازاریابی شرکت در جهت سرمایه گذاری روی راهبردهای بازاریابی همکاری دارند. آنها به تنهایی یا به عنوان بخشی از تیم خلاق به فعالیت می‌پردازند. برخی از طراحان در رسانه خاصی مثل مجلات تبلیغاتی و حوزه ماشین آلات صنعتی یا مجموعه گسترده تری از پروژه‌ها را در صنعت چاپ، دیجیتال و غیره انجام‌ می‌دهند. این نوع طراحی  بیشتر محتوای دیجیتالی بازاریابی و تبلیغات را در بر می‌گیرد.
طراحی گرافیک بازاریابی

نمونه‌هایی از طراحی گرافیک بازاریابی

1
کارت پستال‌ها و آگهی‌ها
3
تبلیغات مجله و روزنامه
4
طراحی پوستر ، بنر‌ها و بیلبوردها
5
اینفوگرافیک‌ها
6
کاتالوگ ها و بروشور‌ها (چاپی و دیجیتال)
7
بسته بندی‌ها
8
تصاویر برنامه‌های تجاری
9
طراحی‌های بازاریابی ایمیلی
10
محتوای پاورپوینت
11
منو‌ها
12
تبلیغات شبکه های اجتماعی، بنرها و گرافیک‌ها
13
تبلیغات هدفگذاری مجدد و بنری
14
تصاویر برای وب سایت‌ها و بلاگ‌
طراح گرافیکی رابط کاربری
طراح گرافیکی رابط کاربری

طراح گرافیکی رابط کاربری

رابط کاربری (UI) نحوه تعامل کاربر با دستگاه یا اپلیکیشن را مشخص می‌کند. طراحی UI ، فرایندی برای طراحی رابط‌های کاربری است تا به راحتی مورد استفاده قرار گرفته و تجربه کاربرپسندی را ایجاد کنند. کاربر با رابط کاربری مثل صفحه کلید، صفحه نمایش و ماوس در تعامل قرار دارد ولی طراحی رابط کاربری روی تجربه بصری کاربر و طراحی عناصر گرافیکی روی صفحه مثل کلیدها، منوها، تعامل‌های فرعی و غیره متمرکز است. طراحان رابط کاربری به برقراری تعادل میان جنبه‌های زیبایی شناختی و کاربرد فنی ابزار می‌پردازند.
طراحان رابط کاربری در حوزه نرم افزارها و اپلیکیشن‌های موبایل و دسکتاپ، اپلیکیشن‌های وب و بازی‌های رایانه‌ای تخصص دارند. آنها همکاری نزدیکی با طراحان تجربه کاربری (UX) دارند. طراحان تجربه کاربری نحوه عملکرد اپلیکیشن را مشخص می‌کنند. بعلاوه طراحان رابط کاربری همکاری نزدیکی با توسعه دهندگان رابط کاربری دارند که کدهای اجرایی طراحی را می‌نویسند.
نمونه‌های طراحی گرافیک رابط کاربری
1
طراحی صفحه وب
2
طراحی قالب وردپرس، Shopify و غیره
3
رابط‌های بازی
طراحی گرافیکی در حوزه نشر
طراحی گرافیکی در حوزه نشر

طراحی گرافیکی در حوزه نشر

طراحی در حوزه نشر یکی از انواع کلاسیک طراحی محسوب می‌شود. این حوزه شامل طراحی جلد کتاب، روزنامه‌ها، مجلات و طراحی کاتالوگ می باشد. با این حال اخیراً هم شاهد افزایش نشر دیجیتال بوده‌ایم.
نمونه‌های طراحی گرافیک حوزه نشر
1
کتاب‌ها
2
روزنامه‌ها
3
خبرنامه‌ها
4
راهنما‌ها
5
گزارش‌های سالیانه
5
مجلات
6
کاتالوگ‌ها
طراحان نشر به مهارت‌های ارتباطی و سازمانی نیاز دارند. آنها علاوه بر تخصص در حوزه طراحی به شناخت مدیریت رنگ، چاپ و نشر دیجیتال هم نیاز دارند.
طراحی گرافیک بسته بندی

طراحی گرافیک بسته بندی

طراحی بسته بندی به طور مستقیم در تعامل با مصرف کنندگان قرار دارد پس ابزار بازاریابی بسیار ارزشمندی است. هر جعبه، بطری، کیسه، قوطی یا ظرف حاوی محصول، فرصتی برای بیان داستان برند را فراهم می‌کند.
طراحان بسته بندی به تولید مفاهیم، طرح‌ها و فایل‌ها برای یک محصول می‌پردازند و این کار نیازمند شناخت فرایندهای چاپ و درک طراحی و ساخت صنعتی است. از آنجا که بسته بندی با رشته‌های زیادی سر و کار دارد، پس تهیه سایر انواع محتوا مثل عکس، تصویر و هویت بصری از جانب طراح گرافیک بسته بندی دور از انتظار نیست.
طراحی موشن گرافیک

طراحی موشن گرافیک

موشن گرافیک‌ها به طراحی‌های متحرک گفته‌ می‌شوند. آنها شامل انیمیشن، صوت، تایپوگرافی، هنرهای تجسمی، ویدیو و سایر افکت‌های مورد استفاده در رسانه آنلاین، تلویزیون و فیلم هستند. در سال‌های اخیر با پیشرفت فناوری، محبوبیت رسانه‌ها افزایش چشم گیری یافته و محتوای ویدیویی در دنیای محتوا، پادشاهی می‌کند.
طراحی موشن گرافیک، تخصصی جدید در حوزه طراحی است. این مهارت در تمامی پلتفرم‌های دیجیتال پیدا‌ می‌شوند و فرصت‌های جدیدی در این حوزه وجود دارد.
نمونه‌هایی از طراحی موشن گرافیک
1
نوشته‌های ابتدایی و انتهایی فیلم‌ها
2
آگهی‌ها
3
تریلیرها
4
نمایشگاهها
5
ویدیوهای تبلیغاتی
6
ویدیوهای آموزشی
7
وب سایت‌ها
8
اپلیکیشن‌ها
9
بازی‌های ویدیویی
10
بنرها
11
گیف‌‌ها
طراحی گرافیک محیطی

طراحی گرافیک محیطی

طراحی گرافیک محیطی یک فعالیت بین رشته‌ای است که به تلفیق گرافیک، معماری، طراحی دکوراسیون داخلی، فضای باز و صنعتی می‌پردازد. طراحی گرافیک محیطی با ساخت محیطی به یادماندنی، جذاب و آگاهی دهنده، میان افراد و محیط ارتباط بصری برقرار می‌کند.
نمونه‌هایی از طراحی گرافیک محیطی
1
نشان‌ها
2
دیوار نوشته‌ها
3
موزه‌ها
4
برند سازی دفاتر کار
5
ناوگان حمل و نقل عمومی
6
طراحی داخلی خرده فروشی‌ها
7
برندسازی استادیوم
8
فضاهای کنفرانس
11
گیف‌‌ها
هنر و تصویرسازی برای طراحی گرافیکی
هنر و تصویرسازی برای طراحی گرافیکی

هنر و تصویرسازی برای طراحی گرافیکی

هنر گرافیک و تصویرسازی در اغلب موارد هم معنای طراحی گرافیک لحاظ می‌شود ولی تفاوت‌هایی میان آنها وجود دارد. طراحان برای برقراری تعامل با مخاطب به تولید ترکیب‌های هنری‌ می‌پردازند ولی گرافیست‌ها و تصویر سازان، آثار هنری اصیل را تولید می‌کنند. هنرهای تجسمی انواع خاصی از هنرهای زیبا گرفته تا دکوراسیون و تصاویر داستانی را در بر می‌گیرند.
نمونه‌های هنرهای تجسمی و تصویرسازی برای طراحی گرافیک
2
الگوهای گرافیکی برای پارچه
3
موشن گرافیک‌ها
4
تصاویر دست دوم و مصرفی
5
رمان‌های مصور
6
بازی‌های ویدیویی
7
وب سایت‌ها
8
کتاب‌های کمیک
9
آلبوم‌های هنری
10
جلد کتاب
11
تصویرسازی برای کتاب‌ها
12
اینفوگرافیک‌ها
13
نمایشگاه فنی
14
هنرهای مفهومی
بخش نظرات و دیدگاه ها
نظر خود را در مورد این صفحه با ما به اشتراک بگذارید
دیدگاه خود را شرح دهید
نام کاربری
ایمیل نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد
امتیاز
+۵-
افزودن دیدگاه شما
دیدگاه ها (۶ دیدگاه)
Mawrdin ۲۰۲۲-۰۲-۰۸T۰۸:۱۵:۰۴.۰۰۰۰۰۰Z
سایت خیلی خوبی برای جذب کار فرما هستش. خسته نباشید فقط پاسخگویی پس از ارسال پیشنهاد به کارفرما ها خیلی ضعیفه
پاسخ دادن
کارلنسر ۲۰۲۲-۰۲-۱۵T۲۰:۴۲:۰۸.۰۰۰۰۰۰Z
سلام. ممنون از شما. لطفا پیشنهادات و انتقاداتتون رو از طریق ایمیل با ما به اشتراک بگذارید تا سریعتر رسیدگی کنیم. هر روز سعی میکنیم با برطرف کردن مشکلات خدمات بهتری بتونیم ارایه بدیم و از کمک و همراهی ارزشمند شما متشکریم
پاسخ دادن
Honardakheli ۲۰۲۲-۰۱-۳۱T۰۱:۲۸:۳۷.۰۰۰۰۰۰Z
کامل و مفید و خوب بود
پاسخ دادن
کارلنسر ۲۰۲۲-۰۲-۱۵T۲۰:۴۷:۵۱.۰۰۰۰۰۰Z
ممنون از توجه شما
پاسخ دادن
Gholami ۲۰۲۲-۰۱-۱۷T۱۶:۳۰:۵۹.۰۰۰۰۰۰Z
واقعا عالیه سایتتون
پاسخ دادن
کارلنسر ۲۰۲۲-۰۲-۱۵T۲۰:۴۸:۲۷.۰۰۰۰۰۰Z
ممنون خیلی لطف دارید
پاسخ دادن
Fatemeh ۲۰۲۱-۰۵-۱۶T۰۸:۵۰:۴۹.۰۰۰۰۰۰Z
تازه با این سایت اشنا شدم دنبال طراح و گرافیست هستم واسه پیجم
پاسخ دادن
کارلنسر ۲۰۲۱-۱۱-۰۶T۰۲:۲۸:۳۰.۰۰۰۰۰۰Z
خوشحالیم که به سایت خودتون اومدید. لطفا یک پروژه رایگان ثبت کنید تا بتونید طراح مورد نظرتون رو پیدا کنید
پاسخ دادن
دلارام دانایی ۲۰۲۰-۱۱-۱۰T۰۹:۵۱:۵۸.۰۰۰۰۰۰Z
خیلی کارهای گرافیکی طراحهای فریلنسر شما عالی هستند. دو تا پروژه تصویر سازیو طراحی گرافیک کار کردم و رتضی بودم. ضمنا خیالم راحته چون پرداخت امن دارید
پاسخ دادن
کارلنسر ۲۰۲۰-۱۱-۱۰T۰۹:۵۶:۲۳.۰۰۰۰۰۰Z
خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم و منون از توجه و لطف شما به کارلنسر
پاسخ دادن
افصحی ۲۰۲۰-۰۸-۳۰T۲۳:۳۳:۳۳.۰۰۰۰۰۰Z
برای طراحی گرافیکی تبلیغاتی برای شرکتم چطور می تونم از خدمات شما استفاده کنم؟
پاسخ دادن
کارلنسر ۲۰۲۰-۰۸-۳۰T۲۳:۳۴:۴۲.۰۰۰۰۰۰Z
می تونید با ثبت یک پروژه برای طراحی لوگو، بنر، بروشور و بقیه خدمات ثبت سفارش کنید
پاسخ دادن
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی