برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

طراحی لباس

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
طراحی لباس
طراحی لباس از قدم‌های اولیه و مهم تولید و دوخت لباس است. امروزه لباس‌ها اکثرا به شکل انبوه و توسط برندهای بزرگ فست فشن تولید می‌شوند. اگر شما انسانی با ایده و ذوق فراوان در زمینه‌ی طراحی لباس هستید و در نظر دارید که یک خط تولید لباس منحصربفرد راه‌اندازی کنید یا برای خود و عزیزانتان لباسی طراحی کنید که نمی‌توانید نمونه‌ی آن را در بازار پیدا کنید، سفارش طراحی لباس خود را در کارلنسر به شکل پروژه رایگان ثبت کنید تا بدون متحمل شدن هزینه های گزاف، از طریق طراحان لباس دورکار به ایده خود جامه عمل بپوشانید. همچنین می‌توانید پروژه‌های خود در زمینه‌های مختلف مانند انجام پروژه نساجی و طراحی پارچه در کارلنسر ثبت کنید.
سفارش طراحی لباس از طریق طراحان کارلنسر امکان پذیر است. اگر طرح یا ایده ای برای راه اندازی یک برند یا لاین لباس دارید بدون متحمل شدن هزینه های گزاف می توانید از طریق طراحان لباس دورکار به ایده خود جامه عمل بپوشانید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
طراحی لباس
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای طراحی لباس را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
Mahsa.S
طراح لباس
پیش نمایش
Shahriar.J
طراح لباس
پیش نمایش
Navid.Gh
طراح لباس
پیش نمایش
Parsa.A
طراح لباس
پیش نمایش
Ali.A
طراح لباس
پیش نمایش
Melina.R
طراح لباس
پیش نمایش
Haniyeh.M
طراح لباس
پیش نمایش
Solmaz.A
طراح لباس
پیش نمایش
Motahare.Z
طراح لباس
پیش نمایش
Elina.Y
طراح لباس
پیش نمایش
Fateme.Sh
طراح لباس
پیش نمایش
MohammadParsa.Kh
طراح لباس
پیش نمایش

همه چیز درباره طراحی لباس

لباس، به عنوان جزء مهمی از زندگی بشر، پیشینه ای هزاران ساله دارد. از همان زمانی که برگ درختان به عنوان پوششی انتخاب شدند تا زمانی که پوست و پشم حیوانات در تولید لباس مورد استفاده قرار گرفتند، اهمیت وجود لباس در زندگی انسان ها به وضوح مشخص شد. اما مسئله ای مانند طراحی لباس، در تمامی دوره های مختلف تاریخ شاید به اندازه شروع دوره مد در اواسط قرن 19 میلادی حساس نبود. پس از این دوره، بحث طراحی پوشاک بسیار گسترش پیدا کرد و تا به امروز نیز، صنعت مد پوشاک و طراحی لباس به عنوان یکی از پررونق ترین عرصه های فعالیت در سطح محلی و بین المللی در نظر گرفته می شود. امروزه افرادی با مهارت های به روز مانند فتوشاپ یا طراحی گرافیک در سایت کارلنسر هم فعالیت حرفه ای دارند، وارد صنعت مد شدند. با وجود این امکان، شما می توانید با استخدام فتوشاپ کار یا سفارش طراحی گرافیک سفارش چاپ طرح دلخواه خود را برای طراحی لباس ثبت نمایید و آنچه در ذهنتان هست را بپوشید.

تاریخچه طراحی لباس

تاریخچه مد پوشاک و طراحی لباس، به اواسط قرن 19 میلادی و سالهای 1858 تا 1870 باز می گردد. در این سالها، چارلز فردریک به عنوان اولین طراحی لباس و مد، پایه گذار اولین خانه مد شد. در آن زمان مرسوم بود که لباس ها به صورت طرح های آماده و دوخته شده به مشتریان عرضه شود، اما فردریک تصمیم گرفت الگوهای متفاوتی از لباس ها طراحی شده و به مشتریان نشان داده شود تا آنها از بین طرح های موجود، طرح دلخواه خود را برای دوخت لباس انتخاب کنند. این روند به حدی برای مشتریان جذاب بود که تعداد خانه های مد و طراحی لباس روز به روز افزایش پیدا می کرد. چارلز فردریک اولین خانه مد را در شهر پاریس بنا نهاد و امروزه نیز با گذشت نزدیک به 2 قرن، همچنان پاریس به عنوان مهد مد و طراحی لباس در دنیا شناخته می شود.

طراحی لباس امروزی

دامنه مد و طراحی لباس امروزه بسیار متفاوت تر از زمان های گذشته است. در آن زمان صرفا مد در لباس های بیرون از منزل و برای بانوان بود اما در حال حاضر، طراحی لباس برای تمامی گروه های سنی اعم از زن و مرد و در تمامی دسته بندی های پوشاک مانند لباس خواب، لباس مجلسی، لباس زیر، لباس عروس و.... انجام می شود. علاوه بر این موضوع، طراحی پوشاک امروزی برخلاف طراحی های گذشته، به واسطه تعداد بسیار زیاد طراحان مد و فشن، در حد غیر قابل وصفی متنوع است و تقریبا برای هر سلیقه ای می توان طرح مورد نظر شخص را پیدا کرد. بنابراین بستری برای اینکه شخصیت های مختلف شخصیتشان را در لباس هایشان منعکس کنند فراهم آمده است.

طراحی لباس چقدر زمان نیاز دارد؟

پاسخ این سوال به طرح شما بستگی دارد. در واقع موارد زیادی در مورد طرح دلخواه شما وجود دارد که بر روی زمان لازم برای طراحی لباس تاثیر می گذارد. این موارد عبارتند از :

هدف شما از طراحی لباس

گاهی ممکن است طراحی مورد نظر شما، طراحی لباس برای یک مدرسه باشد. طبیعتا پیاده سازی چنین طراحی به دلیل ساده بودن و وجود الگوهای از پیش تعیین شده، چندان سخت نیست و زمان بسیار کمی را از شما یا طراح لباس خواهد گرفت. اما در صورتی که طراحی لباس برای هدف خاصی مانند طراحی یک لباس مجلسی خاص یا طراحی یک لباس برای نمایشگاه مد و ... انجام شود، نیازمند زمان بیشتری است که گاهی در برندهای معروف تا یک فصل نیز طول خواهد کشید.

تعداد فیگور ها یا ژست های موجود در طرح

معمولا طراح در موقع رسم طرح های یک لباس، تمامی فیگورها یا حالت های مختلف مدل شامل راه رفتن، نشسته، نمای پشت سر، نمای روبرو، نمای سه رخ و .... را در نظر می گیرد. رسم هر یک از این موارد به علاوه حالت های بیشتری که مشتری درخواست می کند، نیازمند زمان بیشتری خواهد بود.

نوع طرح لباس مورد نظر شما

پروسه طراحی لباس به سه دسته بندی طراحی ساده، میانه و پیچیده تقسیم بندی می شود. طراحی های ساده معمولا شامل طراحی لباس های فرم یا چاپ انواع لوگو مربوط به کسب و کارها بر روی تیشرت و لباس می شود. طراحی این لباس ها، ساده و چندان زمان بر نخواهد بود. در مقابل، لباس های شب یا مجلسی، لباس های مناسبتی، لباس های ویژه ارائه در نمایشگاه های مد، کاستوم های سینمایی و .... از جمله لباس هایی هستند که طراحی پیچیده ای دارند و مسیر طراحی لباس برای آنها زمان زیادی را از طراح یا تیم طراحی خواهد گرفت. طراحی های میانه نیز، حالتی بین این دو بخش هستند و می توان لباس های فصلی، مناسبتی و ... را در آن قرار دارد. مسیر طراحی این دسته از لباس ها، بر اساس نوع طرح و پالت رنگی انتخابی مشتری می تواند بسیار کوتاه یا طولانی باشد.

پیاده سازی ریزه کاری ها و طراحی های خاص

طراحی لباس های مجلسی و عروسی، به دلیل وجود ریزه کاری ها و طرح های خاصی که دارند، معمولا زمان زیادی را صرف خواهد کرد. این مورد درباره لباس های محلی نیز مشابه روندی است که برای طراحی لباس های عروسی و مناسبتی طی می شود.

رده سنی طراحی لباس

طراحی لباس برای رده های سنی مختلف خردسال، کودک، نوجوان و بزرگسال انجام می شود. همچنین از لحاظ جنسیت نیز، امروزه و برخلاف گذشته، طراحی لباس هم برای مردان و هم زنان در بازار مد و فشن انجام می شود. هر یک از این دسته بندی ها، استاندارد هایی دارد که رعایت آن در مسیر طراحی یک لباس، از لحاظ زمان طراحی و هزینه تمام شده برای آن، مسیر متفاوتی را طی خواهد کرد.

سفارش طراحی لباس

زمانی که شما سفارش طراحی لباس را به طراح و یا تیم طراحی خواهید داد، مسیر مشخصی برای رسیدن به طرح نهایی طی خواهد شد که به صورت زیر است :

مشخص کردن نوع طرح دلخواه

در این مرحله، مشتری باید جزئیات کاملی از طرح مورد نظر خود را به همراه هدف به کارگیری لباس طراحی شده، به طراح و یا تیم طراح ارائه دهد. همچنین در این مرحله، پیشنهادات اولیه مشتری نیز باید در اختیار طراح قرار گیرد.

تعیین هزینه و زمان تحویل

بر اساس اطلاعات دریافت شده در مرحله اول، طراح یا تیم طراحی، قیمت طراحی لباس را برآورد کرده و به همراه بازه زمانی تقریبی برای تحویل کار، در اختیار مشتری قرار می دهند تا در صورت موافقت وی، کار طراحی آغاز شود.

طراحی لباس توسط طراح و یا تیم طراحی

در صورتی که مشتری تایید نهایی در رابطه با هزینه و زمان آماده سازی پروژه را اعلام کند، طراح و یا تیم طراحی، فرآیند طراحی لباس را آغاز خواهند کرد. در این مرحله معمولا ارتباط خاصی مگر در موارد ضروری بین مشتری و طراح وجود نخواهد داشت.

ارائه طرح اولیه به مشتری و ادامه کار در صورت تایید

پس از پایان رسم طرح اولیه، این طرح برای تایید و بررسی به مشتری تحویل داده می شود تا در صورت لزوم تغییرات مورد نظر وی بر روی طرح اعمال شود.

ارائه طرح نهایی و تحویل سفارش

پس از اعمال تغییرات مورد نظر مشتری بر روی طرح اولیه، تمامی مراحل طراحی لباس شامل رنگ آمیزی، انتقال به کامپیوتر در صورت درخواست مشتری و ... انجام می شود و طرح نهایی به مشتری تحویل داده خواهد شد.

فرصت های جدید شغلی و کارآفرینی ایجاد شده به واسطه ی طراحی لباس

خیاطی ها و کارگاه های تولیدی لباس کوچکی که در سطح شهر و کوچه و خیابان ها به چشممان می خوردند و حتی تعمیرات ساده ی لباس هایمان به آن ها می سپردیم، دیگر جایشان را به تولیدی های بزرگی دادند که مختص برندهای جهانی و مشهور هستند. امروزه کسب و کارهای اینترنتی رواج زیادی پیدا کردند که در بسترهای مختلفی مانند اینستاگرام می توان آن ها را دنبال کرد. اگر شما هم علاقه یا مهارت طراحی لباس، طراحی تیشرت یا چاپ طرح دلخواه بر روی لباس را دارید، همین حالا می توانید کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید. می توان به راحتی صفحه ی اینستاگرام برای طراحی و فروش لباس و پوشاک راه اندازی کرد و با استخدام ادمین اینستاگرام به کارآفرینی خود رونق داد.

سفارش طراحی لباس با کارلنسر

سایت کارلنسر یکی از فعال ترین سایت های داخلی ارائه کننده خدمات فریلنسری است که هزاران فریلنسر در حوزه های مختلف در آن مشغول به فعالیت هستند. در این بین، افراد زیادی نیز وجود دارند که در زمینه طراحی پوشاک فعالیت دارند. شما می توانید سفارش طراحی لباس خود را در سایت کارلنسر ثبت نمایید. پس از ثبت سفارش از جانب شما، فریلنسرهای مختلف پیشنهادات خود را برای شما ارسال خواهند کرد و شما می توانید فرد مورد نظر خود را از بین این اشخاص انتخاب نمایید. در سایت کارلنسر شیوه پرداخت هزینه سفارشات از طریق سیستم پرداخت امن انجام می گیرد. در صورت تمایل، می توانید برای مطالعه سایر مقالات مرتبط با طراحی سایت و کسب و کارهای مختلف به بخش مقالات سایت کارلنسر مراجعه فرمایید.

چگونه یک طراح لباس را در کارلنسر استخدام کنیم؟

استخدام طراح لباس در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام طراح لباس می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام طراح لباس دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام طراح لباس حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص طراحی لباس در شهر خود یا سراسر ایران در ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید. شما می‌توانید طراح لباس مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:
 • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای متخصصان طراحی لباس باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین طراح لباس را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با طراح لباس هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام طراح لباس، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

هزینه استخدام طراح لباس چقدر است؟

هزینه انجام پروژه های طراحی لباس با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری طراح لباس متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام طراح لباس، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام متخصصان طراحی لباس و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از هزینه انجام پروژه طراحی لباس‌ تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و طراح لباس تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص)، در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی طراحی لباس به توافق برسید.

نکات مهم برای استخدام طراح لباس

 • هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه طراحی لباس
 • رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام طراح لباس دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
 • بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

مزایای استخدام متخصصان طراحی لباس در کارلنسر

پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و متخصصان طراحی لباس رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند. از مزایای استخدام طراح لباس در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای طراح لباس، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما ( مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد )
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی لباس
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و طراح لباس
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
از میان برترین فریلنسرهای طراحی لباس به پروژه خود دعوت کنید.
gold line
Nastaran.R
Nastaran.R

طراح لباس

۲/۵
تهران
مهارت‌ها:
طراحی لباس
تایپ
اکسل
پاورپوینت
طراحی گرافیک
طراحی کارت ویزیت
طراحی پست اینستاگرام
ترجمه انگلیسی به فارسی
ترجمه فارسی به انگلیسی
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Masume.A
Masume.A

طراح لباس

۴/۵
مشهد
مهارت‌ها:
طراحی لباس
تایپ
طراحی لوگو
powerpoint
طراحی پوستر
کار با word
طراحی گرافیک
ترجمه انگلیسی
adobe illusrator
فتوشاپ (photoshop)
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Tina.A
Tina.A

طراح لباس

۱/۵
اصفهان
مهارت‌ها:
طراحی لباس
ادیت عکس
ادیت کلیپ
ادمین اینستاگرام
فتوشاپ (photoshop)
تدریس زبان انگلیسی
ادمین شبکه های مجازی
ترجمه انگلیسی به فارسی
ترجمه فارسی به انگلیسی
تولید محتوا شبکه های اجتماعی
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Setareh.M
Setareh.M

طراح لباس

۵/۵
تهران
مهارت‌ها:
طراحی لباس
rhino
طراحی لوگو
طراح پارچه
طراحی محصول
طراحی گرافیک
طراحی مبلمان
طراحی خلاقانه
adobe illusrator
فتوشاپ (photoshop)
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Mohammad.M
Mohammad.M

طراح لباس

N/A
تهران
مهارت‌ها:
طراحی لباس
طراحی بنر
کورل دراو
طراحی سایت
طراحی لوگو
طراحی جعبه
طراحی بنر سایت
طراحی کارت ویزیت
طراحی سایت فروشگاهی
طراحی پست اینستاگرام
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
AmirMohammad.B
AmirMohammad.B

طراح لباس

N/A
تهران
مهارت‌ها:
سئو
وردپرس
ووکامرس
طراحی سایت
سایت فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاهی
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Sara.M
Sara.M

طراح لباس

۵/۵
اندیشه
مهارت‌ها:
طراحی لباس
خیاطی
موسیقی
علوم تجربی
تدریس زبان انگلیسی
ترجمه انگلیسی به فارسی
ترجمه فارسی به انگلیسی
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Sima.S
Sima.S

طراح لباس

N/A
شیراز
مهارت‌ها:
طراحی لباس
طراحی بنر
طراحی دوخت
طراحی پوستر
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Reyhaneh.D
Reyhaneh.D

طراح لباس

N/A
تهران
مهارت‌ها:
طراحی لباس
انرژی
پایتون
تایپ صوت
تایپ فارسی
ترجمه مقاله
مهندسی مکانیک
الگوریتم نویسی
طراحی الگوریتم
طراحی با سالید ورکس
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Elham.N
Elham.N

طراح لباس

۵/۵
کرمان
مهارت‌ها:
گویندگی
تایپ فارسی
تولید محتوا
استایل گاید
تایپ انگلیسی
تایپ فایل صوتی
تولید کتاب صوتی
تدریس زبان انگلیسی
ترجمه انگلیسی به فارسی
تولید محتوا شبکه های اجتماعی
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Maryam.V
Maryam.V

طراح لباس

N/A
تهران
مهارت‌ها:
بلندر
رندرینگ
کلوتریدی
procreate
مارولوس دیزاینر
مدلسازی سه بعدی
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Zakieh.R
Zakieh.R

طراح لباس

۵/۵
قرچک
مهارت‌ها:
طراحی لباس
نقاشی
طراحی دوخت
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی لباس
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی