برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

طراحی لندینگ پیج

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
طراحی لندینگ پیج
طراحی لندینگ پیج یا طراحی صفحات لندینگ از جمله مهارت های پر طرفدار در بازاریابی اینترنتی است. به لندینگ پیج (Landing Page) در زبان فارسی صفحه فرود نیز گفته می شود. لندینگ پیج ها نقش زیادی در جذب کاربر و تبدیل بازدید کننده به مشتری سایت دارند. طراحی لندینگ پیج های حرفه ای به ویژه در هنگام راه اندازی کمپین های تبلیغاتی مثل کمپین تبلیغات کلیکی یا گوگل ادز اهمیت فراوانی دارد. عمدتا کمپین های تبلیغاتی مانند تبلیغات بنری و گوگل ادز برای نتیجه گیری بهتر به لندینگ پیج ها هدایت می شود. ساخت یک لندینگ پیج جذاب و موثر نقش موثری در موفقیت کمپین های تبلیغاتی، افزایش نرخ تبدیل بازدیدکنندگان و کاهش بانس ریت سایت دارد. برای سفارش طراحی و ساخت لندینگ پیج می توانید از خدمات متخصصین فریلنسر در سایت کارلنسر استفاده کنید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
طراحی لندینگ پیج
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای لندینگ پیج را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش

راهنمای طراحی لندینگ پیج

طراحی لندینگ پیج یا صفحه فرود در سایت، به عنوان یک چالش جدی در پروژه های طراحی سایت در نظر گرفته می شود. این صفحات مانند صفحات عادی سایت نیستند و از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند. لندینگ پیج ها می توانند بخش مهمی از قیف فروش کسب و کارهای اینترنتی باشند. هدف از تولید و ساخت چنین صفحات جذب بیشتر بازدیدکنندگان و تبدیل آنها به مشتریان بالقوه برای کالا یا خدمات سایت است. چه قصد برون سپاری دیجیتال مارکتینگ سایت خود را داشته باشید و چه در مجموعه خود این فعالیت رو انجام دهید، طراحی لندینگ پیج قدم مهمی در برنامه بازاریابی اینترنتی سایت شما محسوب می شود. طراحی این صفحات، اصول و مهارت خاصی را نیاز دارد و باید با در نظر گرفتن شرایط زیادی انجام شود.

لندینگ پیج چیست؟

صفحه فرود یا لندینگ پیج (landing page) به صفحه ای در سایت گفته می شود که با یک هدف مشخص مانند فروش خدمات یا محصول، ایجاد سرنخ برای فروش محصول یا خدمات یا تعامل بیشتر با کاربر ساخته می شود. این صفحه می تواند شامل تبلیغات گوگل یا ساخت بنر، محتوای تبلیغاتی از طریق ارسال فایلی مانند کتاب الکترونیکی، بروشور یا هر محتوای دیگری به ایمیل کاربر با هدف بازگرداندن وی به سایت شما، ساخت دموی رایگان شامل تمام یا قسمتی از خدمات ارائه شده در سایت شما، صفحه لندینگ محصول، صفحه فرود مخصوص شرکت در کمپین های تبلیغاتی و مناسبتی باشد.

انواع طراحی لندینگ پیج

صفحات فرود معمولا انواع زیادی دارند و هر یک از آنها با توجه به یک هدف خاص مورد استفاده قرار می گیرند.استخدام یک متخصص برای طراحی رابط کاربری وب سایت از ضروریات این حیطه می باشد. دسته بندی این صفحات از دیدگاه طراحان مختلف متفاوت است و ممکن است از موارد ارائه شده در این لیست کمتر و یا بیشتر باشد. معروف ترین طراحی لندینگ پیج بر اساس نوع صفحه عبارتند از :
 • صفحه اصلی سایت
استفاده از صفحه اصلی سایت به عنوان یک لندینگ پیج در سایت ها چندان مرسوم نیست اما گاهی همین صفحه نیز می تواند به عنوان یک لندینگ پیج موفق عمل کند. به طور مثال صفحه اصلی دیجی کالا شامل پیشنهادهای ویژه، پرفروش ترین محصولات و مواردی از این قبیل است که می تواند کاربر را به ماندن در سایت و گشت و گذار بین صفحات مختلف ترغیب کند و از یک کاربر معمولی، یک مشتری بالقوه بسازد. با کمک طراح گرافیک حرفه ای می توان به بخش زیادی از این جذابیت در لندینگ پیج دست پیدا کرد. 
 • Squeeze page یا صفحه فشار
هدف از طراحی صفحات فرود فشاری، ترغیب کاربر به ارائه ایمیل خودش به شما است. این ایمیل بسیار حیاتی و راه ارتباطی شما با کاربر خواهد بود. با داشتن ایمیل کاربران سایت خود می توانید یک کمپین ایمیل مارکتینگ طراحی و خدمات یا محصولات و حتی کد تخفیف و …. را به ایمیل کاربران ارسال نمایید. این صفحه می تواند با ارائه پیشنهادهایی مانند شرکت در تخفیفات دوره ای، ارائه کتاب الکترونیک و ... ایمیل کاربر را ذخیره کند.
 • Lead Capture Page یا صفحه ضبط
عملکرد این صفحه مانند صفحه فشار است با این تفاوت که علاوه بر آدرس ایمیل، اطلاعات دیگری مانند نوع کسب و کار، شماره تلفن و... را نیز از کاربر دریافت می کند. این صفحه معمولا برای تعیین نمایش علاقمندی ها به کاربر در مراجعات بعدی به سایت و با توجه به اطلاعات دریافتی از او خواهد بود.
 • صفحات تبلیغاتی
بخشی از هدف طراحی لندینگ پیج بر مبنای ساخت صفحاتی است که از طریق نمایش آنها به کاربر، برای سایت درآمد کسب شود. این صفحات معمولا پس از کلیک بر روی لینک پرداخت یا خرید اشتراک یا دانلود خدمات و پیش از هدایت به صفحه مربوطه نمایش داده می شوند.
 • صفحه فرود 404
بروز خطا در وجود محصول، عکس، فایل یا هر خدمتی در سایت اجتناب ناپذیر است. در این حالت معمولا صفحه های تحت عنوان صفحه 404 به کاربر نشان داده می شود. طراحی این صفحه اگر به درستی و مناسب انجام شود، تاثیر پیام بد آن را تا حد زیادی از بین خواهد برد. پیشنهادات زیادی در این صفحه می تواند مطرح شود. مانند بازدید از وبلاگ سایت یا دریافت نسخه رایگان یک خدمت یا محصول.
 • About us یا صفحه درباره ما
صفحه درباره ما به عنوان یکی از صفحات اصلی سایت در نظر گرفته می شود اما می توان با کمی تغییرات مانند دریافت ایمیل مشتری، توضیحاتی در رابطه با فعالیت های شرکت و ... این صفحه را به جای یک صفحه بن بست ساده به یک صفحه جذاب برای کاربر تبدیل کرد.
 • صفحات قیمت گذاری
در سایت هایی که دریافت خدمات در آنها نیازمند خرید اشتراک است، صفحات قیمت گذاری به عنوان نوعی از صفحه فرود از اهمیت ویژه ای برخوردارند. طراحی لندینگ پیج قیمت گذاری می تواند صرفا شامل قیمت محصول یا خدمات بوده و یا توضیحاتی را نیز برای آنها در نظر داشته باشد.
 • صفحات تشکر
پیگیری کاربر پس از خرید به اندازه پیش از خرید حائز اهمیت است. از این رو باید طراحی لندینگ پیج تشکر را نیز به صورت ویژه در نظر داشته باشید. این صفحه نباید حاوی مطلبی خودپسندانه یا موضوعی باشد که کاربر، خود از آن اطلاع دارد بلکه باید در کنار قدردانی از کاربر برای خرید محصول یا خدمات شما، پیشنهادی برای انتقال حس ارزشمند بودن او نیز مطرح شود. این پیشنهاد به طور مثال می تواند شامل ارائه یک مشاوره یا پیشنهاد رایگان باشد.

قیمت طراحی لندینگ پیج

قیمت تولید و طراحی صفحات فرود به عوامل زیادی بستگی دارد. این عوامل می تواند شامل موارد زیر باشد :
 • تعداد صفحات فرود
 • نوع لندینگ پیج
 • طراحی های گرافیکی مورد استفاده برای ساخت صفحات فرود
 • استفاده از خدماتی برای بهینه سازی بهتر لندینگ پیج ها مانند ریسپانسیو بودن آنها (هماهنگی صفحه مورد نظر با تمامی مرورگرهای مختلف در موبایل، کامپیوتر و یا تبلت)
 • لینک سازی برای صفحات فرود [ببینید: خدمات بک لینک در کارلنسر]
 • درج محتوای جذاب برای افزایش بازدهی بیشتر لندینگ پیج
 • بررسی اطلاعات سایت، نیازسنجی مخاطب و ایده سازی با هدف کسب بهترین نتیجه از ساخت صفحات فرود مورد نظر

الگوگیری از صفحات فرود پربازدید و موفق

لندینگ پیج سایت های مطرح که از صفحات فرود موفق و پربازدید محسوب می شوند، گزینه های بسیار مناسبی برای الگو گرفتن هستند. می توان از یک گزینه ی پرکاربرد در این لندینگ پیج ها در لندینگ پیج سایت خود استفاده کنید و تاثیر زیاد آن را مشاهده کنید. برای مثال لندینگ پیج خرید لپ تاپ های سرفیس در مایکروسافت، از نمونه های مثال زدنی است که دارای طراحی گرافیک چشم نواز، محتوای متنی و ویدیویی، معرفی ویژگی های جزئی و برجسته، نظرات کاربران و… است و می توان به آن استناد کرد.

سفارش طراحی لندینگ پیج با کارلنسر

طراحی لندینگ پپج در تمامی سایت ها، معمولا با هدف جذب بیشتر کاربران به سمت سایت، افزایش بازدید و تبدیل کاربران عادی به مشتریان بالقوه یا بازدیدکنندگان دائمی و موثر است. از این رو بهتر است طراحی این صفحات به افراد حرفه ای و با تجربه کاری موفق سپرده شود. در سایت کارلنسر که یکی از وبسایت های فعال در حوزه خدمات فریلنسری است، افراد متخصص زیادی در زمینه طراحی سایت و مخصوصا طراحی لندینگ پپج فعالیت دارند. شما می توانید برای ثبت سفارش خود در این حوزه، به صفحه مهارت ها در سایت کارلنسر مراجعه فرمایید و سفارش طراحی لندینگ پیج خود را ثبت نمایید. شیوه پرداخت هزینه خدمات ارائه شده توسط فریلنسرها در سایت کارلنسر، از طریق سیستم پرداخت امن است. توسط این سیستم، هزینه پروژه مورد نظر پس از به توافق رسیدن فریلنسر و کارفرما، از کارفرما دریافت شده و در نزد سایت به امانت نگه داشته می شود. پس از انجام تعهدات از سمت فریلنسر و تایید کارفرما، مبلغ برای فریلنسر آزاد می شود. همچنین در صورت تمایل، می توانید برای مطالعه سایر مقالات مرتبط با کسب و کارهای مختلف به بخش مقالات سایت کارلنسر مراجعه فرمایید.

چگونه یک متخصص ساخت  لندینگ پیج را پیدا کنیم؟

استخدام متخصص طراحی و ساخت لندینگ پیج در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام متخصص لندینگ پیج می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام متخصص لندینگ پیج دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام متخصص لندینگ پیج حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص طراحی لندینگ پیج در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید. شما می‌توانید متخصص لندینگ پیج مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:
 • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای متخصصان طراحی لندینگ پیج باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین متخصص لندینگ پیج را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با متخصص لندینگ پیج هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.  فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام متخصص لندینگ پیج، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

هزینه استخدام طراح لندینگ پیج چقدر است؟

هزینه انجام پروژه های طراحی لندینگ پیج با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری متخصص لندینگ پیج متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام متخصص لندینگ پیج، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام متخصصان طراحی لندینگ پیج و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از هزینه انجام پروژه طراحی لندینگ پیج‌ تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و متخصص لندینگ پیج تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص)، در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی طراحی لندینگ پیج به توافق برسید.

نکات مهم برای استخدام متخصص لندینگ پیج

 • هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه طراحی لندینگ پیج
 • رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام متخصص لندینگ پیج دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
 • بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

مزایای استخدام متخصصان طراحی لندینگ پیج در کارلنسر

پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و متخصصان طراحی لندینگ پیج رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند. از مزایای استخدام متخصص لندینگ پیج در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای متخصص لندینگ پیج، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما ( مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد )
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی لندینگ پیج
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و متخصص لندینگ پیج
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی لندینگ پیج
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی