برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×
خانه مهارت‌ها طراحی لیوان

طراحی ماگ و لیوان

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
طراحی ماگ و لیوان
امروزه طراحی ماگ های گوناگون و ساختن لیوان ها و ماگ های شخصی بسیار پرطرفدار شده است. شما می توانید برای خودتان یا شخصی که دوستش دارید سفارش طراحی ماگ و لیوان بدهید و به این شکل هر زمان که در حال نوشیدن نوشیدنی موردعلاقه تان باشید، با نگه داشتن ماگ منحصربه‌فردتان حس خیلی خوبی خواهید داشت! همچنین شما ممکن است بخواهید برای شرکت یا بیزینس خود سفارش طراحی ماگ و لیوان بدهید. در هر دو صورت، برای طراحی ماگ و طراحی طرح روی لیوان سرامیکی می توانید از خدمات حرفه ای فریلنسرهای گرافیست در سایت کارلنسر استفاده کنید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
طراحی ماگ و لیوان
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای طراحی لیوان را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش

طراحی ماگ و لیوان تبلیغاتی

ماگ ها، لیوان های سرامیکی و بزرگی هستند که بسیاری از ما روزانه از آنها برای نوشیدن چای، قهوه، نسکافه و ... استفاده می کنیم. اگرچه این لیوان ها به تنهایی جذابیت خود را دارند اما گاهی اضافه کردن یک طرح دلخواه بر روی بدنه آنها، می تواند زیبایی دو چندانی را به این وسایل دوست داشتنی ببخشد. طراحی ماگ با هدف رسم طرح دلخواه برای چاپ بر روی ماگ و لیوان انجام می شود. این طراحی می تواند به سادگی، تغییر یک تصویر دلخواه کاربر مانند تصاویر بازی های کامپیوتری و رساندن آن به اندازه مناسب برای چاپ بر روی ماگ باشد و یا طرحی منحصر به فرد، مانند لوگوهای شرکتی و .... برای آن طراحی شود.

طراحی ماگ

این موضوع که شما ماگ طراحی شده را برای مصارف شخصی یا سازمانی نیاز دارید، چندان تفاوتی با یکدیگر ندارد. در هر دو حالت، طراحی ماگ به صورت اختصاصی برای شما انجام می شود. این طراحی، نیازمند یک تصویر یا ایده به عنوان پایه یا بیس شروع کار و یک یا چند نرم افزار مخصوص طراحی گرافیک خواهد بود. طرح مورد نظر، باید از لحاظ وضوح، در نظر گرفتن موقعیت و حالت قرارگیری بر روی بدنه ماگ و اندازه های متناسب با بدنه ماگ، با ماگ مورد نظر شما هماهنگ باشد.

نرم افزارهای مورد استفاده در طراحی ماگ

اکثر طراحی های چاپ شده بر روی بدنه لیوان های سرامیکی یا همان ماگ ها، به صورت نرم افزاری و با استفاده از نرم افزارهای مورد استفاده در ساخت طرح های گرافیکی و یا ادیت عکس، ساخته می شوند. البته گاهی از تصویرسازی های دستی نیز استفاده می شود که معمولا این تصاویر نیز برای چاپ بهتر و با کیفیت تر، باید وارد محیط یک نرم افزار شوند و اندازه ها و رزولوشن مناسبی برای آنها تعریف شود. از معروف ترین نرم افزارهای مورد استفاده در طراحی ماگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نرم افزار Adobe Photoshop

فتوشاپ از معروف ترین و پرکاربردی ترین نرم افزارهایی است که در بسیاری از طراحی های گرافیکی و تصویرسازی مورد استفاده قرار می گیرد. در طراحی لیوان نیز، معمولا اولین گزینه برای طراحی، این نرم افزار است مگر آنکه طرح بسیار خاصی مد نظر باشد که استفاده از نرم افزارهای دیگر برای کار با آن، مناسب تر باشد. فتوشاپ، ابزارهای بسیار زیادی برای طراحی دارد و تقریبا اکثر طرح های چاپ شده بر روی انواع ماگ، در این نرم افزار رسم می شوند.

نرم افزار Adobe Illustrator

ایلوستریتور، از دسته نرم افزارهایی است که برای ساخت تصاویر هنری و یا طراحی لوگو، بسیار مناسب است. این نرم افزار نیز مانند فتوشاپ، از محصولات شرکت ادوبی است و ابزارهای بسیار مناسبی برای ساخت و ویرایش وکتور دارد. ایلوستریتور، در زمینه طراحی و چاپ هدایای تبلیغاتی که عموما طراحی لوگو در آنها ضروری است، به تنهایی و یا در کنار فتوشاپ برای طراحی بر روی ماگ و ... استفاده می شود.

نرم افزار Adobe InDesign

ایندیزاین اگرچه از لحاظ امکانات، در مقایسه با ایلوستریتور یا فتوشاپ، در رده های پایین تری قرار دارد، اما همچنان برای استفاده در طراحی های گرافیکی مانند طراحی های مورد نیاز برای چاپ بر روی ماگ یا سایر محصولات شخصی و سازمانی کاربرد دارد. ایندیزاین، علاوه بر استفاده در طراحی لوگو یا طرح های مناسب برای چاپ بر روی محصولات، در زمینه طراحی کاتالوگ نیز کاربرد دارد و طرح های بسیار چشمگیری را می توان با استفاده از ابزارهای این نرم افزار رسم کرد.

نرم افزار CorelDraw

کورل دراو یکی از قدیمی ترین نرم افزارهای مناسب برای تصویرسازی و طراحی های گرافیکی است. اگرچه با استقبال زیادی که از نرم افزارهایی مانند ایلوستریتور در زمینه تصویرسازی شده است، کارل دراو این روزها کمتر به چشم می آید اما هنوز هم این نرم افزار، در میان گرافیست ها به عنوان یک نرم افزار محبوب و کارآمد به حساب می آید. این کاربرد، به ویژه در زمانی که در طراحی ماگ باید از فونت های خاص عربی و فارسی استفاده شود، بیشتر خواهد بود.
* اگر بین انتخاب کورل دراو یا ادوبی ایلوستریتور تردید دارید، مقاله کورل دراو یا ایلوستریتور را بخوانید.

نرم افزار InkScape

اگر طرح ساده ای را در نظر دارید یا به طراح و گرافیست دسترسی نداشته باشید، نرم افزار اینک اسکیپ، با رابط کاربری ساده ای که دارد، انتخاب مناسبی است. این نرم افزار، معمولا در طراحی های ساده و یا اعمال تغییرات بر روی تصاویر موجود و مناسب سازی آنها برای چاپ بر روی محصول مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی ماگ معمولا کار چندان زمان بری نیست و مدت زمان کمتری در مقایسه با سایر انواع طراحی های گرافیکی برای رسم یک طرح مناسب برای چاپ بر روی ماگ نیاز است. این مدت زمان، بر اساس عوامل متعددی تعیین می شود که بعضی از آنها عبارتند از:

نوع طرح

گاهی مشتری، یک طرح ساده مانند یک تصویر یا در اختیار طراح قرار می دهد و از اون می خواهد تا تغییراتی را بر روی آن انجام داده و طرح را برای چاپ بر روی ماگ آماده کند. این تغییرات می تواند شامل تغییر اندازه عکس، دستکاری کنتراست یا تغییر رنگ تمام یا بخشی از تصویر، اضافه کردن متن یا تصویر دیگری به عکس موجود و مواردی از این قبیل باشد که با توجه به پیچیدگی تغییرات مورد نظر مشتری، زمان طراحی نیز افزایش می یابد. در مقابل، در بعضی از انواع طراحی ماگ که بیشتر برای طراحی های تبلیغاتی مورد نظر است، طرح مورد نظر، شامل لوگوی برند و یا طراحی های خاصی است که در صورت طراحی از صفر، زمان بیشتر را در مقایسه با گروه اول، از طراح خواهد گرفت.

تعداد نرم افزار به کار رفته در مسیر طراحی

نرم افزارهایی مانند فتوشاپ، برای طراحی ماگ مناسب هستند و درصد بالایی از این طراحی ها نیز توسط همین نرم افزارها انجام می شود. اما گاهی به بیش از یک نرم افزار برای رسیدن به طرح مورد نظر مشتری نیاز داریم. در این حالت، به هر میزان که تعداد نرم افزارهای دخیل در پروژه افزایش یابد، زمان مورد نیاز برای اتمام طراحی نیز بالا می رود.

تعداد تغییرات مورد نظر مشتری

همه طراحی های گرافیکی، در مراحل مختلف به مشتری ارائه شده و پس از تایید وی، وارد مرحله بعد خواهند شد. ممکن است مشتری در هر مرحله، طرح را تایید نکند و تغییراتی را برای آن در نظر بگیرد. طبیعی است که اعمال هر یک از این تغییرات و کسب تایید مجدد از مشتری، مسیر زمان بری خواهد بود و مدت زمان لازم برای اتمام پروژه را افزایش می دهد.

قیمت طراحی ماگ

هزینه مورد نیاز برای طراحی ماگ با توجه به نوع طرح مورد نظر مشتری، تعداد نرم افزارهای مورد استفاده، تعداد و نوع تغییراتی که بر روی طرح باید اعمال شود و میزان مهارت طراح تعیین می شود و نمی توان برای تمامی طراحی ها، هزینه ثابتی را در نظر گرفت.

کارآفرینی و کسب درآمد با طراحی ماگ

طراحان گرافیک بسیار خوش ذوق و هنرمندی هستند که با ایده پردازی در زمینه های مختلف مانند طراحی ماگ می توانند به کسب و کار در این زمینه رونق دهند. اگر شما یکی از همین طراحان خلاق هستید، هر لحظه می توانید اقدام کنید و کسب و کارتان را راه اندازی کنید. شما می توانید ایده پرداز و طراح باشید و با استخدام ادمین شبکه های اجتماعی یا استخدام طراح سایت فروشگاهی، مهارت خود را در راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی و انجام کارآفرینی به کار بگیرید.

طراحی ماگ با کارلنسر

طراحان و گرافیست ها سهم بزرگی از فریلنسرهای فعال در سایت کارلنسر را تشکیل می دهند. طراحی برای چاپ بر روی محصولاتی مانند ماگ ها، یکی از فعالیت هایی است که توسط این گروه از افراد متخصص در سایت کارلنسر انجام می شود. برای ثبت سفارش طراحی ماگ، می توانید در بخش ثبت پروژه رایگان سفارش خود را ثبت نمایید. پس از آن که سفارش از سمت شما در سایت ثبت شود، فریلنسرها و گرافیست هایی که تمایل به کار بر روی پروژه شما را داشته باشند، پیشنهادات خود را برای شما ارسال خواهند کرد و شما پس از بررسی پیشنهادات، می توانید با طراح مورد نظر خود به توافق برسید. شیوه پرداخت هزینه این سفارش نیز، مانند تمامی خدمات ارائه شده در سایت کارلنسر، از طریق سیستم پرداخت امن است. همچنین در صورت تمایل، می توانید برای مطالعه سایر مقالات مرتبط با کسب و کارهای مختلف به بخش مقالات سایت کارلنسر مراجعه فرمایید.

چگونه یک گرافیست را در کارلنسر استخدام کنیم؟

استخدام گرافیست در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام گرافیست می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام گرافیست دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام گرافیست حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص طراحی ماگ در شهر خود یا سراسر ایران در ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید. شما می‌توانید گرافیست مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:
 • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای متخصصان طراحی ماگ باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین گرافیست را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با گرافیست هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام گرافیست، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

هزینه استخدام گرافیست چقدر است؟

هزینه انجام پروژه های طراحی ماگ با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری گرافیست متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام گرافیست، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام متخصصان طراحی ماگ و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از هزینه انجام پروژه طراحی ماگ‌ تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و گرافیست تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص)، در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی طراحی ماگ به توافق برسید.

نکات مهم برای استخدام گرافیست

 • هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه طراحی ماگ
 • رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام گرافیست دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
 • بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

مزایای استخدام متخصصان طراحی ماگ در کارلنسر

پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و متخصصان طراحی ماگ رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند. از مزایای استخدام گرافیست در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای گرافیست، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما ( مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد )
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی ماگ
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و گرافیست
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی ماگ و لیوان
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی