برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

ساخت تیزر تبلیغاتی

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
ساخت تیزر تبلیغاتی
بدون شک ساخت تیزر تبلیغاتی راهی برای بهتر دیده شدن برند و محصولات شماست. یک تیزر ویدیویی با ایجاد جذابیت بصری مخاطب را راحت تر با خود همراه کرده و تاثیر گذاری بالایی را به وجود می آورد. امروزه محتوای ویدیویی بیش از 66 درصد از محتوای تبلیغاتی را در سطح جهان شامل می شود. اهمیت و تقاضا برای تولید تیزر تبلیغاتی کوتاه، ساخت انیمیشن ، محتوای تصویری و ساخت موشن گرافیک، نمایانگر اهمیت و نقش غیر قابل انکار محتوای ویدیویی میباشد. تیزر تبلیغاتی به نسبت سایر روش های تبلیغ محتوایی، نرخ تبدیل و درصد تاثیر گذاری بیشتری دارد. یکی از دلایل این تاثیر گذاری بالا انتقال پیام به مخاطب در زمان کمتر . کوتاه تر می باشد. همچنین در دوران معاصر روز به روز به تعداد افرادی که دیدن یک فیلم یا ویدیوی کوتاه را به خواندن کتاب ترجیح می دهند اضافه می شود. شما می توانید با نمایش ویدیوی تبلیغاتی محصولات و خدمات خود در تلویزیون، اینستاگرام، آپارات، یوتیوب و سایر پلتفرم ها، پیام خود را سریعتر و بهینه تر به طیف وسیعی از مخاطبین برسانید. ساخت ویدیوی تبلیغاتی برای معرفی محصولات و خدمات، می تواند تاثیر بسیار مثبتی بر فروش و افزایش مشتریان شما داشته باشد. برای سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی کوتاه با قیمت مناسب می توانید از طریق فرم ثبت پروژه در همین صفحه اقدام نمایید. کافیست مختصری توضیح درباره سفارش ویدیو یا تیزر تبلیغاتی خود بدهید و منتظر دریافت پیشنهادات رقابتی متخصصان فریلنسر کارلنسر باشید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
ساخت تیزر تبلیغاتی
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای تیزر را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش

ساخت تیزر و ویدیو تبلیغاتی

ساخت تیزر و ویدیو تبلیغاتی یک ابزار ارتباطی بازاریابی است که با برانگیختن حس کنجکاوی به دنبال ایجاد علاقه برای مخاطب است. تیزرهای تبلیغاتی در مورد محصولات، با استفاده از اطلاعات جذاب به مشتری‌ها اجازه می‌دهند كه مجذوب برنامه‌های آینده شوند و آنها را به کشف بقیه محصولات ترغیب می‌كنند.
ویدئو یک ابزار ارتباطی عالی برای هر استراتژی ارتباطی با مخاطب است که به شما این امکان را می‌دهد با مخاطبان و مشتریان بالقوه خود ارتباط برقرار کنید. ساخت تیزر تبلیغاتی و بنر یک ابزار بسیار موثر و تأثیرگذار در وب و شبکه های اجتماعی است.

تیزر چیست؟

تیزر یک رسانه تبلیغاتی با مدت زمان کوتاه است که هدف آن ایجاد حس کنجکاوی مخاطب و جلب توجه است. تیزر اغلب برای معرفی یک هنرمند، یک محصول جدید یا یک خدمت جدید، استفاده می‌شود.
به طور کلی تیزرها، تبلیغات ویدیوئی هستند که رویداد مورد نظر را با تصاویر قدرتمند خلاصه می‌کنند و باعث می‌شوند مخاطبان کنجکاو شوند. تیزرهایی که برای هر رویدادی ساخته می‌شوند، می‌توانند در تمام بخش‌های فعالیت و برای همه رویدادها (سمینارها، کنگره‌ها، نمایشگاه‌های تجاری، کنفرانس‌ها، جشنواره‌ها) استفاده شوند.
ساخت تیزر تبلیغاتی

اهداف و مزایای تیزر تبلیغاتی چیست؟

تیزر در اصطلاحات بازاریابی به معنای "وسوسه کردن" است. بنابراین یک پیام تبلیغاتی با هدف ترغیب کردن به سمت یک هدف یا عمل بالقوه است.
متقاضیان ساخت تیزرهای تبلیغاتی می‌توانند با ثبت پروژه ساخت تیزر در سایت کارلنسر و انتخاب یک فریلنسر طراح تیزر به سرعت کار خود را انجام دهند.
قیمت حدودی ساخت تیزر از 3 تا 50 میلیون در بین سازندگان تیزر رواج دارد و با توجه به اینکه یک آنباکسینگ ساده باشد یا تیزر معرفی یک کارخانه متغیر است.

نقش تیزر تبلیغاتی در استراتژی بازاریابی

تیزر تبلیغاتی، ویدئویی کوتاه و جذاب است که به منظور ایجاد کنجکاوی و ترغیب مخاطب برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک محصول، خدمات یا رویداد، طراحی و منتشر می‌شود. این ابزار قدرتمند، نقشی کلیدی در استراتژی بازاریابی ایفا می‌کند بدون اینکه جنبه فروش آن به صورت مستقیم مشخص باشد. در واقع هر ویدئویی که از سمت برند شما منتشر می‌شود، شما را به سمت فروش و هدفتان نزدیک می‌کند. به نحوی که احساس تلقین به خرید در مشتریان ایجاد شود. این ابزار قدرتمند، نقشی کلیدی در استراتژی بازاریابی ایفا می‌کند که در ادامه به بررسی برخی از مهم‌ترین آن‌ها می‌پردازیم.

افزایش آگاهی از برند

تیزر تبلیغاتی، ابزاری مؤثر برای معرفی برند و محصولات جدید به مخاطبان است. این ویدئوهای کوتاه، به سرعت در پلتفرم‌ های مختلف منتشر شده و می‌توانند در مدت زمان کوتاهی، نام و هویت برند شما را به گوش مخاطبان انبوه برسانند.

افزایش ترافیک وب‌سایت

تیزر تبلیغاتی با هدایت مخاطب به وب‌سایت یا صفحات شبکه‌های اجتماعی، ترافیک ورودی را تا حد قابل توجهی افزایش می‌دهد. این موضوع، فرصتی عالی برای معرفی بیشتر محصولات و خدمات کسب و کار شما ایجاد می‌کند. همچنین، تیزرهای تبلیغاتی مخاطب هدف شما را به سمت تبدیل شدن به مشتری وفادار هدایت می‌کند.

جلب توجه و ایجاد کنجکاوی

در دنیای پرهیاهوی امروز، جلب توجه مخاطبان به چالشی بزرگ برای کسب‌وکارها تبدیل شده است. تیزر تبلیغاتی با استفاده از تصاویر و موسیقی جذاب، داستانی کوتاه و گیرا، و لحنی خلاقانه، می‌تواند توجه مخاطب را در کوتاه‌ترین زمان ممکن جلب کند و او را به دنبال اطلاعات بیشتر ترغیب نماید.

تقویت برندینگ

تیزر تبلیغاتی ابزاری کاربردی برای به نمایش گذاشتن هویت، ارزش‌ها و رسالت برند است. این ویدئوهای تبلیغاتی با لحنی مناسب، داستانی قوی و لحنی ایده آل مفهوم کلام شما را به مخاطبان انتقال می‌دهد و به ارتقای جایگاه در ذهن مخاطبان کمک می‌کند.

افزایش تعامل با مخاطبان

تیزر تبلیغاتی فضایی صمیمی را برای گفتگو و تبادل نظر در صفحات اجتماعی ایجاد می‌کند و تعامل با مخاطبان را افزایش می‌دهد. همچنین، تیزرهای تبلیغاتی به ایجاد وفاداری به برند و افزایش شانس تبدیل مخاطبان به مشتریان دائمی کمک می‌کند.

انواع تیزرهای تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی
تیزرهای تبلیغاتی دارای انواع مختلفی هستند که با توجه به مقدار بودجه، نیاز مشتری و اهداف کلی هر کدام از این نوع تیزرها ساخته می‌شوند. در ادامه به بررسی چند نوع مهم از تیزرهای تبلیغاتی می‌پردازیم.

تیزر تبلیغاتی انیمیشن

در این نوع تیزر تبلیغاتی از انیمیشن و تصاویر برای معرفی محصولات و خدمات استفاده می‌شود. تیزرهای تبلیغاتی انیمیشنی برای تحت تاثیر قرار دادن کودکان و نوجوانان بهترین گزینه هستند. چرا که این انیمیشن‌ها مفاهیم پیچیده را به شکلی ساده و سرگرم کننده به آن‌ها آموزش می‌دهند.

تیزر تبلیغاتی رئال

تیزر تبلیغاتی رئال، ترکیبی از تصاویر و فیلم‌های واقعی است. این نوع تیزرها برای معرفی محصولات و خدمات به صورت داستان گونه، مصاحبه‌ای، مستندگونه و… مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تیزر تلویزیونی

با توجه به گستردگی مخاطبان تلویزیون، ساخت تیزر تبلیغاتی در این بستر کمی متفاوت‌تر از فضاهای دیگر است. از آنجایی که هزینه تبلیغات در تلویزیون خیلی زیاد است، تیزری که برای تبلیغ در این فضا ساخته می‌شود باید پیام کسب و کار را در سریعترین و بهترین شکل ممکن ارائه دهد.

ساخت تیزر موشن گرافیک

در این روش از تصاویر حقیقی و توضیحات متنی برای شرح دادن سوژه‌ها استفاده می‌شود. طراحی تیزر موشن گرافیک به کسب و کارها کمک می‌کند تا در زمان مناسب پیام خود را به مخاطبان انتقال دهند.

ساخت تیزر شبکه‌های اجتماعی

با گسترش روزافزون شبکه‌های اجتماعی و افزایش تعداد مخاطبان، ساخت تیزرهای تبلیغاتی و ویدئوهای کوتاه بهترین گزینه است. ساخت تیزر جذاب و خلاقانه برای شبکه‌های اجتماعی می‌تواند راهی عالی برای افزایش ترافیک، جذب مخاطب و در نهایت، رشد کسب و کار شما باشد.

تیزرهای استاپ موشن

تیزرهای استاپ موشن نوعی انیمیشن هستند که با عکسبرداری از اشیاء یا عروسک‌ها در موقعیت‌های کمی متفاوت و سپس پخش عکس‌ها با سرعت زیاد برای ایجاد توهم حرکت ایجاد می‌شوند.

چگونه یک سازنده ویدیو تبلیغاتی (تیزر ساز) را استخدام کنیم؟

استخدام تیزر ساز در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام تدوینگر تیزر تبلیغاتی، می‌توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح با عنوان سفارش تیزر تبلیغاتی ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام سازنده ویدیو تبلیغاتی دورکار در سایت کارلنسر، می‌توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام سازنده ویدیو تبلیغاتی حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص ساخت تیزر تبلیغاتی در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.

شما می‌توانید سازنده ویدیو تبلیغاتی مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:

 • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای متخصصین ساخت تیزر تبلیغاتی باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین سازنده ویدیو تبلیغاتی را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با سازنده ویدیو تبلیغاتی هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام تدوینگر تیزر تبلیغاتی، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

چگونه یک تیزر رویداد بسازیم؟

شما چندین گزینه برای کارگردانی تیزر یا تولید تیزر خود توسط یک شرکت تولید کننده سمعی و بصری دارید.
تیزر تبلیغاتی می تواند با استفاده از تصاویر بایگانی شده نیز طراحی شود. برای این کار، شما می توانید پروژه تیزر تبلیغاتی خود را به فریلنسرهای کارلنسر بسپارید. فریلنسرها می‌توانند با استفاده از تصاویر بایگانی شده شما، یک تیزر تبلیغاتی که پیامی قوی را منتقل می‌کند تولید کنند.
اگر به دنبال فردی برای طراحی تیزر تبلیغاتی هستید، فریلنسرهای کارلنسر می‌توانند از طریق طراحی پوستر یا سایر عناصر گرافیکی، سبک‌های مختلف انیمیشن دوبعدی و سه‌بعدی یا حتی انیمیشن ۲.۵ بعدی که خیلی جدیدتر و جذاب‌تر است را ایجاد کنند. 

نحوه سفارش تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی
برای دیده شدن یک ویدئو، باید با اصول حرفه‌ای و سازمان یافته حرکت کرد. به همین دلیل است که ما ابتدا با تولید محتوا و سناریو ویدیو شروع میکنیم، سپس تصویربرداری، ویرایش و در آخر انتشار می‌یابد.
وقتی سفارش دهنده تیزر اهداف و برنامه‌های اصلی خود را بیان می کند، سناریویی شکل میگیرد که به طراح تیزر امکان می دهد هر آنچه را که می خواهد در ویدیوی خود نشان دهد برنامه ریزی کند. هنگام فیلمبرداری ایده شما به عنوان راهنما عمل می کند. روند تولید تیزر شامل سکانس ها، مکان ها، تاریخ ها، اقدامات گویندگان یا بازیگران، گفتگوها، لباس ها، موسیقی، سر و صدا، صداگذاری و غیره است.
توجه داشته باشید که برای بسیاری از فیلم ها، یک خلاصه داستان کافی است و چند خط ایده کلی پروژه را خلاصه می کند.
ما افکت ها را به منظور انرژی بخشیدن به ویدیو تبلیغاتی اضافه می کنیم. تعداد آنها تقریبا نامحدود است، همچنین می توانیم موسیقی متن را تغییر شکل دهیم.
ما علاوه بر عکس هایی که قبلاً گرفته شده است، انیمیشن ها و تصاویر متنی را اضافه می کنیم.
درجه بندی ویدئو به ما امکان می دهد کیفیت تصاویر را اصلاح کنیم، از جمله تغییر روشنایی، کنتراست، اشباع و رنگ ها برای سازگار بودن همه عکس ها. به طور کلی برای سفارش طراحی تیزر تبلیغاتی، می‌توانید مراحل زیر را در کارلنسر دنبال کنید.
1. تعیین هدف و بودجه؛ قبل از هر چیزی، بهتر است هدف خود را از طراحی تیزر تبلیغاتی مشخص کنید. آیا می‌خواهید برند خود را معرفی کنید؟ قصد ارائه یک محصول جدید را به بازار دارید؟می‌خواهید ترافیک سایت و یا شبکه‌های اجتاعی خود را افزایش دهید؟ با توجه به نوع هدفتان باید یک بودجه را برای آن تعیین کنید و قبل از برونسپاری پروژه خود، هماهنگی لازم را در رابطه با هزینه و هدف با متخصص در میان بگذارید. 2. انتخاب نوع تیزر؛ همانطور که در قسمت‌های قبلی به این موضوع اشاره کردیم، تیزرهای تبلیغاتی دارای انواع مختلفی هستند. بهتر است با توجه به رنج سنی مخاطبان خود و بودجه مد نظرتان نوع تیزر را مشخص کنید. 3. انتخاب متخصص؛ برای استخدام تیزرکار حرفه‌ای بهتر است نمونه کارهای قبلی فرد را که با هدف شما مطابقت دارد را بررسی کنید. 4. ارائه ایده‌ها و اطلاعات به متخصص؛ در این مرحله می‌توانید تمامی اطلاعات لازم و مرتبط را در اختیار فرد متخصص قرار دهید. بهتر است در این مرحله پیشنهادات و نظرات متخصص را در رابطه با طرح تیزر دریافت کنید. 5. ویرایش سناریو؛ پس از ارائه ایده‌ها و اطلاعات، سناریوی شما توسط فرد متخصص نوشته می‌شود. در مرحله سناریو بهتر است تمامی موارد مهم مانند تصاویر، موسیقی، متن و… مشخص گردد. 6. طراحی تیزر؛ پس از نهایی شدن سناریو طراحی تیزر توسط فریلنسر شروع می‌شود. می‌توانید در این مرحله از فریلنسر درخواست کنید تا طرح اولیه را با شما به اشتراک بگذارد. 7. بازبینی و تحویل نهایی؛ پس از طراحی کلی تیزر، شما می‌توانید آن را بازبینی کنید و نظرات خود را ارائه دهید. در نهایت، پس از اعمال تغییرات نهایی، تیزر به شما تحویل داده می‌شود.

روش های ساخت تیزر تبلیغاتی

برای ساخت ویدئوی تبلیغاتی روش های مختلفی وجود دارد. فریلنسرهای کارلنسر به این روش‌ها واقف هستند و می‌توانند پروژه تیزر تبلیغاتی شما را با روش‌های زیر تولید کنند.
 • شوخ طبعی: خنداندن مردم باعث می‌شود که بیشتر با داستان و پیام ویدیوی تبلیغاتی همراه شوند.
 • تعلیق: یک عمل یا جمله ای که در حالت تعلیق باقی بماند، چیزی جذاب، صدای عجیب، نمای نزدیک از یک فناوری جدید. این ها مواردی هستند که مخاطبان دوست دارند. وقتی تعلیق به طور موثر اعمال می شودباعث ایجاد حس کنجکاوی مخاطب می شود.
 • احساسات: بیننده علاوه بر خنده دوست دارد که احساسات متنوعی را به آنها منتقل کنیم. بسته به تصاویر، موسیقی و عناوین با دقت انتخاب شده، می توانید از شادی به اشک بروید. هنر برقراری ارتباط موثر، تسلط همزمان بر هنر همه این پارامترها است.

نرم افزارهای ساخت ویدیو تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی
ساخت تیزر تبلیغاتی خلاقانه و ویدیو تبلیغاتی یک کار پرزحمت و زمان بر است که می تواند فیلم شما را از جذابیت بیشتری برخوردار کند. ما همچنین از تکنیک پرده کروماکی استفاده می کنیم، که به ما امکان می دهد عناصر را پس از تولید اضافه یا حذف کنیم.
اگر می خواهید یک ویدیو تبلیغاتی یا نوعی تیزر با عکس، موسیقی پس زمینه و متن هایی ایجاد کنید که با جلوه ظاهر شوند، می توانید از ابزارهای فیلم استفاده کنید، اما اگر یک کار حرفه ای بخواهید تولید کنید نیاز است تا ابزار کاربردی آن هم اختصاصی باشد.
نرم افزارهایی که فریلنسرها برای ایجاد یک فیلم تیزر حرفه ای می‌توانند استفاده کنند Adobe Premiere ، After Effect و 3D Max هستند. این ابزارها به فیلمبرداران اختصاص داده شده‌اند و دارای تمام ویژگی‌های ساخت فیلم های کامل یا فیلم های کوتاه با جلوه های ویژه هستند. این نرم افزارها، جزء بهترین نرم افزارها برای ساخت موشن گرافیک هستند. ابزارهای دیگری نیز در این زمینه نیز وجود دارند که می توان تیزرهای تبلیغاتی زیادی را به وسیله ی آن تولید کرد. این نرم افزارها به طور طبیعی بهترین جلوه های بازاریابی ویدئویی را برای ایجاد انواع فیلم ها ادغام می کنند. شما می توانید برای همه رسانه های ارتباطی با استفاده از این نوع نرم افزارها، فیلم برای وب سایت ، ایمیل، وبلاگ، MarketPlace، شبکه‌های اجتماعی، کانال ویدیو و صفحه نمایش در فروشگاه ها و غیره ایجاد کنید. نرم افزارهای دیگری نیز هستند که ارگونومی نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که بدون مهارت فیلمبرداری یا مهارت ویرایش، می توانید فیلم‌های زیبایی را به راحتی و به سرعت بسازید. اگر بخواهید ساخت تیزر تبلیغاتی را رایگان انجام دهید، شامل محدودیتهایی برای شما است.

به طور مثال:

برای ساخت فیلم های شخصی مانند فیلم‌های تعطیلات، مسافرت یا عروسی می‌توان از نرم افزار imovie که برای Mac یا Windows Movie Maker استفاده کرد. این نرم افزار، نرم افزاری است که معمولاً در بخش خصوصی توسط کارمندان خاصی استفاده می‌شود. به همین دلیل از آنها بعضاً در شرکت‌ها برای طراحی و تولید پروژه‌های کوچک مانند شبکه‌های اجتماعی یا داخلی استفاده می‌شود.

نکته :

همه نرم افزارهای ساخت تیزر (نه فقط آنهایی که مخصوص فیلم هستند) تخصصی هستند و برای برطرف کردن نیاز کاربران طراحی شده‌اند. همچنین، رابط کاربری، عملکرد و ویژگی‌های آن ها به یک نیاز خاص اختصاص یافته است. اما هیچ نرم افزار ساخت تیزری همزمان همه نیازها را برآورده نمی کند حتی در ساخت تیزر و ویدیو تبلیغاتی، پس هنگامی که نیاز خود را شناسایی کردید، می توانید ابزاری را انتخاب کنید که به بهترین وجه آن را برآورده کند.

هزینه ساخت ویدیو تبلیغاتی چقدر است؟

ساخت تیزر تبلیغاتی
هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی خلاقانه با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری سازنده ویدیو تبلیغاتی متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام تدوینگر تیزر، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام متخصصین ساخت تیزر تبلیغاتی و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود.
اگر از هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی‌ تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی طراحی تیزر تبلیغاتی، کاملا توافقی بین شما و سازنده ویدیو تبلیغاتی تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام تدوینگر تیزر (متخصص)، در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی ساخت تیزر تبلیغاتی به توافق برسید.

نکات مهم برای استخدام تیزر ساز

هدف پروژه: مشخص کردن هدف از سفارش پروژه تیزر تبلیغاتی
رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام تدوینگر غیر حضوری دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

مزایای سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی در کارلنسر

پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و متخصصین ساخت تیزر تبلیغاتی رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند.
از مزایای استخدام سازنده ویدیو تبلیغاتی در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی
 • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه تیزر تبلیغاتی پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه تیزر تبلیغاتی، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد.)
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص ساخت تیزر تبلیغاتی
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و سازنده ویدیو تبلیغاتی
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید ساخت تیزر تبلیغاتی
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی