برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×
خانه مهارت‌ها طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
طراحی کارت ویزیت
کارت ویزیت یا business card از اصلی ترین لازمه های هر کسب و کاریست. طراحی کارت ویزیت حرفه ای و زیبا به صورت آنلاین از طریق وبسایت کارلنسر به راحتی امکان پذیر است. کارت ویزیت یا business card یکی از الزامات و نیازهای هر کسب و کار موفق و پویاییست. طراحی کارت ویزیت جز مهارت های زیر مجموعه طراحی گرافیک می باشد. یک بیزینس کارت جذاب و چشم گیر می تواند برند و نام تجاری شما را در ذهن مخاطب ماندگار می سازد. یک کارت ویزیت خاص و چشمگیر می تواند معرفی در خور برای شما باشد و اعتبار ویژه ای به کسب و کار و خدمات شما ببخشد. طراحی کارت ویزیت برای مشاغل مختلف نیازمند توجه به نکات و الزامات خاص هر حرفه ایست. برای طراحی کارت ویزیت با بهترین تعرفه کافیست در چند کلیک یک پروژه در سایت ثبت کنید. در مدت زمان کوتاهی فریلنسرهای طراح گرافیک پیشنهادات زمانی و قیمتی خود را برای شما ارسال می کنند. پس از بررسی نمونه کارهای کارت ویزیت و مقایسه پیشنهادات می توانید بهترین طراح را برای پروژه خود انتخاب نمایید. ثبت پروژه سفارش آنلاین طراحی کارت ویزیت در کارلنسر رایگان است و مبلغ پرداختی کارفرما تا پایان پروژه برای اطمینان از حسن انجام کار نزد سایت به امانت می ماند.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
طراحی کارت ویزیت
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
خدمات طراحی کارت ویزیت را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
Hossein.Gh
Hossein.Gh

طراحی کارت ویزیت
از ۹۰,۰۰۰ تومان - در ۱ روز
Zahra.Y
Zahra.Y

طراحی کارت ویزیت
از ۱۵۰,۰۰۰ تومان - در ۱ روز
MohammadHossein.A
MohammadHossein.A

طراحی کارت ویزیت
از ۲۰۰,۰۰۰ تومان - در ۱ روز
Mahsa.N
Mahsa.N
(۲)

طراحی کارت ویزیت
از ۱۵۹,۰۰۰ تومان - در ۱ روز
Mahdi.A
Mahdi.A
(۲)

طراحی کارت ویزیت
از ۱۹۹,۰۰۰ تومان - در ۲ روز
Benyamin.R
Benyamin.R
(۲)

طراحی کارت ویزیت
از ۱۰۰,۰۰۰ تومان - در ۲ روز
Ali.A
Ali.A

طراحی کارت ویزیت
از ۲۵۰,۰۰۰ تومان - در ۲ روز
Hamed.H
Hamed.H

طراحی کارت ویزیت
از ۳۰۰,۰۰۰ تومان - در ۵ روز
Kaveh.Sh
Kaveh.Sh

طراحی کارت ویزیت
از ۳۵۰,۰۰۰ تومان - در ۲ روز
Samira.F
Samira.F

طراحی کارت ویزیت
از ۲۰۰,۰۰۰ تومان - در ۲ روز
Alireza.M
Alireza.M

طراحی کارت ویزیت
از ۵۰۰,۰۰۰ تومان - در ۱ روز
Benyamin.R
Benyamin.R

طراحی کارت ویزیت
از ۱۰۰,۰۰۰ تومان - در ۲ روز

طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت یا بیزینس کارت، کارتی در اندازه استاندارد است که اطلاعات شرکت یا کسب و کار روی آن ثبت می‌شود. کارت ویزیت علاوه بر ارائه اطلاعات، فرصتی برای برقراری ارتباط با مشتری احتمالی و آتی است. از این رو هیچگاه کسب و کارها، ابزارهای دیجیتالی دیگر را جایگزین کارت ویزیت نمی‌کنند. داشتن یک کارت ویزیت سفارشی مبنایی برای برقراری ارتباط محکم با مخاطب است. پس این کار را به فریلنسر متخصص طراحی کارت ویزیت واگذار کنید و منتظر نتیجه کار بمانید.

چگونه یک طراح کارت ویزیت را استخدام کنیم؟

استخدام طراح کارت ویزیت در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام طراح کارت ویزیت می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام طراح کارت ویزیت دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام طراح کارت ویزیت حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص ساخت و طراحی کارت ویزیت در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.

شما می‌توانید طراح کارت ویزیت مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:

 • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای طراحان کارت ویزیت باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین طراح کارت ویزیت را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با طراح کارت ویزیت هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام طراح کارت ویزیت، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

اطلاعات لازم برای کارت ویزیت

لوگو و تگ لاین

قبل از طراحی کارت ویزیت باید طراحی لوگو را انجام داده باشید. کارت ویزیت به عنوان بخشی از کسب و کارتان باید هویت کسب و کار را در برگیرد. هر کسی که کارت ویزیت شما را در دست می‌گیرد باید برند و ویژگیهای کسب و کارتان را بشناسد، این لوگو روی وب سایت، پوشه‌ها، خبرنامه و فروشگاهها یا استودیوها هم قرار می‌گیرد.

نام و سمت شغلی

بسیاری از افراد این مورد را نادیده می‌گیرند. اول نام و بعد نام خانوادگی را قید کنید. کارت باید اطلاعات معرفی شما به طرف مقابل را در برگیرد. اگر فرد بخواهد با اطلاعات روی کارت تماس بگیرد باید بداند که دقیقاً با چه کسی صحبت می‌کند.

بیان سمت شغلی خودتان

آیا به عنوان یک فریلنسر، کارآفرین یا مالک کسب و کار و انواع سمت‌های دیگر مشغول به کار هستید؟ آن را قید کنید. سمت شغلی شما همان سمتی است که بابت آن استخدام شده‌اید. مخاطب باید بداند که کارت ویزیت را از سمت چه کسی دریافت کرده است.

اطلاعات تماس

اطلاعات تماس، محتوای اصلی و گوشت تن کارت ویزیت است. باید به مخاطب بگویید که از چه مسیرهایی می‌تواند با شما در تماس قرار گیرد. برای این کار، مسیر مستقیم را انتخاب کنید. با قید کردن خط تلفن عمومی شرکت نمی‌توانید به رابطه خوبی با مخاطب برسید. آنقدر هم خودمانی نشوید که تلفن منزل خودتان را قید کنید. این کار کاملاً غیرحرفه‌ای است. همواره اطلاعات تماس مستقیم خودتان در شرکت را قید کرده و اطلاعات خصوصی خودتان را حفظ کنید. اگر فروشگاهی واقعی یا استودیو در مکانی از شهر دارید پس قید کردن نشانی محل کارتان هم ضروری است. اگر دورکار هستید؛ پس نیازی به قید آدرس واقعی نیست.

وب سایت

نشانی وب سایت چه ضرورتی دارد؟ نشان می‌دهید که وب سایت دارید که عاملی ضروری در اعتبار بخشیدن به یک کسب و کار است. مخاطب به محض اینکه به اینترنت دسترسی پیدا کند، این آدرس را جستجو کرده و کسب و کارتان را بررسی می‌کند.صفحه ورودی فوق العاده با پیام خوش آمد یا ویدئویی کوتاه که شما و کسب و کارتان را معرفی می‌کند؛ بسیار مفید است. برای وب سایت از URL بسیار کوتاه استفاده کنید تا تایپ آن برای مخاطب جدید، ساده شود. هیچکس علاقه‌ای به تایپ آدرس سه خطی ندارد.

پروفایل شبکه های اجتماعی

پروفایل‌های رسانه اجتماعی را روی کارت ویزیت خودتان قید کنید. رسانه‌های اجتماعی به بخش تفکیک ناپذیر کسب و کارهای مجازی و سنتی تبدیل شده‌اند. اگر در رسانه اجتماعی حضور ندارید پس از چشم مشتریان می‌افتید. نام تمامی پروفایل‌هایتان را قید کنید. البته اگر این پروفایل‌ها فعال هستند، آن‌ها را قید کنید. پروفایلی که ارتباطی با شغلتان ندارد، ارزش چندانی ندارد.

فضای سفید

اهمیت فضای سفید به قدریست که به تنهایی نیاز به یک مطلب مجزا دارد . آیا تا به حال کارت ویزیتی شلوغ را دریافت کرده‌اید که علاقه‌ای به نگاه کردنش نداشتید؟ نباید مشتری احتمالی را سردرگم کنید بلکه باید برای برقراری تماس با شما علاقمند شود. منظور از فضای سفید الزاماً رنگ سفید نیست بلکه به معنای قراردادن فضای خالی روی کارت و عاری از اطلاعات است تا حس آرامش را به طرف مقابل القا کند.
سفارش طراحی کارت ویزیت آنلاین با بهترین هزینه

خلاقیت در طراحی کارت ویزیت

در نظر گرفتن عوامل فوق در کنار خلاقیت طراح کارت ویزیت به بهترین نتیجه ختم می‌شود. در طراحی کارت ویزیت باید به مخاطب نشان دهید که چه کار می‌کنید؛ برای مثال اگر نوازنده هستید می‌توانید کارتی مشابه کلیدهای پیانو را سفارش دهید. قبل از سفارش طراحی کارت، نکات زیر را در نظر بگیرید تا کارت ویزیت جذاب‌تری را تحویل بگیرید:
 • اندازه استاندارد کارت ویزیت را مشخص کنید. کارت‌های ویزیت در ایران کمی کوچکتر از سایر نقاط جهان و در حدود 85 در 48 میلی متر هستند. البته کارتهایی که در سطح بین المللی به کار می‌روند 6/85 در 98/83 میلی متری هستند. البته اندازه‌های غیرمعمول و خلاقانه به صورت 70 در 28 میلی متر و کارتهای مربعی شکل هم به کار می‌روند.
 • کسب و کارتان چه کار تأثیرگذاری انجام می‌دهد؟ یعنی شما چه مزیت یا برتری نسبت به کسب و کارهای مشابه دارید. آنرا به طراح منتقل کنید تا کارت ویزیت شما را متحول کند. پس زمینه‌ای معنادار و متناسب با کسب و کار و صنعت خودتان را در نظر بگیرید. پس طراح را با صنعت خودتان آشنا کنید. آیا کارتان کاملاً جدی است؟ آیا کمی شوخی را می‌پسندید یا کارتان در حوزه سرگرمی است. پس زمینه می‌تواند مهارتهای شما را نمایش دهد. آیا عکاس، طراحی گرافیکی یا برنامه نویس هستید؟ پس آن را نمایش دهید.
 • اگر در کسب و کارتان از لینک یا کد QR استفاده می‌کنید؛ آن را در اختیار طراح قرار دهید تا پشت کارت آن را قید کند. با این کار یک کارت ویزیت ویدئویی را در اختیار مخاطب قرار داده‌اید. با این کار، کارتی فوق العاده دارید و حتی نگاه کردن به پشت کارت هم، مخاطب را به فکر فرو می‌برد و تعامل بیشتری با برند شما برقرار می‌کند.
 • برقراری ارتباط فوری با مشتری احتمالی از طریق کارت ویزیت اهمیت دارد. پس اطلاعات وب سایت، ایمیل و پروفایل‌های فعال شبکه‌های اجتماعی را در اختیار طراح کارت قرار دهید تا آنها را با خلاقیت خودش روی کارت ثبت کند.
 • می‌توانید پیشنهادی وسوسه کننده برای خرید را در پشت کارت قید کنید که هیچ فردی از آن نمی‌گذرد. برای مثال تخفیف 10 درصدی برای اولین پروژه، ارائه پکیج محصولات با نرخ مناسب یا یک محصول رایگان در ازای خرید را پیشنهاد کنید. بی نهایت پیشنهاد تخفیفی متناسب با کسب و کارهای مختلف وجود دارد پس خساست به خرج ندهید.
 • اگر فروشگاه یا دفتر کار واقعی دارید می‌توانید از طراح بخواهید تا مکانش در گوگل مپ را در پشت کارت قید کند. این طراحی هوشمندانه نظر مثبت مخاطبان را جلب می‌کند. این پیشنهاد برای رستوران‌ها، کافه‌ها و بوتیک‌ها بسیار مفید است.
 • تگ لاین یا USP کسب و کارتان را در اختیار طراح قرار دهید. کارت حاوی تگ لاین به مشتری می‌گوید که چرا باید شما را استخدام کند. در واقع با این کار هدف از فروش در کسب و کارتان را مشخص کرده‌اید و کارت ویزیتی به یادماندنی را می‌سازید.
 • قبل از سفارش کارت ویزیت می‌توانید طرح‌های مدرن، خلاقانه، تجاری، رنگی، حرفه‌ای، انتزاعی را مشاهده کنید. پس از بررسی اولیه با طراح بر سر طرح و چیدمان به توافق اولیه برسید.

هزینه طراحی کارت ویزیت

هزینه طراحی کارت ویزیت از صفر تا هزاران دلار متغییر است. ولی اگر به دنبال طراحی متناسب با نیازهای کسب و کار و مقرون به صرفه هستید در بازار جهانی باید 199 تا 999 دلار بابت طراحی کارت ویزیت عالی هزینه کنید. در ایران این مقدار می تواند از چند صدهزار تومان تا چندین میلیون تومان باشد.برای سفارش کارت ویزیت فوق العاده می‌توانید سفارش طراحی کارت ویزیت را در سایت کارلنسر ثبت کنید و منتظر پیشنهادات فریلنسرها و طراحان ماهر ما بمانید و بهترین فریلنسر را با بهترین هزینه از میان پیشنهادهای ارائه شده، انتخاب کنید.

نکات مهم برای استخدام طراح کارت ویزیت

هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه ساخت و طراحی کارت ویزیت
رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام طراح کارت ویزیت دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

مزایای استخدام طراحان کارت ویزیت در کارلنسر

از مزایای استخدام طراح کارت ویزیت در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای طراح کارت ویزیت، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما ( مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد )
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص ساخت و طراحی کارت ویزیت
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و طراح کارت ویزیت
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی کارت ویزیت
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی