برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

بک لینک سازی (لینک بیلدینگ)

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
بک لینک سازی (لینک بیلدینگ)
سفارش بک لینک و لینکسازی برای افزاش رتبه و سئو سایت کارکردی مانند یک چاقوی دو لبه دارد. خرید بک لینک از روش هاییست که بسیاری از مدیران سایت برای افزایش رتبه و ترافیک سایت خود از آن استفاده کرد. ولی باید توجه داشت که الگوریتم گوگل حساسیت زیادی رو خرید و فروش لینک و دادن بک لینک در ازای پول دارد. از این رو سفارش و خرید بک لینک در صورت عدم توجه به کیفیت سایت های ارایه دهده لینک و افراط در خرید لینک و گرفتن لینک های بی کیفیت می تواند سایت شما را با خطر جریمه و پنالتی از سمت گوگل روبرو کند. بک لینک ها در کل به دو نوع فالو و نوفالو تقسیم می شوند. لینک های فالو تاثیر زیادی بر روی سئو و رتبه دهی سایت دارند. هر جند لینک های نوفالو تاثیر زیادی در این زمینه ندارند ولی باید توجه داشت داشتن مجموعه ای از لینک های فالو و نو فالو باعث طبیعی تر به نظر رسیدن بک لینک های سایت می شود. شایان ذکر است اخیرا گوگل اعلام کرده در حال بررسی روشی برای در نظر گرفتن لینک های نوفالو در الگوریتم رتبه دهی سایت هاست . برای سفارش بک لینک قوی و مطابق الگوریتم گوگل می توانید از با ثبت پروژه برونسپاری لینکسازی خود را با بهترین قیمت به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
بک لینک سازی (لینک بیلدینگ)
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
خدمات بک لینک را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
Ahmad.A
Ahmad.A
(۲)

بک لینک سازی
از ۳۵۰,۰۰۰ تومان - در ۳۰ روز
MohammadShayan.Kh
MohammadShayan.Kh

بانک بک لینک
از ۵۰۰,۰۰۰ تومان - در ۱ روز
Armin.S
Armin.S
(۶)

10 بک لینک پروفایلی + 10 بک لینک EDU/GOV
از ۲۹۹,۰۰۰ تومان - در ۳ روز
Pooya.M
Pooya.M

ساخت 20 بک لینک گاورمنتی, بک لینک edu و gov
از ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان - در ۷ روز
Alireza.A
Alireza.A

افزایش تعداد بک لینک سایت (لینک بیلدینگ)
از ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان - در ۷ روز
Mandana.F
Mandana.F

Mandana.F
Mandana.F
(۲)

ایجاد 200 بک لینک دانشگاهی (edu)
از ۵۰۰,۰۰۰ تومان - در ۷ روز
Darush.M
Darush.M
(۸)

ساخت بک لینک در ویکی پدیا
از ۲۰,۰۰۰ تومان - در ۱ روز
Tayebeh.A
Tayebeh.A
(۲)

ایجاد 50 بک لینک با کیفیت
از ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان - در ۲۰ روز
Fateme.Sh
Fateme.Sh

پکیج سئو خارجی (بک لینک بیلدینگ)
از ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان - در ۳۰ روز
Farhad.A
Farhad.A

بک لینک سازی جهت بهبود رتبه گوگل
از ۱۵۰,۰۰۰ تومان - در ۳ روز
Ahmad.A
Ahmad.A
(۸)

ساخت بک لینک از ویکی پدیا فارسی
از ۳۳۰,۰۰۰ تومان - در ۷ روز

بک لینک سازی

بک لینک سازی یکی از کاربردی ترین اصول سئو است که در حقیقت به کلیک کردن روی لینک یک سایت خاص از طریق سایت های دیگر اشاره دارد. آموزش بک لینک سازی به گرفتن بک لینک موثر برای افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو به خصوص گوگل کمک می کند. چون هرچه تعداد سایت های معتبر و پربازدید که لینک سایت شما در آنها قرار دارد؛ بیشتر باشد؛ احتمال هدایت شدن کاربر به سایت شما از طریق سایت های دیگر افزایش یافته و درنتیجه، گرفتن بک لینک موثر بیشتر، جایگاه سایت شما را در رتبه بندی گوگل ارتقا پیدا می کند.

مفهوم بک لینک سازی

مفهوم بک لینک سازی را با یک مثال بهتر می توان توضیح داد. به عنوان مثال، فرض کنید یک کاربر با ورود به یک سایت عمومی درحال خواندن مطلبی است تا اطلاعات مورد نظر خود را بدست بیاورد. در این محتوا، موضوعات خاص و مرتبط به متن اصلی وجود دارد که توضیحاتی درباره آنها داده نشده اما کاربر نیاز دارد که اطلاعاتی در رابطه با آن نیز کسب کند. پس تولیدکننده محتوا یا متخصص سئو می تواند یک لینک داخل متن قرار دهد تا کاربر بتواند با کلیک کردن روی آن، اطلاعات مورد نظر خود را از سایت دیگری بدست بیاورد. اگر این لینک، خواننده را به سایتی غیر از همان سایتی که در حال مطالعه متن اصلی در آن است؛ هدایت کند؛ یک بک لینک برای سایت دوم در موتورهای جستجو ثبت می شود.

انواع بک لینک

 • بک لینک فالو: به طور معمول تمام لینک هایی که در صفحات وب سایت منتشر می شوند؛ از نوع فالو هستند. زمانیکه کاربر روی لینک فالو کلیک میکند؛ گوگل برای آن سایت ارزش و اعتباری محاسبه کرده و به آن امتیاز می دهد. بنابراین برای گرفتن بک لینک موثر باید نوع لینک سازی، بک لینک فالو باشد تا در موتورهای جستجو ارزش گذاری شود.
 • بک لینک نوفالو: بک لینک نوفالو همانطور که از نام آن پیداست توسط گوگل یا موتورهای جستجو ردیابی نمی شود و تاثیری بر ارزش و اعتبار آن سایت حتی با کلیک کردن بر روی آن، ندارد. به همین علت توصیه می شود اگر بک لینک سازی در متن برای سایت هایی که به عنوان رقیب ما شناخته می شوند؛ ایجاد شده تا رضایت خواننده جلب شود؛ عبارت nofollow به تگ اضافه شود.
 • بک لینک خارجی: گرفتن بک لینک خارجی، یکی از مهم ترین شاخص های ارتقای رتبه سایت در موتورهای جستجو مخصوصا گوگل است. البته لینک سازی درست در گرفتن بک لینک موثر اهمیت بسیار زیادی دارد. در یک توضیح ساده و مختصر می توان گفت هر سایت خارجی که در محتوای آن، لینک فالو به سایت ما وجود داشته باشد؛ برای سایت ما یک بک لینک خارجی به شمار می آید.
 • بک لینک داخلی: بک لینک داخلی به خصوص در سایت های فروشگاهی که قصد افزایش فروش محصولات و خدمات خود را دارند؛ کابرد زیادی دارد. اما در سایت های دیگر نیز معمولا برای افزایش رتبه سئو سایت، از بک لینک سازی داخلی استفاده می شود. به این مفهوم که کاربر با ورود به یک صفحه از سایت ما گزینه های متعددی را پیش روی خود می بینید که با کلیک کردن روی آنها می تواند به صفحات دیگر همان سایت هدایت شود.

آموزش بک لینک سازی

آموزش بک لینک سازی به صورت تخصصی باید توسط کارشناسان سئو سایت انجام گیرد. چون اگر اصول ساخت بک لینک به درستی رعایت نشود؛ ممکن است منجر به جریمه شدن سایت در موتورهای جستجو شود. به طور کلی، با تولید محتوای سئو شده ای که کلمات کلیدی مرتبط با وب سایت شما در آن وجود داشته باشد و ایجاد لینک هایی در متن آن که کاربر با کلیک کردن روی آنها به سایت شما هدایت شود و در نهایت قرار دادن این متن ها که به بک لینک متنی یا رپورتاژ آگهی مشهور شده اند؛ در سایت های پربازدید مثل ایسنا یا نمناک یا صفحات پلتفورم های شبکه اجتماعی که فالور های زیادی دارند؛ مثل اینستاگرام یا فیس بوک که به کار شما نیز مرتبط باشند؛ می توانید بک لینک سازی کنید.
ساخت بک لینک و نحوه گرفتن بک لینک ساخت بک لینک می تواند به روش های مختلفی در وب سایت ها یا پلتفورم های اجتماعی دیگر ایجاد شود. برای بک لینک سازی به خاطر داشته باشید که متن (Anchor text) یا همان عبارتی که کاربر با کلیک روی آن به سایت شما هدایت می شود؛ اهمیت بسیار زیادی دارد. در نحوه گرفتن بک لینک موثر باید عبارت مناسبی (کلمه کلیدی) را انتخاب کنید که به موضوع موردنظر در سایت شما اشاره کند و سپس لینک سایت خود را روی آن کلمه درج کنید.. از موثرترین روش های ساخت بک لینک و نحوه گرفتن بک لینک می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • ساخت بک لینک از طریق تبادل لینک با سایت های پربازدید دیگر یا حتی سایت های رقیب
 • بک لینک سازی در سایت های مورد اعتماد گوگل (.EDU , .GOV)
 • ساخت بک لینک با فعالیت در شبکه های اجتماعی
 • بک لینک سازی از طریق ساخت پروفایل در سایت های معتبر
 • ساخت بک لینک با کامنت گذاری در سایت های مرتبط یا به صورت پست در اینستاگرام، فیس بوک، تلگرام، لینکدین و غیره
 • خرید بک لینک

  خرید بک لینک از سایت های معتبری که سئو سایت را ارتقا می دهند؛ نیز امکان پذیر است. این وب سایت ها معمولا با نحوه گرفتن بک لینک به طور کامل آشنایی دارند و متخصصین سئو این سایت ها ابتدا به طور کامل سایت شما را بررسی کرده و شروع به بک لینک سازی در همان پلتفورم هایی که به آنها اشاره کردیم؛ می کنند. معمولا خرید بک لینک به صورت دائمی است و زمانیکه شما یک پکیج بک لینک می خرید؛ سایت شما به طور دائمی در چند وب سایت معتبر و پلتفورم های شبکه اجتماعی معرفی می شود تا با گرفتن بک لینک موثر، رتبه سایت شما ارتقا پیدا کند.
  بک لینک سازی موثر به ارتقا رتبه وب سایت شما و بالا رفتن امتیاز سئو آن کمک می کند. برای بک لینک سازی موثر هم می توانید خودتان دست به کار شوید و یک محتوای مناسب که کلمات کلیدی آن به صفحات وب سایت شما لینک شده و انتشار آن در وب سایت ها یا صفحات شبکه های اجتماعی پربازدید؛ استفاده کنید و هم می توانید با خرید بک لینک به صورت خرید بک لینک متنی یا خرید رپورتاژ آگهی برای گرفتن بک لینک، رتبه وب سایت خود را افزایش دهید.

  چگونه یک بک‌لینک‌ساز را استخدام کنیم؟

  استخدام بک‌لینک‌ساز در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام بک‌لینک‌ساز می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام بک‌لینک‌ساز دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام بک‌لینک‌ساز حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص لینک‌سازی در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.

  شما می‌توانید بک‌لینک‌ساز مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:

  • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
  • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای متخصصین لینک‌سازی باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
  • بهترین بک‌لینک‌ساز را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با بک‌لینک‌ساز هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
  فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام بک‌لینک‌ساز، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

  هزینه استخدام بک‌لینک‌ساز چقدر است؟

  هزینه انجام پروژه های لینک‌سازی با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری بک‌لینک‌ساز متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام بک‌لینک‌ساز، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام متخصصین لینک‌سازی و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود.
  اگر از هزینه انجام پروژه لینک‌سازی تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و بک‌لینک‌ساز تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص)، در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی لینک‌سازی به توافق برسید.

  نکات مهم برای استخدام بک‌لینک‌ساز

  هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه لینک‌سازی
  رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام بک‌لینک‌ساز دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
  بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

  مزایای استخدام متخصصین لینک‌سازی در کارلنسر

  پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و متخصصین لینک‌سازی رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند.
  از مزایای استخدام بک‌لینک‌ساز در کارلنسر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • صرفه جویی در هزینه
  • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
  • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای بک‌لینک‌ساز، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد.)
  • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
  • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص لینک‌سازی
  • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و بک‌لینک‌ساز
  ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
  blue line
  پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
  gold line
  خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
  متخصص فریلنسر
  ۵۸۰,۰۰۰+
  متخصص فریلنسر
  پروژه موفق
  ۱۳۰,۰۰۰+
  پروژه‌ انجام شده
  پروژه انجام شده
  ۶۴,۸۶۰+
  مشتری راضی
  دسته بندی
  ۴۵۰+
  دسته بندی
  مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
  مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
  با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
  قیمت گذاری توافقی
  امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
  متخصصین ماهر
  دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
  تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
  تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
  حل تخصصی اختلافات
  حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
  دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
  امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
  همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید بک لینک سازی (لینک بیلدینگ)
  کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
  شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
  آدرس ایمیل info@karlancer.com
  پشتیبانی