برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

افزایش سرعت سایت

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
افزایش سرعت سایت
افزایش سرعت سایت یا سرعت بارگذاری سایت یکی از تاثیر گذارترین عوامل بر بهبود سئو سایت می باشد. بنابر اطلاعات به دست آمده از وبمستر گوگل سرعت لود زیر 3 ثانیه باعث افزایش قابل توجه در رتبه و از عوامل کاهش نرخ ترک سایت یا bounce rate می شود. از این رو افزایش سرعت لود سایت و بهینه سازی عکس ها و المان های صفحه های مختلف از مهترین عوامل در طراحی سایت حرفه ای و تخصصیست.  افزایش سرعت سایت یا کاهش زمان لود سایت یکی از فاکتورهای مهم سئو می باشد. اگر دارای یک سایت فروشگاهی یا شرکتی هستید سرعت پایین سایت می تواند آسیب زیادی به جذب مشتریان و رشد کسب و کار شما بزند. اگر رشد کسب و کارتان در فضای اینترنت برایتان اهمیت دارد افزایش سرعت سایت از عواملیست که باید مد نظر داشته باشید. برای چک کردن سرعت لود و بارگذاری سایت می توان از قسمت چک کردن سرعت لود در گوگل وبمستر یا از ابزارهای آنالیز سرعت لود مانند سایت جی تی متریکس استفاده کرد. فریلنسرهای با تخصص رفع مشکلات سایت و طراحی و بهینه سازی و  می توانند به شما در این زمینه کمک کنند. برای این منظور می توانید اقدام به ثبت یک پروژه رایگان نمایید و از بین فریلنسرها یکی را برای بهینه سازی و افزایش سرعت لود شدن سایت خود انتخاب نمایید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
افزایش سرعت سایت
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
خدمات سرعت سایت را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
Abolfazl.A
Abolfazl.A

بهینه سازی سرعت سایت
از ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان - در ۵ روز
MohammadHossein.S
MohammadHossein.S

Mohsen.M
Mohsen.M
(۳)

افزایش سرعت سایت های وردپرسی
از ۵۹,۰۰۰ تومان - در ۱ روز
MohammadSaleh.M
MohammadSaleh.M

بهینه سازی سرعت سایت وردپرسی
از ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان - در ۲ روز
Mohammad.A
Mohammad.A

افزایش سرعت سایت و بهینه سازی سایت
از ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان - در ۳ روز
خدمت ویژه
Sina.A
Sina.A
(۲)

Pasha.N
Pasha.N
(۲)

افزایش سرعت سایت (نمره بالای 90 تضمینی)
از ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان - در ۳ روز
Milad.H
Milad.H

Ali.A
Ali.A

افزایش سرعت سایت (نمره بالای 90 تضمینی)
از ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان - در ۴ روز
Ali.S
Ali.S

افزایش سرعت سایت وردپرسی به صورت اصولی
از ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان - در ۷ روز

استخدام متخصص افزایش سرعت سایت

افزایش سرعت سایت یکی از موضوعاتی است که به طور مستقیم با سئو سایت و نرخ بازدید و رضایت مخاطبان ارتباط دارد. بر طبق مقالات مختلف، حتی یک ثانیه تاخیر در بارگذاری یا لودینگ سایت، می تواند باعث کاهش 11 درصدی میزان بازدید سایت، کاهش 16 درصدی میزان رضایت مشتریان و افت 7 درصدی نرخ تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان سایت باشد. این ارقام آنقدر قابل توجه هستند که شما را به پیگیری موضوعی مانند افزایش سرعت سایت ترغیب می کنند. 

اهمیت سرعت بالا در یک سایت

حتما بارها عباراتی مانند "فلان سایت خیلی دیر لود میشه" را شنیده اید. کاهش سرعت لودینگ یا بارگذاری سایت، موضوع بسیار مهمی است که می تواند بازدیدکنندگان شما را جذب کرده و یا آنها را فراری دهد. عوامل زیادی در افت سرعت سایت و یا افزایش آن دخالت دارند و بهتر است با شناخت این عوامل، مخاطبان مراجعه کننده به سایت خود را راضی نگه دارید. داشتن سرعت بالا در یک سایت، باعث افزایش بازدیدها از سایت شما می شود. علاوه بر این موضوع، بازدید کنندگان زمان بیشتری را در سایت شما خواهند گذراند. این 2 پارامتر برای موتورهای جستجو بسیار مهم است و سایت شما را به عنوان یک سایت محبوب و خوب شناسایی کرده و در رده های بالاتری قرار می دهد. در نتیجه، بازدید سایت نیز مجددا افزایش خواهد یافت. به عبارت ساده تر، افزایش سرعت سایت شما، کلید حلقه تکرار شونده و مفیدی خواهد بود که نتیجه آن، رشد سایت شما و ارزش گذاری بیشتر آن توسط موتورهای جستجو خواهد بود.

تست سرعت سایت

سرعت سایت توسط ابزارهای مختلفی اندازه گیری می شود. این ابزارها گاهی علاوه بر سنجش میزان سرعت سایت، راهکارهایی را نیز برای افزایش آن به شما ارائه می دهند. بعضی از این ابزارها عبارتند از:
 • website speed test
این ابزار یکی از مواردی است که در سایت های مختلف بر پایه سیستم مدیریت محتوای وردپرس قابل استفاده است. کار با این ابزار بسیار ساده است و مواردی مانند سرعت بارگذاری سایت، سایز صفحات سایت و تعداد درخواست های ورود به سایت را به شما نشان خواهد داد.
این ابزار توسط سرویس گوگل مدیریت می شود و امکانات مختلفی از جمله تست سرعت سایت را در اختیار شما قرار می دهد. البته این ابزار برای کاربران ایرانی به دلیل تحریم ها قابل استفاده نیست و پیش از ورود به این سایت باید IP خود را تغییر دهید.
 • YSlow
این ابزار توسط سرویس یاهو ساخته شده و توسعه داده می شود و همانند ابزار Gtmetrix علاوه بر تست سرعت سایت، پیشنهاداتی را نیز برای افزایش آن در اختیار شما قرار می دهد. این ابزار به صورت افزونه است و بر روی مرورگرهای کروم، فایرفاکس و اُپرا قابل نصب است.
ابزار Gtmetrix یکی از ابزارهای محبوب این لیست است. کار با این ابزار سخت نیست و با وارد کردن آدرس سایت خود در قسمت جستجوی سایت مربوط به این ابزار، می توانید سرعت سایت خود را مشاهده کنید. با ثبت نام در این سایت نیز می توانید توسط امکانات موجود در آن، سرعت سایت خود را در حالت های متفاوت تست کنید.
 • Pingdom
ابزار Pingdom نیز یکی از محبوب ترین ابزارهای آنلاین برای بررسی سرعت سایت است. این ابزار علاوه بر نمایش سرعت سایت، تاریخچه عملکرد سایت شما را نیز در قالب یک نمودار در اختیارتان قرار می دهد و بر اساس آن می توانید روند پیشرفت یا افت سرعت سایت را مشاهده کنید.

چه راهکارهایی باعث افزایش سرعت سایت می شود؟

این راهکارها معمولا باید توسط افراد متخصص و آشنا با حوزه طراحی و بهینه سازی سایت انجام شود؛ لذا، اکیدا توصیه می کنیم به منظور پیشگیری از ایجاد مشکلات احتمالی، هیچ یک از راهکارهای زیر را بدون داشتن دانش مرتبط با آنالیز سرعت سایت امتحان نکنید. علت تاکید ما بر این موضوع نیز مشکلاتی است که اجرای ناقص هر یک از این راهکارها می تواند برای سایت شما ایجاد شود و گاهی رفع بعضی از این مشکلات روزها و ماه ها زمان خواهد برد و متحمل هزینه های سنگینی خواهید شد.
 • استفاده از یک سیستم مدیریت محتوای مناسب
 • فعال کردن قابلیت کش مرورگر
 • استفاده از دامنه و هاست مناسب
 • عدم استفاده از افزونه های اضافی و غیر ضروری
 • فعال کردن قابلیت Gzip Compression
 • استفاده از قالب های کم حجم بر روی سایت و یا بهینه سازی قالب موجود
 • بهینه سازی و کاهش حجم فایل های تصویری موجود در سایت
 • استفاده از CDN
 • حذف قسمت های غیر کاربردی در سایت
 • بهینه سازی پایگاه داده
 • فعال کردن قابلیت Hotlink Protection
 • جلوگیری از هدایت لینک های مندرج در مطالب سایت به آدرس های جدید به صورت مکرر
 • مدیریت و حذف پیش نویس های مطالب درج شده در سایت پس از انتشار نسخه نهایی
 • استفاده از ابزار Google PageSpeed
 • طراحی مناسب و استاندارد سایت
 • بهبود نسخه های سایت بر روی تبلت و موبایل
 • استفاده از CSS Image Sprites
 • استفاده از سیستم های ارائه دهنده محتوای ویدیویی مانند آپارات و یوتیوب به جای آپلود مستقیم ویدئو در سایت

چگونه یک متخصص افزایش سرعت سایت را استخدام کنیم؟ 

سایت کارلنسر با فراهم کردن بستر لازم برای حضور هزاران فریلنسر متخصص در حوزه های مختلف از جمله برنامه نویسی، طراحی سایت، طراحی قالب سایت و ... این امکان را فراهم کرده است تا فریلنسرها به راحتی بتوانند با کارفرمایان ارتباط برقرار کرده و در قالب یک سیستم کارآمد، خدمات خود را در اختیار آنها قرار دهند. شما می توانید سفارش خدمات افزایش سرعت سایت خود را پس از مراجعه به صفحه مهارت‌های فریلنسری در سایت کارلنسر و در بخش مربوط به خدمات افزایش سرعت سایت ثبت نمایید. استخدام متخصص افزایش سرعت سایت در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام متخصص افزایش سرعت سایت می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام متخصص افزایش سرعت سایت دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام متخصص افزایش سرعت سایت حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص افزایش سرعت سایت در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.

شما می‌توانید متخصص افزایش سرعت سایت مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:

 • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای متخصصین افزایش سرعت سایت باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین متخصص افزایش سرعت سایت را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با متخصص افزایش سرعت سایت هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد. 
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام متخصص افزایش سرعت سایت، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

هزینه استخدام متخصص افزایش سرعت سایت چقدر است؟

هزینه انجام پروژه های افزایش سرعت سایت با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری متخصص افزایش سرعت سایت متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام متخصص افزایش سرعت سایت، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام متخصصین افزایش سرعت سایت و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از هزینه انجام پروژه افزایش سرعت سایت‌ تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و متخصص افزایش سرعت سایت تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص)، در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی افزایش سرعت سایت به توافق برسید. 

نکات مهم برای استخدام متخصص افزایش سرعت سایت

 • هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه افزایش سرعت سایت
 • رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام متخصص افزایش سرعت سایت دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
 • بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

مزایای استخدام متخصصین افزایش سرعت سایت در کارلنسر

پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و متخصصین افزایش سرعت سایت رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند. از مزایای استخدام متخصص افزایش سرعت سایت در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای متخصص افزایش سرعت سایت، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما ( مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد )
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص افزایش سرعت سایت
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و متخصص افزایش سرعت سایت
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید افزایش سرعت سایت
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی