برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

طراحی کارت پستال

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
طراحی کارت پستال
وقتی نام «کارت پستال» به گوشمان می‌خورد، کاغذهای مقوایی قدیمی با عکس‌های زیبا در یک سمت و نوشته‌هایی در سمت دیگر به ذهنمان می‌آید. طراحی کارت پستال می تواند یه کاغذ ساده را تبدیل به یک خاطره به یاد ماندنی نماید. کارت پستال‌ها همواره یکی از روش‌های خوب برای نگه‌داشتن یادگاری و هدیه دادن بوده‌اند. امروزه با رشد تکنولوژی، کارت پستال‌های دیجیتال هم میان مردم طرفدارهای خودشان را دارند. شما نیز می‌توانید سفارش طراحی کارت پستال آنلاین دیجیتالی و کاغذی یا سفارش طراحی کارت هدیه خود را به فریلنسرهای ماهر کارلنسر بسپارید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید. 
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
طراحی کارت پستال
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای کارت پستال را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش

طراحی کارت پستال

کاربرد کارت پستال

کارت پستال‌ها کارت‌هایی جذاب برای تبریک مناسبت‌ها، دعوت به مراسمات مهم و اعلام تسلیت هستند. کارت پستال‌ها راه‌های صمیمانه‌تر برای ابراز شادی، ناراحتی و ابراز محبت به شیوه‌های متفاوت است. این کارت‌ها نشان دهنده‌ی ارزش و احترام از سمت شخص دعوت کننده است. چاپ کارت پستال ديجيتالي و یا چاپی موجب بر انگیختن احساسات در فرد شده و برای منتقل کردن احساس و پیام مد نظر شما روشی عالی و کارآمد است. طراحی کارت پستال برای موارد زیر موذد استفاده قرار می گیرد.
 • تبلیغات
 • دعوت از مخاطبان برای شرکت در یک رویداد
 • استفاده در جهت یادبود و یادگاری به اعضای خانواده و دوستان
 • ارتباط با مشتریان در جهت مدیریت زمان (برای تشکر، جذب مشتری‌های جدید برای شروع کار، ارتقا فروش)

موارد مهم برای طراحی کارت پستال

کارت پستال با اهداف متفاوتی مانند دعوت از شرکت کنندگان برای یک رویداد، ارسال پیام تشکر از مشتریان و موارد دیگر کاربرد دارد. اما در هنگام طراحی کارت پستال دیجیتال و یا کاغذی باید به موارد زیر توجه نمود.

استفاده خلاقانه از رنگ‌ها

استفاده از رنگ‌های درست در طراحی کارت پستال معجزه می‌کنند. این که برای چه کسب و کاری و با چه هدفی نیاز به طراحی دارید، از اهمیت بالایی برخوردار است. ایجاد فضای زیاد و منفی می‌تواند تمرکز مخاطب را بر روی طراحی لوگو و یا متن زیاد کند. پس در نظر داشته باشید، پر کردن کل فضا با رنگ‌ها و تصاویر کارت پستال زیبایی را ایجاد نمی‌کند. پیشنهاد می‌کنیم برای پیدا کردن رنگ مناسب، چند پالت رنگی زیبا را در اینترنت سرچ و مشاهده کنید.

استفاده از تصاویر خاص و مرتبط

انتخاب تصاویر مناسب، موجب تاثیرگذاری بیشتر در ذهن مخاطب می‌شود و پیام شما را به فرد انتقال می‌دهد. علاوه بر این انتخاب تصاویر مناسب و مرتبط نیز در این تاثیرگذاری مهم است. پس باید در انتخاب تصاویر مناسب حساسیت به خرج دهید و حتماً مرتبط با کسب و کار شما باشد. تصاویر غیر مرتبط ممکن است به طراحی کارت پستال آسیب بزند.

استفاده از متن‌های کوتاه و تاثیرگذار

زمانی که متن روی کارت پستال زیاد باشد، برای مخاطب جذاب نیست و در بیشتر موارد متن‌های طولانی و زیاد اصلاً خوانده نمی‌شوند. بهتر است اگر هدفتان فروش محصول و بازاریابی مطلوب است، به صورت مستقیم به آن اشاره کنید و متن کوتاه را برای آن در نظر بگیرید.

رعایت اصول سادگی

توجه به اصول سادگی از مهم‌ترین مواردی است که باید آن را در نظر داشته باشید. استفاده بیش از حد رنگ‌ها و غرق کردن کارت پستال در رنگ‌های زیاد نه تنها آن را جذاب نمی‌کند، بلکه از جذابیت آن به شدت کم می‌کند. استفاده از یک یا دو رنگ در حین سادگی، توجه زیادی را به خود جلب می‌کند. این همان دلیل است که بیشتر برندهای معروف در دنیا آن را رعایت می‌کنند. اگر نام کوکاکولا، سامسونگ، یاهو و ... به گوشتان بخورد مطمئناً رنگ‌های این برندها از ذهن شما عبور می‌کند. پس در نظر داشتن یک یا دو رنگ در کنار رعایت اصول طراحی گرافیک بهترین کار است.

توجه به کیفیت

کارت پستال نوعی رسانه بصری است و باید با کیفیت بالا به چاپ برسد. کارت پستال‌های تبلیغاتی معرف کسب و کار شما هستند و باید به کیفیت و وزن آن توجه ویژه‌ای کنید.

سایزهای استاندارد کارت پستال

 • A4 = 21 x 29.7 cm
 • B4 = 24 x 34 cm
 • A5 = 14.5 x 22 cm
 • B5 = 17 x 24 cm

مزایای کارت پستال

طراحی کارت پستال آنلاین
 • رسانه‌ای عالی برای ارتباط و تعامل با مخاطبان
 • امکان چاپ با تعداد مد نظر شما برای مناسبت‌های خاص
 • روشی منحصر به فرد برای در جهت رسیدن به طرح بازاریابی مطلوب

روش‌های چاپ کارت پستال

چاپ کارت پستال به دو دسته مهم یعنی دعوت به مراسم خصوصی و اداری تقسیم بندی می‌شود. طراحی کارت پستال نیز مانند طراحی پاکت نامه برای مناسبت‌های متفاوت به طرح، رنگ، نوع محصول و استانداردهای متفاوت طراحی می‌شود. چاپ کارت پستال به دو روش چاپ دیجیتال و افست قابل انجام است. روش اول یعنی چاپ دیجیتال، برای تیراژ پایین‌تر است و مدت زمان کمتری برای چاپ در نظر گرفته می‌شود. چاپ افست برای تیراژهای بالاتر است، اما زمان بیشتری برای چاپ باید منتظر باشید.

متریال‌های قابل استفاده در چاپ کارت پستال

کاغذهای متفاوتی برای چاپ کارت پستال وجود دارد که در سه وزن متفاوت می‌توانید آن را سفارش دهید. برای محافظت از کارت پستال لایه‌ای محافظتی در نظر گرفته می‌شود که در برابر نور و رطوبت مقاومت خود را حفظ نماید. در ادامه به بررسی کاغذهای مورد استفاده در طراحی کارت پستال می‌پردازیم.

گلاسه

کاغذ گلاسه با روکش سلفون یا لمینیت مات یا براق، بصورت مصنوعی تولید می‌شود. کاغذ گلاسه باعث ایجاد سطح لطیف‌تر و محکم‌تری شده و تصاویر با کیفیت‌تری را برای چاپ کارت ویزیت و یا کارت پستال به نمایش می‌گذارد.

تحریر

کاغذ بدون روکش نوعی کاغذ مقاوم است که 100% از سلولز تشکیل شده است. کاغذ بدون روکش، قابل تحریر و چاپ بوده و متریال مناسبی برای فتوکپی و چاپ دارد.

کتان کهلر

کاغذهای کتان کهلر دارای بافت‌های متفاوت است. پشت و روی کارت پستال با جنس کتان صاف نیست. اما باید در نظر داشت به علت جنس، این نوع کارت سلیقه‌ی افراد خاصی است. در نظر داشته باشید روکش‌های لمینیت، یووی و سلفون برای این نوع کاغذ مناسب نیست.

چگونه یک طراح کارت پستال را در کارلنسر استخدام کنیم؟

استخدام طراح کارت پستال در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام طراح کارت پستال می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام طراح کارت پستال دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام طراح کارت پستال حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص طراحی کارت پستال در شهر خود یا سراسر ایران در ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید. شما می‌توانید طراح کارت پستال مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:
 • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای متخصصان طراحی کارت پستال باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین طراح کارت پستال را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با طراح کارت پستال هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام طراح کارت پستال، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

هزینه سفارش طراحی کارت پستال چقدر است؟

هزینه انجام پروژه های طراحی کارت پستال با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری طراح کارت پستال متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام طراح کارت پستال، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام متخصصان طراحی کارت پستال و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از هزینه انجام پروژه طراحی کارت پستال‌ تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و طراح کارت پستال تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص)، در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی طراحی کارت پستال به توافق برسید.

نکات مهم برای استخدام طراح کارت پستال

 • هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه طراحی کارت پستال
 • رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام طراح کارت پستال دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
 • بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

مزایای استخدام متخصصان طراحی کارت پستال در کارلنسر

پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و متخصصان طراحی کارت پستال رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند. از مزایای استخدام طراح کارت پستال در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای طراح کارت پستال، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما ( مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد )
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی کارت پستال
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و طراح کارت پستال
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی کارت پستال
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی