سیستم پرداخت امن کارفرما

چرا به نفع شماست از سیستم پرداخت امن کارلنسر، برای انجام پروژه هایتان استفاده کنید؟ (بخش کارفرما)

 

حتی اگر پروژه شما به صورت تمام وقت ثبت شده، استفاده از سیستم پرداخت امن و انجام تراکنش های مالی از طریق کارلنسر، برای شما مزایای زیادی از جمله اطمینان از حسن انجام کار ،  کنترل کیفیت و جلوگیری از تقلب را به همراه دارد.

 

سیستم پرداخت امن کارلنسر چیست؟

اگر کارفرما یا صاحب کسب و کاری در هر اندازه ای هستید مطمئنا هر چند وقت یکبار نیاز به خدماتی برای کسب و کارتان دارید. برای مثال ممکن است نیاز به طراحی کاتالوگ و بروشور، طراحی یک لوگو یا بنر برای تبلیغات ، طراحی سایت و اپلیکیشن ، تولید محتوا برای سایت، خدمات طراحی گرافیک مانند طراحی چند پست حرفه ای برای صفحه اینستاگرامتان  داشته باشید. یا حتی ممکن است برای یک مکاتبه اداری یا دانشگاهی نیاز به ترجمه آلمانی یا ترجمه به سایر زبان ها داشته باشید. بسیاری از این خدمات به صورت پروژه و موقت است . به همین دلیل توجیهی برای استخدام یک کارمند به صورت دایم برای آنها وجود ندارد.

برونسپاری و پیدا کردن شرکت ها یا افرادی در خارج از مجموعه شما راه حل بیشتر شرکت ها و مجموعه ها برای انجام این نوع پروژه هاست. ولی کارکردن با این افراد و شرکت ها خالی از چالش نیست.  در صورت انتخاب یک فرد یا شرکت غیر مناسب شما ممکن است متحمل ضرر و زیان های زمانی و مالی فراوانی شوید.

 

از چالش های اساسی که تمامی کارفرمایان و صاحبان کسب و کار در هنگام گرفتن خدمات حرفه ای با آن سرو کار دارند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عدم اطمینان از کیفیت کار و خروجی نهایی
 • درخواست پیش پرداخت از سمت انجام دهنده کار و عدم امکان استرداد وجه
 • بدقولی، پاسخ گو نبودن و جوابگو نبودن فرد یا شرکتی که قرار است خدمات به شما ارایه دهد.

سیستم پرداخت امن: راه حل کارلنسر برای اطمینان از کیفیت و رضایت

ثبت پروژه با اطمینان خاطر

 

استفاده از سیستم پرداخت امن کارلنسر مزایای قابل توجهی برای کارفرمایان دارد. از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • فریلنسر موظف به ویرایش و بازنگری پروژه تا حصول نتیجه مورد تایید کارفرما می باشد
  • تا پیش از تایید و رضایت کارفرما مبلغ پروژه نزد سیستم پرداخت امن کارلنسر می ماند و به فریلنسر پرداخت نمی گردد.
  • بر خلاف روش های سنتی انجام کار هیچ مبلغی به عنوان پیش پرداخت به فریلنسر پرداخت نمی گردد. فقط در صورت گسترده بودن پروژه و چند مرحله ای بودن فریلنسر و کارفرما می توانند پرداخت ها را به صورت مرحله ای انجام دهند.
  • در صورت وجود اختلاف و حل نشدن اختلاف بین کارفرما و فریلنسر کارلنسر به عنوان مرجع نظارت داوری و حل اختلاف را بر عهده خواهد گرفت

  چطور سیستم پرداخت امن را فعال و از آن استفاده کنیم؟

سیستم پرداخت امن به محض استخدام فریلنسر مجری و شروع پروژه  همزمان با ایجاد میز کار اختصاصی پروژه به صورت اتوماتیک فعال می شود. استفاده از این سیستم برای شما کاملا رایگان است. حتی اگر برای انجام خدمات کسب و کارتان با یک متخصص از طریق واتس اپ ، اینستاگرام، تلفن یا سایر روش ها در ارتباط هستید ما به شما استفاده از سیستم پرداخت امن کارانسر را توصیه می کنیم. در صورتی که پروژه های خود را از طریق کارلنسر انجام دهید سیستم پرداخت امن کارلنسر شما را تحت حمایت تا کسب رضایت از نتیجه کار قرار می دهد. با دعوت مجری پروژه و انجام پروژه ها در کارلنسر شما از مزایای سیستم پرداخت امن کارلنسر استفاده می کنید و با اطمینان خاطر و بدون نگرانی از بدقولی، رفتار غیر حرفه ای مجری پروژه و کیفیت پایین نتیجه کار را تحویل خواهید گرفت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *