طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

چرا با کارلنسر کار کنم ؟
 • تنوع و حق انتخاب بالا
 • تضمین بازگشت هزینه در صورت مغایرت با درخواست
 • کار با هزاران متخصص بجای فقط یک نفر یا یک تیم
 • نمونه کارهای مختلف و سابقه کار های بالا
 • ثبت درخواست و مشاوره رایگان
 • امتحانش ضرر نداره !
سفارش طراحی سایت فروشگاهی
کسب درآمد با طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاهی
دسته بندی مطالب
اهمیت و الزام حضور در اینترنت
چگونه فروشگاه اینترنتی خود را بسازیم؟
راهکار های افزایش فروش آنلاین
سایت فروشگاهی
با افزایش استفاده از اینترنت و موبایل های هوشمند طراحی سایت فروشگاه اینترنتی اهمیت بسیاری برای کسب و کارهای مختلف پیدا کرده است. افزایش چشمگیر نفوذ اینترنت و میزان استفاده از درگاه های پرداخت الکترونیک در تمام کشور به جای پول نقد ، به روشنی نمایانگر افزایش متقاضیان خرید از طریق سایت های فروشگاهی است. همچنین تعداد کاربران آنلاین، روز به روز در حال افزایش است.
فروش اینترنتی امروزه نه یک انتخاب بلکه یک الزام برای کسب و کار هاست. نادیده گرفتن حضور در اینترنت برای کسب و کارها به معنای از دست دادن بازار بسیار بزرگی از مشتریان بالقوه است. مشتریانی که هر روزه از طریق موبایل ، لپ تاپ و تبلت به دنبال خرید محصول یا تهیه خدمات مورد نظر خود بدون مراجعه به بازار و مراکز تجاری هستند. همین موضوع باعث شده است تا صاحبان کسب و کار به فکر طراحی فروشگاه اینترنتی و راه اندازی سایت فروش آنلاین محصولات باشند.
در این مطلب نگاهی می اندازیم به اهمیت و ضرورت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در بازار راه اندازی سایت فروش اینترنتی شما و همچنین در فضای دیجیتال مارکتینگ و هم چنین نگاهی مختصر به مهم ترین مزیت هایی که می تواند با خود به همراه داشته باشد.
سایت فروشگاهی

اهمیت و الزام حضور قدرتمند کسب و کار شما در فضای آنلاین اینترنت

سوالات

چرا حضور در اینترنت برای کسب و کارها حیاتیست

سوالات

تاثیر اینترنت در فضای کسب و کار در دوران کنونی

سوالات

سایت فروش آنلاین ، مکملی قوی برای مغازه یا فروشگاه فیزیکی شما

سوالات

فروشگاه اینترنتی به دلیل محدود نبودن به یک مکان جغرافیایی خاص می تواند دسترسی شما به بازار و مشتریان را در تمامی نقاط فراهم کند

سوالات

ضرورت طراحی یک وبسایت فروش آنلاین برای فروش محصولات به مشتریان در تمامی نقاط

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با کیفیت

کیفیت طراحی سایت
کیفیت طراحی سایت
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی اولین قدم در ایجاد تغییر و پیشرفت در راه اندازی کسب و کار اینترنتی شما می باشد. شاید شما هم جز افرادی باشید که سال های زیادی را وقت بهتر شدن و دیده شدن هرچه بیشتر کسب کار خودتان، صرف کرده باشید و به احتمال زیاد هم به نتایج بسیار خوبی دست پیدا کردید.
اما فراموش نکنید که این موفقیت همیشگی نیست. چرا که همیشه رقبای شما عملکرد بهتری را نسبت به شما خواهند داشت به طوری که باعث می شود آن ها از شما یک پله جلوتر باشند.
بهترین راه برای دستیابی به موفقیت همیشگی، داشتن علم و آگاهی در زمینه کسب و کار مورد نظر و به روز رسانی آن، صداقت در عمل، بررسی نقاط ضعف رقبای حوزه فعالیت کسب و کار اینترنتی و طراحی سایت فروش آنلاین. اما مهم ترین مسئله، به کارگیری و استفاده از آخرین ابزارها و تکنولوژی های موجود برای راه اندازی سایت فروش اینترنتی می باشد.
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی، از جمله اساسی ترین ابزارهای لازم برای رونق فروش آنلاین محصولات شما می باشد.
سفارش طراحی سایت فروشگاهی

نقش اینترنت در اهمیت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

اینترنت
طراحی سایت فروش آنلاین بدون وجود اینترنت معنایی ندارد. در واقع ایده راه اندازی سایت فروش آنلاین محصولات، از زمانی رونق گرفت که با پیشرفت چشمگیر علم فناوری و کامپیوتر، به همگان ثابت شد که افراد می توانند تنها با چند کلیک ساده، محصول مورد نیاز خود را پیدا کرده، مشاهده و بررسی کنند، آن را انتخاب نموده و در نهایت خرید کنند. به عبارتی دیگر از این طریق، انقلابی در طراحی فروشگاه های اینترنتی رخ داد.
با توجه به منابع معتبر خبری، در حال حاضر، تعداد کاربران اینترنت در ایران از مرز 65 میلیون نفر هم گذشته است.
سفارش طراحی سایت فروشگاهی
اینترنت

مزیت های طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

داشتن سایت لازم است
داشتن سایت لازم است
بالا رفتن اعتبار فروشگاه و شرکت مربوطه شما، شاید از اولین و مهم ترین مزایای طراحی وب سایت فروشگاهی و راه اندازی سایت فروش اینترنتی باشد.
از این طریق می توان در کاهش هزینه های کسب و کار خود نیز صرفه جویی کرد و سیاست گذاری های متفاوتی در مسائل مالی پیاده سازی کرد.
هم چنین طراحی فروشگاه اینترنتی برای شما بستری فراهم می کند برای به وجود آوردن ارتباط بیشتر و نزدیکتر با مشتریان. زیرا که بر خلاف روش های سنتی گذشته، با طراحی فروشگاه اینترنتی و ساخت نظرسنجی ها در داخل وبسایت خود و همچنین امتیاز هایی که کاربران به محصولات شما می دهند، می توانید نسبت به انتخاب ها و سلایق مشتریان خود آگاه تر شوید.
سفارش طراحی سایت فروشگاهی

ضرورت طراحی سایت فروشگاهی برای کسب و کار شما

داشتن سایت لازم است
راه اندازی سایت فروش آنلاین محصولات، مهم ترین نقش را در فروش بالای محصولات اینترنتی شما ایفا می کند. فرقی نمی کند که فروشگاه اینترنتی شما چه محصول یا خدماتی را ارائه می دهد. داشتن وب سایت بهینه با برنامه ریزی مناسب در جهت رسیدن به هدف مورد نظر آن، از جمله ضرورت های ارتقاء کسب و کار اینترنتی شما می باشد.
و اما دلیل اصلی نیاز ما به راه اندازی سایت فروش اینترنتی و تلاش برای عقب نماندن از جریان به وجود آمده در دنیای تجارت و مارکتینگ، وجود درخواست بالای خرید اینترنتی در حال حاضر می باشد.
همان طور که واضح است خرید اینترنتی فواید و مزایایی را برای کاربران خود فراهم میکند که آن ها را از کاربران ساده به مشتریان دائمی خود تبدیل می کند و انگیزه آن ها را برای ماندن در این مسیر هر روز بیشتر از قبل می کند. پس به طور حتم، راه اندازی سایت فروش اینترنتی، ضروری ترین فاکتور فروش آنلاین محصولات شما می باشد.
سفارش طراحی سایت فروشگاهی
داشتن سایت لازم است
سایت فروشگاهی
طراحی فروشگاهی اینترنتی شاید اولین جوابی باشد که در مقابل سوال "چه چیزی به رونق کسب و کار من کمک میکند؟" به ذهن شما برسد، اما تنها جواب نیست.
چگونگی طراحی فروشگاه اینترنتی با کیفیت و مناسب بازار کسب و کار شما و رعایت تمام نکات مربوطه در طول روند طراحی، بخش مهمی از جواب سوال شما را در بر میگیرد که در این جا با جزئیات بیشتری به آن خواهیم پرداخت.
چگونگی طراحی فروشگاه اینترنتی ، مراحل طراحی و اجرا و مهم تر از آن دسته بندی سیستم های مناسب طراحی فروشگاه اینترنتی، از جمله مواردی است که در این بخش به آن ها می پردازیم.
سایت فروشگاهی

چگونه فروشگاه اینترنتی خود را بسازیم؟

سوالات

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی چیست؟

سوالات

13 مرحله اصلی از طراحی سایت فروشگاه اینترنتی و اجرای آن

سوالات

کدام سیستم طراحی مناسب فروشگاه اینترنتی شما می باشد؟

سوالات

قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی چیست؟

داشتن سایت لازم است
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی به معنی وارد کردن تجارت خود در دریای بی کران دنیای فناوری و اطلاعات و به عبارتی جهانی شدن برند شما می باشد.
در نظر بگیرید شخصی در شیراز متقاضی لباس مردانه با مشخصات خاص مورد نظر خود می باشد. همان محصولی که شاید فروشگاه شما یکی از محدود فروشگاه هایی در سراسر کشور باشد که دارای این محصول می باشد. اگر به روش سنتی پیش برویم این فرد هیچ گاه فرصت خرید کالای مورد نیاز خود را از فروشگاه شما که در تبریز قرار دارد را پیدا نمی کند.
اما امروزه تنها با راه اندازی سایت فروش اینترنتی تنها با یک کلیک ساده کاربر،فروشگاه اینترنتی مربوطه می تواند محصول خریداری شده به تمام نقاط کشور ارسال کرده و از این طریق نه تنها شهر ها بلکه کشور های مختلف را میتواند به یکدیگر وصل کند و سبب جهانی شدن فروشگاه اینترنتی خود شود.
سفارش طراحی سایت فروشگاهی
داشتن سایت لازم است

۱۳ مرحله اصلی از طراحی سایت فروشگاه اینترنتی و اجرای آن

 • هدف گذاری و مشخص نمودن محصول مورد نیاز برای فروش
 • مشخص نمودن بازار هدف سایت فروشگاه اینترنتی
 • انتخاب نام مناسب و با همان دامنه و مشخص کردن هاست مورد نیاز برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خود
 • مشخص کردن روش های ارائه محصولات وبسایت خود
 • راه اندازی سایت فروش آنلاین محصولات توسط متخصصان طراحی سایت فروش آنلاین
 • پیاده سازی طراحی ریسپانسیو که به عبارتی مربوط به ارائه کاربردی و راحت وبسایت در دیگر ابزارهای هوشمند مثل موبایل و تبلت می باشد
 • قرار دادن محصولات از پیش تعیین شده در طراحی سایت فروش آنلاین
 • تبلیغات اینترنتی مناسب جهت دیده شدن و استفاده از روش های بهینه سازی برای راه اندازی سایت فروش اینترنتی
 • قرار دادن درگاه پرداخت الکترونیکی مناسب
 • تولید محتوای مناسب برای آشنایی بیشتر مخاطبان خود با اهداف و امکانات طراحی سایت فروش آنلاین شما
 • پشتیبانی ۲۴ ساعت از وبسایت خود
 • درخواست گرفتن نظرات و پیشنهادات مشتریان خود و همراه ساختن آن ها با خود
 • پیشنهاد کردن محصولات مشابه و یا محصولات جدید از طریق راه های ارتباطی با مشتریان خود
سفارش طراحی سایت فروشگاهی

کدام سیستم طراحی مناسب فروشگاه اینترنتی شما می باشد؟

داشتن سایت لازم است
داشتن سایت لازم است
قبل از انتخاب سیستم مناسب برای راه اندازی سایت فروش اینترنتی خود بهتر است سری به مطلب طراحی وب سایت بزنید تا با انواع سیستم های طراحی آشنا شوید.
اما به طور مختصر می توان گفت با استفاده از زبان های برنامه نویسی، سیستم های مدیریت محتوا که در زبان فارسی با نام فروشگاه ساز آنلاین از آن یاد می شود و همچنین فروشگاه ساز های اشتراکی، می توانید طراحی سایت فروش آنلاین خود را انجام دهید.
سیستم‌های مدیریت محتوا، و یا فروشگاه ساز های آنلاین، امروزه مورد استقبال کاربران زیادی قرار گرفته است. در واقع با انتخاب یکی از سیستم‌های مدیریت محتوا و قالب‌های آماده آن ها برای طراحی خود، می توانید به کار خود سرعت دهید. از جمله پرکاربردترین آنها:
وردپرس
ووکامرس
جوملا
مجنتو
اپن کارت
پرستاشاپ
این سیستم‌ها که از آن ها به عنوان سیستم های “Open Source” نیز یاد می شوند به شما امکان ایجاد تغییر در امکانات سیستم سایت فروش آنلاین را به شما می دهند. به عبارتی شما دارای پنل مدیریتی می باشید.
این سیستم امکان طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان را برای شما فراهم می کند. ولی در صورتی که قصد استفاده از سیستمی را دارید که کار شما رو ساده‌تر کند، میتوانید از سیستم‌های فروشگاه ساز اشتراکی استفاده کنید.
این سیستم‌ها بر اساس اشتراک کار می‌کنند. به این معنی که شما بابت دریافت سیستم و خدمات آن، هزینه سالیانه پرداخت خواهید کرد. به این سیستم‌ها اصطلاحاً "SaaS"یا همان" Software as a Service "گفته می‌شود. فروشگاه‌سازهای اشتراکی زیادی وجود دارند و شاید از مطرح‌ترین نمونه های خارجی آنها بتوان به
شاپیفای
بیگ کامرس
ووکامرس
اشاره کرد.
سفارش طراحی سایت فروشگاهی

قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

داشتن سایت لازم است
تعرفه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با توجه به استانداردهای برنامه نویسی، جذابیت و کیفیت طراحی سایت فروش آنلاین ، نیازها و خواسته های مشتری و... تعیین می شود.
قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی در مقایسه با تعرفه طراحی وب سایت های دیگر کمی بیشتر به نظر می آید. این ممکن است به دلیل در نظر گرفتن امکانات مورد نیاز برای راه اندازی سایت فروش آنلاین محصولات توسط طراح سایت فروشگاهی مورد نظر باشد. این امکانات شامل:
 • سیستم سبد خرید
 • دسته بندی محصولات برای طراحی سایت فروش آنلاین
 • قابلیت اتصال به درگاه بانکی
 • اطلاع از خرید به صورت ایمیل
 • قابلیت ثبت نظر
 • امکان مقایسه محصولات
 • امکان فیلتر کردن محصولات بر اساس ویژگی های دلخواه
 • روش های خرید و ارسال
 • مدیریت حساب های بانکی
 • لیست علاقه مندی ها
 • حساب مجازی
 • یکسان سازی با برنامه حسابداری و انبار داری
 • امکان اعمال تخفیفات
 • سیستم b2b
 • رعایت نکات تجربه کاربری " User Experience " و رابط کاربری " User Interface "
سفارش طراحی سایت فروشگاهی
داشتن سایت لازم است
سایت فروشگاهی
در انتها نیز، با توجه به تمامی نکات ضروری و اولیه که در مورد چگونگی راه اندازی سایت فروش آنلاین محصولات گفته شد، باید نگاه خود را به سمت چگونگی افزایش روند فروش محصول خود در سایت فروشگاه اینترنتی خود بپردازیم.
در واقع از اهمیت بهینه سازی سئو وبسایت در افزایش نرخ فروش صحبت خواهیم کرد. همچنین نکات مربوط به استراتژی محتوا مناسب برای افزایش فروش آنلاین شما بازگو خواهیم کرد.
سایت فروشگاهی

راهکار های افزایش فروش آنلاین

سوالات

سئو در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

سوالات

تولید محتوا مناسب

سوالات

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در شهر های مختلف

سوالات

بازاریابی شبکه های اجتماعی

سوالات

پشتیبانی و خدمات مشتریان عالی

سئو در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

داشتن سایت لازم است
بهینه سازی طراحی سایت فروشگاه اینترنتی، موثرترین گام در دیده شدن فروشگاه آنلاین شما و گامی بزرگ در مسیر افزایش روند فروش محصولات شما در فروشگاه اینترنتی خود می باشد.
محاسبه تعداد کلیدواژه ها، مطالب و یا سوال هایی که روزانه در موتور های جستجوگری مثل گوگل توسط کاربران اینترنتی می شود، از پردازش ذهن من و شما به دور است.
بهینه سازی سئو وبسایت ، کمک به بهبود رنک گوگل وبسایت فروشگاه آنلاین شما می کند.
راه اندازی سایت فروش آنلاین محصولات و قرار گرفتن سایت فروشگاه اینترنتی شما در صدر نتایج گوگل می تواند تاثیر بسیار زیادی در بازدید کاربران از وب سایت شما و در نتیجه جذب مشتریان جدید برای کسب و کارتان داشته باشد. پس در این مسیر از کمک متخصصین سئو سایت استفاده کنید تا با بالا بردن هرچه بیشتر رنکینگ طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خود در موتور های جستجوگر فرصت دیده شدن فروشگاه خود را به تمامی مشتریان خود در تهران، اصفهان، شیراز، یزد، مشهد و ... فراهم کنید.
سفارش طراحی سایت فروشگاهی
داشتن سایت لازم است

تولید محتوا مناسب

داشتن سایت لازم است
داشتن سایت لازم است
گاهی پیش می آید که کاربر مورد نظر قصد خرید ندارد و دلیل او از سر زدن به سایت فروشگاهی شما تنها انداختن نگاهی به محصولات موجود می باشد. در این مقطع شما می توانید مشتری خود را با تولید محتوا مناسب با موضوعات مربوط به حوزه فعالیت سایت فروشگاهی خود، آشنا کنید. اما کار تولید محتوا بدون رعایت نکات کلیدی سئو، اثربخشی اصلی خود را نخواهد داشت.
تنها با رعایت چند نکته ساده می توانید سبب بهینه سازی سئو تولید محتوا سایت فروشگاه اینترنتی خود شوید:
 • استفاده از کلیدواژه های مناسب و مرتبط با موضوعات صحبت شده در صفحه طراحی سایت فروشگاهی
 • انتخاب درست در نوشتن عنوان صفحه "Meta Title" و تگ توضیحات "Meta Description"
 • استفاده از ساختاری مناسب برای URL صفحه خود
 • استفاده سرتیتر "Heading" مناسب و بخش بندی درست صفحه که به بالا رفتن روایی و خوانایی صفحه کمک می کند
 • استفاده 2 الی 5 درصدی از کلمات کلیدی در متن صفحات خود
 • بهینه سازی عکس های محتوا
 • بک لینک سازی های داخلی و خارجی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در شهر های مختلف

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی گرگان، طراحی سایت فروش آنلاین ارومیه، کرمان، بندرعباس و یا به عبارت کلی، شمال و جنوب و یا مشرق و مغرب، تمامی اینها گزینه های پیش روی شما برای فروش آنلاین محصولاتتان روی اینترنت در شهرهای مختلف و فراتر از موقعیت مکانی خودتان است . شما می توانید با درنظرگرفتن ویژگی های مربوط به هر شهر و یا استان و با قرار دادن آیکون های مربوط به شهر و استان خود در سایت فروشگاه اینترنتی، درصد بازدید و دیده شدن خود را برای افرادی که به دنبال فروشگاه شما در آن شهر مربوطه می باشند را بالاتر ببرید.
سفارش طراحی سایت فروشگاهی

بازاریابی شبکه های اجتماعی

فعالیت در شبکه های مجازی برای شما امکان به وجود آوردن شبکه مشتریان دائمی را به وجود می آورد و از این طریق مشتریان خود را از آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به فروشگاه اینترنتی خود ، مطلع می سازید. شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام یا تلگرام بهترین منابع برای دریافت این اطلاعات می باشند . همچین، شبکه های اجتماعی به بهتر دیده شدن فروشگاه آنلاین شما کمک می کنند.
سفارش طراحی سایت فروشگاهی

پشتیبانی و خدمات مشتریان عالی

کاربران سایت فروشگاه اینترنتی از جمله مهمترین کاربرانی هستند که پاسخ دهی مناسب و به موقع به سوالات آن ها، سبب افزایش اعتماد آنها به فروشگاه شما و در نتیجه خرید بیشتر و معرفی محصولات شما به دیگر افراد نیز می شود.
سفارش طراحی سایت فروشگاهی

ثبت پروژه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

امیدوارم این مقاله مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشد و نظر شما را به خود جلب کرده باشد. ما امیدواریم با استفاده از اطلاعات فراهم شده در این صفحه با اهمیت طراحی فروشگاه اینترنتی و نحوه ساخت سایت فروشگاهی و راه اندازی سایت فروش اینترنتی آشنا شده باشید.
هم چنین پروژه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خود را تعریف کنید.
برای آنکه در مسیر خود گامی محکم تر بردارید از طریق ثبت نام در پنل کارلنسر، میتوانید شانس آشنایی و همکاری با بهترین طراحان سایت فروشگاه اینترنتی را پیدا کنید و اولین تجربه فروش آنلاین خود را رقم بزنید.
پس همین حالا دست به کار شوید و ثبت نام کنید و پروژه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خود را به ثبت برسانید
سفارش طراحی سایت فروشگاهی
نظر خود را در مورد این صفحه با ما به اشتراک بگذارید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
امتیاز : (5/5)
نظرات قبلی (۶) دیدگاه
Salmani
Salmani
پاسخ دادن
من هم اکنون در سایت کارلنسر به صورت فریلنسری کار میکنم و نتیجه مطلوبی هم ازش دریافت کردم.
3/23/2021, 1:34:17 AM
کارلنسر
کارلنسر
کارلنسر
پاسخ دادن
خیلی خوشحالیم که تجربه خوبی داشتید. با آرزوی موفقیت روز افزون شما
6/19/2021, 12:06:58 PM
کارلنسر
کارلنسر
پاسخ دادن
می تونید به راحتی یه پروژه طراحی سایت تعریف کنید و فریلنسرهای ما سایت رو براتون طراحی می کنن
8/5/2020, 11:52:39 AM
کارلنسر
کارلنسر
پاسخ دادن
بسته به امکاناتی داره که سایتتون نیاز داره. ولی با بودجه ای که دارید می تونید یه سایت طراحی کنید و شروع کنید و بعدا کم کم توسعه اش بدید
8/5/2020, 11:33:40 AM
یحیی 007
یحیی 007
پاسخ دادن
ساخت یه سایت فروشگاه اینترنتی تقریبا چقدر هزینه داره؟ چطور می تونیم یه سایت متفاوت داشته باشیم با یه هزینه منطقی؟ من شروع کارم هست و خیلی نمی خوام هزینه کنم. مسشه با بودجه 4 تا 5 میلیون سایت برام طراحی کنن فریلنسرهاتون ؟
8/5/2020, 4:28:41 AM
atiyeh
atiyeh
پاسخ دادن
من کارم صنایع دستی هست. چطور می تونم یه سایت فروش اینترنتی طراحی کنم و محصولاتم رو به صورت آنلاین بفروشم؟
8/5/2020, 4:26:47 AM
بهنام
بهنام
پاسخ دادن
متن خیلی مفید و عالی بود
7/16/2020, 9:07:05 AM
ali-shamsaee
ali-shamsaee
ali-shamsaee
پاسخ دادن
کاملا با نظر شما دوست عزیز موافقم
7/16/2020, 10:50:10 AM
کارلنسر
کارلنسر
کارلنسر
پاسخ دادن
خیلی ممنون از نظرات شما دوستان
7/16/2020, 11:49:34 AM
پشتیبانی