برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

ثبت مکان کسب و کار در نقشه گوگل

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
ثبت مکان کسب و کار در نقشه گوگل
ثبت کسب و کار روی نقشه گوگل یک ضرورت برای تمامی کسب و کارهاست. امروزه افراد برای پیدا کردن خدمات مورد نیاز خود به جستجو در گوگل می پردازند. ثبت کسب و کار روی گوگل باعث دیده شدن بیشتر کسب و کارهای کوچک به مشتریان بالقوه در یک شهر یا حتی محله می شود. بسیاری از کاربران با یک جستجوی ساده با گوشی اقدام به انتخاب رستوران، فروشگاه ، آرایشگاه و سایر کسب و کارهای اطراف خود می کنند. برای مثال اگر شما به دنبال یک تعمیر کار لوازم خانگی در محدوده زندگی خود باشید با یک جستجوی ساده در گوگل می توانید شماره تلفن و اطلاعات افراد و شرکت هایی که در اطراف شما این خدمات را انجام می دهند پیدا کنید. ثبت مکان کسب و کار شما در نقشه گوگل باعث بیشتر دیده شدن و هدایت کاربران بیشتر به سمت کسب و کار شما میگردد. برای ثبت آدرس و مشخصات کسب و کار خود روی نقشه گوگل می توانید از فریلنسرهای متخصص در کارلنسر کمک بگیرید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
ثبت مکان کسب و کار در نقشه گوگل
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
خدمات نقشه گوگل را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
Bahram.H
Bahram.H
(۱۰)

ثبت مکان کسب و کار در نقشه گوگل
از ۲۵۰,۰۰۰ تومان - در ۲ روز
Mahdi.R
Mahdi.R

ثبت لوکیشن کسب و کار شما در نقشه گوگل
از ۱۶۰,۰۰۰ تومان - در ۵ روز

ثبت موقعیت مکانی در نقشه گوگل

یکی از سوالاتی که ذهن صاحبین کسب و کار را درگیر می‌کند، نحوه ثبت مکان در نقشه گوگل است. ثبت اسم شرکت در نقشه گوگل باعث می‌شود اگر مخاطبی کسب و کار تجاری شما را جستجو کرد، آدرس سایت، اطلاعات تماس، نحوه دسترسی به موقعیت مکانی و ... را در اختیار داشته باشد. از آنجایی که بیشتر افراد در Google map بر روی کسب و کارهایی کلیلک می‌کنند که گوکل مستقیماً پیشنهاد می‌دهد، ثبت مکان در نقشه گوگل، تماس ورودی برای شما را افزایش خواهد داد. اگر شما هم کسب و کاری حضوری دارید و به صورت مستقیم با افراد در ارتباط هستید، فرصت را از دست ندهید. با انجام این کار میزان اعتماد و دسترسی به سایت شما بالا خواهد رفت و به کسب و کار خود اعتبار می‌بخشید. ثبت کسب و کار در map به دو روش امکان پذیر است. روش اول، سرویس Google My Business است که متاسفانه برای کشور ایران این روش تحریم است. Google My Business امکان وارد کردن اطلاعات و احراز هویت را به کسب و کارها می‌دهد و امکان ویرایش اطلاعات توسط کاربران دیگر در این روش وجود ندارد. روش بعدی که در ایران کاربرد دارد ثبت آدرس در گوگل مپ است. در ادامه به آموزش رایگان ثبت مکان در نقشه گوگل می‌پردازیم. در ادامه به بررسی نحوه ثبت مکان در گوگل مپ می‌پردازیم.

ثبت آدرس در گوگل مپ رایگان

چه اطلاعاتی برای ثبت شرکت در نقشه گوگل ضروری است؟
 •  دسته‌بندی شغلی 
 • روزها و ساعات کاری
 •  آدرس و لوکیشن دقیق
 •  نام کسب و کار به انگلیسی و فارسی
 •  تصاویر واقعی از محل کسب و کار
 •  آدرس وبسایت و یا صفحه اینستاگرام
 •  شماره تلفن ثابت و یا تلفن همراه از محل کسب و کار
برای ثبت موقعیت مکانی کسب و کار خود ابتدا وارد آدرس Google maps شوید. قبل از ثبت شرکت در نقشه گوگل، باید وارد اکانت جیمیل Gmail خود شوید و اگر اکانت گوگل ندارید، نسبت به ساخت آن اقدام کنید.
ثبت کسب و کار روی نقشه گوگل (گوگل مپ)
مرحله بعدی، انتخاب موقعیت کسب و کارتان بر روی map است و یا می‌توانید از قسمت جستجوی گوگل در باکس، محله مد نظر خود را سرچ کنید. (Search Google Maps) با توجه به آخرین تغییرات گوگل، توجه داشته باشید زبان گوگل مپ فارسی باشد، چرا که ثبت آدرس با زبان انگلیسی در بعضی شهرهای ایران غیرفعال است. مشابه تصویر پایین بر روی گزینه Add a missing place کلیک کنید.
ثبت کسب و کار روی نقشه گوگل (گوگل مپ)
مرحله‌ی بعدی ثبت اطلاعات و یا لوکیشن مغازه، رستوران، شرکت و یا هر کسب و کاری که شما در نظر دارید، است.
ثبت کسب و کار روی نقشه گوگل (گوگل مپ)
ثبت کسب و کار روی نقشه گوگل (گوگل مپ)
با توجه به دو عکس بالا اطلاعات را به این شکل پر کنید. 1. نام کسب و کار: در این فیلد باید نام کسب و کارتان را وارد کنید و پر کردن این قسمت ضروری است. 2. دسته‌بندی و حوزه فعالیت: در این قسمت حوزه فعالیت تجاری مشخص می‌شود. انتخاب این فیلد ضروری است و به دسته‌بندی زیر تقسیم می‌شود. - مناطق مسکونی - مراکز مذهبی - مراکز خدماتی - مراکز اقامتی - مراکز تحصیلی - صنایع غذایی - مراکز خرید و ... 3. آدرس: این قسمت با انتخاب اول شما مطابقت دارد و سعی کنید این قسمت را تغییر ندهید. اگر قصد تغییر در این قسمت را دارید از Edit map location تغییرات را نیز لحاظ کنید. 4. ساعات کاری: ساعات و روز کاری خود را برای دسترسی بهتر کاربران در این قسمت ترجیحاً وارد کنید. 5. تلفن تماس: در قسمت تلفن تماس فقط یک شماره می‌توانید وارد کنید. یک شماره ثابت و یا یک تلفن همراه. هنگام وارد کردن تلفن تماس به کد شهر و یا کشور توجه کنید. مانند: 982122887932+ به علت محدودیت گوگل برای کاربران ایرانی، توجه کنید شماره ثبت شده درست باشد. ویرایش شماره پس از ثبت مکان در گوگل با عدم تایید مواجه خواهد شد. 6. وبسایت: در این قسمت می‌توانید آدرس وبسایت و یا اینستاگرام کسب و کار خود را وارد کنید. برای وارد کردن تصاویر کسب و کار خود گزینه add photos را انتخاب کنید و سپس گزینه send را بزنید. پس از اتمام مراحل بالا، یکبار تمامی اطلاعات را مرور کنید تا اشتباهی صورت نگرفته باشد. حالا باید منتظر باشید تا گوگل اطلاعات کسب و کار شما را تایید کند. این پروسه ممکن است حدود 15 روز طول بکشد. اگر بعد از ثبت شرکت در Google map، مایل به ثبت تصاویر بودید می‌توانید نام آن را جستجو کنید، بر روی قسمت add photos کلیک کنید و تصاویر را آپلود کنید. در نظر داشته باشید گوکل بر روی ثبت تصاویر در Google maps کمی سختگیرانه عمل می‌کند و باید از تصاویر واقعی محیط کار استفاده کنید.  

چگونه لوکیشن ثبت شده را می‌توان ویرایش کرد؟

برای ویرایش موقعیت مکانی درگوگل، ابتدا مکان مورد نظر را انتخاب کنید و سپس گزینه suggest an edit را انتخاب کنید. مرحله بعدی انتخاب گزینه change name or other details است. در این قسمت می‌توان نام، دسته‌بندی شغلی، ساعات کاری، تلفن تماس و ... را تغییر داد.
ثبت کسب و کار روی نقشه گوگل (گوگل مپ)
ثبت کسب و کار روی نقشه گوگل (گوگل مپ)
در صورتی که ثبت مکان در نقشه گوگل دو بار انجام شده باشد، کسب و کاری تعطیل شده باشد و ... از طریق گزینه‌ی close or remove به گزینه‌های زیر دسترسی پیدا می‌کنید.
ثبت کسب و کار روی نقشه گوگل (گوگل مپ)
1. موقتاً این مکان بسته شده است. (temporarily closed) 2. به طور دائم بسته شده است. (permanently closed) 3. این مکان در اینجا وجود ندارد. (doesn’t exist here) 4. کپی از مکان دیگری است. (duplicate of another place) 5. این مکان گمراه کننده و مضر است. (offensive . harmful . or misleading) 6. برای عموم مردم باز نیست. (not open to the public) 7. به مکانی جدید منتقل شده است. (moved to a new location)

هنوز موفق به ثبت کسب و کار خود در گوگل مپ نشده‌اید؟

اگر تا به حال موفق به ثبت کسب و کار خود در گوگل نشدید، کارلنسر با معرفی فریلنسرهای باتجربه در این زمینه به شما کمک می‌کند تا کسب و کار شما در زمان سریع‌تری به مخاطبان معرفی شود. همچنین در کارلنسر با هزینه مناسب می‌توانید در زمان سریع‌تری به نتیجه دلخواه برسید. از آنجایی که تایید کسب و کار شما توسط گوگل ممکن است کمی طول بکشد، کارلنسر می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند. • امتیازدهی و دادن ستاره به محل کسب و کار • ثبت اولیه و تایید توسط گوگل در کوتاه‌ترین زمان ممکن • ثبت عکس و تصاویر، آدرس و شماره تلفن بر روی نقشه ی گوگل

چگونه یک متخصص ثبت مکان کسب و کار را در کارلنسر استخدام کنیم؟

استخدام متخصص ثبت مکان کسب و کار در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام متخصص ثبت مکان کسب و کار می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام متخصص ثبت مکان کسب و کار دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام متخصص ثبت مکان کسب و کار حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص ثبت مکان کسب و کار در نقشه گوگل در شهر خود یا سراسر ایران در ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید. شما می‌توانید متخصص ثبت مکان کسب و کار مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:
 • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای متخصصان ثبت مکان کسب و کار در نقشه گوگل باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین متخصص ثبت مکان کسب و کار را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با متخصص ثبت مکان کسب و کار هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام متخصص ثبت مکان کسب و کار، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

هزینه استخدام متخصص ثبت مکان کسب و کار چقدر است؟

هزینه انجام پروژه های ثبت مکان کسب و کار در نقشه گوگل با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری متخصص ثبت مکان کسب و کار متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام متخصص ثبت مکان کسب و کار، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام متخصصان ثبت مکان کسب و کار در نقشه گوگل و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از هزینه انجام پروژه ثبت مکان کسب و کار در نقشه گوگل‌ تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و متخصص ثبت مکان کسب و کار تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص)، در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی ثبت مکان کسب و کار در نقشه گوگل به توافق برسید.

نکات مهم برای استخدام متخصص ثبت مکان کسب و کار

 • هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه ثبت مکان کسب و کار در نقشه گوگل
 • رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام متخصص ثبت مکان کسب و کار دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
 • بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

مزایای استخدام متخصصان ثبت مکان کسب و کار در نقشه گوگل در کارلنسر

پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و متخصصان ثبت مکان کسب و کار در نقشه گوگل رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند. از مزایای استخدام متخصص ثبت مکان کسب و کار در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای متخصص ثبت مکان کسب و کار، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما ( مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد )
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص ثبت مکان کسب و کار در نقشه گوگل
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و متخصص ثبت مکان کسب و کار
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید ثبت مکان کسب و کار در نقشه گوگل
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی