برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×
خانه مهارت‌ها دیجیتال مارکتینگ

کارشناس دیجیتال مارکتینگ

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
کارشناس دیجیتال مارکتینگ
دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات و بازاریابی دیجیتال در فضای آنلاین، از مهارت‌های جدیدیست که همزمان با رشد استفاده از اینترنت پدیدار شد. با توجه به الزام حضور کسب و کارها در فضای اینترنت، بازاریابی اینترنتی و خدمات دیجیتال مارکتینگ کارکردی بسیار حیاتی پیدا کرده است. جای تعجب ندارد که بسیاری از شرکت ها به دنبال استخدام کارشناس دیجیتال مارکتینگ و  برونسپاری دیجیتال مارکتینگ و فعالیت های بازاریابی دیجیتالی خود در فضای مجازی و اینترنت هستند. با توجه به سرعت سریع اینترنتی شدن کسب و کارها استخدام کارشناس دیجیتال مارکتینگ برای شرکت ها در حال حاضر تبدیل به یک ضرورت شده است. بازاریابی اینترنتی تکنیک و هنر ارائه و شناساندن خدمات و محصولات یک برند به مشتریان بالقوه در فضای اینترنت است. یک کارشناس دیجیتال مارکتینگ با تکنیک ها و روش های نوین می تواند محصولات یا خدمات کسب و کار شما را در معرض دید مشتریان بالقوه قرار دهد. برونسپاری دیجیتال مارکتینگ به فریلنسرهای کارشناس دیجیتال مارکتینگ مزایای زیادی برای شرکت ها و استارتاپ ها دارد. پروژه بازاریابی اینترنتی نیازمند آشنایی با مهارت های مدرن دنیای کامپیوترو اینترنت است. اگر قصد استخدام یک کارشناس دیجیتال مارکتینگ یا یک بازاریاب اینترنتی را دارید، توجه داشته باشید که آشنایی با جستجوی اینترنتی،بازاریابی و تبلیغات شبکه های اجتماعی، سئو سایت، ایمیل مارکتینگ و سرعت بالا در استفاده از ابزارهای آنلاین نشانه های تخصص در بازاریابی اینترنتیست. برای سفارش استخدام کارشناس دیجیتال مارکتینگ دورکار و برونسپاری بازاریابی اینترنتی و معرفی محصولات تولیدی یا خدمات خود در اینترنت می توانید از فریلنسرهای دیجیتال مارکتر در سایت کارلنسر استفاده کنید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
کارشناس دیجیتال مارکتینگ
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
خدمات دیجیتال مارکتینگ را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
Sogand.Z
Sogand.Z

پکیج دیجیتال مارکتینگ
از ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان - در ۳۰ روز
Mahdi.J
Mahdi.J

مدیریت کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ
از ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان - در ۱۵ روز
Mohsen.A
Mohsen.A

مشاور Seo و دیجیتال مارکتینگ
از ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان - در ۱۰ روز
Mahdi.J
Mahdi.J

طراحی جامع کمپین های دیجیتال مارکتینگ
از ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان - در ۳۰ روز
Mahdi.J
Mahdi.J

طراحی سریع کمپین های دیجیتال مارکتینگ
از ۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان - در ۷ روز
Samaneh.G
Samaneh.G

Saeed.Kh
Saeed.Kh

بازاریابی اینترنتی

امروزه با گسترش اینترنت و شبکه های اجتماعی، رقابت در این فضا برای کسب قدرت و ثروت همواره مورد توجه بسیاری از صاحبان برند و کسب و کار بوده. شما هم احتمالا یک سایت فروشگاهی دارید که می خواهید فروش اینترنتی در آن داشته باشید. ولی آیا با اصول بازاریابی اینترنتی آشنا هستید؟ شما نمی توانید تنها با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی یا یک سایت به کسب درآمد از حوزه اینترنتی برسید. پس چه باید کرد؟ چاره ی کار در بازاریابی اینترنتی است. بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ به مجموعه روش هایی گفته می شود که یک برند یا کسب و کار از آن ها بهره می گیرد تا در سطح وب به درآمد سرشار برسد. بازاریابان اینترنتی افرادی هستند که به فراگیری روش های فروش اینترنتی و رفتار کاربران در سطح اینترنت می پردازند، تا بتوانند رفتار کاربران را پیش بینی کنندو هنگام ورود به سایت شما آن ها را از بازدید کننده به مشتری تبدیل کنند.

بازاریابی اینترنتی (دیجیتال مارکتینگ) چیست؟

همانطور که گفتیم در بازاریابی اینترنتی شما رفتار کاربران را پیش بینی می کنید که چه چیزی لازم دارند و به دنبال چه چیزی هستند. پس سعی کنید تا هدف کاربر را در سریع ترین زمان، شناسایی و راحت ترین شیوه در اختیار او بگذارید. اگر وقت و حوصله این کار را ندارید، می توانید با کارشناسان بازاریابی اینترنتی که به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت می کنند ارتباط برقرار کنید. شما می توانید با متخصصان بازار یابی اینترنتی در کارلنسر در ارتباط باشید. همین الان پروژه بازاریابی اینترنتی خود را در کارلنسر ثبت کنید و پس از مشاهده رزومه و مصاحبه با کارشناسان دیجیتال مارکتینگ در کارلنسر، اقدام به استخدام انها در پروژه های خود کنید و فروشگاه اینترنتی، شبکه های اجتماعی و سایت خود را به محلی پویا و کارآمد برای کسب درآمد تبدیل کنید.

وظایف کارشناس دیجیتال مارکتینگ

شاید شما فکر کنید که تنها هدف از بازاریابی اینترنتی و وظیفه یک کارشناس دیجیتال مارکتینگ ، فروش محصولات و خدمات یک کسب و کار است، اما صرفا همین نیست. وظایف یک کارشناس دیجیتال مارکتینگ طیف وسیعی را شامل می شود. گاهی اوقات هدف از بازاریابی اینترنتی، معرفی برند به مخاطب می باشد و در آن هدف شناساندن نام برند به مشتریان جدید می باشد. در واقع برندسازی نیز یکی از بخش های بازاریابی اینترنتی محسوب می شود. بازاریابان اینترنتی در سطح وب و شبکه های اجتماعی اقدام به معرفی نام برند و کسب و کار شما به مخاطبان جدید می کنند که باعث آشنایی مخاطبان با برند شماست. به طور کلی بازاریابی اینترنتی شامل موارد زیر می شود. هر کدام از این موارد به تنهایی باعث رشد کسب و کار شما نمی شود و با در کنار هم قرار گرفتن این عوامل کسب و کار شما در مسیر پیشرفت و موفقیت قرار می گیرد: بازاریابی و تبلیغات در شبکه های اجتماعی، اینفلوئنسر مارکتینگ، بازاریابی وابسته، ایمیل مارکتینگ، بازاریابی پیامکی و در نهایت بازاریابی محتوا. یک کارشناس دیجیتال مارکتینگ وظیفه تمامی فعالیت های آنلاین و اینترنتی برای به موفقیت رساندن یک کسب و کار در فضای دیجیتال و آنلاین را بر عهده دارد.

چگونه یک کارشناس دیجیتال مارکتینگ را استخدام کنیم؟

استخدام یک کارشناس دیجیتال مارکتینگ در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام متخصص دیجیتال مارکتینگ می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام متخصص دیجیتال مارکتینگ دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام متخصص دیجیتال مارکتینگ حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص دیجیتال مارکتینگ در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.

شما می‌توانید متخصص دیجیتال مارکتینگ  دورکاری مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:

  • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
  • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای متخصصین دیجیتال مارکتینگ باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
  • بهترین متخصص دیجیتال مارکتینگ را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با متخصص دیجیتال مارکتینگ هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام متخصص دیجیتال مارکتینگ، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

اما چگونه محصول خود را تبلیغ کنیم؟

یکی از پر چالش ترین مباحث در بحث بازاریابی اینترنتی، نحوه تبلیغ و نمایش محصول به کاربر است تا کاربر از بازدید کننده ساده، به خریدار و مشتری تبدیل شود. [بخوانید: نقشه سفر مشتری]. صاحبان برند و کسب و کارها، هزینه های زیادی صرف نحوه تبلیغ موثر و کشف ایده های جدید برای بازاریابی اینترنتی می کنند. وبسایت های اینترنتی و شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام و... بستر بسیار جذابی برای کسب و کار ها پدید آورده اند تا با صرف کمترین هزینه و وقت بهترین نتیجه را در بازاریابی اینترنتی کسب کنند. رفتار کاربران نیز پس از اپیدمی کرونا تغییر کرد و امروزه شاهد هستیم که کاربران بیشتری خرید های خود را اینترنتی انجام می دهند. همین امر باعث شده تا کسب و کار های اینترنتی توجه ویژه ای به بازاریابی اینترنتی داشته باشند و همواره به دنبال روش های جدید بازاریابی اینترنتی باشند.
استخدام کارشناس دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی

استراتژی در دیجیتال مارکتینگ

در بازاریابی اینترنتی مهم ترین نکته که باید به آن توجه داشت، داشتن برنامه و استراتژی موثر است.شما باید ابتدا نقات قوت و ضعف کسب و کار خود را شناسایی کنید و سپس اقدام به رفع آن ها در برنامه ای معین و از پیش تعیین شده کنید. در بازاریابی اینترنتی، شما از آژانس های دیجیتال مارکتینگ و تبلیغاتی و یا فریلنسرهای حرفه ای بهره می گیرید؛ از تولید محتوای مناسب کسب و کار و محصول شما تا تبلیغات کلیکی در سطح وب، اس ام اس مارکتینگ و ایمیل مارکتینگ و ... همگی در قالب بازاریابی اینترنتی شناخته می شوند. بازاریابان اینترنتی مسئولیت سنگینی را بر دوش دارند، پس در انتخاب انها نهایت دقت و ظرافت را به خرج دهید. چرا که یک بازاریاب اینترنتی عامل مستقیم رشد و سکوی پرتاب کسب و کار شماست. شما در کارلنسر می توانید با بسیاری از کارشناسان دیجیتال مارکتینگ ایران اشنا شوید، بهترین فرد را در این حوزه انتخاب کنید و با برونسپاری بازاریابی اینترنتی کسب و کار خود به درآمد سرشار دست یابید.

مزیت های بازاریابی اینترنتی

با توجه به این که دنیای اینترنت و وب، محدویت مکانی را در بین افراد از جا برداشته، می توان با صرف کمترین هزینه تعداد قابل توجه از مشتریان را به سوی کسب و کار خود روانه کنیم. مهم ترین مزیت بازاریابی اینترنتی، جذب مشتریان در نقاط مختلف کشور و حتی جهان می باشد که می توان نقطه قوت این مدل از بازاریابی در نظر گرفت. همچنین در این شیوه از بازاریابی مشتریان به صورت مستقیم با برند شما در ارتباط اند و دیگر واسطه ای بین شما و مشتریان شما وجود ندارد.این مدل از بازاریابی محدودیت زمانی هم ندارد. شما می توانید هر هفت روز هفته و در طول 24 ساعت از شبانه روز مشتریان جدید را جذب خود کنید. تمامی این ویژگی ها باعث شده تا از بازاریابی اینترنتی به عنوان یکی از مهم ترین مشاغل حال حاضر در سطح اینترنت نام برد، به طوری که تمامی برند ها و صاحبان کسب و کار در سطح اینترنت یک فرد یا تیمی از بازاریابان اینترنتی دارند که برای کسب و کار آن ها را در حوزه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی استراتژی می چینند.

محدودیت های بازاریابی اینترنتی

با توجه به اینکه بازاریابی اینترنتی به اینترنت و شبکه های اجتماعی وابسته است و همین امر باعث شده تا در برخی مناطق که دسترسی به اینترنت ممکن نیست، بازاریابی دیجیتال با شکست مواجه شود.
شما هم بعد از خواندن این متن احتمالا به فکر فرو رفته اید تا رونقی عظیم به کسب و کار خود دهید. پس همین حالا درخواست خود را برای استخدام بازاریاب اینترنتی در کارلنسر ثبت کنید.پس از مشاهده رزومه بازاریابان اینترنتی و مصاحبه با آنان می توانید مجرب ترین بازاریاب را استخدام کنید و کسب و کار خود را دگرگون کنید. رقبای شما هم اکنون در حال رقابت در این فضا هستند تا مشتریان شما را جذب خود کنند! پس گوی سبقت را از آنان بربایید و کسب و کار خود را با ترسیم استراتژی موفق در حوزه بازاریابی اینترنتی متحول کنید.این کار را به عهده بازاریابان اینترنتی در کارلنسر بسپارید تا بهترین نتیجه را در کمترین زمان کسب کنید!

هزینه استخدام کارشناس دیجیتال مارکتینگ چقدر است؟

هزینه انجام پروژه های دیجیتال مارکتینگ با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری کارشناس دیجیتال مارکتینگ متفاوت است. استخدام کارشناس دیجیتال مارکتینگ دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام متخصص دیجیتال مارکتینگ، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های دیجیتال مارکتینگ و آژانس های تبلیغاتی مختلف است. این هزینه برای استخدام کارشناسان دیجیتال مارکتینگ دورکاری که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود.
اگر از هزینه انجام پروژه دیجیتال مارکتینگ‌ تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و متخصص دیجیتال مارکتینگ تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص)، در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی دیجیتال مارکتینگ به توافق برسید.

نکات مهم برای استخدام کارشناس دیجیتال مارکتینگ

هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه دیجیتال مارکتینگ
رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام متخصص دیجیتال مارکتینگ دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

مزایای استخدام  کارشناس دیجیتال مارکتینگ در کارلنسر

از مزایای استخدام متخصص دیجیتال مارکتینگ در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • صرفه جویی در هزینه
  • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
  • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای متخصص دیجیتال مارکتینگ، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما ( مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد )
  • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…  
  • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص دیجیتال مارکتینگ
  • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و متخصص دیجیتال مارکتینگ
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
سوالات متداول
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید کارشناس دیجیتال مارکتینگ
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی