سئو سایت

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
سئو سایت
سئو سایت
سئو سایت
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
سئو سایت
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
بهبود سئو سایت و افزایش رتبه کلمات کلیدی در نتایج جستجو گوگل اهمیت و تاثیر زیادی در موفقیت کسب و کارها دارد. امروزه با توجه به اینترنتی شدن فضای کسب و کار حضور پر قدرت در اینترنت شاخصی بسیار تاثیر گذار بر موفقیت هر کسب و کاریست. سئو برای کسب و کارهایی که در فکر حضور موفق در بازار اینترنتی و آنلاین هستند نه یک انتخاب، بلکه یک ضرورت است.
سئو سایت نیازمند آشنایی با اصول فنی و ابزارهای تکنیکال ، اصول تولید و انتشار محتوا و آشنایی عمیق با الگوریتم و فاکتورهای رتبه دهی گوگل است. در دوره کنونی نه فقط کسب و کارهای اینترنتی و استارتاپ ها ، بلکه هر کسب و کار دیگری برای بقا و افزایش فروش به حضور در رتبه های بالای گوگل نیاز دارند. در حقیقت جنگی برای حضور در صفحه اول گوگل و جایگاه های بالا در کلمات کلیدی در بین کسب و کارها در جریان است. امروزه بیشترصاحبان کسب و کارو کارآفرینان به اهیمت سئو سایتشان و ارتقا رتبه در گوگل و حضور قوی تر در فضای اینترنت پی برده اند. اینجاست که بهبود سئو سایت و قرار گرفتن در رتبه های بالاتر در یک کلمه یا کلماتی خاص برای کسب و کارها حیاتی می شود. بهبود رتبه سایت به عوامل مختلفی مانند تولید محتوا ، سرعت سایت ، لینک سازی درست، برطرف کردن ایرادات فنی و استفاده از ابزارهای نظارتی مانند گوگل وبمستر و آنالیتیکس بستگی دارد. پروسه سئو سایت یک پروژه بلند مدت و زمانبر است که نیاز به توجه به مسایل مختلفی مانند الگوریتم های گوگل دارد. همچنین سئو سایت فروشگاهی تفاوت های فراوانی یا بهینه سازی سایت شرکتی یا یک سایت شخصی دارد. در صورت انجام اشتباه و استفاده از روش های غیر قانونی و غیر مجاز مانند سئو کلاه سیاه ممکن است در کوتاه مدت نتایجی کسب شود. ولی سایت شما در معرض خطرجریمه شدن و پنالتی از طرف گوگل قرار می گیرد. در این صورت سایت شما از نتایج جستجو حذف شده و یا به رتبه های بسیار پایین تر منتقل می شود که عملا باعث دیده نشدن سایت و کاهش بسیار چشمگیر ترافیک سایت می شود. برای بهبود سئو سایت و افزایش ترافیک ارگانیک بهتر است از روش های اصولی استفاده کرد. هزینه سئو وبسایت شامل طراحی ساختار و لینک های سایت ، تولید مطالب مفید و کاربر پسند و ساخت بک لینک است. با اجرای درست و اصولی این روش ها با مدتی صبر به مرور ترافیک سایت افزایش پیدا میکند و در یک بازه 6 ماهه تا 1 ساله در صورت رعایت قوانین گوگل شاهد افزایش رتبه چشمگیر سایت در گوگل با کلمات کلیدی خواهید بود.
$h2

مهمترین موارد برای بهینه سازی یا سئو سایت

$/h2
 • سئو داخلی: شامل مجموعه ای از اعمال و فعالیت ها در داخل سایت
 • سئو خارجی: لینک سازی ، سوشیال سیگنال و سایر فعالیت های خارج از وبسایت

راهنمای کارفرما برای برونسپاری پروژه سئو سایت

نحوه نظارت بر اجرای پروژه سئو توسط فریلنسرها

شما به عنوان صاحب یک کسب و کار اینترنتی مطمئنا حساسیت زیادی روی وبسایت خود دارید. پروژه های سئو عمدتا پروژه هایی زمانگیر هستند و نتایج سئو و بهبود رتبه سایت در کلمات کلیدی مخصوصا در کلمات با رقابت بالا زمان زیادی برای حصول نتیجه زیاد دارند. در این حالت چکونه می توان کیفیت کار سئوکار و خدمات سئو را بررسی کرد؟
برای انجام پروژه سئو توسط یک فریلنسر متخصص سئو لازم است یک مسیر مشخص و دقیق را برای فریلنسر متخصص سئو ترسیم کرد. بهترین راه برای انجام پروژه سئو تعریف پروژه برای یک بازه زمانی بلند ( مثلا یک ساله یا دو ساله ) و ایجاد مراحل 1 ماهه و پرداخت مبلغ به فریلنسر در پایان هر مرحله پس از گرفتن گزارش آن مرحله است. فریلنسر در پایان هر مرحله می تواند یک گزارش سئو شامل فعالیت هایی که در این مدت انجام داده و نتایج آن فعالیت ها ارایه کند. نتیجه نهایی فعالیت های سئو ممکن است ماهها طول بکشد، ولی از طریق ابزارهایی مانند گوگل وبمستر ، گوگل آنالیتیکز و حتی الکسا می توان تا حد زیادی متوجه بهبود رتبه و سئو سایت و نتایج گام به گام فعالیت های انجام شده برای سئو شد. این گزارش می تواند در قالب یک فایل ورد یا پی دی اف ، اکسل و همراه اسکرین شیت از نرم افزارهای مونیتور و تحلیل سئو مانند GTMetrix، Moz، Ahrefs، Google Analytics و ... باشد. شما می توانید از فریلنسر بخواهید در پایان هر مرحله گزارش کاملی از فعالیت های انجام شده در آن مرحله را با شما به اشتراک بگذارد تا بتوانید نظارت و کنترل کافی بر روند سئو سایت خود داشته باشد.
برای ثبت سفارش پروژه ارتقا سئو سایت و افزایش رتبه کلمه های اصلی و کلیدی می توانید در کارلنسر به راحتی یک پروژه ثبت کنید. پس از مدت کوتاهی با مشاهده فریلنسرهای متخصص و بررسی پیشنهادات آنها و مقایسه نمونه کار، هزینه و زمان پیشنهادی می توانید بهترین فریلنسر را برای ارتقا رتبه وب سایت خود انتخاب کرده و پروژه خود را برونسپاری کنید.
توضیحات بیشتر
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
از میان برترین خدمات سئو انتخاب کنید و سفارش دهید.
mparsa1372
mparsa1372

سئو وردپرس SEO
از ۲۷۰,۰۰۰ تومان - در ۵ روز
arashrahimi777
arashrahimi777

seo_amini
seo_amini

مشاوره سئو
از ۵۰۰,۰۰۰ تومان - در ۳ روز
mmahdiasgari008
mmahdiasgari008

بررسی کامل سئو سایت ( Seo Audit )
از ۳۰۰,۰۰۰ تومان - در ۳ روز
sajjad606
sajjad606

sajjad606
sajjad606
(۵)

npourtalaie
npourtalaie
(۳)

amincisco
amincisco

سئو و بهینه سازی سایت
از ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان - در ۳۰ روز
۱
۲
۳
۴
۵
۱

سئو سایت

ارتقا رتبه در گوگل، افزایش رتبه سایت از کلمات کلیدی و بهبود سئو سایت یکی از خدمات بسیار پرطرفدار در فضای کسب و کارهای اینترنتیست. ولی سئو چیست و چه اهمیتی در موفقیت و افزایش ترافیک و مشتریان سایت دارد؟ SEO مخفف کلمه search engine optimization است. به زبان ساده سئو سایت مجموعه عوامل و خدماتیست که باعث افزایش ترافیک سایت از طریق کسب رتبه های بالاتر با کلمات کلیدی در گوگل و سایر موتورهای جستجو می گردد. در حقیقت اگر به دنبال افزایش ترافیک و بهبود جایگاه خود در اینترنت هستید و می خواهید در فضای اینترنتی رقابت کنید مسلما علاوه بر داشتن یک وبسایت نیاز به خدمات سئو حرفه ای و مطابق استانداردهای گوگل دارید. البته نیازی به نگرانی نیست و نیاز نیست شما همه این کارها را خودتان به تنهایی انجام دهید. اگر هنوز یک نشانی رسمی در اینترنت ندارید می توانید با سفارش طراحی سایت وردپرس فروشگاهی یا شرکتی شروع به فعالیت کنید. برای بهبود سئو سایت و رتبه و جایگاه سایتتان نیز می توایند از خدمات فریلنسرهای با سابقه و حرفه ای کارلنسر با کمترین هزینه بهره ببرید. .
سئو سایت برای گوگل و سایر موتورهای جستجو را می توان به دو دسته on page SEO و off page SEO تقسیم کرد.
 • سئو داخلی یا On page SEO :مجموعه فعالیت هاییست که به بهینه سازی صفحات وبسایت با تمرکز بر عوامل تشکیل دهنده هر صفحه وبسایت می پردازد. از جمله این عوامل می توان به تولید محتوا، افزایش سرعت سایت، نقشه و ساختمان سایت ، درست کردن متا تایتل و متا دیسکریپشن مناسب ، افزایش نرخ تبدیل و افزایش زمان سپری شده کاربر در سایت اشاره کرد.
 • سئو خارجی یا Off page SEO: شامل تمام عملیات و موارد خارج از سایت است که باعث افزایش رتبه سایت شما می شود. این فعالیت ها شامل بک لینک سازی ، فعالیت در شبکه های اجتماعی و سایر موارد می باشد.

تاثیر رفتار کاربران بر سئو سایت

الگوریتم های جدید گوگل مانند Rank brain با هدف بررسی رفتار کاربران در صفحات سایت طراحی و پیاده سازی شده اند. از این رو طراحی تجربه کاربری کاربر پسند روز به روز اهمیت بیشتر پیدا می کند. به نظر می رسد رفته رفته طراحی UX و UI نقشی بسیار مهم و کلیدی در رتبه بندی وبسایت ها پیدا کرده اند. یکی از دلایل کلیدی بودن این فاکتورها تاثیر مستقیم بر روی زمانیست که کاربر در سایت سپری می کند. زمانی که یک کاربر از ورود تا خروج در سایت شما سپری می کند dwell time نامیده می شود. صرف زمان بیشتر توسط کاربر در سایت و حرکت از یک صفحه به سایر صفحات از فاکتورهای کاربردی بودن سایت برای کاربر است و گوگل در رتبه دهی وبسایت ها این فاکتور را با اهمیتی بالا در نظر می گیرد. برای انجام پروژه سئو سایت خود می توانید از متخصصین سئو در سایت کارلنسر کمک بگیرید
عوامل رتبه بندی گوگل روز به روز در حال تغییر است. گوگل هیچگاه جزییات الگوریتم های رنکینگ و رتبه دهی خود را به طور کامل برای یوزرها فاش نمی کند. ولی گوگل بارها تاکید کرده که هدف الگوریتم سرچ آن بهبود تجربه کابران است. همچنین نحوه جستجوی کاربران در گوگل نیز از دلایلیست که گوگل مرتبا الگوریتم های خود را بهینه سازی میکند. برخی از مهمترین عوامل سئو سایت به صورت تیتروار از قرار زیر است:
 • تولید محتوای سئو شده و مناسب
 • تجربه كاربری مناسب و بهینه
 • استفاده درست از متا تایتل و دیسکریپشن
 • داشتن لینک های داخلی و خارجی قدرتمند
 • اعتبار کلی دامنه وبسایت
برای سفارش پروژه بهینه سازی سایت و استفاده از خدمات سئو وبسایت می توانید از فریلنسرهای سئوکار کارلنسر استفاده کنید. برای شروع یک پروژه ثبت کنید و در زمان کوتاهی از بین پیشنهادات اقدام به بررسی و استخدام بهترین فریلنسر سئوکار نمایید.
دمو
$h2

سئو سایت، هزینه یا سرمایه گذاری 

$/h2

سئو سایت پروسه ای زمانبر و مستلزم صبر، تلاش، دانش فنی و صرف وقت و هزینه است. ما معتقدیم هزینه ای که صرف سئو می شود بر خلاف هزینه ای که صرف سایر روش های جذب مشتری مانند تبلیغات کلیکی و بنری می شود یک سرمایه گذاری پر بازده و قدرتمند است. با ذکر یک مثال سعی می کنیم برتری سئو به سایر روش ها را نشان دهیم:
فرض کنیم شما یک فروشگاه آنلاین یا سایت اینترنتی راه اندازی میکنید. هدف شما رسیدن یه تعداد 5000 کلیک و کاربر جدید در روز است. برای این هدف شما یک بازه 18 ماهه را در نظر میگیرید.
هزینه سئو برای رسیدن به 5000 کلیک: هزینه تولید محتوا + سئو اگر شما با راههایی به جز سئو مانند تبلیغات کلیکی یا بنری قصد رسیدن به این هدف را داشته باشید هزینه های زیر را محتمل خواهید شد: هزینه تبلغات کلیکی: 5000 * 500 تومان ( میانگین تبلیغات گوگل ادز) = 2500000 هزینه تبلیغات روزانه ( ماهیانه 75 میلیون تومان هزینه ماهیانه تبلیغات کلیکی گوگل ادز ) هزینه تبلیغات بنری: 5000 * 300 تومان ( میانگین قیمت تبلیغات بنری) = 1500000 هزینه روزانه ( 45 میلیون تومان هزینه ماهیانه تبلیغات بنری)

دلیل برتری سئو بر تبلیغات کلیکی و بنری چیست؟

 • با استفاده از تبلیغات کلیکی و بنری شما همیشه نیاز به هزینه مستمر دارید. به محض اینکه تبلغات را متوقف کنید نمایش سایت شما متوقف شده و ترافیک شما از بین می رود
 • با استفاده از سئو شما ممکن است دیرتر به صفحه اول گوگل بیایید. ولی شما یک جایگاه پایدار خواهید داشت که بدون نیاز به صرف هزینه های گزاف شما ترافیک بالایی را از طریق جستجوی کاربران در موتور جستجو جذب خواهید کرد. در حقیقت سئو در میان مدت و طولانی مدت بسیار بسیار مقرون به صرفه می باشد
 • نرخ پرش یا بانس ریت ( ترک سایت )برای کاربرانی که از طریق تبلیغات کلیکی می آیند حدود 70 درصد و برای کاربرانی که از طریق سئو و ارگانیک به سایت شما می آیند حدود 50 درصد است.
 • مدت زمان حضور کاربر در سایت یا dwell time به طور میانگین در تبلیغات کلیکی و بنری زیر 1 دقیقه و در سئو بالای 2:30 می باشد
 • تعداد صفحات مشاهده شده کاربر در تبلیغات کلیکی و بنری حدود 1.5 و در سئو بالای 4.5 صفحه می باشد
 • نرخ تبدیل یا conversion rate در تبلیغات کلیکی و بنری 1 درصد و در سئو بین 8 تا 10 درصد است

نحوه استخدام متخصص سئو برای سایت از طریق کارلنسر

سئوکاران فریلنسر زیادی در کارلنسر مشغول به فعالیت هستند. با توجه به زمان بر بودن پروژه های سئو بهترین راه برای سئو سایت استفاده از سیستم مرحله ای کارلنسر است. شما می توانید برای استخدام سئو کار فریلنسر از بین فریلنسرهای کارلنسر پس از بررسی تجربیات و نمونه کارها اقدام به ثبت پروژه مرحله ای نمایید . این مراحل می تواند هفتگی و یا ماهیانه باشد و در پایان هر مرحله یک خروجی در قالب یک فایل اکسل یا ورد و غیره بابت فعالیت های انجام شده در آن مرحله طلب کنید. در پابان هر مرحله می توانید با تایید آن مرحله مبلغ را برای سئوکار خود آزاد سازی کنید . در صورت طولانی تر شدن پروژه نیز می توانید از داخل میز کار پروژه ها مرحله اضافه کرده و پروژه را ادامه دهید.
برای سئو سایت کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید سئو سایت
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی