برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×
خانه مهارت‌ها پست اینستاگرام

طراحی پست و استوری اینستاگرام

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
طراحی پست و استوری اینستاگرام
اینستاگرام بدون شک یکی از مهمترین شبکه های اجتماعیست. امروزه از اینستاگرام نه تنها برای مصارف شخصی بلکه برای موارد کسب و کار هم استفاده می شود. بسیاری از کسب و کارها امروزه از اینستاگرام به وفور برای معرفی و تبلیغ خدمات و محصولات خود استفاده میکنند. از این رو طراحی پست و استوری اینستاگرام حرفه ای و زیبا اهمیت فراوانی پیدا کرده است. کاربران اینستاگرام وقت زیادی را در این اپلیکیشن صرف می کنند. ضمنا تحقیقات نشان می دهد که عکسهای حرفه ای و طراحی شده توسط گرافیست های ماهر توجه و بازخورد بسیار بهتری می گیرند. از این رو داشتن عکس های اینستاگرام حرفه ای و زیبا می تواند یک عامل موفقیت برای کسب و کارها در فضای مجازی باشد. برای سفارش و طراحی پست و استوری اینستاگرام می توانید یک پروژه رایگان ثبت کنید یا از بین پکیج های خدمات طراحی پست و استوری اینستاگرام انتخاب کنید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
طراحی پست و استوری اینستاگرام
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
خدمات پست اینستاگرام را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
Delaram.A
Delaram.A

طراحی پست اینستاگرام
از ۴۰,۰۰۰ تومان - در ۲ روز
Anita.Sh
Anita.Sh

طراحی پست اینستاگرام
از ۱۲۰,۰۰۰ تومان - در ۱ روز
MohammadHossein.M
MohammadHossein.M

طراحی پست اینستاگرام
از ۳۰,۰۰۰ تومان - در ۱ روز
Behzad.R
Behzad.R

طراح پست اینستاگرام
از ۲۵,۰۰۰ تومان - در ۱ روز
Mahdi.M
Mahdi.M

طراحی پست اینستاگرام
از ۱۰۰,۰۰۰ تومان - در ۱ روز
Mahdi.M
Mahdi.M

طراحی پست اینستاگرام
از ۶۰,۰۰۰ تومان - در ۱ روز
Omid.V
Omid.V

طراحی پست اینستاگرام
از ۷۵,۰۰۰ تومان - در ۱ روز
Amir.N
Amir.N

طراحی پست اینستاگرام
از ۷۰,۰۰۰ تومان - در ۲ روز
Farzan.S
Farzan.S

طراحی پست اینستاگرام
از ۱۰۰,۰۰۰ تومان - در ۳ روز
Shayan.K
Shayan.K

طراحی پست اینستاگرام
از ۵۰,۰۰۰ تومان - در ۱ روز
Maryam.N
Maryam.N

طراحی پست اینستاگرام
از ۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان - در ۳۰ روز
MohammadHossein.N
MohammadHossein.N

طراحی تخصصی پست اینستاگرام
از ۷۵,۰۰۰ تومان - در ۲ روز
امروزه با گسترش شبکه های اجتماعی اعم از اینستاگرام، تلگرام و...، رقابت در این فضا برای جذب مشتریان جدید به صورت تنگاتنگی در حال برگزاریست. شما هم احتمالا یک پیج کاری یا فروشگاهی دارید، که در آن محصولات یا ایده های خود را به نمایش گذاشته اید و به دنبال توسعه آن و کسب درآمد بیشتر هستید. شبکه های اجتماعی امروزه به سکوی پرتابی برای بسیاری از کسب و کارها تبدیل شده، به طوریکه با کمترین هزینه و صرف کمترین وقت می توان بیشترین بازدهی ممکن را از آن ها به دست آورد.
تلاش برای ربودن گوی سبقت از حریفان در این فضا همواره مورد توجه بسیاری از صاحبان برند و کسب کار بوده، به طوری که بسیاری از کسب و کارها به دنبال به دست آوردن حداکثر تعداد ممکن مشتری در این فضا هستند.
اینستاگرام با داشتن قابلیت های بیشمار و با توجه به اینکه محبوب ترین شبکه اجتماعی نزد ایرانیان است، بهترین فضا برای کسب درآمد و نمایش نمونه کارهای افراد می باشد.

نکات مهم قبل از طراحی پست و استوری اینستاگرام

 • شناسایی مخاطب هدف
 • در نظر داشتن کیفیت کار
 • توجه به اندازه و قالب تصاویر
 • برنامه ریزی برای محتوای داخل استوری و پست‌ها
 • استفاده از واتر مارک برند در طراحی پست و استوری‌ها

اینستاگرام؛ ویترین شما

شما محصولات و خدمات خود را چگونه به مشتریان نشان می دهید؟ نمونه کارهای انجام شده توسط شما به چه طریقی به مخاطبان شما نشان داده میشود؟ در جواب این سوالات شما باید از پست اینستاگرام استفاده کنید. پست های اینستاگرام با ورود به اکسپلور باعث دیده شدن حداکثری شما و یا محصولات شما می شود. ولی آیا هر پستی می تواند نظر مخاطب را جلب کند؟

پست و استوری مناسب اینستاگرام

طراحی پست و استوری مناسب اینستاگرام، همواره یکی از پرچالش ترین مباحث سوشیال مارکتینگ می باشد. چرا که شما باید تمام منظور و هدف خود را در قالب یک پست و یا استوری به مشتری برسانید و بازدید کننده را به خریدار سرویس یا محصول خود تبدیل کنید. پس باید نهایت دقت و ظرافت را در طراحی پست خود به کار برد. متخصصان در کارلنسر به مهارت‌هایی مانند ساخت کلیپ با اینشات، کانوا، کپ کات و تمامی برنامه‌های موجود، مسلط هستند که این موضوع به افزایش بازدید و قرار گرفتن ریلزهای شما در صفحه اکسپلور منجر می‌شود.

طراحی پست و استوری اینستاگرام

طراحی پست اینستاگرام - استخدام طراح پست و استوری دورکار
شما هم احتمالا به فکر فرو رفته اید که چگونه می توانید پست مناسب کسب و کار خود را طراحی کنید. شما می توانید با برونسپاری طراحی پست و استوری اینستاگرام در کارلنسر با تعداد زیادی از طراحان گرافیک آشنا شوید؛ طراحانی که به صورت تخصصی با نرم افزار های گرافیکی مانند فتوشاپ و ایلوستریتور اشنا هستند و توانایی ویژه ای در طراحی پست ها و استوری های اینستاگرام متناسب با نوع نیاز شما دارند. شما می توانید پس از دیدن رزومه و نمونه کار های طراحان اقدام به استخدام آن ها در پروژه خود نمایید. طراحان با اطلاعاتی که شما در اختیارشان می گذارید و همچنین با خلاقیت و توانایی خود، اقدام به طراحی پست هایی با ظاهر بصری بسیار جذاب و طبق اصول سوشیال مارکتینگ می کنند که تاثیر بسزایی در معرفی شما یا محصول شما دارد. شما می‌توانید به جای استخدام یک طراح گرافیک، با استخدام ادمین اینستاگرام هم کار طراحی پست و هم ادمینی و کپشن نویسی را به این فرد بسپارید. بسیاری از ادمین‌ها توانایی طراحی پست های اینستاگرام را دارند.

چند اپلیکیشن طراحی پست و استوری اینستاگرام با گوشی

برای طراحی پست و استوری اینستاگرام می‌توانید از ابزارهای پولی و یا رایگان استفاده کنید. اما در نظر داشته باشید نسخه‎‌های رایگان، امکانات کمتری را در اختیار شما قرار می‌دهند. با این حال، ابزارهای معرفی شده در ادامه، بهترین اپلیکیشن‌های طراحی پست و استوری با گوشی هستند.

اپلیکیشن کانوا Canva

طراحی پست اینستاگرام - استخدام طراح پست و استوری دورکار
اپلیکیشن کانوا یکی از بهترین ابزارها برای طراحی پست و استوری در اینستاگرام می‌باشد و نسخه تحت وب آن نیز در دسترس کاربران قرار گرفته است. این اپلیکیشن، نسخه پولی نیز دارد که با پرداخت هزینه به قابلیت‌های بیشتری از این برنامه دسترسی پیدا خواهید کرد. با کانوا می‌توانید افکت‌های خاص بر روی تصاویر ایجاد کنید، ویدئوهای خلاقانه بسازید و حتی برای شبکه‌های اجتماعی دیگر به طراحی پست بپردازید. از مزیت‌های کانوا می‌توان به داشتن قالب‌های بسیار متعدد برای پست و استوری به صورت جداگانه اشاره نمود. همچنین با استفاده از Canva می‌توانید به طراحی پوستر، طراحی لوگو، طراحی کارت دعوت، طراحی لوح تقدیر، کارت تبریک و طراحی بنر بپردازید. کانوا برای ادیت ویدئو نیز یک برنامه محبوب و کاربردی است که می‌توانید با استفاده از آن، ویدیوهای ساده را ادیت و ویرایش کنید و موزیک دلخواه خود را بر روی آن قرار دهید. کانوا برای طراحی پست‌های یوتیوب، فیسبوک و… نیز کاربردی است.

اپلیکیشن LightRoom

طراحی پست اینستاگرام - استخدام طراح پست و استوری دورکار
Adobe Lightroom از نرم افزارهای شرکت ادوبی است و برای طراحی پست و استوری اینستاگرام محبوبیت بالایی پیدا کرده است. این اپلیکیشن برای گوشی‌هایی که کیفیت دوربین بالایی ندارند، یک گزینه بسیار مناسب است. چرا که با استفاده از این ابزار می‌توان با تقویت رنگ، کیفیت و شفافیت تصاویر را افزایش داد. در واقع، اپلیکیشن Adobe Lightroom ابزار قدرتمند برای ویرایش و سازماندهی تصاویر است. با استفاده از لایت روم به قابلیت‌های زیر دسترسی خواهید داشت. ویرایش تصاویر: شما می‌توانید تمرکز، روشنایی، کنتراست، رنگ‌ها و جزئیات دیگر تصاویر خود را به کمک ابزارهای پیشرفته لایت روم تنظیم کنید. همچنین در این اپلیکیشن امکاناتی مانند تنظیمات تاریکی، تغییر تعادل سفیدی و تنظیم موقعیت رنگی نیز در دسترس است. سازماندهی تصاویر: با استفاده از Lightroom، شما می‌توانید تصاویر خود را در آلبوم‌ها دسته‌بندی‌ها سازماندهی کنید و با سرعت بیشتری به آن‌ها دسترسی پیدا کنید. ادیت ویدئوها: Lightroom امکاناتی برای ویرایش و بهبود ویدئوهای شما در دسترس قرار می‌دهد. شما می‌توانید ویدئوهای خود را ویرایش کنید، آن‌ها برش دهید و افکت‌ها و فیلترهای مختلفی را اعمال کنید.

اپلیکیشن Inshot

طراحی پست اینستاگرام - استخدام طراح پست و استوری دورکار
اپلیکیشن اینشات یکی از ابزارهای محبوب برای ادیت عکس و ویدئو تبدیل شده است و ویدئوهای مربوط به آموزش اینشات در اینستاگرام را دست کم یکبار دیده‌اید. دلیل این میزان از محبوبیت راحتی کار با آن و تجربه کاربری عالی است. اینشات بر روی اندروید و ios قابل اجرا است و کاربران فعالی نیز در سراسر دنیا به خود جذب کرده است. با استفاده از اینشات، می‌توانید بر روی ویدئوهای مختلف صدای دلخواه خود را لحاظ کنید، افکت‌های صوتی اضافه کنید و به همگام سازی صدا و تصویر بپردازید. همچنین قابلیت ضبط صدا از طریق این اپلیکیشن نیز وجود دارد. در نهایت با برنامه اینشات می‌توانید ویدئوها و عکس‌های ویرایش شده خود را با فرمت‌های مختلفی مانند MP4، MOV، AVI، JPEG، PNG و غیره ذخیره کرده و به اشتراک بگذارید.

اپلیکیشن VSCO

اپلیکیشن VSCO از ابزارهای محبوب برای ساخت پست و استوری اینستاگرام است و بر روی سیستم عامل اندروید قابل اجرا است. با این ابزار حتی تصاویر بی کیفیت نیز قابل ویرایش هستند و به شکلی جذاب کیفیت تصاویر را بالا می‌برد. ادیت پست و استوری با این اپلیکیشن مزایای بسیار دارد که در ادامه به چند نمونه از این مزیت‌ها می‌پردازیم.
 • ساخت کلا‌ژ در چند ثانیه
 • دارای فیلترهای با کیفیت
 • ویرایشگر حرفه‌ای عکس و ویدئو و دارای ابزارهای ویرایش قدرتمند مانند تنظیمات نورپردازی، کنتراست، رنگ و تنظیم شارپنس

چند نکته مهم برای طراحی پست و استوری اینستاگرام

برای طراحی پست و استوری اینستاگرام، نکات مهمی را باید در نظر داشته باشید. اما اگر قرار است چه خودتان و یا حتی فرد دیگر طراحی پست‌ و استوری اینستاگرام شما را انجام دهد، از تاثیر رنگ‌ها غافل نشوید. چرا که ترکیب و هارمونی رنگ‌ها بر خلاف تصور بر روی مخاطبان تاثیر بالایی دارد و حتی ممکن است در فروش شما تاثیرگذار باشد. در واقع، هیچ چیز بهتر از یک پالت رنگی زیبا و مشخص نمی‌تواند بر روی صفحه اینستاگرامی شما موثر باشد. یعنی می‌توان گفت رنگ‌ها در نگاه اول توجه مخاطبان را به خود جلب می‌کنند و باعث برانگیختن احساسات مخاطبان می‌شود. پست‌ و استوری‌های اینستاگرام شما می‌توانند مخاطبان زیادی را به سمت کسب و کار شما سوق دهند و در صورت جذاب نبودن رنگ‌ها ممکن است این موضوع کاملاً برعکس عمل کند.

انتخاب پالت رنگی مناسب برای طراحی پست و استوری

طراحی پست اینستاگرام - استخدام طراح پست و استوری دورکار
هزاران رنگ در دنیا وجود دارد که طبق رنگ سازمانی خود می‌توانید چند رنگ مناسب را در قالب یک پالت انتخاب کنید. انتخاب یک پالت رنگی مناسب تاثیر زیادی در جلب توجه کاربران دارد و یک راهکار عالی برای طراحی هویت برند محسوب می‌شود. در نظر داشته باشید خارج شدن از رنگ پالت انتخابی شما اصلا جالب نیست و مخاطبان را کاملاً گیج می‌کند و فید اینستاگرامتان را شلخته نشان می‌دهد. مراحل زیر را برای داشتن یک پالت رنگی جذاب دنبال کنید.

مرحله اول؛ انتخاب رنگ اصلی

حتی اگر قرار است پروژه خود را برون سپاری کنید، اولین مرحله برای سفارش طراحی قالب پست اینستاگرام، انتخاب یک رنگ به عنوان رنگ اصلی است. قطعاً شما قبل از شروع فعالیت در شبکه‌های اجتماعی یک لوگو و یک رنگ سازمانی برای برند خود در نظر گرفته‌اید که استفاده از آن در طراحی پست و استوری‌های اینستاگرام خالی از لطف نیست. استفاده از رنگ اصلی برای انتخاب رنگ‌های جانبی به شما کمک می‌کند و در انتخاب رنگ‌های دیگر سردرگم نمی‌شوید.

مرحله دوم؛ آشنایی با چرخه رنگ

استفاده از چرخه رنگ به شما کمک می‌کند تا رنگ‌های مکمل یکدیگر را به راحتی تشخیص دهید و این چرخه، یک منبع مفید برای ایده گرفتن پست و استوری‌های اینستاگرام است. چرخه رنگ کمک می‌کند تا نحوه ترکیب رنگ‌ها، تبدیل رنگ‌ها، روابط و تعاملات رنگی را بهتر درک کنید و از آن به بهترین شکل در طراحی پست‌های اینستاگرام استفاده کنید. رنگ‌های اصلی چرخه رنگ قرمز، آبی و زرد است که با استفاده از این رنگ‌ها، رنگ‌های فرعی یا مشتق ساخته می‌شود. رنگ‌های فرعی شامل نارنجی (از ترکیب قرمز و زرد)، بنفش (از ترکیب آبی و قرمز) و سبز (از ترکیب آبی و زرد) هستند.

مرحله سوم؛ استفاده از فرایند Mixology

معمولاً افراد کمی به استفاده از رنگ‌های اصلی در طراحی پست و استوری‌ها تمایل دارند. به همین علت، استفاده از فرایند Mixology را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در این تکنیک، با افزودن هر رنگ خنثی مانند سیاه، سفید و یا خاکستری محدوده یک رنگ بدون تغییر زیاد در اصل رنگ روشن‌تر و یا تیره‌تر می‌شود.

مرحله چهارم؛ ساخت پالت مناسب

تا مرحله چهارم، سه مورد مهم را حتما رعایت کرده‌اید و حالا وقت این است که شروع به ساخت پالت مناسب برای کسب و کار خود کنید. اگر قرار است از یک رنگ برای طراحی پست و استوری اینستاگرامی خود استفاده کنید، سایه‌های مختلف از یک خانواده رنگی را در نظر داشته باشید. اگر قرار است از رنگ‌های مکمل کمک بگیرید، باید رنگ‌هایی که مقابل یکدیگر هستند را استفاده کنید.

مزایای طراحی پست  و استوری اینستاگرام

 • کاهش هزینه‌های کسب و کار
 • معرفی بهتر محصولات به مخاطبان
 • دسترسی به مخاطبان بیشتر
 • افزایش تعداد مخاطبان هدف
 • افزایش درآمد و سوددهی بالا

انواع پست اینستاگرام

شما می توانید سفارش طراحی انواع پست اینستاگرام اعم از پست تک اسلایدی و پست چند اسلایدی را در کارلنسر ثبت کنید. طراحان با استفاده از نرم افزار های طراحی گرافیک اعم از فتوشاپ و ایلاستریتور طرح های اولیه شما را به پست هایی با ظاهر بسیار جذاب مبدل می سازند.
پست های تک اسلایدی: این پست ها تنها دارای یک اسلاید می باشند. شما در یک اسلاید اقدام به معرفی محصول یا سرویس خود می کنید که تمام جزئیات آن را در یک عکس به نمایش گذاشته می شود. پست های تک اسلایدی برای نمایش محصولات و همچنین خدمات بسیار مناسب می باشند.
پست های چند اسلایدی: این پست ها دارای چندین اسلاید می باشند، که برای نمایش جزئیات محصول و سرویس همچنین ویژگی ها و قابلیت های خدمت ایست که می خواهید به نمایش بگذارید، مناسب است. پست های چند اسلایدی توانایی ویژه ای در جذب مشتریان دارند چرا که شما هر چه را که لازم است تا تصمیم مشتری به خرید تبدیل شود به وی منتقل می کنید. پس همین حالا سفارش طراحی پست چند اسلایدی اینستاگرام را در کارلنسر ثبت کنید.
پس از انتخاب فریلنسر شما باید هدف از طراحی پست را به طراح گرافیک منتقل کنید. شاید تنها می خواهید محصولی را بفروشید یا این که خدمتی را معرفی کنید هر چه که باشد به صورت واضح و با تمام جزئیات به طراح منتقل کنید تا طراحی به بهترین نحو ممکن انجام شود. تمام جزئیات اعم از فونت و رنگ و آیکون ها و نماد هایی که مد نظر شماست به طراح بگویید تا نزدیک ترین طراحی را به سلیقه مد نظر شما انجام دهد.

عناصر مهم در طراحی پست و استوری اینستاگرام

طراحی پست اینستاگرام - استخدام طراح پست و استوری دورکار
در طراحی پست و استوری اینستاگرام همه چیز را در نظر بگیرید. چرا که شما یک فرصت دارید تا مشتری را جذب و آن را به خریدار تبدیل کنید. فونت پست و استوری، یکی از مهم ترین عناصر می باشد. سعی کنید از طراح بخواهید تا از فونت هایی که خوانایی بهتری دارند استفاده کند. استفاده از سر تیتر ها جذاب در طراحی پست و استوری می تواند باعث زیبایی بیشتر شود. استفاده از پالت رنگی و متناسب با کسب و کار شما نیز می تواند جذابیت بصری پست را به صورت چشمگیری ارتقا دهد. از طراح بخواهید تا از ایکون ها و تصویر سازی های متناسب با کسب و کارتان استفاده کند. سعی کنید برای پیج خود قالب ویژه ای طراحی کنید. قالب ویژه جذابیت بیشتری به پیج شما می دهد. چرا که پست و استوری‌های شما بر اساس نظم و منطق خاصی در پیج نمایش داده می شود که به صورت ویژه ای در جذب مشتری جدید تاثیر دارد.

تاثیر طراحی پست و استوری در سوشال مارکتینگ

سوشال مارکتینگ به طور کلی به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که صاحبان برند و کسب و کار برای معرفی و نمایش حداکثری برند و محصول خود به کاربران در سطح شبکه های اجتماعی انجام می شود. تمامی تبلیغاتی که در شبکه های اجتماعی می بینید، همگی نوعی سوشال مارکتینگ محسوب می شود. طراحی تبلیغات ویژه و خلاق همواره یکی از مهم ترین مباحث سوشیال مارکتینگ است. پست و استوری که در پیج خود به اشتراک می گذارید نیز یکی از راه های سوشیال مارکتینگ یا بازاریابی شبکه های اجتماعی محسوب می شود. پس استوری و پست خود باید طبق اصول حرفه ای گرافیک و بازاریابی بهینه کنید. این کار را می توانید با برونسپاری طراحی پست خود در کارلنسر به دست طراحان حرفه ای بسپارید تا طبق اصول دیجیتال مارکتینگ و طراحی گرافیک کسب و کار شما را به بهترین نحو ممکن در قالب یک پست تک اسلایدی یا چند اسلایدی به کاربر معرفی کنند.

چگونه یک طراح پست و استوری را در کارلنسر استخدام کنیم؟

استخدام طراح پست و استوری در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام طراح پست و استوری می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب پروژه طراحی پست و استوری اینستاگرام ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام طراح پست اینستاگرام دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام طراح پست اینستاگرام حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص طراحی پست و استوری اینستاگرام در شهر خود یا سراسر ایران در ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.
شما می‌توانید طراح پست و استوری مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:
 •  سفارش طراحی پست اینستاگرام را در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه ساخت پست اینستاگرام شما سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای متخصصان طراحی پست و استوری اینستاگرام باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای ساختن پست اینستاگرام شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین طراح پست و استوری را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با طراح  هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام طراح پست و استوری، با فریلنسرهای مختلف در مورد قیمت طراحی هر پست اینستاگرام، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

هزینه استخدام طراح پست و استوری چقدر است؟

قیمت طراحی قالب پست و استوری اینستاگرام با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری طراح پست و استوری متفاوت است. استخدام طراح پست و استوری به صورت دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام طراح پست و استوری، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام متخصصان طراحی پست و استوری اینستاگرام و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از هزینه انجام پروژه طراحی پست و استوری اینستاگرام‌ خود اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی طراحی پست و استوری اینستاگرام خود مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی طراحی قالب پست اینستاگرام، کاملا توافقی بین شما و طراح پست تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص)، در مورد تعرفه طراحی پست و استوری اینستاگرام تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی پروژه به توافق برسید.

نکات مهم برای استخدام طراح پست و استوری

 • هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه طراحی پست اینستاگرامی
 • رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام طراح پست و استوری دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
 • بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

مزایای استخدام متخصصان طراحی پست و استوری اینستاگرام در کارلنسر

پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و متخصصان طراحی پست و استوری اینستاگرام رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند. از مزایای استخدام طراح پست و استوری در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای طراح پست و استوری، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما ( مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد )
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی پست و استوری اینستاگرام
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و طراح پست و استوری
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی پست و استوری اینستاگرام
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی