برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

طراحی کارت عروسی

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
طراحی کارت عروسی
طراحی کارت عروسی یکی از اصلی ترین موارد آماده سازی جشن تولد است. سفارش طراحی کارت عروسی از طریق سایت کارلنسر امکان پذیر است. شما می توانید با استخدام فتوشاپ کار به راحتی و سرعت، یک کارت جذاب و خلاقانه تحویل بگیرید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
طراحی کارت عروسی
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای کارت عروسی را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش

طراحی کارت عروسی

کارت عروسی اولین برداشت از مهمانی را در ذهن میهمانان شکل می‌دهد. همچنین، به احتمال زیاد این دعوتنامه برای بهترین روز زندگی خودتان را در آلبوم عکس‌های عروسی نگه می‌دارید. پس در انتخاب طراحی مناسب دقت کنید تا با گذشت زمان از شکلش احساس شرمندگی پیدا نکنید.

اجزای طراحی کارت عروسی

اشکال و اندازه‌های کارت عروسی

شکل و اندازه کارت عروسی خودتان را قبل از چاپ شدن، انتخاب کنید. کارت‌ها در اندازه و شکل‌های مختلف، از نظر هزینه چاپ شدن متفاوت هستند و ظاهر و احساس کلی کارت دعوت شما را هم تغییر می‌دهند. شما بر اساس شکل و اندازه کارت عروسی خود می‌توانید در ادامه طراحی پاکت نامه مخصوص خود را نیز سفارش دهید. پس این مرحله مرحله ی بسیار مهمی است. بهترین ایده‌های کارت عروسی از نظر شکل‌ و اندازه‌ به شرح زیر است:
 • تا خور سه تایی: کارت عروسی به سبک آکاردئونی به یک سوم تا می‌شود. این سبک‌ها بیشتر از کارت استاندارد هزینه دارند، اما ظرافتی را به کارت عروسی اضافه می‌کنند.
 • دروازه‌ای: دو نیمه تا شده از جلو باز می‌شوند تا پیام داخلی را در وسط آشکار کنند. این سبک هم هزینه بیشتری نسبت به دعوت نامه استاندارد دارد و فضای بیشتری هم برای اضافه کردن جزئیات دارد.
 • تخت: کارت تخت همان سبک استاندارد و سنتی است. روی کارت هیچ تا خوردگی وجود ندارد، بنابراین هیچگونه هزینه اضافی ندارد.
 • مربعی: دارای زوایای پایه نود درجه برای گوشه‌ها و شکل متداول کارت عروسی است.
 • گرد: این کارت‌ها شبیه به شکل مربعی، اما با گوشه‌های گرد هستند.
 • بلیطی: کارت عروسی شبیه به یک بلیط قدیمی ‌است.
 • لبه دار: لبه‌های کارت مانند یک سری منحنی‌های تکرار شونده ظاهر می‌شوند.
 • جهت گیری افقی در مقابل عمودی: در جهت گیری افقی، لبه‌های بالا و پایین به عنوان طولانی ترین ضلع و لبه‌های راست و چپ به عنوان ضلع‌های کوتاهتر چاپ شده است. جهت گیری پرتره برعکس است.
معمولا چاپخانه، اندازه‌های استانداردی را برای کارت در نظر می‌گیرد. ولی باید بدانید که کارت‌های خیلی بزرگ یا حجیم، چندان مطلوب نیستند چون میهمانان برای رسیدن به نشانی درست، کارت را به همراه می‌آورند، بنابراین اندازه کارت را طوری انتخاب کنید که در کیف مجلسی بانوان یا جیب بغل کت آقایان جا شود.

تم کارت عروسی

تم‌های زیر انتخاب‌های محبوب بسیاری از عروس‌های مدرن هستند. از عناصر گلدار ساده گرفته تا طراحی زیبای وینتیج، این سبک‌ها را می‌توان به راحتی در اکثر تزیینات عروسی به کار برد. این ایده‌های کارت عروسی، مهمانان را از قبل با فضای مهمانی آشنا می‌کنند.
 • وینتیج: سبک‌های وینتیج حاوی عناصر طراحی قدیمی‌تر مانند سبک آرت دکو هستند.
 • ظریف: این سبک‌ها معمولاً بر سادگی و چند عنصر طراحی خاص متمرکز هستند.
 • ساده: کارت‌های ساده کمتر بر عناصر طراحی و بیشتر بر وضوح پیام متمرکز هستند. شاید آنها را مینیمال هم بنامیم.
 • سنتی/کلاسیک/رسمی: کارت‌های عروسی سنتی بیشتر بر روی جمله بندی و طراحی ساده و موضوعی تمرکز دارند.
 • گلی: دعوتنامه‌های گلدار دارای تعداد زیادی گل و سایر عناصر طراحی الهام گرفته از طبیعت هستند.
 • مدرن: حاوی تایپوگرافی ساده و عناصر هنری منحصر به فرد است.
 • گرمسیری: این عناصر شامل گل‌های مناطق استوایی و درختان خرما است.
 • فصلی: زوج‌ها می‌توانند بر اساس طرح‌های رنگی و سایر عناصر طبیعی، دعوت نامه‌هایی را برای پاییز، زمستان، بهار یا تابستان انتخاب کنند.

 فونت کارت عروسی

 در کارت‌های عروسی ایرانی معمولا از فونت‌های نستعلیق و شکسته نستعلیق استفاده می‌شود ولی مشتری می‌تواند به انتخاب خودش از فونت‌های جذاب و مدرن استفاده کند. البته همواره خوانایی فونت را در اولویت قرار دهید.

 رنگ‌های محبوب برای کارت عروسی

رنگ‌های مناسب برای کارت عروسی تا حد زیادی به تم و سبک کلی عروسی بستگی دارد. علاوه بر این، فصلی بودن نقش کلیدی در انتخاب رنگ برای دعوتنامه عروسی دارد.

محتوای کارت عروسی

کارت عروسی به مهمانان می‌گوید که عروسی شما در چه زمان و جایی برگزار می‌شود. مشخصاتی که باید لحاظ شوند، عبارتند از:
 • نام‌های مهمانان
 • نام زوج
 • تاریخ و زمان برگزاری مراسم
 • نام و آدرس مکان
 • سایر جزئیات و برنامه‌های بعد از مراسم
سفارش طراحی کارت عروسی - ارزان و با کیفیت

 روش‌های طراحی کارت عروسی

 خودتان طراحی کنید

اگر با نرم افزارهای طراحی آشنا بوده و وقت کافی دارید، خودتان دعوتنامه عروسی را طراحی کنید. همچنین می‌توانید از دوستان و آشنایان طراح خودتان هم کمک بگیرید. طراحی کارت عروسی، هدیه مناسب و ماندگاری است.

سایت‌ها یا ابزارهای آنلاین

سایت‌های مختلفی امکان طراحی و انتخاب کارت عروسی دیجیتال را در اختیارتان قرار می‌دهند. سفارش طراحی در این سایتها، به صورت رایگان و پولی امکان پذیر است. با گوشی یا لپ تاپ خودتان، کارت عروسی را به راحتی طراحی کرده و لینک آن را از طریق پیامک یا اکانت شبکه‌های اجتماعی برای میهمانان ارسال کنید.

طراحی نیمه سفارشی

در این حالت به فروشگاه‌های چاپ کارت عروسی مراجعه کرده و از بین طرح‌های موجود، طراحی مورد علاقه خودتان را انتخاب می‌کنید. در آخر باید اطلاعات مراسم خودتان را در اختیار فروشنده قرار دهید تا کارت‌ها را طبق اطلاعات شما تغییر داده و در تعداد لازم، چاپ کند. در این حالت به احتمال زیاد ظاهر کارت شما، مشابه کارت عروسی برخی از زوج‌هایی می‌شود که با این فروشگاه، قرار داد چاپ کارت دارند.

طراحی سفارشی

در این حالت با یک طراح مذاکره می‌کنید تا کارت عروسی رویایی شما را طراحی کند. در اینجا مراحل طراحی به شرح زیر است:
 • بحث در مورد نیازها، خواسته‌ها و طراحی کلی
 • طراحی محتوا و عناصر نوشتاری
 • ویرایش نهایی
 • چاپ
 در این حالت به کارت عروسی منحصر به فردی خواهید رسید که خاص مراسم شما طراحی شده و مشابهش در عروسی دیگران دیده نخواهد شد. فریلنسرهای طراح با هزینه مناسب این کار را برایتان انجام می‌دهند

مزایای استخدام طراح کارت عروسی در کارلنسر

 • به فریلنسرهای طراح با سطح تجارب مختلف از مبتدی تا حرفه‌ای دسترسی دارید.
 • امکان دعوت از آنها به پروژه طراحی کارت عروسی و گفتگو با آنها قبل از ثبت سفارش، فراهم است.
 • نمونه کارهای طراحی کارت عروسی فریلنسرها را مشاهده کرده و با یکدیگر مقایسه کنید تا سبک طراحی مدنظرتان را انتخاب کنید.
 • دسترسی به سیستم پرداخت امن برای اطمینان از کسب نتیجه مدنظر در موعد مقرر میسر است.
 • به پیشنهادات متناسب با وزمان و بودجه خودتان دسترسی دارید.

چگونه یک طراح کارت عروسی را در کارلنسر استخدام کنیم؟

استخدام طراح کارت عروسی در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام طراح کارت عروسی می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام طراح کارت عروسی دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام طراح کارت عروسی حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص طراحی کارت عروسی در شهر خود یا سراسر ایران در ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.
شما می‌توانید طراح کارت عروسی مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:
 • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای متخصصان طراحی کارت عروسی باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین طراح کارت عروسی را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با طراح کارت عروسی هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام طراح کارت عروسی، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

هزینه استخدام طراح کارت عروسی چقدر است؟

هزینه انجام پروژه های طراحی کارت عروسی با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری طراح کارت عروسی متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام طراح کارت عروسی، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام متخصصان طراحی کارت عروسی و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از هزینه انجام پروژه طراحی کارت عروسی‌ تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و طراح کارت عروسی تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص)، در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی طراحی کارت عروسی به توافق برسید.

نکات مهم برای استخدام طراح کارت عروسی

 • هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه طراحی کارت عروسی
 • رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام طراح کارت عروسی دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
 • بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

مزایای استخدام متخصصان طراحی کارت عروسی در کارلنسر

پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و متخصصان طراحی کارت عروسی رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند. از مزایای استخدام طراح کارت عروسی در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای طراح کارت عروسی، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما ( مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد )
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی کارت عروسی
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و طراح کارت عروسی
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
 
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی کارت عروسی
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی