برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

طراحی دعوت نامه

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
طراحی دعوت نامه
دعوتنامه‌ها معمولاً شامل متن و تصاویر مناسب با موضوعات متفاوت هستند و به عنوان ابزاری برای دعوت رسمی برای فضاهای مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. طراحی آنلاین دعوتنامه برای دعوت افراد به نمایشگاه، مراسمات خانوادگی و مجالس، مراسم افتتاحیه ، افطار، سالگرد و... انجام می‌شود. طراحی و ساخت دعوت نامه انلاین علاوه بر ایجاد یک تجربه بی نظیر، هیجانی وصف نشدنی برای شرکت میهمانان در مراسمات شما ایجاد می‌کند. چرا که ارسال دعوت نامه نشان دهنده ارزش و احترام به فرد و یا یک مجموعه است و تاثیری مثبت و عالی در ذهن مخاطبان ایجاد می‌کند. به همین علت، طراحی آنلاین دعوت نامه در کارلنسر توسط متخصصان حرفه‌ای با ظرافت و دقت بالایی انجام می‌شود. برای سفارش طراحی دعوتنامه دیجیتال، رسمی، یادواره شهدا، نمایشگاه و...پروژه خود را ثبت کنید. البته خدمات متخصصین در کارلنسر تنها به طراحی دعوتنامه محدود نبوده و در زمینه‌های دیگری نیز مانند طراحی کارت ویزیت، طراحی کاتالوگ، طراحی بنر، طراحی لوگو و... نیز می‌توانید پروژه خود را ثبت نمایید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
طراحی دعوت نامه
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای دعوت نامه را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش

طراحی دعوتنامه

چرا طراحی دعوتنامه مهم است؟

شاید شما هم در ابتدا فکر کنید با توجه به گسترده شدن تبلیغات در فضای مجازی، ارسال دعوتنامه برای مخاطبان فایده چندانی نداشته باشد. اما اینطور نیست. همچنان ارسال یک دعوت نامه رسمی برای افراد، نشان دهنده‌ی میزان اهمیت و ارزش است. از آنجایی که ارسال پیام در شبکه‌های اجتماعی و پیام رسان‌ها جلوه خوبی ندارد و حس خوبی میان افراد ایجاد نمی‌کند، بهتر است با طراحی آنلاین یک دعوتنامه، مخاطبان خود را برای مراسمات دعوت کنید و با این کار قطعاٌ محبوبیت برندتان بیش از پیش می‌شود. در نتیجه، طراحی یک دعوتنامه مرتبط با کسب و کار و مراسم مد نظرتان، منجر به جذب مشتری‌ و فروش بیشتر می‌شود.

ویژگی‌های یک دعوت نامه جذاب

طراحی دعوتنامه و دعوت مهمانان به مراسمات، علاوه بر تجلیل آن‌ها به رشد و ارتقای برند نیز کمک می‌کند. به همین علت، بیشتر افرادی که قصد طراحی یک دعوتنامه خاص را دارند، می‌خواهند طراحی این ابزار به بهترین شکل ممکن انجام شود. اما ویژگی‌های یک دعوتنامه خوب و ایده آل چیست؟
 • ابعاد و سایز مناسب؛ طراحی دعوتنامه دیجیتال و یا آنلاین، بر اساس ابعاد مد نظر شما انجام می‌شود، اما سایزهای استانداردی نیز برای طراحی آن وجود دارد.
 • طراحی گرافیک خلاقانه؛ استفاده از طرح‌های گرافیکی خلاقانه باعث ارتباط بیشتر افراد با برند شما شده و علاوه بر این، در حافظه افراد ماندگاری بیشتری پیدا می‌کند.
 • توجه به هارمونی رنگ‌ها؛ در انتخاب و ترکیب رنگ‌ها باید هارمونی‌ها کاملاً در نظر گرفته شود. چرا که مخاطب در نگاه اول، رنگ و ترکیب رنگی را می‌بیند.
 • انتخاب فونت مناسب؛ فونت و متن دعوت نامه باید کاملاً خوانا و قابل درک باشد و توجه افراد را به نوشته‌ها کاملاً جلب کند.

متخصصان کارلنسر در طراحی دعوتنامه چه مواردی را در نظر می‌گیرند؟

شاید شما هم قصد طراحی دعوتنامه برای افتتاحیه و یا یک نمایشگاه را داشته باشید، اما در ابتدا فکر کنید که این کار نیاز به تخصص خاصی ندارد و کار راحتی به نظر می‌رسد. حتی ممکن است فکر کنید برای دعوت افراد، فقط نیاز به نوشتن تاریخ و نام افراد دارید. اما باید بدانید که این تصور کاملاً اشتباه است و برای یک طراحی اصولی، باید به موارد مهمی مانند متن دعوت به نمایشگاه، انتخاب طرح‌های گرافیکی و رنگ‌های مناسب و... توجه شود. در کارلنسر، متخصصان حرفه ای و خبره ای را در این زمینه میتوانید پیدا کنید که با توجه به کسب و کار و صنعت شما، طراحی دعوتنامه را انجام دهند. مواردی که متخصصان برای طراحی یک دعوتنامه زیبا و خاص در نظر می‌گیرند شامل چه نکاتی است؟
 • به کار بردن طرح‌های خلاقانه گرافیکی
 • کیفیت بالا و طراحی شگفت انگیز
 • رعایت اصول هارمونی و تناسب رنگ‌ها
 • منطبق بودن دعوت نامه با مضمون رویداد
 • استفاده از متن و شعرهای خاص در دعوتنامه
 • استفاده از فونت، متن دوستانه و یا رسمی متناسب با مراسمات شما

ابعاد مناسب برای طراحی و چاپ دعوت نامه‌ها

 • ۳.۵ در ۵ اینچ (کارت RSVP)
 • ۵.۲۵ در ۵.۲۵ اینچ (دعوت نامه مربعی)
 • ۴.۲۵در ۵.۵ اینچ (کارت پاسخ)
 • ۴.۵در ۶.۲۵ اینچ (کارت پاسخ)
 • ۵ در ۷ اینچ (دعوتنامه استاندارد)
 • ۵.۵ در ۷.۵ اینچ (دعوتنامه بزرگ)
 • ۶.۵ در ۸.۷۵ اینچ (دعوتنامه بزرگ)
 • ۴ در ۹.۲۵ اینچ (دعوتنامه نازک/باریک)

چگونه سفارش طراحی دعوت نامه دهیم؟

سفارش طراحی دعوتنامه در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای سفارش طراحی دعوتنامه می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام طراح دعوتنامه دورکار در سایت کارلنسر، می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام طراح دعوتنامه حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص طراحی دعوتنامه در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید. شما می‌توانید طراح دعوتنامه مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:
 • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه، به همراه توضیحات کامل و شفاف و یا قرار دادن نمونه طراحی دعوتنامه مد نظر، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای متخصصان طراحی دعوتنامه باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین طراح دعوتنامه را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با طراح دعوتنامه هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام طراح دعوتنامه، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

هزینه طراحی دعوتنامه چقدر است؟

قیمت طراحی دعوتنامه دیجیتال و یا آنلاین با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری طراح دعوتنامه متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام طراح دعوتنامه، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام متخصصان و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از قیمت طراحی دعوتنامه اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و متخصص تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص)، در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی طراحی دعوتنامه به توافق برسید.

نکات مهم برای سفارش طراحی دعوت نامه

 • هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه طراحی دعوتنامه
 • رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام طراح دعوتنامه دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
 • بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

مزایای سفارش طراحی دعوتنامه در کارلنسر

پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و طراحان دعوتنامه رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند. از مزایای استخدام طراح دعوتنامه در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای طراح دعوتنامه، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما ( مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد )
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی دعوتنامه
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و طراح دعوتنامه
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی دعوت نامه
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی