برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

طراحی کاریکاتور

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
طراحی کاریکاتور
طراحی کاریکاتور از چهره و یا کاریکاتور و نقاشی کارتونی از صورت افراد مهارتی پرطرفدار از مجموعه مهارت های طراحی گرافیک است. یک طراح کاریکاتور با آشنایی با نقاشی و اصول کشیدن چهره میتواند یک تصویر کارکاتوری و کارتونی جذاب و با مزه از شما یا عزیزانتان تهیه کنید. برای سفارش طراحی کاریکاتور کافیست یک عکس ساده از چهره خود یا فردی که مایل به کشیدن تصویر کارتونی اش هستید را در اختیار طراح کاریکاتور فریلنسر در سایت کارلنسر بگذارید. انجام طراحی چهره کارتونی و کشیدن کارکاتور از روی عکس در مدت زمانی کوتاه و با هزینه مناسب توسط فریلنسرهای کارتونیست کارلنسر قابل انجام است. 
طراحی کاریکاتور می تواین به صورت انفرادی یا گروهی انجام شود. بسیاری از زوج ها و زن و شوهر ها با سفارش طراحی کاریکاتور خود و همسرشان لحظاتی زیبا و به یاد ماندنی را برای خود رقم می زنند. هزینه طراحی کاریکاتور ساده یا یک تصویر کارتونی به صورت توافقی بین شما و فریلنسر طراح تعیین می شود. کارتونیست های حرفه ای در پروژه های ساخت انیمیشن و در تیم های طراحی شخصیت و کاراکتر شخصیت های داستان در انیمیشن ها و بازی های ویدیویی نیز بسیار فعال هستند. برای طراحی کاریکاتور چهره بیشتر از مهارت های نقاشی و بازی با احجام استفاده می شود. مبلغ تعیین شده برای طراحی کاریکاتور تا انتهای پروژه در سیستم پرداخت امن کارلنسر می ماند و پس از اتمام و تحویل کاریکاتور سفارش داده شما به فریلنسر پرداخت می گردد
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
طراحی کاریکاتور
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای کاریکاتور را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش

طراحی کاریکاتور

همه ما هنگامی که نام کاریکاتور را می شنویم، اولین چیزی که به ذهن ما می رسد تصویر خنده دار از یک فرد یا یک چیز است، که معنا و مفهوم خاصی را در بردارد. کاریکاتور ها نوعی از هنر هستند که گاهی در عمق خنده دار بودن مفاهیم عمیقی در درون خود دارند. با ورود کاریکاتور ها به دنیای هنر، شکل جدید از طراحی پرتره به وجود آمد که در آن چهره افراد باید کمترین شباهت را از لحاظ اندازه به ظاهر واقعی آن شخص یا وسیله داشته باشد. ولی باید با دیدن آن کاریکاتور چهره فرد در ذهن ما تداعی شود. نقاشی کاریکاتور کارتونی از چهره می توانید یک هدیه به یاد ماندنی برای دوستان و عزیزان شما باشد. یک کاریکاتوریست حرفه ای می تواند به راحتی اقدام به کشیدن تصویر کارتونی از چهره شما و عزیزان شما نماید. 

چگونه یک طراح کاریکاتور را استخدام کنیم؟

سفارش طراحی کاریکاتور چهره و عکسهای کارتونی توسط کاریکاتوریست های کارلنسر به راحتی امکان پذیر است. استخدام طراح کاریکاتور در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام طراح کاریکاتور می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام طراح کاریکاتور دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام طراح کاریکاتور حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص طراحی کاریکاتور در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید. 

شما می‌توانید طراح کاریکاتور مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید: 

  • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
  • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای طراحان کاریکاتور باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
  • بهترین طراح کاریکاتور را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با طراح کاریکاتور هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد. 
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام طراح کاریکاتور، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید. 

کاریکاتور در هنر

شما هم حتما کاریکاتور چهره بسیاری از افراد را دیده اید تمامی افراد مشهور از کاریکاتور در امان نیستند. ورزشکاران، هنرمندان، سیاستمداران و... کاریکاتورهای مختلفی از خود دارند که ظاهر آنان را با اندازه غیر متناسب نشان می دهد.
کاریکاتور، شاخه از هنر های تجسمی است که اصول و تکنیک های خاص خود را دارد. کاریکاتور خود به دسته های مختلفی تقسیم می شود و با توجه به نوع انجام آن و سوژه ای که در آن به کار می رود به دسته بندی مختلفی تقسیم کرد. کاریکاتور در لغت به معنای ساده سازی بیش از حد ویژگی های یک چیز و اغراق یک شخصیت یا وسیله است. کاریکاتور در فرهنگ لغت به معنای تقلید و توصیف یک شخص و وسیله تعریف شده است. همچنین در کاریکاتور، ویژگی های شایان توجه بزرگ و کوچک گاهی جابه جا شده و به منظور ایجاد یک اثر فان و کمیک استفاده می شود. به شخصی که کاریکاتور را ترسیم می کند، کاریکاتوریست گفته می شود.

تاثیر کاریکاتور در هنر و ادبیات

شما هم تاکنون کاریکاتور افراد مشهور را دیده اید! کاریکاتور ها چه ویژگی دارند؟ مهمترین ویژگی یک کاریکاتور در این است که نسبت اندازه های تصویر با نسبت اندازه واقعی آن تناسب ندارد. شاید سوژه چانه ی کوچکی داشته باشد، ولی کاریکاتوریست چانه سوژه خود را بسیار دراز و بزرگ تر از اندازه واقعی خود ترسیم کند. این امر، سبب توجه مخاطب به برخی از ویژگی های چهره که اهمیت کمتری در واقعیت دارند می شود. همین عامل باعث شده تا کاریکاتور ها باعث خنداندن ما شوند. البته مقصود از کاریکاتور، همیشه خنداندن ما نیست و گاهی طنز تلخی در عمق کاریکاتور ها وجود دارد.

انواع مختلف کاریکاتور

همانطور که گفته شد انواع مختلفی از کاریکاتور وجود دارد که می توان به : کاریکاتور سیاسی، کاریکاتور چهره، کاریکاتور موضوعی، کاریکاتور کمیک استریپ، هیجانی، کاریکاتور مطبوعاتی، کاریکاتور ادبی، کاریکاتور نژادی و...  اشاره کرد. که انواع مختلف کاریکاتور را تشکیل می دهند ولی اصل کاریکاتور در برجسته سازی برخی از ویژگی هایی است که در واقعیت اهمیت کمتری دارند.

کاریکاتور چهره

یکی از پرکاربرد ترین بخش های کاریکاتور، بخش کاریکاتور چهره می باشد که در این شاخه از هنر کاریکاتور که سرشاخه بسیاری دیگر از شاخه های کاریکاتور می باشد از سوژه ای که عموما از افراد و چهره های مشهور می باشد، طراحی می شود. در طراحی چهره به صورت کاریکاتور، چهره سوژه مد نظر کاریکاتوریست به صورت اغراق آمیز و بدون داشتن تناسب با اندازه واقعی طراحی و ترسیم می شود.

هدف از کاریکاتور چیست؟

ترسیم یک کاریکاتور که در هر شاخه از هنر کاریکاتور باشد، دارای هدف و مقصود خاصی است. کاریکاتور چهره جدید از سوژه به جای می گذارد که می تواند شخصیت جدید از وی را آشکار کند. هدف از هنر کاریکاتور، سرگرمی است، ولی در عین سرگرمی می توان مفاهیم عمیق را از طریق کاریکاتور به مخاطب منتقل کرد. هنر کاریکاتور به راحتی با مخاطب ارتباط برقرار می کند و هر فردی با هر سطح از دانش و توانایی قابلیت درک پیام یک کاریکاتور را دارد. از این رو یکی از مهم ترین مباحث هنر برای برقراری ارتباط با جامعه می باشد.
سفارش طراحی کاریکاتور چهره و کارتونی - بهترين قيمت

انواع شیوه رسم یک کاریکاتور

کاریکاتور را هم می توان به روش دستی و با استفاده از قلم و کاغذ و هم می توان با استفاده از نرم افزارهای دیجیتالی کامپیوتری رسم کرد. البته با گسترش نوع دیجیتال این هنر نرم افزار های تخصصی برای رسم کاریکاتور توسط شرکت های نرم افزاری طراحی شده است. با گسترش نوع دیجیتال هنر کاریکاتورسازی، کاریکاتوریست ها می توانند در مدت زمان کمی تعداد بسیار زیادی کاریکاتور را در انواع طرح ها رسم کنند و سپس اقدام به رنگ آمیزی آن ها کنند. امکان طراحی و چاپ در انواع سایز ها و همچنین امکان طراحی با بیشترین جزئیات در نمایشگر های بزرگ از دیگر مزیت های کاریکاتور سازی دیجیتال می باشد.
شما کارفرمایان عزیز می توانید سفارش طراحی کاریکاتور را در کارلنسر ثبت کنید. با این کار با تعداد زیادی از کاریکاتوریست ها آشنا می شوید که می توانید پس از مشاهده رزومه کاری آن ها و دیدن نمونه کار های آن ها طراحی کاریکاتور خود را به آن ها بسپارید.

عوامل موثر در زیبایی یک کاریکاتور

برای موفق بودن یک کاریکاتور، ابتدا باید هدف از طراحی آن کاریکاتور را بدانیم. با این کار می دانیم که باید به چه میزان از چاشنی ها و عناصر طنز در طراحی آن به کار ببریم تا کاریکاتور ما، کاریکاتوری جذاب برای بیننده باشد. باید در نظر داشته باشید که کاریکاتور خود آیینه و نماینده ای از کاریکاتوریست آن است و مفاهیم عمیق به کار رفته در یک کاریکاتور باعث می شود که ببینده در مورد موضوع پنهان شده در پشت هر اثر فکر کند و حتی اگر اثر صرفا دارای ارزش سرگرمی و فان باشد می توان از آن برای انتقاد از یک مسئله یا هنجار اجتماعی استفاده کرد. در کنار تمام این موارد مهم ترین موضوعی که می توان از بهره برد بحث آموزش است. از کاریکاتور ها همواره می توان در آموزش بحث های مختلف به ببیننده اثر بهره برد، به طوری که با برقراری ارتباط مخاطب با اثر مفاهیمی به وی منتقل شود که هدف کاریکاتوریست از طراحی کاریکاتور آن انتقال آن موارد بوده است.
شما هم احتمالا به فکر طراحی کاریکاتور از چهره خود یا فرد دیگری هستید، پس همین حالا سفارش طراحی کاریکاتور خود را در کارلنسر ثبت کنید. کاریکاتوریست های کارلنسر، با هدف و مفاهیمی که شما به آن ها منتقل می کنید، کاریکاتور مد نظر شما را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن طراحی می کنند.  

هزینه استخدام طراح کاریکاتور چقدر است؟

هزینه انجام پروژه های طراحی کاریکاتور با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری طراح کاریکاتور متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام طراح کاریکاتور، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام طراحان کاریکاتور و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود.
اگر از هزینه انجام پروژه طراحی کاریکاتور‌ تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و طراح کاریکاتور تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص)، در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی طراحی کاریکاتور به توافق برسید. 

نکات مهم برای استخدام طراح کاریکاتور

هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه طراحی کاریکاتور 
رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام طراح کاریکاتور دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم. 
بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است. 

مزایای استخدام طراحان کاریکاتور در کارلنسر

پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و طراحان کاریکاتور رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند.
از مزایای استخدام طراح کاریکاتور در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 
  • صرفه جویی در هزینه
  • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
  • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای طراح کاریکاتور، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد.)
  • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
  • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی کاریکاتور
  • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و طراح کاریکاتور
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی کاریکاتور
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی