برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

طراحی ست اداری

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
طراحی ست اداری
شاید برایتان پیش آمده باشد که یک ست اداری یا حداقل بخشی از آن را از نزدیک دیده باشید. منظور از ست اداری، مجموعه از ابزارهای مورد استفاده در امور اداری است که برای یک شرکت یا اداره به صورت ویژه و اختصاصی طراحی شده است. در این ست، از نام، لوگو، رنگبندی و سایر ویژگی های مختص به آن شرکت یا اداره استفاده می شود. ست های اداری از این نظر که به نوعی وسیله تبلیغاتی و معرف یک کسب و کار محسوب می شوند، دارای اهمیت زیادی هستند و طراحی آنها باید با دقت و وسواس زیادی انجام شود. طراحی انواع ست اداری توسط گرافیست ها و با نرم افزارهای مختلفی که در حوزه گرافیک مورد استفاده قرار می گیرند، انجام می شود.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
طراحی ست اداری
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای ست اداری را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش

ست اداری چیست؟

ست اداری یا Office set، مجموعه ای از اوراق اداری و ابزارهای مورد استفاده در امور اداری است که برای یک شرکت یا اداره، شخصی سازی می شود. این ست شامل سربرگ ها در سایزهای A4، A5 و ...، انواع پاکت اداری در سایزهای مختلف، کارت ویزیت، تقویم، برگه های یادداشت، پوشه، سر رسید، لیبل، خودکار، استند و .... است. این مجموعه با توجه به نیاز مشتری و به منظور معرفی برند وی، طراحی و چاپ می شود. در طراحی یک ست اداری طراحی لوگو، شعار، نام شرکت و تمام آیتم های مورد نظر مشتری با مشورت طراح و گرافیست، بر روی طرح نهایی ست، پیاده سازی خواهد شد.

اهمیت طراحی ست اداری

اولین هدف طراحی ست های اداری، زیبا سازی و یک دست کردن اوراق مورد استفاده در شرکت ها و اداره جات است. اما اهداف دیگری نیز در مورد طراحی ست های اداری وجود دارد. مهمترین و پررنگ ترین هدف طراحی این ست ها، اعتبار بخشیدن به یک برند و هویت یک شرکت در نظر مشتریان است. چاپ لوگوی طراحی شده برای یک برند بر روی ست اداری، علاوه بر زیبا سازی، باعث معرفی این لوگو در بین همکاران و رقبا و همچنین شناخته شدن آن توسط مشتریان خواهد بود و از این نظر، جنبه تبلیغاتی نیز دارد.

انواع طراحی ست اداری

ست های اداری مطابق با درخواست مشتری، در اندازه ها و طرح های متفاوتی طراحی و چاپ می شوند. این طراحی ها بر اساس نوع طرح درخواستی مشتری، می تواند با هر یک از نرم افزارهای مورد استفاده در طراحی های گرافیکی، انجام شود. به عبارت دیگر، طراحی ست اداری دارای محدودیت خاصی نیست و انواع بسیار متنوعی را شامل می شود.

نکات مهم در طراحی ست اداری

در طراحی انواع ست های اداری، به منظور اثرگذاری بیشتر و نتیجه بهتر، لازم است تا نکاتی از طرف طراح و مشتری سفارش دهنده طراحی ست اداری رعایت شود. این نکات عبارتند از:

هماهنگی طرح دلخواه با ویژگی های سازمانی

هدف اصلی طراحی و چاپ ست های اداری، معرفی برند شماست. بنابراین لازم است تا ست اداری مورد نظر شما، از لحاظ طرح و رنگ بندی، با برند شما، رنگ سازمانی شرکت و مسائلی از این قبیل هماهنگی داشته باشد. در این مورد بهتر است به طراح خود اعتماد کنید.

نوع فعالیت سازمان

بهترین نتیجه گیری از طراحی مربوط به ست های اداری، در مورد طرح هایی است که از لحاظ طرح و رنگبندی، با نوع فعالیت شرکت مورد نظر هماهنگی دارند. به طور مثال برای طراحی یک ست اداری در مورد یک شرکت حقوقی، استفاده از رنگ های شاد و یا طرح های ساده و کودکانه، نتیجه بر عکس خواهد داد و به راحتی باعث پایین آمدن اعتبار شما در میان مشتریانتان خواهد شد. همین موضوع در مورد یک برند طراحی لباس کودک، بر عکس می باشد و بهتر است از به کار بردن طرح های خشک و رنگ بندی رسمی در طراحی ست اداری مربوط به این نوع از برندها خودداری نمود.

اطلاعات درج شده بر روی ست اداری

بر روی ست های اداری، اطلاعاتی مانند نام و لوگوی شرکت و یا برند، اطلاعات تماس شامل آدرس شرکت، شماره های تماس، آدرس وب سایت و پست الکترونیک و آدرس صفحات مربوط به شرکت در شبکه های اجتماعی درج می شود. شما به عنوان صاحب شرکت و یا برند، باید پیش از ثبت سفارش طراحی ست اداری، این اطلاعات را تهیه کرده و در اختیار طراح قرار دهید. این موضوع از آن جهت حائز اهمیت است که طراح بتواند نوع طرح مد نظر خود را با در نظر گرفتن فضای لازم برای درج این مطالب، انتخاب کند.

رعایت استانداردهای مربوط به طراحی

ست های اداری به خصوص در زمینه سربرگ ها، اندازه های استانداردی دارند که بیشتر از سایر اندازه ها مورد استفاده قرار می گیرند. بهتر است شما نیز در هنگام سفارش طراحی ست مخصوص به برند خود، به دلیل بهبود کارایی ست طراحی شده، از همین اندازه ها استفاده نمایید.

خلاقیت

یکی از اهداف طراحی ست های اداری، زیبا سازی و کمک به معرفی و ماندگاری برند شما در ذهن مشتریان می باشد. از این رو بهتر است برای طراحی ست های اداری، از طراح بخواهید تا از ایده های خلاقانه و در عین حال متناسب با نوع کسب و کار شما استفاده کند تا نتیجه نهایی کار، قابل قبول باشد.

نرم افزارهای مورد استفاده

در پروسه طراحی انواع ست اداری، ممکن است نرم افزارهای زیادی از سوی طراحان و گرافیست ها مورد استفاده قرار گیرد. اما نرم افزارهایی که از سایرین کاربرد بیشتری در بین طراحان و گرافیست ها دارند، عبارتند از :

نرم افزار Adobe Photoshop

فتوشاپ یکی از قدیمی ترین و معروف ترین نرم افزارهای طراحی در دنیا است. این نرم افزار به دلیل دارا بودن ابزارهای بسیار گسترده و کارآمد، برای استفاده در طراحی ست های اداری بسیار مناسب می باشد. شما با استخدام فتوشاپ کار از طریق کارلنسر می توانید اقدام به طراحی ست اداری برای شرکت خود نمایید

نرم افزار Adobe Illustrator

ایلوستریتور، یکی دیگر از نرم افزارهای ادوبی است که از سال 1987، به عنوان ابزاری کارآمد برای طراحان و گرافیست ها منتشر شد. افکت ها و فیلترهای بی نظیر گرافیکی در کنار ابزار بسیار کارآمد، ایلوستریتور را به عنوان یکی از نرم افزارهای بسیار معروف در حوزه طراحی انواع پوستر، بنر، ست اداری و ... تبدیل کرده است.

نرم افزار Adobe InDesign

این دیزاین، در سال 2000 به عنوان جایگزینی برای نرم افزار Adobe PageMaker از سوی شرکت ادوبی معرفی شد. این نرم افزار به دلیل دارا بودن نسخه خاورمیانه و توانایی نگارش متون فارسی، عبری و عربی و همچنین خطوط پیچیده مانند نستعلیق، اعراب گذاری و کشیدگی حروف، در بین طراحان و گرافیست ها بسیار محبوب است.

نرم افزار CorelDraw

کورل نیز مانند فتوشاپ، از قدیمی ترین نرم افزارهای دنیا در حوزه انواع طراحی گرافیکی است. این نرم افزار با دارا بودن امکاناتی مانند لایه بندی پروژه طراحی شده، امکان تایپ به زبان فارسی و عربی، امکان استفاده از جداول در طراحی ها و پشتیبانی از بیش از صد نوع فرمت تصویری متفاوت، یکی از نرم افزارهای پر استفاده در طراحی های گرافیکی مانند طراحی ست اداری است.
سفارش پروژه با کورل دراو در سایت کارلنسر انجام می شود.

نوع طراحی

طراحی مورد نظر شما، در قیمت نهایی اعلام شده از طرف طراح و گرافیست، تاثیر مستقیمی دارد. در واقع به هر میزان که طراحی مورد نیاز شما، پیچیده باشد و یا ساختار خاصی برای طراحی آن مورد نیاز باشد، قیمت بالاتری را به خود اختصاص می دهد. در مقابل، طرح های ساده تر معمولا از لحاظ هزینه در رده بندی پایین تری قرار دارند.

نرم افزارهای مورد استفاده

کار با هر یک از نرم افزارهای مورد استفاده در طراحی ست های اداری، زمان بندی متفاوتی را خواهد داشت. علت این موضوع، ابزارها و امکانات هر نرم افزار است. گاهی ممکن است بنا به صلاحدید طراح، برای طراحی ست مورد نظر شما، از دو یا چند نرم افزار مختلف استفاده شود. این عمر نیز می تواند هزینه نهایی طراحی را افزایش دهد.

تعداد اقلام موجود در ست اداری

نوع طراحی برای هر یک از اقلام و اوراق موجود در ست های اداری، متفاوت خواهد بود. به هر میزان که اقلام موجود در ست مورد نظر شما افزایش یابد، هزینه نهایی طراحی نیز افزایش می یابد. به طور مثال: ست هایی که صرفا شامل طراحی سربرگ می باشند، کمترین میزان هزینه و ست هایی کلیه اوراق اداری و اقلام تبلیغاتی، فاکتورها و ...، دارای بیشتری میزان هزینه برای طراحی خواهند بود.

سفارش طراحی ست اداری با کارلنسر

پس از مراجعه به بخش خدمات طراحی گرافیک در سایت کارلنسر و بخش زیر مجموعه مربوط به طراحی ست اداری، می توانید سفارش خود را ثبت نموده و طراح مد نظر خود را از بین ده ها طراح و گرافیست فعال در سایت کارلنسر، انتخاب نمایید. نحوه پرداخت هزینه مربوط به طراحی ست های اداری در کارلنسر، به صورت سیستم پرداخت امن می باشد. در این سیستم به طرفین پروژه (فریلنسر و کارفرما) این اطمینان داده می شود که تعهدات طرف مقابل به صورت کامل انجام خواهد شد و نیازی به وجود هیچ گونه نگرانی از این بابت نخواهد بود.

چگونه یک گرافیست را در کارلنسر استخدام کنیم؟

استخدام گرافیست در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام گرافیست می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام گرافیست دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام گرافیست حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص طراحی ست اداری در شهر خود یا سراسر ایران در ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.
شما می‌توانید گرافیست مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:
 • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای متخصصان طراحی ست اداری باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین گرافیست را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با گرافیست هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام گرافیست، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

هزینه استخدام گرافیست چقدر است؟

هزینه انجام پروژه های طراحی ست اداری با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری گرافیست متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام گرافیست، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام متخصصان طراحی ست اداری و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از هزینه انجام پروژه طراحی ست اداری‌ تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و گرافیست تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص)، در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی طراحی ست اداری به توافق برسید.

نکات مهم برای استخدام گرافیست

 • هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه طراحی ست اداری
 • رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام گرافیست دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
 • بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

مزایای استخدام متخصصان طراحی ست اداری در کارلنسر

پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و متخصصان طراحی ست اداری رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند. از مزایای استخدام گرافیست در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای گرافیست، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما ( مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد )
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی ست اداری
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و گرافیست
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی ست اداری
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی