برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

طراحی بیلبورد

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
طراحی بیلبورد
بیلبورد یا تابلوی تبلیغاتی، یک تابلوی بزرگ و تبلیغاتی است که معمولاً در جاده‌ها، خیابان‌ها و محل‌های عمومی دیگر نصب می‌شود. این تابلوها معمولاً شامل تصاویر بزرگ و جذاب، متن‌های تبلیغاتی و شعارهای تبلیغاتی هستند که برای جذب توجه عابران و رانندگان استفاده می‌شوند. بیلبوردها معمولاً توسط شرکت‌های تبلیغاتی برای تبلیغ محصولات و خدمات مختلف استفاده می‌شوند. اگر شما هم برای شرکت یا کسب و کارتان به دنبال سفارش طراحی بیلبورد شهری تبلیغاتی و خلاقانه هستید، می‌توانید آن را به طراحان حرفه ای کارلنسر واگذار کنید. طراحی استرابورد نیز در کارلنسر انجام می شود. برای شروع کافیست یک پروژه ثبت کنید و منتظر پیشنهادات قیمتی طراحان باشید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
طراحی بیلبورد
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای بیلبورد را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش

طراحی بیلبورد تبلیغاتی و شهری با بهترین هزینه

تبلیغات اصلی‌ترین روش معرفی یک برند است. وقتی برندی شروع به کار می‌کند، کمتر کسی ممکن است آن را بشناسد. به همین دلیل باید به دنبال راهی تاثیرگذار برای معرفی خود و توانایی‌هایشان باشد. اگرچه امروزه، به دلیل اینترنتی شدن تبلیغات، اکثر اتفاقات در دنیای مجازی رخ می‌دهد. اما همچنان می‌توانیم یک سری از المان‌های دنیای واقعی را در معرفی یک برند تاثیرگذار بدانیم؛ حتی بیشتر از دنیای مجازی. در ادامه این محتوا همراه ما باشید تا شما را با طراحی بیلبورد تبلیغاتی آشنا کنیم. علاوه بر آن، نکات مهم و ملزومات طراحی بیلبورد شهری را برای شما توضیح دهیم.
طراحی بیلبورد تبلیغاتی و شهری با بهترین هزینه
$h2

طراحی بیلبورد تبلیغاتی؛ روش قدیمی معرفی برند

$/h2
از سال‌ها پیش، بیلبوردهای تبلیغاتی یکی از مهمترین انتخاب‌های صاحبان شرکت و برند، برای معرفی بوده است. اما چگونه با پیشرفت علم و تکنولوژی، چیزی نتوانسته جای بیلورد تبلیغاتی را بگیرد؟ در بیلبورد شهری اولین چیزی که به چشم ما می‌آید، بزرگی آن است. درواقع وقتی شما با ماشین یا پیاده از خیابان عبور می‌کنید، بیلبوردهای تبلیغاتی با اندازه بزرگ خود توجه شما را جلب می‌کنند. همین موضوع باعث می‌شود تا شما حتی برای چند ثانیه هم که شده، به برند مدنظر توجه کنید و شناسایی نسبی با آن پیدا کنید. اما آیا هر طراحی بیلبورد تبلیغاتی نظر شما را جلب می‌کند؟ یک طراحی بیلبورد شهری چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟ آیا در هرجای شهر می‌توان از بیلبورد تبلیغاتی استفاده کرد؟ در ادامه همراه ما باشید تا به تمام این سوالات پاسخ دقیق بدهیم.
$h2

چگونه یک طراح بیلبورد را استخدام کنیم؟

$/h2
استخدام طراح بیلبورد در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام طراح بیلبورد می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام طراح بیلبورد دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام طراح بیلبورد حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص طراحی بیلبورد در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.

شما می‌توانید طراح بیلبورد مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:

 • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای طراحان بیلبورد باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین طراح بیلبورد را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با طراح بیلبورد هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام طراح بیلبورد، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.
$h2

در چه جاهایی می توان از بیلبورد شهری استفاده کرد؟

$/h2
وقتی صاحبان شرکت می‌خواهند بیلبورد تبلیغاتی طراحی کنند، اولین معضلی که دارند محل قرارگیری آن بیلبورد در شهر یا خارج از شهر است. به همین دلیل توجه به چند نکته می‌تواند به شما در جلب توجه بهتر مردم کمک کند:
 • اگر می‌خواهید از بیلبورد تبلیغاتی در داخل شهر استفاده کنید، به مکان‌های پر رفت و آمد توجه کنید. طبق آمارها، بیلبوردهای تبلیغاتی که در فلکه‌ها و میدان‌ها قرار داده می‌شود، بازخورد مثبت‌تری دارد. در این شرایط، نتنها عابران پیاده بلکه ماشین‌های سواری نیز به آن توجه می‌کنند.
 • اگر می‌خواهید از بیلبوردهای خارج شهری استفاده بکنید، حتما به فاصله آن تا فروشگاه خود دقت کنید. معمولا به بیلبوردهای خارج شهری کمتر توجه می‌شود. اما اگر فاصله فروشگاه یا محل کارتان تا بیلبورد تبلیغاتی کم باشد، می‌توانید با ادرس‌دهی ساده، نتنها توجه افراد را جلب کنید بلکه آنها را به محل کار خود دعوت کنید. مثلا اگر فروشگاه شما 100 متر با بیلبورد تبلیغاتی فاصله دارد، با نوشتن نام فروشگاه و جمله (( فاصله ما با شما، 100 متر است))، افراد را برای مراجعه به فروشگاه خود ترغیب کنید.
$h2

هزینه استخدام طراح بیلبورد چقدر است؟

$/h2
هزینه انجام پروژه های طراحی بیلبورد با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری طراح بیلبورد متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام طراح بیلبورد، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام طراحان بیلبورد و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود.
اگر از هزینه انجام پروژه طراحی بیلبورد‌ تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و طراح بیلبورد تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص)، در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی طراحی بیلبورد به توافق برسید.
$h2

نکات مهم برای استخدام طراح بیلبورد

$/h2
 • هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه طراحی بیلبورد
 • رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام طراح بیلبورد دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
 • بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.
$h2

ویژگی مناسب برای طراحی بیلبورد تبلیغاتی

$/h2
حال که محل بیلبورد تبلیغاتی خود را مشخص کردیم، نوبت به ویژگی طراحی آن می‌رسد. ویژگی‌های ظاهری بیلبورد تبلیغاتی اصلی‌ترین قسمت طراحی آن است. شما به عنوان صاحب برند و شرکت باید بتوانید در کوتاه‌ترین جمله و در یک لحظه توجه مردم را به خود جلب کنید. اما چه نکاتی برای یک طراحی مناسب بیلبورد تبلیغاتی باید رعایت شود؟

رنگ بندی مناسب

رنگ بندی که شما برای بیلبورد تبلیغاتی خود انتخاب می‌کنید، اولین المانی است که چشم مردم را جذب می‌کند. رنگی که شما برای طراحی بیلبورد تبلیغاتی خود انتخاب می‌کنید، باید با حیطه فعالیت شما هارمونی داشته باشد. مثلا اگر در زمینه سیسمونی بچه فعالیت می‌کنید، ترکیب رنگ‌های آب آسمانی و صورتی می‌تواند برای شما مناسب باشد. اگر در زمینه چوب و لوازم خانگی فعالیت می‌کنید، طیف رنگ کرم و قهوه‌ای می‌تواند جذابیت خاصی برای مردم داشته باشد.

جملات را با کمترین کمیت و بیشترین کیفیت بنویسید.

اولین اصل مهم در تبلیغات این است که شما در کوتاه‌ترین زمان، بیشترین تاثیرگذاری را داشته باشید. جملات نیز بعد از عکس‌ها بیشترین تاثیرگذاری را می‌توانند بر افراد بگذارند. اما این تاثیرگذاری باید به گونه‌ای باشد که در لحظه‌ای که افراد از کنار آن رد می‌شوند، مجذوب آن شوند. با توجه به اینکه افراد به سرعت از کنار بیلبوردهای تبلیغاتی رد می‌شوند، جملات را باید به گونه‌ای بنویسید که افراد در چند ثانیه با شما و برندتان ارتباط برقرار کنند و آشنا شوند.
طراحی بیلبورد تبلیغاتی و شهری با بهترین هزینه

شکل جذاب؛ معرفی برند موفق

آدیداس، پپسی، کوکاکولا و هزاران شرکت برتر دنیا، سالانه فراخوان‌هایی برای طراحی بیلبورد در سراسر جهان قرار می‌دهند. از همین موضوع می‎توانیم پی ببریم که طراحی شکل و ظاهر بیلبورد تبلیغاتی از همه نکات دیگر مهمتر است. بسیاری از شرکت‌های موفق دنیا دیگر از جمله یا نوشته در طراحی بیلبورد تبلیغاتی خود استفاده نمی‌کنند. آنها سعی می‌کنند به کمک طراحی و شکل جذابی که از ترکیب لوگو و چند المان ظاهری استفاده می‌کنند، تاثیرگذاری خود را بر مخاطب چندین برابر کنند.
$h2

مزایای استخدام طراحان بیلبورد در کارلنسر

$/h2
پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و طراحان بیلبورد رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند.
از مزایای استخدام طراح بیلبورد در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای طراح بیلبورد، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما ( مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد.)
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی بیلبورد
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و طراح بیلبورد
ادعا نمیکنیم که بهترینیم اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
$h2

کلام آخر

$/h2
ما در این محتوا سعی کردیم تا شما را با طراحی بیلبورد تبلیغاتی و نکات ارزشمندی که این بیلبوردها می‌توانند برای شما به ارمغان بیاورند، آشنا کنیم. در کنار این نکات، درنظر داشته باشید که حتما ویژگی‌ها و نکات مثبت برند خود را بزرگنمایی کنید. زیرا در بعضی مواقع شما تنها 3 ثانیه وقت دارید تا با یک طراحی خاص، افراد را مجذوب برند خود کنید.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
چه مهارت هایی نیاز دارید؟
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟ از هزینه انجام پروژه اطلاع دقیقی ندارم و کیفیت در اولویت است. بودجه توسط کارلنسر تعیین شود.
تا
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی بیلبورد
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی