برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

طراحی بنر

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
طراحی بنر
طراحی بنر تبلیغاتی و طراحی و ساخت بنر برای سایت از مهارت های گرافیکی بسیار پر کاربرد است. شما با استفاده از کارلنسر می توانید سفارش طراحی بنر برای سایت و بنر های تبلیغاتی خود را به سرعت و با قیمت مناسب ثبت و تحویل بگیرید. تبلیغات محیطی مانند استفاده از بنر و بیلبورد از شیوه های موثر تبلیغات افلاین به شمار می رود. یک طرح گرافیکی حرفه ای و زیبا می تواند با طراحی یک بنر جذاب توجه تعداد زیادی از افراد را به خود جلب کند. اگر در صدد تبلیغات بیلبوردی و بنری هستید، از اهمیت طراحی گرافیکی زیبا و چشم گیر غافل نباشید. یک طرح زیبا و هنرمندانه می تواند اثر بخشی و تاثیر بنر تبلیغاتی و بنر سایت شما را چندین برابر افزایش دهد. برای سفارش طراحی بنر با دیزاین زیبا با بهترین هزینه می توایند از خدمات سایت کارلنسر استفاده کنید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
طراحی بنر
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای طراحی بنر را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
Sina.Gh
طراح بنر
پیش نمایش
Ensieh.M
طراح بنر
پیش نمایش
Mahan.B
طراح بنر
پیش نمایش
Alireza.M
طراح بنر
پیش نمایش
Mahdi.M
طراح بنر
پیش نمایش
Bahar.K
طراح بنر
پیش نمایش
Mahdieh.A
طراح بنر
پیش نمایش
MohammadMahdi.B
طراح بنر
پیش نمایش
FatemeZahra.A
طراح بنر
پیش نمایش
Mahsa.K
طراح بنر
پیش نمایش
Hossein.M
طراح بنر
پیش نمایش
Arman.Gh
طراح بنر
پیش نمایش

طراحی بنر و بیلبورد

طراحی بنر  به عنوان یکی از جذاب ترین مباحث حوزه طراحی گرافیک است.  طراحی بنر سایت و بنر برای شبکه های اجتماعی این روزها رونق و رواج فراوانی دارد. فضای اینترنت، شبکه های اجتماعی و سایت های پربازدید پر از بنرهای رنگارنگیست که محصولات یا خدمات مختلفی را ارائه میکند. همچنین روزانه در سطح شهر، هر یک از ما با تعداد زیادی از تابلوها، بنرها و بیلبوردهای تبلیغاتی روبرو می شویم که هر یک معرف محصول یا خدمات خاصی هستند. نحوه خلاقیت در طراحی بنر برای این محصولات، نقش قابل توجهی در جلب نظر مخاطب و تاثیرگذاری تبلیغات بنری بر ذهن بیننده خواهد داشت. از این رو ضروریست که فرایند طراحی بنر، توسط یک طراح بنر حرفه ای انجام شود.

بنر  تبلیغاتی چیست؟

بنرهای تبلیغاتی، در واقع نوعی تابلو هستند که به عنوان مکانی برای درج اطلاعات یک محصول، خدمات یا هر نوع اطلاع رسانی دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. بنرها می توانند به صورت دیجیتالی و برای درج در سایت و وبلاگ و یا به شکل فیزیکی و برای نصب در یک مکان در سطح شهر، طراحی و ساخته شوند. بنر ها بخش مهمی از طراحی کمپین بازاریابی کسب و کارها را شامل می شوند. طراحی بنر ، معمولا توسط یک گرافیست یا فردی مسلط به نرم افزارهای ادیت عکس مانند فتوشاپ، ایلوستریتور و ... انجام می شود.

نکات مهم طراحی بنر تبلیغاتی

طراحی بنر تبلیغاتی اینترنتی و فیزیکی با کمترین هزینه
طراحی بنر تبلیغاتی کاری تخصصی و مهم است و موجب بیشتر دیده شدن برند و کسب و کار شما می‌شود. اما برای طراحی بنر تبلیغاتی نکات مهمی وجود دارد که باید به آن‌ها توجه کنید.

استفاده از اندازه‌های استاندارد

برای سفارش طراحی بنر تبلیغاتی باید رسانه یا شبکه اجتماعی مد نظر و یا محلی که می‌خواهید بنر را در آن قرار دهید، در نظر داشته باشید. ابعاد بنر تبلیغاتی شما باید به گونه‌ای باشد که برای مخاطبان شما جذاب باشد. به عنوان مثال، بنرهای تبلیغاتی در موبایل باید کوچکتر از بنرهای تبلیغاتی در کامپیوتر باشند.

فضای مناسب برای لوگوی برند

یکی از موارد مهمی که برای طراحی بنر سایت یا بنر برای استفاده های تبلیغاتی باید در نظر داشته باشید، فضای مناسب برای لوگوی برند است. آگاهی مخاطبان از برندتان موردی ضروریست و باید به شکلی در طراحی گنجانده شود که از سایر اجزای بنر برجسته‌تر به نظر بیاید. البته باید این مورد را فراموش نکنید که این مورد نباید نسبت به دکمه صفحه فرود شما برجسته‌تر شود و از اهمیت آن بکاهد. اگر قصد طراحی بنر برای سایت برای یک سایت فروشگاهی یا شرکتی دارید بهتر است است با یک طراح رابط کاربری مشورت کنید.

طراحی شلوغ را فراموش کنید

زیبایی در سادگیست. توجه بیشتر افراد به سمت طراحی‌های ساده و جذاب جلب می‌شود و شلوغی‌ها و بی نظمی چشم را اذیت می‌کند. در واقع برای اینکه شما بتوانید توجه مخاطبان را به سمت طراحی بنر خود جذب کنید، فرصت زیادی ندارید و باید در یک فرصت کوتاه با یک طرح ساده و خلاقانه آن‌ها را به کلیک کردن ترغیب کنید.

استفاده درست از دکمه‌ها

کال تو اکشن مناسب منجر به افزایش نرخ کلیک می‌شود. برای استفاده از متن و یا طراحی کال تو اکشن‌ها محدودیتی وجود ندارد، اما باید سعی کنید برای هر محتوا، دکمه و متنی متناسب را انتخاب کنید.

ایجاد چارچوب مشخص

فرد متخصص باید توجه خاصی به نحوه طراحی داشته باشد. برای مثال؛ اگر رنگ تبلیغاتتان سفید است، از یک حاشیه رنگی به اندازه 1 پیکسل در کنار بنر تبلیغاتی استفاده کنید.

انتخاب متن متناسب

نوشتن متن زیاد مانند آدرس شرکت، آدرس شبکه‌های اجتماعی و… را در بنر تبلیغاتی پیشنهاد نمی‌کنیم. با این کار، فقط فضای مفید بنر تبلیغاتی گرفته می‌شود. بهتر است برای متن تبلیغاتی در بنر، اطلاعات را با اندازه کمتر از 10 ننویسید. همچنین، اندازه فونت اصلی در بنر باید کمی بزرگ‌تر باشد و متن توضیحات را چند سایز کوچک‌تر بنویسید.

استفاده از تصاویر متحرک

طراحی‌های متحرک نسبت به طراحی‌های ثابت تاثیرگذاری بیشتری دارند. برای طراحی بنر تبلیغاتی، می‌توانید از انیمیشن‌های ساده و کوتاه در حد 15 ثانیه کمک بگیرید. در طراحی بنر به صورت موشن، دکمه فراخوان و یا ورود به صفحه فرود سایت را فراموش نکنید.

توجه به سازگاری بنر با محیط سایت

قبل از سفارش طراحی بنر، بهتر است سایت مد نظرتان را برای تبلیغات به درستی بررسی کنید. سازگاری بنر تبلیغاتی شما با سایت انتخابی، منجر به افزایش کلیک و اعتماد بیشتر کاربران می‌شود. اگر طراحی بنر تبلیغاتی با سایت همخوانی نداشته باشد، بازخورد مثبتی نمی‌گیرید و تبلیغات شما در صفحه محو بنظر میرسد.

رنگ‌های مناسب برای طراحی بنر

رنگ اولین چیزی است که توجه مخاطبان را به خود جلب می‌کند. به همین علت، این که با هر رنگی چه احساسی در مخاطبان ایجاد می‌کنید مهم است. اما بهتر است طراحی بنر تبلیغاتی را مطابق با پالت رنگ برند خود انجام دهید.

لینک دهی به صفحه فرود

حتماً هدف شما هم از طراحی بنر سایت، لینک دهی به یک صفحه فرود است. اگر فراموش کنید که کمپین را به سمت صفحه هدف هدایت کنید، مخاطبان سردرگم می‌شوند و سریع آن صفحه را ترک می‌کنند.در این صورت شما حتی ممکن است با وجود طراحی لندینگ پیج خوب و حرفه ای به اهداف مد نظر کمپین بازاریابی خود دست پیدا نکنید.

هدف از طراحی بنر چیست؟

طراحی بنر تبلیغاتی اینترنتی و فیزیکی با کمترین هزینه
هدف از طراحی بنر معرفی خدمات، برند و همچنین افزایش نرخ کلیک است. هدف از تبلیغات بنری در سایت و یا فضاهای دیگر، صرفاً این نیست که بینندگان فقط بر روی آن کلیک کنند. این تبلیغات با اهداف مختلفی دنبال می‌شود که در ادامه به بررسی هر یک می‌پردازیم.

جلب توجه

بنرها با استفاده از رنگ‌های جذاب، تصاویر و فونت‌های خوانا، می‌توانند توجه مخاطبان را به خود جلب کنند و آنها را به خواندن پیام ترغیب کنند. در نهایت، این امر مخاطبان را به انجام یک اقدام خاص، مانند کلیک بر روی یک لینک یا خرید یک محصول، تشویق کنند.

اطلاع‌رسانی

بنرها می‌توانند برای اطلاع‌رسانی در مورد یک رویداد، محصول، یا خدمات جدید مورد استفاده قرار گیرند.

مزایای طراحی بنر تبلیغاتی

با استفاده از بنرهای تبلیغاتی جذاب و موثر، می‌توانید به اهداف بازاریابی خود برسید و کسب و کار خود را رونق ببخشید. اما این مزایا تنها به اینجا ختم نمی‌شود. طراحی بنر به عنوان یکی از قدیمی ترین روش های تبلیغاتی، مزایای زیادی برای کسب و کار شما دارد. شاید یکی از اصلی ترین مزیت‌های طراحی بنر را بتوان ارزان تر بودن این نوع از تبلیغات در مقایسه با سایر روش‌های تبلیغاتی عنوان کرد. سایر مزیت‌های طراحی بنر، وابسته به این که بنر به صورت چاپی و فیزیکی و یا دیجیتالی هست، متغیر می باشد. این نوع ابزار تبلیغاتی دارای مزایای بیشماری است که در ادامه به بررسی این موارد می‌پردازیم.
 • معرفی برند شما
 • افزایش آگاهی از برند
 • افزایش ترافیک وب سایت
 • امکان تبلیغ بنر تبلیغاتی در بسترهای متفاوت
 • هدف گرفتن مشتریان بالقوه بیشتر
 • ترغیب مشتری به خرید محصول یا خدمات از طریق اطلاع رسانی
 • طراحی بنر تبلیغاتی در مقایسه با سایر روش‌های تبلیغاتی مانند تبلیغات تلویزیونی یا چاپی، مقرون به صرفه تر است.
 • شما می‌توانید با استفاده از ابزارهای مختلف، تعداد کلیک‌ها، بازدیدها و نرخ تبدیل بنرهای تبلیغاتی خود را رصد کنید و از اثربخشی آنها مطمئن شوید.
 • بنرهای تبلیغاتی از گرافیک بالایی برخوردارند و کاربران به راحتی می‌توانند پیام تبلیغاتی شما را در زمان کوتاهی دریافت کنند.

انواع بنرهای تبلیغاتی

طراحی بنر تبلیغاتی اینترنتی و فیزیکی با کمترین هزینه
بنرها برای اهداف مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند و سایز و نوع آن برای فضاهای مختلف، کاملاً متفاوت است. بنرها شامل تصاویر متحرک، انیمیشن‌ها، لوگوها، نوشته‌های متحرک هستند و برای رویدادهای مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

بنر اینستاگرام

امروزه اینستاگرام به یکی از شبکه‌های اجتماعی محبوب در دنیا تبدیل شده است. استقبال بی نظیر کاربران از این شبکه اجتماعی موجب شده تا بسیاری از افراد به فکر تبلیغات در این بستر باشند. در طراحی بنر تبلیغاتی اینستاگرام اولین و مهم‌ترین عنصر، جذابیت بصری آن است و باید در این روند از تصاویر و رنگ‌های باکیفیت و مرتبط با موضوع بنر استفاده کنید. همچنین، برای طراحی بنر تبلیغاتی در اینستاگرام بهتر است از عباراتی مانند "فقط تا چهارشنبه" یا "فقط امروز" مخاطبان را به انجام یک اقدام در لحظه ترغیب کنید. برای بازدهی بهتر در اینستاگرام، باید بنر خود را در زمان‌های مناسب منتشر کنید.

بنر تبلیغات محیطی

تبلیغات محیطی، تبلیغاتی است که خارج از فضای خرید مشتری انجام می‌شود. بنرهای تبلیغات محیطی در خیابان‌ها، بزرگراه‌ها، مراکز خرید، سینماها، محیط‌های ورزشی، مکان‌های گردشگری، پایانه‌های تاکسیرانی و اتوبوسرانی، خیابان‌ها و… نصب می‌شوند. بنرهای تبلیغات محیطی شامل تصاویر، لوگوها، رویدادها، پیام‌های تبلیغات برای رساندن پیام برند به مخاطبان می‌باشند.

بنرگیف

گیف مخفف عبارت Graphics Interchange Format است و فرمت‌های گرافیکی را به یک انیمیشن بدون صدا و ساده تبدیل می‌کند. بنر گیف‌ها به سرعت در فضای اینترنت وایرال می‌شوند و موجب دیده شدن برند شما می‌شود. بنر گیف‌ها در شبکه‌های اجتماعی، ایمیل‌ها، وبسایت‌ها و بلاگ‌ها توسط کاربران استفاده می‌شوند و مزایای زیادی مانند افزایش نرخ تبدیل و افزایش نرخ کلیک را با خود به همراه دارند.

استند

استندها یکی دیگر از ابزارهای تبلیغاتی موثر هستند که در فضاهای مختلف مانند فروشگاه‌ها، داروخانه‌ها، نمایشگاه، معابر و… مورد استفاده قرار می‌گیرند. استندهای تبلیغاتی در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارند، بنابراین می توانید گزینه‌ای را پیدا کنید که کاملاً متناسب با نیازهای شما باشد.

بهترین سایت برای طراحی بنر تبلیغاتی کدام است؟

طراحی بنر تبلیغاتی اینترنتی و فیزیکی با کمترین هزینه
ممکن است شما هم برای کسب و کار خود نیاز به کمک یک پلتفرم معتبر داشته باشید. یک سایت مناسب برای طراحی بنر تبلیغاتی، باید نکاتی مانند سادگی و روان بودن متن، گرافیک و ظاهر زیبا، استفاده از انیمیشن‌های خاص، استفاده صحیح از رنگ، سایز و فونت مناسب و… را در نظر داشته باشد. خوشبختانه متخصصان در کارلنسر در تمامی این موارد از تخصص بالایی برخوردارند و می‌توانند برای کسب و کار شما بهترین بنر تبلیغاتی را طراحی کنند. علاوه بر این، متخصصان در پلتفرم کارلنسر، بر طراحی بنر تبلیغاتی بر اساس موضوعات مختلف مسلط هستند و می‌توانند بنر و سایر عناصر را طوری طراحی کنند که چشمگیرتر به نظر برسند.

نحوه تبلیغ بنرهای تبلیغاتی

طراحی بنر تبلیغاتی اینترنتی و فیزیکی با کمترین هزینه
بنرهای تبلیغاتی برای اهداف و مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند که در ادامه به بررسی هر یک می‌پردازیم.

بنر تبلیغاتی فیزیکی

در طراحی بنر طراح با توجه به نیاز مشتری، طرح و متن اولیه را در یکی از نرم افزارهای مخصوص طراحی مانند فتوشاپ، ایلوستریتور، کورل و .... طراحی کرده و آن را برای چاپ در ابعاد دلخواه مشتری، به چاپخانه ارجاع می دهد. این بنرها پس از چاپ، قابلیت هیچگونه ویرایش یا تغییر را نخواهند داشت.

بنر دیجیتالی سایت

بنرهای دیجیتالی، نوعی از تبلیغات گرافیکی هستند که در قالب فایل گیف، عکس ثابت و یا کدهای HTML5، در وب سایت ها قرار می گیرند. این تبلیغات شامل دو دسته تبلیغات کلیکی و یا تبلیغات ثابت طراحی و ساخته می شوند. اگر به دنبال این نوع تبلیغات هستید، می‌توانید با طراحی بنر گیف در کارلنسر، پروژه خود را ثبت کنید.

تبلیغات کلیکی

در این روش که تبلیغات CPC هم خوانده می‌شود، شما باید به ازای هر بار کلیک بر روی این تبلیغ و هدایت کاربر به سمت سایت خودتان، به سایتی که تبلیغ شما در آن قرار داده شده، هزینه پرداخت کنید.

تبلیغات ثابت

در تبلیغات ثابت، کلیک بر روی تبلیغ در هزینه پرداختی شما به سایت تبلیغ کننده بنر شما، اثری ندارد و هزینه ها بر اساس بازه های زمانی (به طور مثال ماهانه) باید پرداخت شود.

ابزارها و نرم افزارهای مورد استفاده در طراحی بنر

طراحی بنر تبلیغاتی اینترنتی و فیزیکی با کمترین هزینه
نرم افزارها و ابزارهای زیادی به صورت آنلاین و آفلاین در پروسه مربوط به طراحی بنر مورد استفاده قرار می گیرند. هر طراح و گرافیست ممکن است با یک یا بیش از یک مورد از این نرم افزارها و ابزارها، طراحی بنر را برای شما انجام دهد و در این مورد، قابلیت ها و امکانات آن نرم افزار یا ابزار خاص، اهمیت ویژه ای در روند انتخاب دارد. بعضی از این ابزارها و نرم افزارها عبارتند از :

فتوشاپ/کورل دراو/ ایلاستریتور

نرم افزارهای فتوشاپ، کورل دراو و ایلاستریتور از نرم افزارهای بسیار معروف و کارآمد می باشند که در طراحی بنر مورد استفاده قرار می گیرند. این نرم افزارها هر سه به صورت آفلاین و با قابلیت ها و ابزارهای بی نظیر، امکان خلق تصاویر بسیار با کیفیت و خلاقانه را به مخاطب می دهند.
* مقاله ی پیشنهادی: کورل دراو یا ایلوستریتور؟

Bannersnack

نرم افزار Bannersnack به صورت آنلاین و در 3 نسخه رایگان، حرفه ای تکی و حرفه ای گروهی (هر دو با پرداخت هزینه) قابل استفاده است. کار با این نرم افزار ساده است و می توان بدون نیاز به اطلاعات خاصی از آن استفاده کرد.

My banner maker

این نرم افزار از ابزارهای آنلاین مورد استفاده در طراحی بنر است که در 2 نسخه رایگان و حرفه ای عرضه شده است. در این نرم افزار، طرح های پیش فرض نیز جهت ایده گرفتن طراح وجود دارد.

snappa

این ابزار آنلاین نیز برای استفاده در طراحی های گرافیکی مربوط به بنر، در 3 نسخه رایگان، حرفه ای تکی و حرفه ای گروهی (هر دو با پرداخت هزینه) عرضه شده است. این ابزار نیز از ابزارهای ساده است و کار با آن نیاز به مهارت خاصی ندارد.

EximiousSoft Banner Maker

برای طراحی انواع بنرهای با فرمت گیف، EximiousSoft Banner Maker یکی از بهترین انتخاب ها است. این نرم افزار از سری نرم افزارهای آفلاین می باشد و قابلیت های استفاده به صورت نصبی یا پرتابل را دارد. محیط گرافیکی این نرم افزار نیز ساده و کار با آن بسیار آسان است.

قیمت طراحی بنر چقدر است؟

طراحی بنر تبلیغاتی اینترنتی و فیزیکی با کمترین هزینه
هزینه انجام پروژه های طراحی بنر و طراحی بیلبورد با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری طراح بنر متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام طراح بنر بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام طراحان بنر و بیلبورد و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از هزینه انجام پروژه طراحی بنرتان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و طراح بنر تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص)، در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی طراحی بنر به توافق برسید. پس از ثبت سفارش مربوط به طراحی بنر طراح و یا تیم طراحی در مورد ویژگی ها و هدف شما از طراحی بنر و یا بیلبورد با شما صحبت خواهند کرد. این موارد بر روی تعیین نهایی قیمت طراحی بنر، تاثیر مستقیمی دارد. بعضی از این موارد عبارتند از:

نوع بنر یا بیلبورد

همانطور که در قسمت های قبل در رابطه با آن صحبت کردیم، بنر می توانند به 2 صورت طراحی و ساخته شود. در طراحی بنرها که چاپ آنها به صورت فیزیکی و برای نصب در اماکن خواهد بود، صرفا بحث طراحی آن با توجه به نیاز شما مطرح خواهد بود. اما در مورد بنرهای دیجیتالی، به دلیل این که ممکن است نیاز به کدنویسی در مراحل طراحی بنر وجود داشته باشد، قیمت نهایی آن با بنرها و بیلبوردهای ساده متفاوت خواهد بود.

نوع طرح بنر

به همان اندازه که طرح بنر شما خاص و یا پیچیده باشد، زمان طراحی نیز افزایش خواهد یافت و در نتیجه قیمت نهایی پروژه نیز بالاتر می رود.

نرم افزارهای مورد استفاده در طراحی

معمولا در طراحی بنر از نرم افزارهای رایگان و ترجیحا آفلاین استفاده می شود. اما ممکن است گاهی نیاز به استفاده از نرم افزارهای آنلاین و یا پولی نیز وجود داشته باشد که در این صورت هزینه نهایی پروژه نیز افزایش خواهد یافت.

متن نویسی خاص

بعضی از افراد برای بنر که سفارش می دهند نیاز به نوع خاصی از متن دارند که در حالت عادی و به صورت متن پیش فرض در هیچ یک از نرم افزارهای طراحی رایگان و غیر رایگان وجود ندارد. در این حالت طراح باید متن مورد نظر مشتری را از صفر طراحی نماید. در این حالت زمان جداگانه ای برای پروژه صرف خواهد شد و همین امر قیمت نهایی پروژه را افزایش می دهد.

تولید محتوا و مارکتینگ

معمولا تیم طراحی و شخص طراح، صرفا وظیفه مربوط به بحث گرافیکی طراحی بنر را باید انجام دهد و متن مورد نظر مشتری باید توسط خود وی و یا فردی آشنا به محتوا نویسی تبلیغاتی و حوزه مارکتینگ نوشته شود. اضافه شدن این موضوع به روند طراحی بیلبورد یا بنر به درخواست مشتری، می تواند باعث افزایش هزینه طراحی شود.

سفارش طراحی بنر با کارلنسر

با مراجعه به قسمت خدمات طراحی و گرافیک در سایت کارلنسر و بخشی مربوط به طراحی بنر می توانید از بین ده ها فریلنسر و گرافیست فعال در سایت کارلنسر، شخص مورد نظر خود برای ثبت سفارش مربوط به طراحی بیلبورد یا بنر را انتخاب نموده و پروژه خود را ثبت نمایید. نحوه پرداخت در کارلنسر به صورت سیستم پرداخت امن می باشد. این سیستم به طرفین پروژه (کارفرما و فریلنسر) این اطمینان خاطر را می دهد که طرف مقابل تعهدات خود را انجام خواهد داد و از این بابت نگرانی وجود نخواهد داشت.

چگونه یک طراح بنر را استخدام کنیم؟

استخدام طراح بنر در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام طراح بنر می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام طراح بنر دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام طراح بنر حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص طراحی بنر در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.
شما می‌توانید طراح بنر مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:
 • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای طراحان بنر باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین طراح بنر را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با طراح بنر هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
 • فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام طراح بنر ، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

نکات مهم برای استخدام طراح بنر 

هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه طراحی بنر 
رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام طراح بنر تبلیغاتی دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

مزایای استخدام طراحان بنر  در کارلنسر

پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و طراحان بنر  رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند.
از مزایای استخدام طراح بنر سایت در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه طراحی بنر، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد.)
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی بنر
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و طراح بنر
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
از میان برترین فریلنسرهای طراحی بنر به پروژه خود دعوت کنید.
gold line
Shayegan.A
Shayegan.A

طراح بنر

۵/۵
سمنان
مهارت‌ها:
طراحی بنر
تایپ فارسی
طراحی پوستر
طراحی گرافیک
تایپ انگلیسی
طراحی کارت ویزیت
فتوشاپ (photoshop)
ترجمه انگلیسی به فارسی
طراحی پست شبکه های اجتماعی
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Sina.Gh
Sina.Gh

طراح بنر

۴.۸/۵
قزوین
مهارت‌ها:
طراحی بنر
متن نویسی
طراحی لوگو
طراحی پوستر
طراحی بروشور
طراحی گرافیک
طراحی کاتالوگ
طراحی بنر سایت
طراحی کارت ویزیت
طراحی پست شبکه های اجتماعی
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Morteza.M
Morteza.M

طراح بنر

۴.۹/۵
تهران
مهارت‌ها:
طراحی بنر
طراحی لوگو
طراحی پوستر
طراحی گرافیک
طراحی کاتالوگ
طراحی بنر سایت
طراحی کارت ویزیت
فتوشاپ (photoshop)
طراحی پست اینستاگرام
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
MohammadAli.H
MohammadAli.H

طراح بنر

۵/۵
کرمان
مهارت‌ها:
طراحی بنر
طراحی لوگو
ایلوستریتور
طراحی پوستر
طراحی گرافیک
طراحی ست اداری
طراحی کارت ویزیت
فتوشاپ (photoshop)
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Mahdieh.Sh
Mahdieh.Sh

طراح بنر

۴.۸/۵
تبریز
مهارت‌ها:
طراحی بنر
طراحی لوگو
طراحی جعبه
طراحی پوستر
ایلوستریتور
طراحی گرافیک
طراحی تامنیل
طراحی بنر سایت
طراحی کارت ویزیت
فتوشاپ (photoshop)
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Mahla.H
Mahla.H

طراح بنر

۵/۵
تهران
مهارت‌ها:
طراحی بنر
تصویرسازی
طراحی لوگو
طراحی کاور
ایلوستریتور
طراحی گرافیک
طراحی ست اداری
فتوشاپ (photoshop)
طراحی پست شبکه های اجتماعی
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Ali.H
Ali.H

طراح بنر

۴.۹/۵
کرج
مهارت‌ها:
طراحی بنر
طراحی پوستر
طراحی گرافیک
طراحی استوری
طراحی بنر سایت
طراحی کارت ویزیت
فتوشاپ (photoshop)
طراحی پست اینستاگرام
طراحی تراکت تبلیغاتی
تولید محتوا اینستاگرام
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Yahya.T
Yahya.T

طراح بنر

۵/۵
تهران
مهارت‌ها:
طراحی بنر
ادیت عکس
طراحی کاور
طراحی پوستر
طراحی کاتالوگ
طراحی بنر سایت
طراحی کارت ویزیت
فتوشاپ (photoshop)
طراحی پست اینستاگرام
طراحی پست شبکه های اجتماعی
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
MohammadSina.H
MohammadSina.H

طراح بنر

۵/۵
کرج
مهارت‌ها:
طراحی لوگو
طراحی کاور
طراحی پوستر
طراحی گرافیک
ادیتور ویدیو
زبان اینگلیسی
ترجمه انگلیسی
طراحی بنر سایت
طراحی کارت ویزیت
طراحی تامبنیل یوتیوب
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Niloofar.A
Niloofar.A

طراح بنر

۴.۵/۵
مشهد
مهارت‌ها:
طراحی بنر
وردپرس
طراحی سایت
طراحی لوگو
ایلوستریتور
طراحی UI/UX
طراحی گرافیک
طراحی کارت ویزیت
فتوشاپ (photoshop)
طراحی پست شبکه های اجتماعی
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Hamidreza.J
Hamidreza.J

طراح بنر

N/A
رامسر
مهارت‌ها:
طراحی بنر
طراحی لوگو
طراحی پوستر
تولید محتوا
طراحی گرافیک
طراحی کارت ویزیت
طراحی پست اینستاگرام
طراحی پست شبکه های اجتماعی
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
Mahdi.R
Mahdi.R

طراح بنر

۵/۵
شهریار
مهارت‌ها:
طراحی لوگو
طراحی پوستر
ایلوستریتور
طراحی گرافیک
طراحی بنر سایت
طراحی کارت ویزیت
فتوشاپ (photoshop)
طراحی سایت فروشگاهی
طراحی پست اینستاگرام
مشاهده پروفایل
دعوت به همکاری
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی بنر
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی