برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

طراحی بنر

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
طراحی بنر
طراحی بنر تبلیغاتی و طراحی و ساخت بنر برای سایت از مهارت های گرافیکی بسیار پر کاربرد است. شما با استفاده از کارلنسر می توانید سفارش طراحی بنر برای سایت و بنر های تبلیغاتی خود را به سرعت و با قیمت مناسب ثبت و تحویل بگیرید. تبلیغات محیطی مانند استفاده از بنر و بیلبورد از شیوه های موثر تبلیغات افلاین به شمار می رود. یک طرح گرافیکی حرفه ای و زیبا می تواند با طراحی یک بنر جذاب توجه تعداد زیادی از افراد را به خود جلب کند. اگر در صدد تبلیغات بیلبوردی و بنری هستید، از اهمیت طراحی گرافیکی زیبا و چشم گیر غافل نباشید. یک طرح زیبا و هنرمندانه می تواند اثر بخشی و تاثیر بنر تبلیغاتی و بنر سایت شما را چندین برابر افزایش دهد. برای سفارش طراحی بنر با دیزاین زیبا با بهترین هزینه می توایند از خدمات سایت کارلنسر استفاده کنید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
طراحی بنر
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای طراحی بنر را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش

طراحی بنر و بیلبورد

طراحی بنر  به عنوان یکی از جذاب ترین مباحث حوزه طراحی گرافیک است. روزانه در سطح شهر، هر یک از شما با تعداد زیادی از تابلوها، بنرها و بیلبوردهای تبلیغاتی روبرو می شوید که هر یک از آنها معرف محصول یا خدماتی خاصی هستند. نحوه طراحی و خلاقیت موجود در این دسته از ابزارهای تبلیغاتی، نقش قابل توجهی در جلب نظر مخاطب و تاثیرگذاری این نوع از تبلیغات بر ذهن بیننده خواهد داشت. از این رو ضروری است که فرایند طراحی بنر ، توسط یک طراح بنر حرفه ای انجام شود.
$h2

بنر  تبلیغاتی چیست؟

$/h2
بنر  تبلیغاتی، در واقع نوعی تابلو هستند که به عنوان مکانی برای درج اطلاعات یک محصول، خدمات یا هر نوع اطلاع رسانی دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. بنرها می توانند به صورت دیجیتالی و برای درج در سایت و وبلاگ و یا به شکل فیزیکی و برای نصب در یک مکان در سطح شهر، طراحی و ساخته شوند. طراحی بنر ، معمولا توسط یک گرافیست یا فردی مسلط به نرم افزارهای ادیت عکس مانند فتوشاپ، ایلوستریتور و ... انجام می شود.
$h2

طراحی بنر  چه کاربرد و مزایایی دارد؟

$/h2
طراحی و چاپ بنر به عنوان یکی از قدیمی ترین روش های طراحی آگهی تبلیغاتی، مزایای زیادی برای کسب و کار شما دارند. شاید یکی از اصلی ترین مزیت طراحی بنر را بتوان ارزان تر بودن این نوع از تبلیغات در مقایسه با سایر تبلیغات در نظر گرفت. سایر مزیت های طراحی بنر ، وابسته به این که بنر به صورت چاپی و فیزیکی و یا دیجیتالی هست، متغیر می باشد. این مزیت ها به خصوص در مورد بنرهای تبلیغاتی عبارتند از :
 • معرفی برند شما
 • جذب مشتری
 • افزایش فروش
 • ترغیب مشتری به خرید محصول یا خدمات از طریق اطلاع رسانی
 • جلب توجه مشتری از طریق طراحی بنر خلاقانه و بنرهای جالب
$h2

چگونه یک طراح بنر را استخدام کنیم؟

$/h2
استخدام طراح بنر در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام طراح بنر  می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام طراح بنر دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام طراح بنر حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص طراحی بنر در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.

شما می‌توانید طراح بنر  مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:

 • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای طراحان بنر باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین طراح بنر را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با طراح بنر  هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام طراح بنر ، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.
$h2

انواع طراحی بنر 

$/h2
بنر های تبلیغاتی در 2 نوع چاپ فیزیکی و یا نسخه دیجیتالی برای عرضه در وب سایت ها، طراحی می شوند.

بنر تبلیغاتی فیزیکی

در طراحی بنر طراح با توجه به نیاز مشتری، طرح و متن اولیه را در یکی از نرم افزارهای مخصوص طراحی مانند فتوشاپ، ایلوستریتور، کورل و .... طراحی کرده و آن را برای چاپ در ابعاد دلخواه مشتری، به چاپخانه ارجاع می دهد. این بنرها پس از چاپ، قابلیت هیچگونه ویرایش یا تغییر را نخواهند داشت.

بنر  دیجیتالی سایت 

بنرهای دیجیتالی، نوعی از تبلیغات گرافیکی هستند که در قالب فایل گیف، عکس ثابت و یا کدهای HTML5، در وب سایت ها قرار می گیرند. این تبلیغات شامل دو دسته تبلیغات کلیکی و یا تبلیغات ثابت طراحی و ساخته می شوند. اگر به دنیال این تبلیغات هستید، می‌توانید با طراحی بنر گیف در کارلنسر، پروژه خود را ثبت کنید.

تبلیغات کلیکی

در این روش که تبلیغات CPC هم خوانده می‌شود، شما باید به ازای هر بار کلیک بر روی این تبلیغ و هدایت کاربر به سمت سایت خودتان، به سایتی که تبلیغ شما در آن قرار داده شده، هزینه پرداخت کنید.

تبلیغات ثابت

در تبلیغات ثابت، کلیک بر روی تبلیغ در هزینه پرداختی شما به سایت تبلیغ کننده بنر  شما، اثری ندارد و هزینه ها بر اساس بازه های زمانی (به طور مثال ماهانه) باید پرداخت شود.
$h2

ابزارها و نرم افزارهای مورد استفاده در طراحی بنر

$/h2
نرم افزارها و ابزارهای زیادی به صورت آنلاین و آفلاین در پروسه مربوط به طراحی بنر  مورد استفاده قرار می گیرند. هر طراح و گرافیست ممکن است با یک یا بیش از یک مورد از این نرم افزارها و ابزارها، طراحی بنر را برای شما انجام دهد و در این مورد، قابلیت ها و امکانات آن نرم افزار یا ابزار خاص، اهمیت ویژه ای در روند انتخاب دارد. بعضی از این ابزارها و نرم افزارها عبارتند از :

فتوشاپ/کورل دراو/ ایلاستریتور

این 3 نرم افزار، از نرم افزارهای بسیار معروف و کارآمد می باشند که در طراحی بنر مورد استفاده قرار می گیرند. این نرم افزارها هر سه به صورت آفلاین و با قابلیت ها و ابزارهای بی نظیر، امکان خلق تصاویر بسیار با کیفیت و خلاقانه را به مخاطب می دهند.
* مقاله ی پیشنهادی: کورل دراو یا ایلوستریتور؟

Bannersnack

این نرم افزار به صورت آنلاین و در 3 نسخه رایگان، حرفه ای تکی و حرفه ای گروهی (هر دو با پرداخت هزینه) قابل استفاده است. کار با این نرم افزار ساده است و می توان بدون نیاز به اطلاعات خاصی از آن استفاده کرد.

My banner maker

این نرم افزار از ابزارهای آنلاین مورد استفاده در طراحی بنر است که در 2 نسخه رایگان و حرفه ای عرضه شده است. در این نرم افزار، طرح های پیش فرض نیز جهت ایده گرفتن طراح وجود دارد.

snappa

این ابزار آنلاین نیز برای استفاده در طراحی های گرافیکی مربوط به بنر، در 3 نسخه رایگان، حرفه ای تکی و حرفه ای گروهی (هر دو با پرداخت هزینه) عرضه شده است. این ابزار نیز از ابزارهای ساده است و کار با آن نیاز به مهارت خاصی ندارد.

EximiousSoft Banner Maker

برای طراحی انواع بنرهای با فرمت گیف، EximiousSoft Banner Maker یکی از بهترین انتخاب ها است. این نرم افزار از سری نرم افزارهای آفلاین می باشد و قابلیت های استفاده به صورت نصبی یا پرتابل را دارد. محیط گرافیکی این نرم افزار نیز ساده و کار با آن بسیار آسان است.
$h2

قیمت طراح بنر  چقدر است؟

$/h2
هزینه انجام پروژه های طراحی بنر و طراحی بیلبورد با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری طراح بنر متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام طراح بنر  بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام طراحان بنر و بیلبورد و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از هزینه انجام پروژه طراحی بنرتان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و طراح بنر تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص)، در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی طراحی بنر به توافق برسید. پس از ثبت سفارش مربوط به طراحی بنر طراح و یا تیم طراحی در مورد ویژگی ها و هدف شما از طراحی بنر و یا بیلبورد با شما صحبت خواهند کرد. این موارد بر روی تعیین نهایی قیمت طراحی بنر، تاثیر مستقیمی دارد. بعضی از این موارد عبارتند از:

نوع بنر یا بیلبورد

همانطور که در قسمت های قبل در رابطه با آن صحبت کردیم، بنر می توانند به 2 صورت طراحی و ساخته شود. در طراحی بنرها که چاپ آنها به صورت فیزیکی و برای نصب در اماکن خواهد بود، صرفا بحث طراحی آن با توجه به نیاز شما مطرح خواهد بود. اما در مورد بنرهای دیجیتالی، به دلیل این که ممکن است نیاز به کدنویسی در مراحل طراحی بنر وجود داشته باشد، قیمت نهایی آن با بنرها و بیلبوردهای ساده متفاوت خواهد بود.

نوع طرح بنر 

به همان اندازه که طرح بنر شما خاص و یا پیچیده باشد، زمان طراحی نیز افزایش خواهد یافت و در نتیجه قیمت نهایی پروژه نیز بالاتر می رود. 
$h2

نرم افزارهای مورد استفاده در طراحی

$/h2
معمولا در طراحی بنر از نرم افزارهای رایگان و ترجیحا آفلاین استفاده می شود. اما ممکن است گاهی نیاز به استفاده از نرم افزارهای آنلاین و یا پولی نیز وجود داشته باشد که در این صورت هزینه نهایی پروژه نیز افزایش خواهد یافت.

متن نویسی خاص

بعضی از افراد برای بنر که سفارش می دهند نیاز به نوع خاصی از متن دارند که در حالت عادی و به صورت متن پیش فرض در هیچ یک از نرم افزارهای طراحی رایگان و غیر رایگان وجود ندارد. در این حالت طراح باید متن مورد نظر مشتری را از صفر طراحی نماید. در این حالت زمان جداگانه ای برای پروژه صرف خواهد شد و همین امر قیمت نهایی پروژه را افزایش می دهد.

تولید محتوا و مارکتینگ

معمولا تیم طراحی و شخص طراح بیلبورد و یا بنر، صرفا وظیفه مربوط به بحث گرافیکی طراحی بنر را باید انجام دهد و متن مورد نظر مشتری باید توسط خود وی و یا فردی آشنا به محتوا نویسی تبلیغاتی و حوزه مارکتینگ نوشته شود. اضافه شدن این موضوع به روند طراحی بیلبورد یا بنر به درخواست مشتری، می تواند باعث افزایش هزینه طراحی شود.
$h2

سفارش طراحی بنر با کارلنسر

$/h2
با مراجعه به قسمت خدمات طراحی و گرافیک در سایت کارلنسر و بخشی مربوط به طراحی بنر می توانید از بین ده ها فریلنسر و گرافیست فعال در سایت کارلنسر، شخص مورد نظر خود برای ثبت سفارش مربوط به طراحی بیلبورد یا بنر را انتخاب نموده و پروژه خود را ثبت نمایید. نحوه پرداخت در کارلنسر به صورت سیستم پرداخت امن می باشد. این سیستم به طرفین پروژه (کارفرما و فریلنسر) این اطمینان خاطر را می دهد که طرف مقابل تعهدات خود را انجام خواهد داد و از این بابت نگرانی وجود نخواهد داشت.
$h2

نکات مهم برای استخدام طراح بنر 

$/h2
هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه طراحی بنر 
رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام طراح بنرد دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.
$h2

مزایای استخدام طراحان بنر  در کارلنسر

$/h2
پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و طراحان بنر  رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند.
از مزایای استخدام طراح بنر در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای طراح بنر، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد.)
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی بنر
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و طراح بنر
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟ از هزینه انجام پروژه اطلاع دقیقی ندارم و کیفیت در اولویت است. بودجه توسط کارلنسر تعیین شود.
تا
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی بنر
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی