برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

طراحی استند

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
طراحی استند
طراحی استندهای تبلیغاتی برای کاربردهای متفاوت و اهداف مختلفی انجام می‌شود. استندها راهی متفاوت و موثر برای تبلیغ یک کسب و کار هستند. در واقع استفاده از تبلیغات بصری مانند طراحی هویت بصری برند یا طراحی پیکسل، آگاهی افراد را نسبت به برند و کسب و کار شما بالا می‌برد. با طراحی آنلاین استند و استفاده از آن در فروشگاه‌ها، مکان‌های عمومی، خیابان‌ها، نمایشگاه‌ها و... برندتان را متفاوت‌تر از رقبا معرفی می‌کنید. استفاده از استندها در فضاهای پر تردد، موجب تبلیغات گسترده و جذب مشتریان بسیاری می‌شود. به همین علت، این روش تبلیغاتی یکی از موارد محبوب و پر کاربرد برای معرفی برند است که در حال حاضر در حوزه‌ی تبلیغات و اطلاع رسانی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. استندهای تبلیغاتی، طرحی گرافیکی برای اطلاع رسانی به مخاطبین بوده و معمولاً با طراحی و سازه‌های متفاوت، طبق نیاز افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر محصول جدیدی دارید، میخواهید برند خود را معرفی کنید، محصولی متفاوت نسبت به رقبا ارائه می‌دهید و یا موارد دیگر، این نوع روش تبلیغات را هم در کنار ، طراحی کاتالوگ، طراحی تراکت  تبلیغاتی، طراحی لوح تقدیر و ... حتماً امتحان کنید تا تاثیر آن را به مرور در حوزه کاری خود احساس کنید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
طراحی استند
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای استند را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش

طراحی استند تبلیغاتی

استندهای تبلیغاتی بدون نیاز به نصب بر روی دیوار، با سازه‌های نگهدارنده در مکان‌های پرتردد قرار می‌گیرند. با نصب استندهای تبلیغاتی می‌توانید برای اطلاع رسانی آموزشی، فرهنگی، خدماتی و یا معرفی محصولات خود بپردازید. استندها در سایزهای مختلفی با سازه مد نظر شما طراحی می‌شوند و در فضاهای بیرونی و داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما زمان چاپ استندهای تبلیغاتی، متریال آن را طبق فضای مد نظرتان در نظر داشته باشید.

انواع ساختار استندهای تبلیغاتی

استندهای تبلیغاتی از لحاظ ساختاری به 3 دسته بندی اصلی تقسیم بندی می‌شوند.
 • استند ایستاده ایکس
 • استند رول آپ
 • استند بک لایت

نکات مهم در طراحی استند تبلیغاتی

در ادامه به بررسی نکات مهم در طراحی یک استند تبلیغاتی استاندارد می‌پردازیم.

لوگو را در بالای استند قرار دهید

هدف اصلی طراحی استند تبلیغاتی، پروموت برند و توسعه کسب و کار است. هر چقدر هم که طراحی استند تبلیغاتی کسب و کار شما عالی باشد، اما نام و نشانی از لوگوی برند خود نبرده باشید، یعنی موفق عمل نکرده‌اید. در واقع از اهداف اصلی برای طراحی لوگو، معرفی برند و سپردن آن در ذهن مخاطبین است و از درج آن در فضای مناسب در استند تبلیغاتی، نباید غافل شوید. درج لوگوی کسب و کار در قسمت فوقانی استند تبلیغاتی بهترین گزینه است.

قرارگیری اشکال و فونت از بالا به پایین، از راست به چپ

شیوه آموزش در مدارس بر نحوه خواندن و نوشتن بسیار موثر است و ناخودآگاه ذهن افراد به سمتی می‌رود که از کودکی آموزش دیده‌اند. در واقع، یک فرد همانطور که می‌نویسد، می‌خواند و به اشیا نگاه می‌کند. با این تفاسیر، برای تاثیر گذاری بهتر در طراحی استندهای ایرانی، جهت اشکال و طراحی تبلیغاتی باید از سمت بالا به پایین و از راست به چپ باشد. (این در مورد استندهای انگلیسی متفاوت است و باید نحوه طراحی به گونه‌ای باشد که از چپ به راست چیدمان انجام شود)

استفاده از تصاویر با کیفیت

برای اینکه هنگام چاپ بنر تبلیغاتی شوکه نشوید و تصاویر حالت پیکسلی پیدا نکنند، باید از تصاویر با کیفیت استفاده کنید. برای اینکه تصویر چاپ شده کیفیت همان تصویر صفحه مانیتور را داشته باشد، باید سیستم یا حالت رنگی را بر روی CMYK قرار دهید.

انتخاب رنگ مناسب

پس زمینه بنر طراحی شده، باید با رنگ سازمانی شما مطابقت داشته باشد. اما از نکات زیر هم در طراحی استند تبلیغاتی نباید غافل شد.
 • رنگ‌های مورد استفاده در طراحی استند، باید خیلی جذاب باشند و در کسری از ثانیه توجه مخاطبان را به خود جلب کنند.
 • رنگ لوگوی طراحی شده شما در شرایط خاص برای طراحی استند، می‌تواند کمی بولد شود.
 • رنگ زمینه استند باید به گونه‌ای باشد که نوشته‌ها خوانا و روان باشند و فرد برای خواندن نوشته‌ها دچار زحمت نشود.

توجه به توازن نوشته و فضای خالی

گاهاً در طراحی استند در فضاهای خالی دیده می‌شود که در کمترین فضای ممکن، بیشترین میزان نوشته قرار داده شده است. پیشنهاد کارلنسر این است که به هیچ وجه این کار را هنگام طراحی استند انجام ندهید. چرا که سنگین بودن و یا سبک بودن بیش از حد یک قسمت در طراحی استند، معمولاً آن را فاقد ارزش می‌کند. باید در طراحی استند توازن را کاملاً برقرار کنید و فارق از هر مسئله‌ی دیگری باید طرحی چشم نوار و اثر بخش را برای کسب و کار خود در نظر داشته باشید.

دید زیبایی شناسانه داشته باشید

مغز انسان با دارا بودن یک بانک اطلاعاتی، توانایی پردازش، ثبت و تشخیص تصاویر زشت و یا زیبا را دارد. برای اینکه برند شما در ذهن مخاطبان به شکلی مثبت، ثبت شود باید به جنبه‌های زیباشناسانه توجه ویژه‌ای کنید. اما این موضوع کاملاً تخصصی است و گرافیست‌های متخصص در کارلنسر، بر روی این پروسه مسلط هستند.

سایز استاندارد چاپ استند تبلیغاتی

چاپ استندهای تبلیغاتی در ابعاد مختلفی انجام می‌شود. اما سایزهای استانداردی نیز برای آن وجود دارد. به صورت کلی بزرگ‌ترین ابعاد برای چاپ استند، ۲ متر در ۹۰ سانتی‌متر و کوچک‌ترین سایز برای چاپ استندهای تبلیغاتی ابعاد ۶۰ در ۱۷۰ سانتی‌متر است.

هزینه انجام پروژه طراحی استند چقدر است؟

هزینه انجام پروژه های طراحی استند با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری طراح استند متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام طراح، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام طراحان و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از هزینه انجام پروژه طراحی استند اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و طراح استند تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص)، در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی طراحی استند به توافق برسید.

نکات مهم برای انجام پروژه طراحی استند

هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه طراحی استند
رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام طراح استند دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

مزایای استخدام طراح استند در کارلنسر

پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و متخصصان رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند. از مزایای استخدام متخصص طراحی استند در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای متخصص، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما ( مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد )
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی استند تبلیغاتی
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و متخصص
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی استند
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی