برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

طراحی پاکت نامه

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
طراحی پاکت نامه
طراحی پاکت نامه می تواند کاربردها و مزایای مختلفی داشته باشد که هم می تواند استفاده های شخصی و هم استفاده های کاری را در بر بگیرد. علاوه بر استفاده های شخصی که می تواند پاکت نامه برای روز مادر، روز معلم دوست صمیمی و...، کاربرد دیگر پاکت نامه ها ارسال نامه های اداری و کاری است. می دانیم که روزانه صدها نامه بین اشخاص حقوقی و حقیقی رد و بدل می شود. داشتن یک پاکت نامه با لوگو و عناصر مربوط به شرکتتان می تواند حرفه ای بودن شما در بازار کسب و کار را به خوبی نشان بدهد. همچنین اگر دارای فروشگاه اینترنتی هستید و میخواهید متن های زیبا یا فاکتورهای مهم را برای مشتریان خود ارسال کنید، داشتن پاکت نامه مخصوص خودتان بسیار حائز اهمیت است. در کارلنسر شما به راحتی می توانید با بهترین قیمت طراحی پاکت نامه خود را به طراحان گرافیک متخصص فریلنسر سفارش دهید و بهترین پاکت نامه را تحویل بگیرید. شما در کارلنسر می توانید انواع پاکت نامه مانند پاکت نامه ملخی، پاکت نامه فانتزی، کرافت، قدیمی و... را به فریلنسرها سفارش دهید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
طراحی پاکت نامه
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای پاکت نامه را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش

طراحی پاکت نامه

پاکت نامه یک محفظه کاغذی یا مقوایی مسطح و معمولاً مستطیلی است که برای جابجا کردن انواع نامه های اداری، شخصی، دعوتنامه و… استفاده می‌شود. پاکت نامه حفاظت و حریم خصوصی دو طرف فرستنده و گیرنده‌ی نامه را ضمانت می‌کند و وسیله‌ای سازماندهی شده برای ارائه ارتباطات نوشتاری مهم است. طراحی پاکت نامه به جنبه های بصری و زیبایی شناختی پاکت نامه‌ها اشاره دارد. این جنبه‌ها شامل ایجاد طرح های جذاب و کاربردی با عناصر مختلف مانند اندازه، شکل، رنگ، تایپوگرافی، گرافیک و الگوها است. ملاحظات طراحی گرافیک خوب برای پاکت نامه همچنین شامل عواملی مانند نام تجاری، قرار دادن آدرس و فضای برای تمبر یا بارکد می شود؛ پس طراحی پاکت نامه را باید به دست متخصصی سپرد که بتواند پاکت موردنظر شما را به شکلی اصولی طراحی کند و تحویل بدهد. مثلا شما ممکن است برای فروشگاه اینترنتی یا شرکت خود و یا حتی مناسبت‌های خاص خود مانند عروسی و تولد دنبال پاکت نامه مناسب باشید. در این صورت شناخت انواع پاکت نامه و کاربرد آن ها بسیار مهم و ضروری است.

انواع پاکت نامه

پاکت نامه‌ها انواع گوناگون دارند و شما باید با مشاوره گرفتن از متخصصان این زمینه انتخاب کنید که کدام نوع برای شما مناسب‌ترین است. چند تا از پرطرفدارترین پاکت نامه‌ها بر اساس ظاهرشان عبارتند از:
 • پاکت نامه مستطیلی استاندارد
 • پاکت نامه هوایی (پست هوایی)
 • پاکت نامه ملخی
 • پاکت نامه فانتزی
 • پاکت جیبی
 • پاکت بانکی
 • پاکت نامه پنجره دار
 • پاکت حباب دار
 • پاکت نامه پوشش دار
 • پاکت نامه کتابچه‌ای
 • پاکت نامه کاتالوگی
 • پاکت نامه زیپ دار

طراحی پاکت نامه چه کاربردهایی دارد؟

پاکت نامه نقش مهمی در تسهیل ارتباطات، محافظت از محتوا، و افزودن حس حرفه‌ای و خلاقیت به فرآیند ارسال و دریافت نامه ایفا می کند. موارد استفاده از پاکت نامه متنوع است و می‌تواند شامل موارد زیر باشد:
 • برندسازی و بازاریابی: پاکت نامه‌ها را می توان با لوگو یا آرم شرکت، رنگ های اصلی برند و پیام های تبلیغاتی بصورت سفارشی ساخت. این به ایجاد یک تجربه برندسازی حرفه ای و منسجم، به ویژه برای مکاتبات تجاری، کمپین ها یا ارسال مطالب با هدف بازاریابی کمک می کند.
 • سازمان: پاکت‌ها می‌توانند برای اهداف داخلی و حتی خارجی سازمان‌ها برای مرتب‌سازی و توزیع اسناد یا برای ذخیره اسناد مهم استفاده شوند. این نوع پاکت نامه‌ها به دسته بندی و شناسایی انواع خاصی از اطلاعات کمک می کنند.
 • بسته بندی و هدیه دادن: از پاکت ها می توان خلاقانه برای بسته بندی اقلام کوچک مانند کارت هدیه، پول یا کوپن استفاده کرد. پاکت های ویژه طراحی شده برای هدایا می تواند بر اساس سلیقه شما و طراح گرافیک موردنظرتان شخصی سازی شوند یا متن و طرح خاصی روی آن نقش ببندد.

چگونه یک طراح پاکت نامه را استخدام کنیم؟

استخدام طراح پاکت نامه در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام طراح پاکت نامه می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام طراح پاکت نامه دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام طراح پاکت نامه حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص طراحی پاکت نامه در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.

شما می‌توانید طراح پاکت نامه مورد نظر خود را در ۳ مرحله استخدام کنید:

 • درخواست خود را در قالب پروژه در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه منتظر پیشنهادهای طراحان پاکت نامه باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین طراح پاکت نامه را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با طراح پاکت نامه هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام طراح پاکت نامه با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

تعرفه طراحی پاکت نامه چقدر است؟

قیمت طراحی پاکت نامه آنلاین با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری طراح پاکت نامه متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و… هزینه استخدام طراح پاکت نامه بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام طراحان پاکت نامه و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از هزینه انجام پروژه طراحی پاکت نامه‌ تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه کاملا توافقی بین شما و طراح پاکت نامه تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص) در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی طراحی پاکت نامه به توافق برسید.

نکات مهم برای استخدام طراح پاکت نامه

 • هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه طراحی پاکت نامه
 • رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام طراح پاکت نامه دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
 • بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

مزایای سفارش طراحی پاکت نامه در کارلنسر

پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و طراحان پاکت نامه رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند. از مزایای استخدام طراح پاکت نامه در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت ۲% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای طراح پاکت نامه پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد.)
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده‌ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی پاکت نامه
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و طراح پاکت نامه
ادعا نمیکنیم که بهترینیم اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
 
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی پاکت نامه
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی