طراحی پست و استوری اینستاگرام

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی پست و استوری اینستاگرام
طراحی پست و استوری اینستاگرام
طراحی پست و استوری اینستاگرام
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی پست و استوری اینستاگرام
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
اینستاگرام بدون شک یکی از مهمترین شبکه های اجتماعیست. امروزه از اینستاگرام نه تنها برای مصارف شخصی بلکه برای موارد کسب و کار هم استفاده می شود. بسیاری از کسب و کارها امروزه از اینستاگرام به وفور برای معرفی و تبلیغ خدمات و محصولات خود استفاده میکنند. از این رو طراحی پست اینستاگرام حرفه ای و زیبا اهمیت فراوانی پیدا کرده است. کاربران اینستاگرام وقت زیادی را در این اپلیکیشن صرف می کنند. ضمنا تحقیقات نشان می دهد که عکسهای حرفه ای و طراحی شده توسط گرافیست های ماهر توجه و بازخورد بسیار بهتری می گیرند. از این رو داشتن عکس های اینستاگرام حرفه ای و زیبا می تواند یک عامل موفقیت برای کسب و کارها در فضای مجازی باشد. برای سفارش و طراحی پست اینستاگرام می توانید یک پروژه رایگان ثبت کنید یا از بین پکیج های خدمات طراحی پست اینستاگرام انتخاب کنید.
توضیحات بیشتر
خانه فریلنسرها طراحی پست اینستاگرام
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
از میان برترین خدمات طراحی پست اینستاگرام انتخاب کنید و سفارش دهید.
۱
۲
۳
۴
۵
۱
امروزه با گسترش شبکه های اجتماعی اعم از اینستاگرام، تلگرام و...، رقابت در این فضا برای جذب مشتریان جدید به صورت تنگاتنگی در حال برگزاریست. شما هم احتمالا یک پیج کاری یا فروشگاهی دارید، که در آن محصولات یا ایده های خود را به نمایش گذاشته اید و به دنبال توسعه آن و کسب درآمد بیشتر هستید. شبکه های اجتماعی امروزه به سکوی پرتابی برای بسیاری از کسب و کارها تبدیل شده به طوریکه با کمترین هزینه و صرف کمترین وقت می توان بیشترین بازدهی ممکن را از آن ها به دست آورد.
تلاش برای ربودن گوی سبقت از حریفان در این فضا همواره مورد توجه بسیاری از صاحبان برند و کسب کار بوده به طوری که بسیاری از کسب و کارها به دنبال به دست آوردن حداکثر تعداد ممکن مشتری در این فضا هستند.
اینستاگرام با داشتن قابلیت های بیشمار و با توجه به اینکه محبوب ترین شبکه اجتماعی نزد ایرانیان است، بهترین فضا برای کسب درآمد و نمایش نمونه کارهای افراد می باشد.
$h2

اینستاگرام؛ ویترین شما

$/h2
شما محصولات و خدمات خود را چگونه به مشتریان نشان می دهید؟ نمونه کارهای انجام شده توسط شما به چه طریقی به مخاطبان شما نشان داده میشود؟ در جواب این سوالات شما باید از پست اینستاگرام استفاده کنید. پست های اینستاگرام با ورود به اکسپلور باعث دیده شدن حداکثری شما و یا محصولات شما می شود. ولی آیا هر پستی می تواند نظر مخاطب را جلب کند؟
$h2

پست مناسب اینستاگرام

$/h2
طراحی پست مناسب اینستاگرام همواره یکی از پرچالش ترین مباحث سوشیال مارکتینگ می باشد. چرا که شما باید تمام منظور و هدف خود را در قالب یک پست به مشتری برسانید و بازدید کننده را به خریدار سرویس یا محصول خود تبدیل کنید. پس باید نهایت دقت و ظرافت را در طراحی پست خود به کار برید.
$h2

طراحی پست و استوری اینستاگرام

$/h2
شما هم احتمالا به فکر فرو رفته اید که چگونه می توانید پست مناسب کسب و کار خود را طراحی کنید. شما می توانید با برونسپاری طراحی پست و استوری اینستاگرام در کارلنسر با تعداد زیادی از طراحان گرافیک آشنا شوید؛ طراحانی که به صورت تخصصی با نرم افزار های گرافیکی مانند فتوشاپ و ایلوستریتور اشنا هستند و توانایی ویژه ای در طراحی پست ها و استوری های اینستاگرام متناسب با نوع نیاز شما دارند. شما می توانید پس از دیدن رزومه و نمونه کار های طراحان اقدام به استخدام آن ها در پروژه خود نمایید. طراحان با اطلاعاتی که شما در اختیارشان می گذارید و همچنین با خلاقیت و توانایی خود، اقدام به طراحی پست هایی با ظاهر بصری بسیار جذاب و طبق اصول سوشیال مارکتینگ می کنند که تاثیر بسزایی در معرفی شما یا محصول شما دارد. شما می‌توانید به جای استخدام یک طراح گرافیک، با استخدام ادمین اینستاگرام هم، کار طراحی پست و اینستاگرام را به یک مدیر پیج بسپارید. بسیاری از ادمین‌ها توانایی طراحی پست های اینستاگرام را دارند.
طراحی پست اینستاگرام - استخدام طراح پست و استوری دورکار
$h2

انواع پست اینستاگرام

$/h2
شما می توانید سفارش طراحی انواع پست اینستاگرام اعم از پست تک اسلایدی و پست چند اسلایدی را در کارلنسر ثبت کنید. طراحان با استفاده از نرم افزار های طراحی گرافیک اعم از فتوشاپ و ایلاستریتور طرح های اولیه شما را به پست هایی با ظاهر بسیار جذاب مبدل می سازند.
پست های تک اسلایدی: این پست ها تنها دارای یک اسلاید می باشند. شما در یک اسلاید اقدام به معرفی محصول یا سرویس خود می کنید که تمام جزئیات آن را در یک عکس به نمایش گذاشته می شود. پست های تک اسلایدی برای نمایش محصولات و همچنین خدمات بسیار مناسب می باشند.
پست های چند اسلایدی: این پست ها دارای چندین اسلاید می باشند، که برای نمایش جزئیات محصول و سرویس همچنین ویژگی ها و قابلیت های خدمت ایست که می خواهید به نمایش بگذارید، مناسب است. پست های چند اسلایدی توانایی ویژه ای در جذب مشتریان دارند چرا که شما هر چه را که لازم است تا تصمیم مشتری به خرید تبدیل شود به وی منتقل می کنید. پس همین حالا سفارش طراحی پست چند اسلایدی اینستاگرام را در کارلنسر ثبت کنید.
پس از انتخاب فریلنسر شما باید هدف از طراحی پست را به طراح گرافیک منتقل کنید. شاید تنها می خواهید محصولی را بفروشید یا این که خدمتی را معرفی کنید هر چه که باشد به صورت واضح و با تمام جزئیات به طراح منتقل کنید تا طراحی به بهترین نحو ممکن انجام شود. تمام جزئیات اعم از فونت و رنگ و آیکون ها و نماد هایی که مد نظر شماست به طراح بگویید تا نزدیک ترین طراحی را به سلیقه مد نظر شما انجام دهد.
$h2

عناصر مهم در طراحی پست اینستاگرام

$/h2
در طراحی پست اینستاگرام همه چیز را در نظر بگیرید. چرا که شما یک فرصت دارید تا مشتری را جذب و آن را به خریدار تبدیل کنید. فونت پست یکی از مهم ترین عناصر طراحی پست می باشد. سعی کنید از طراح بخواهید تا از فونت هایی که خوانایی بهتری دارند استفاده کند. استفاده از سر تیتر ها جذاب در طراحی پست می تواند باعث زیبایی بیشتر پست شما شود. استفاده از پالت رنگی و متناسب با کسب و کار شما نیز می تواند جذابیت بصری پست را به صورت چشمگیری ارتقا دهد. از طراح بخواهید تا از ایکون ها و تصویر سازی های متناسب با کسب و کارتان استفاده کند. سعی کنید برای پیج خود قالب ویژه ای طراحی کنید. قالب ویژه جذابیت بیشتری به پیج شما می دهد. چرا که پست های شما بر اساس نظم و منطق خاصی در پیج نمایش داده می شود که به صورت ویژه ای در جذب مشتری جدید تاثیر دارد.
$h2

تاثیر طراحی پست در سوشال مارکتینگ

$/h2
سوشال مارکتینگ به طور کلی به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که صاحبان برند و کسب و کار برای معرفی و نمایش حداکثری برند و محصول خود به کاربران در سطح شبکه های اجتماعی انجام می شود. تمامی تبلیغاتی که در شبکه های اجتماعی می بینید، همگی نوعی سوشال مارکتینگ محسوب می شود. طراحی تبلیغات ویژه و خلاق همواره یکی از مهم ترین مباحث سوشیال مارکتینگ است. پستی که در پیج خود به اشتراک می گذارید نیز یکی از راه های سوشیال مارکتینگ یا بازاریابی شبکه های اجتماعی محسوب می شود. پس پست خود باید طبق اصول حرفه ای گرافیک و بازاریابی بهینه کنید. این کار را می توانید با برونسپاری طراحی پست خود در کارلنسر به دست طراحان حرفه ای بسپارید تا طبق اصول دیجیتال مارکتینگ و طراحی گرافیک کسب و کار شما را به بهترین نحو ممکن در قالب یک پست تک اسلایدی یا چند اسلایدی به کاربر معرفی کنند.
برای طراحی پست و استوری اینستاگرام کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی پست و استوری اینستاگرام
پشتیبانی