برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

ادیت و روتوش عکس

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
ادیت و روتوش عکس
روتوش و ادیت عکس های قدیمی و شکسته توسط حرفه ای ترین طراحان فوتوشاپ کار در کارلنسر امکان پذیر است. شما می توانید با ادیت عکس های خود، خاطرات خود را زنده کنید. روتوش عکس، توسط فوتوشاپ کارهای حرفه ای با دقت و کیفیت بیشتری نسبت به نرم افزارهای آنلاین ادیت عکس انجام می پذیرد. کافیست برای روتوش عکس قدیمی خود یک پروژه رایگان ثبت کنید و سفارش خود را در کمترین زمان و با کمترین هزینه دریافت کنید. ویرایش عکس و ادیت تصاویر توسط نرم افزارهایی مانند فوتوشاپ و لایت روم امکان پذیر است. شما می توانید با ویرایش و روتوش عکس های خانوادگی ، آلبوم عکس عروسی و جشن های تولد خود و فرزاندانتان و روتوش و ادیت عکس ها . گذاشتن افکت های دیجیتالی رو و دور عکس ها خاطرات خود را ماندگار سازید. تعرفه روتوش عکس به شکل منصفانه بین فریلنسر و کارفرما تعیین می شود. کارلنسر کیفیت ادیت عکس به شکل دلخواه شما را ضمانت میکند. برای ویزایش عکس های قدیمی و ساخت آلبوم عکس ماندگار از خاطرات خود همین امروز میتوانید از طریق کارلنسر اقدام نمایید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
ادیت و روتوش عکس
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای ادیت عکس را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش

روتوش عکس

روتوش عکس یک مهارت پر تقاضا و پر نیاز است. با استخدام فتوشاپ کار می توانید عکس های خانوادگی ، آلبوم عروسی و عکس های قدیمی خود را ویرایش و روتوش کنید. روتوش عکس قدیمی امکان تجدید خاطرات را فراهم میکند. فریلنسرهای مسلط به فوتوشاپ و سایر مهارت ها و برنامه های گرافیکی ادیت عکس می توانند با روتوش و ادیت عکس ها رنگ و بویی تازه به عکس های شما بدهند. برای سفارش روتوش عکس می توانید یک پروژه رایگان در کارلنسر ثبت کنید
روتوش و ادیت عکس، یکی از جالب ترین فعالیت هایی است که ممکن است بسیاری از ما در طول زندگی انجام داده باشیم. این فعالیت، در گذشته به صورت دستی انجام می شود و طبیعتا نتیجه کار ممکن بود چندان مورد رضایت افراد نباشد. با ورود کامپیوتر به بخش های مختلف زندگی و حوزه عکاسی، آرام آرام نرم افزارهای متعددی در حوزه ویرایش یا ادیت عکس ساخته شدند که هر یک از آنها امکانات قابل توجهی را در اختیار کاربران قرار می دادند. کار با هر یک از این نرم افزارها، نیازمند سطح خاصی از مهارت و آشنایی با اصول عکاسی و طراحی می باشد و از این رو، رده شغلی جدیدی با عنوان ادیتور یا ویرایشگر عکس نیز وارد بازار کار شد. 

چگونه یک ادیتور عکس را استخدام کنیم؟

استخدام ادیتور عکس در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام ادیتور عکس می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام ادیتور عکس دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام ادیتور عکس حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص ادیت عکس در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.

شما می‌توانید ادیتور عکس مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:

 • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای متخصصین ادیت عکس باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین ادیتور عکس را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با ادیتور عکس هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام ادیتور عکس، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

ادیت و روتوش عکس

ادیت عکس به معنای هرگونه دستکاری در ظاهر یک عکس و بخش های مختلف آن است. این ادیت می تواند شامل استفاده ویرایش لایه ها، تغییر سایز عکس، حذف یا تغییر در پس زمینه عکس، افزایش یا کاهش نور، اضافه کردن متن یا افکت های خاص، پاک کردن موارد اضافه، تغییر رنگ قسمت های مورد نظر در یک عکس، تغییر چشم انداز، چرخش تصاویر، برش بخش از تصویر و اضافه کردن آن به عکسی دیگر، ادغام تصاویر و ... باشد. فرآیند روتوش و ادیت عکس، سطوح مختلفی دارد. گاهی به سادگی زمانی است که شما می خواهید سطح نور عکس را دستکاری کنید یا مثلا منظره ای یا قسمتی را به عکس اضافه یا از آن حذف کنید. ادیت های در این سطح، معمولا توسط نرم افزارهای ساده ای انجام می شود که کار با آنها نیازی به داشتن مهارت خاصی ندارد و حتی بر روی موبایل نیز قابل اجرا هستند. در مقابل، گاهی ادیت مورد نظر شما بسیار وقت گیر و پیچیده است. از طرفی نیازمند ابزارهایی است که صرفا در نرم افزارهای حرفه ای می توانید به آنها دست پیدا کنید. در این حالت، معمولا افراد زیادی توانایی پیاده سازی این سطح از ویرایش عکس را ندارند و ترجیح می دهند کار را به فرد حرفه ای واگذار نمایند.

ادیتور عکس کیست؟

ادیتور عکس، ویرایشگر عکس یا به اختصار همان ادیتور، شخصی است که علاوه بر آشنایی کامل با اصول عکاسی و شناسایی ویژگی های یک عکس، به یک یا چند نرم افزار مخصوص ادیت و روتوش عکس، مسلط می باشد. انجام فرآیند ادیت عکس توسط این فرد، مدت زمان کمتری را نسب به زمانی که فردی نا آشنا با این حوزه اقدام به ویرایش تصاویر می کند، لازم دارد. علاوه بر آن عکس ویرایش شده توسط یک ادیتور و با استفاده از نرم افزارهای پیشرفته، به مراتب حرفه ای تر از ادیتی است که یک فرد مبتدی و با نرم افزارهای ساده بر روی یک عکس اعمال خواهد کرد.

در ادیت عکس از چه نرم افزارهای استفاده می شود؟

در حوزه روتوش و ادیت عکس، نرم افزارهای مختلفی به بازار عرضه شده است که هر فرد با توجه به میزان تسلط و مهارت خود، می تواند برای ویرایش تصاویر از یک یا چند عدد از این نرم افزارها استفاده کند. تعدادی از معروف ترین نرم افزارهای مربوط به ادیت عکس عبارتند از :
 • Adobe Photoshop
 • Adobe Lightroom
 • Skylum Luminar
 • Capture One
 • Gimp
 • PicMonkey
 • Fotor

قیمت ادیت عکس

عامل تعیین کننده در قیمت ادیت عکس، مربوط به نوع ادیت و روتوشی است که شما از ادیتور می خواهید. هر چقدر مدت زمانی که ادیتور برای ویرایش عکس مد نظر شما در نظر می گیرد طولانی تر باشد و به اصلاح، پروژه شما به کار بیشتری نیاز داشته باشد، طبیعتا قیمت ادیت عکس نیز افزایش خواهد یافت. عوامل دیگری نیز مانند نرم افزارهای مورد استفاده در ادیت عکس، نوع عکسی که قرار است ادیت بر روی آن انجام شود (ادیت عکس های چاپی و قدیمی، به دلیل آسیب فیزیکی عکس ممکن است زمان بیشتری را لازم داشته باشند و برای تحویل یک کار با کیفیت، به بیش از یک نرم افزار نیاز داشته باشند.) و مواردی از این قبیل نیز بر روی قیمت ادیت عکس تاثیر گذار هستند و می توانند قیمت آن را افزایش دهند.

سفارش ادیت عکس

زمانی که شما تمایل به اعمال هر گونه تغییر حرفه ای بر روی یک عکس داشته باشید، معمولا بهتر است که این کار را به یک فرد مسلط به اصول حرفه ای روتوش و ادیت عکس واگذار نمایید. پس از انتخاب شخص مورد نظر، مراحل پیشرفت سفارش مورد نظر شما به صورت کلی، به شرح زیر خواهد بود.
سفارش ادیت و روتوش عکس با کمترین هزینه

 مشخص شدن هدف پروژه

در این مرحله، شما تمامی ادیت هایی که مد نظر را دارید را با ادیتور مطرح کرده و به عبارتی برای وی شرح می دهید که دقیقا می خواهید چه کاری انجام شود. این مرحله بسیار مهم است و بهتر است حتی ریزترین نکات و مطالبی را که در نظر دارید به ادیتور اطلاع دهید تا وی بتواند بهترین نتیجه و نزدیک ترین کار را به چیزی که شما می خواهید، ارائه دهد.

انتخاب نرم افزار

بر اساس نوع ادیتی که شما به ادیتور پیشنهاد می دهید، او باید نرم افزاری که بهترین ابزار برای اعمال تغییرات مد نظر شما را دارد، انتخاب کند. در این مرحله به ادیتور، اعتماد کنید و از پیشنهاد نرم افزارهایی که ممکن است مناسب کار شما نباشد، خودداری کنید.

ساخت و ایجاد پروژه در نرم افزار

در این مرحله عکس شما وارد نرم افزار مربوطه شده و ادیت های دلخواه شما بر روی آن انجام خواهد شد. با توجه به سطح پیچیدگی این ادیت ها و تعداد آنها، مدت زمان ساخت پروژه از چند ساعت تا چند روز متغیر خواهد بود که در این مورد، ادیتور در همان ابتدا برای شما توضیحات لازم را ارائه خواهد داد.

بازبینی، تایید نهایی و تحویل پروژه

بسیاری از ادیتورها، پیش از تحویل نهایی پروژه به مشتریان خود، ابتدا نسخه ای از آن را به مشتری نشان می دهند و در صورت کسب رضایت مشتری و اعمال تغییرات مطابق میل وی، پروژه را تایید نهایی کرده و به مشتری تحویل می دهند. پس از تحویل پروژه معمولا پایان کار اعلام خواهد شد. البته در بعضی از موارد ممکن است با توافق طرفین، تغییرات دیگری نیز پس از تحویل نهایی بر روی پروژه اعمال شود که در این مورد باید هر دو طرف، پیش از شروع پروژه به توافق برسند.

نکات مهم برای استخدام ادیتور عکس

هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه ادیت عکس
رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام ادیتور عکس دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

استخدام ادیتور عکس در کارلنسر

در صورتی که تمایل داشته باشید تا پروژه روتوش و ادیت عکس خود را در سایت کارلنسر انجام دهید، می توانید پروژه خود را به رایگان ثبت کرده و منتظر پیشنهادات فریلنسر هایی که در حوزه مهارت مورد نظر شما فعالیت دارند باشید.علاوه بر آن شما می توانید با مراجعه به قسمت خدمات مرتبط با عکاسی، انیمیشن و ویدئو در سایت کارلنسر و بخش مربوط به ادیت و روتوش عکس، از بین ده ها فریلنسر و ادیتور فعال در این قسمت، فرد مورد نظر خود را انتخاب کنید او را به پروژه خود دعوت نمایید که در صورت تایید فریلنسر، مراحل مربوط به انجام پروژه شما آغاز خواهد شد. شایان ذکر است که تمامی مراحل پرداخت و تحویل پروژه شما در سایت کارلنسر، از طریق سیستم پرداخت امن انجام خواهد شد و در این سیستم، طرفین پروژه شامل کارفرما و فریلنسر، هیچ نگرانی از بابت عدم انجام تعهدات طرف مقابل، نخواهند داشت.

مزایای استخدام متخصصین ادیت عکس در کارلنسر  

از مزایای استخدام ادیتور عکس در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای ادیتور عکس، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما ( مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد )
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص ادیت عکس
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و ادیتور عکس
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید ادیت و روتوش عکس
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی