برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

طراحی لیبل محصول

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
طراحی لیبل محصول
اولین عاملی که نگاه شما را در فروشگاه یا مغازه، به سمت یک محصول جذب می‌کند، طراحی لیبل زیبا یا خاص آن است. در کنار طراحی محصول، طراحی بسته بندی و برچسب یا لیبل آن هم اهمیت فراوانی برای برندهای تولیدی و کارخانجات دارد. به همین دلیل است که برندها، مطالعه و تحقیقات زیادی روی طراحی لیبل و ظاهر نهایی محصول خود انجام می‌دهند تا در قفسه‌های فروشگاه‌ها، جلب توجه کنند. در جهت سهولت در تصمیم‌گیری شما کارفرمایان عزیز، کارلنسر بستری را برای طراحی انلاین لیبل و یا برچسب فراهم نموده که می‌توانید با متخصصان حرفه‌ای در این زمینه در ارتباط باشید و محصولات خود را به شکل بهتری در اختیار مشتریان قرار دهید. کافی است درخواست خود را به طور رایگان ثبت کنید و منتظر پیشنهادات فریلنسرهای طراح لیبل یا طراح گرافیک باشید. هزینه و قیمت نهایی طراحی لیبل به صورت کاملا توافقی بین شما و طراح تعیین می‌گردد و می‌توانید طرحی با کیفیت بالا و خاص را در نهایت دریافت کنید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
طراحی لیبل محصول
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای لیبل را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش

سفارش طراحی لیبل (برچسب) محصول

لیبل چیست؟

لیبل و یا برچسب قسمتی از بسته بندی محصول است که می‌تواند شامل نشان تجاری، شعار تبلیغاتی، عکس محصولات و خدمات برجسته یک کسب و کار باشد. لیبل‌ها برای درج مواردی همچون تاریخ انقضا، نوع محصولات، مواد اولیه محصول، مجوزها، قیمت محصولات، نام فروشگاه، شماره تماس و غیره طراحی می‌شوند. طراحی لیبل محصول، یکی از راه‌های عالی برای افزایش فروش و تاثیرگذاری بر روی ذهن مخاطبین است و هویت یک محصول را به درستی برای مشتریان به نمایش می‌گذارد. طراحی لیبل محصولات در صنایع مختلفی مانند لوازم خانگی، مواد آزمایشگاهی، صنایع غذایی، دارویی و حتی آنلاین شاپ‌ها مورد استقبال بسیاری از افراد در سراسر دنیا قرار گرفته است. از آنجایی که لیبل‌ها از ابزار تاثیرگذار و قدرتمند در بازاریابی محسوب می‌شوند، از تاثیر آن در کسب و کار خود غافل نشوید و با سفارش طراحی لیبل در کارلنسر، فروش و استقبالی باورنکردنی از سمت مشتریان خود را تجربه کنید.

نکات مهم در طراحی لیبل

طراحی لیبل یک فرایند مهم در بازاریابی و فروش است و یک طراحی حرفه‌ای، می‌تواند مشتریان بیشتری را به سمت محصولات شما هدایت کند. لیبل‌ها اطلاعات مهمی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند و به ایجاد یک تجربه مثبت بسیار کمک می‌کنند. اما در ادامه به بررسی نکات مهم در طراحی لیبل می‌پردازیم.

استفاده از تصاویر جذاب

تصاویر جذاب می‌توانند به جلب توجه مشتریان و انتقال پیام محصولات کمک بسیاری کنند. در طراحی لیبل باید از تصاویر جذاب و مرتبط با محصول استفاده شود تا ارزش کالای شما چندین برابر شود.

استفاده از رنگ‌های مناسب

رنگ اولین چیزی است که توجه هر مخاطبی را به خود جلب می‌کند و ترجیحاً رنگ‌هایی را انتخاب کنید که می‌توانند تأثیر زیادی بر احساسات و ادراکات مشتریان داشته باشند. در طراحی لیبل، باید از رنگ‌های متناسب با برندتان استفاده کنید تا یک ظاهر یکپارچه و هماهنگ ایجاد کنید. روانشناسی رنگ یکی از موارد مهمی است که در طراحی لیبل، طراحان باید به آن توجه کنند و طبق هر کسب و کاری این موضوع باید لحاظ شود.

اجتناب از طرح‌های شلوغ

لیبل باید در نگاه اول، اطلاعات جامع و مورد نیاز را در اختیار مخاطب قرار دهد و طرح‌های شلوغ با رنگ‌های بسیار متعدد فقط افراد را سردرگم می‌کند. اگر مخاطبان شما نیاز به اطلاعات و توضیحات بیشتر داشته باشند، لیبل فضای مناسبی برای برطرف کردن این نیاز نیست. بهتر است اطلاعات مهم و کاربردی را بر روی این عنصر در اختیار افراد قرار دهید و اطلاعات بیشتر را در رابطه با محصولات خود در طراحی بروشور بگنجانید.

در نظر گرفتن مخاطب هدف و تحلیل رقبا

برای طراحی لیبلی که موثر عمل کند، باید همواره مخاطب خود را در نظر بگیرید. چه کسانی محصول شما را می‌خرند؟ چه چیزی برای این افراد مهم است؟ بررسی سوالات کلیدی را قبل از طراحی لیبل حتما جدی بگیرید. بهتر است قبل از استخدام طراح لیبل به آنالیز رقبا نیز بپردازید تا طرح نهایی شما نزدیک به طرح رقبا نباشد و یک لیبل منحصر به فرد برای کسب و کار خود ایجاد کنید.

انتخاب متریال مناسب

انتخاب متریال لیبل با توجه به محصولات و مخاطبان هدف کاملاً متفاوت است. برای مثال متریال لیبل در نظر گرفته شده برای موارد غذایی باید مشخصات متفاوتی نسبت به متریال لیبل طراحی شده برای یک آنلاین شاپ کفش و لباس داشته باشد.

وضوح و تست نهایی لیبل

در مرحله طراحی لیبل باید رزولوشن و وضوح آن را در نظر داشته باشید. چرا که پس از چاپ، ممکن است با کیفیت پایین تصاویر و متنی نا واضح مواجه شوید. رزولوشن فایل لیبل نباشد کمتر از 300DPI باشد. در انتهای کار طراحی برای اطمینان از کیفیت تصاویر و متن، یک نسخه تست را چاپ کنید و سپس به فکر چاپ با تعداد بالا باشید.

اصول طراحی لیبل چیست؟

Principles of label design و یا اصول طراحی لیبل، موارد و قوانینی هستند که با رعایت آن‌ها طرح نهایی به شکل استانداردتری آماده می‌شود. شناخت اصول طراحی یک لیبل برای طراحان گرافیست از موارد الزامی است و با در نظر داشتن این اصول، شرکت‌های تجاری و فروشگاه‌ها طرحی منحصر به فردتر و استانداردتر در اختیار خواهند داشت. چرا که نوع طراحی و ظاهر لیبل در میزان خرید و انگیزه مشتریان تاثیری وصف نشدنی دارد. به همین علت، بسیاری از آنلاین شاپ‌ها، فروشگاه‌ها و صنایع از لیبل به عنوان یک استراتژی موثر در فروش خود استفاده می‌کنند. وجود لیبل بر روی محصولات شعار برند شما و آگاهی از برندتان را بالا می‌برد و در نهایت با فروشی بالا مواجه خواهید شد.

بهترین نرم افزارهای طراحی لیبل

نرم افزارهایی مانند فتوشاپ، ایلاستریتور و ایندیزاین برای طراحی لیبل در سطح پیشرفته عمل می‌کنند. اما نرم افزارهای معرفی شده در ادامه نیز برای طراحی لیبل کاربردی هستند.
نرم افزارهای طراحی لیبل شامل؛
 • Canva
 • ZebraDesigner
 • Avery
 • Labeljoy
 • Nice label 

مراحل طراحی لیبل

1. تحقیقات اولیه و تحلیل رقبا 2. ایجاد مفاهیم مقدماتی 3. آماده سازی طرح و یا اتود  4. تصمیم گیری برای متریال 5. چاپ نمونه اولیه 6. تست اولیه بر روی محصولات 7. تولید و چاپ نهایی

انواع لیبل بر اساس کاربرد

قبل از سفارش طراحی آنلاین لیبل باید نوع درخواست خود را مشخص کنید و هدف خود را به صورت واضح برای متخصص شرح دهید.
 • لیبل امنیتی
 • لیبل تبلیغاتی
 • لیبل شناسایی و مشخصات
 • لیبل بسته بندی محصول

انواع لیبل بر اساس نوع چسب

لیبل‌ها می‌توانند با انواع مختلفی از چسب‌ها، چسبانده شوند.
 • چسب لیبل دائمی
 • چسب لیبل نیمه-دائمی
 • چسب لیبل جداشدنی
 • چسب لیبل فریزری
 • چسب‌های لیبل گرم

مهارت‌های مورد نیاز طراح لیبل

مهارت‌های طراح در برآورد هزینه طراحی لیبل نقش مهمی دارد و این مهارت‌ها به مواردی همچون تسلط بر روی نرم افزارهای گرافیکی، آشنایی با اصول طراحی گرافیک، آشنایی با استانداردهای چاپ و غیره اشاره دارد.

تسلط بر روی نرم افزارهای گرافیکی

طراحان لیبل باید بر روی نرم افزارهای گرافیکی مانند فتوشاپ، این دیزاین، کانوا و ... مسلط باشند. طراح حرفه‌ای لیبل، باید با توجه به هر برند، سایز و اندازه‌ی ایده‌های خلاقانه را ارائه دهد.

آشنایی با اصول طراحی گرافیک

طراح لیبل باید با اصول طراحی گرافیک مانند ترکیب بندی، رنگ شناسی، تایپوگرافی و ... آشنایی داشته باشد تا بتواند طرح‌هایی متعادل، زیبا و خوانا ایجاد کند.

آشنایی با استانداردهای چاپ

طراح لیبل باید با استانداردهای چاپ لیبل، مانند اندازه، فرمت و کیفیت چاپ تا حدودی آشنایی داشته باشد تا بتواند طرح‌هایی که قابلیت چاپ با کیفیت بالا را دارند طراحی کند.

خلاقیت و نوآوری

طراح لیبل باید خلاقیت بالایی داشته باشد تا بتواند طرح‌هایی نوآورانه و جذاب طراحی کند.

مراحل سفارش لیبل

سفارش طراحی لیبل در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام طراح لیبل، می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام طراح برچسب دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام طراح لیبل به صورت  حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص طراحی برچسب در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.
شما می‌توانید طراح لیبل مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:
 • درخواست خود را در قالب پروژه طراحی لیبل آنلاین، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه طراحی لیبل آنلاین، منتظر پیشنهادهای طراحان لیبل باشید. همچنین شما می‌توانید روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا روی پروژه شما پیشنهاد بزنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و… را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین طراح لیبل را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با طراح برچسب هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام طراح برچسب، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

هزینه استخدام طراح لیبل چقدر است؟

هزینه انجام پروژه های طراحی لیبل با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری طراح لیبل متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام طراح لیبل، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام طراحان لیبل و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از هزینه انجام پروژه طراحی برچسبتان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و طراح لیبل تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست.

مزایای استخدام طراحان لیبل در کارلنسر

پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و طراحان لیبل رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند. از مزایای استخدام طراح لیبل فریلنسر در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه پروژه طراحی آنلاین لیبل 
 • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای طراح برچسب، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد)
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی برچسب
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و طراح لیبل
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی لیبل محصول
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی