برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

طراحی قاب گوشی

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
طراحی قاب گوشی
امروزه تمامی کارهای روزمره ما به واسطه گوشی موبایل ممکن است. از این رو قاب گوشی برای محافظت از موبایل در کیف، جیب، در صورت ضربه دیدن و برای انعکاس علایق ما از نظر رنگ و سلیقه از ضروریات هر گوشی موبایل است. از آنجایی که به تعداد همه افراد جهان سلایق شخصی وجود دارد، هرکس می تواند با توجه به سلیقه خود، قاب گوشی دلخواه و شخصی سازی شده خود را داشته باشد. برای آنکه قاب گوشی مقاوم و در عین حال شخصی سازی شده برای خود را داشته باشید، می توانید به راحتی با سفارش طراحی قاب گوشی در کارلنسر با قیمت و طرح دلخواه خود این کار را انجام دهید. ما در کارلنسر با فریلنسرهای طراح گرافیک و طراح قاب گوشی امکان ثبت پروژه سفارش طراحی قاب گوشی را به صورت رایگان فراهم کرده ایم. از این پس، شما هم می توانید طراحی قاب گوشی با عکس دلخواه یا طراحی قاب گوشی ساده و شخصی‌سازی‌شده خود را با کارلنسر برون سپاری کنید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
طراحی قاب گوشی
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای قاب گوشی را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش

سفارش طراحی قاب گوشی

چگونه قاب گوشی را طراحی کنیم؟

سفارش طراحی قاب گوشی از آنجایی که امری تخصصی است و از طرفی دیگر به جنس و کیفیت دلخواه شما برای قاب گوشی بستگی دارد، باید به سفارش شما توسط فریلنسر طراح قاب گوشی انجام شود. برای این کار شما می بایست تمامی جزییاتی که برای قاب گوشی مد نظر دارید، مانند جنس، رنگ، طرح و غیره را شرح دهید. در صورتی که طرح خاصی برای طراحی روی قاب مد نظر دارید آن را به صورت دقیق یا حدودی توصیف کنید. در روند سفارش طراحی قاب موبایل، ممکن است بخواهید برخی وسایل یادگاری یا مورد علاقه خود را در قاب گوشی قرار دهید که برای این کار باید آن ها را برای فریلنسر طراح قاب گوشی ارسال کنید. طراحی قاب دلخواه شما می تواند مربوط به طراحی قاب گوشی آیفون باشد یا حتی طراحی قاب گوشی سامسونگ. بعد از آنکه تمامی جزییات درباره جنس و طرح و رنگ قاب گوشی را در اختیار فریلنسر طراح قاب موبایل قرار دادید، می توانید با خیال راحت منتظر تحویل گرفتن یک قاب گوشی محفوظ و شخصی سازی شده باشید.

چگونه یک طراح قاب گوشی را استخدام کنیم؟

استخدام طراح قاب گوشی در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام طراح قاب گوشی می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام طراح قاب گوشی دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام طراح قاب گوشی حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص طراحی قاب گوشی در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.

شما می‌توانید طراح قاب گوشی مورد نظر خود را در ۳ مرحله استخدام کنید:

  • درخواست خود را در قالب پروژه در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
  • پس از ثبت و تایید پروژه منتظر پیشنهادهای طراحان قاب گوشی باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
  • بهترین طراح قاب گوشی را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با طراح قاب گوشی هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام طراح قاب گوشی با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

هزینه استخدام طراح قاب گوشی چقدر است؟

هزینه انجام پروژه های طراحی قاب گوشی با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری طراح قاب گوشی متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و… هزینه استخدام طراح قاب گوشی بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام طراحان قاب گوشی و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود.
اگر از هزینه انجام پروژه طراحی قاب گوشی‌ تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه کاملا توافقی بین شما و طراح قاب گوشی تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص) در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی طراحی قاب گوشی به توافق برسید.

نکات مهم برای استخدام طراح قاب گوشی

هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه طراحی قاب گوشی
رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام طراح قاب گوشی دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

مزایای استخدام طراحان قاب گوشی در کارلنسر

پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و طراحان قاب گوشی رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند.
از مزایای استخدام طراح قاب گوشی در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • صرفه جویی در هزینه
  • بازگشت ۲% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
  • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای طراح قاب گوشی پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد.)
  • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
  • دسترسی آسان و سریع به ده‌ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی قاب گوشی
  • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و طراح قاب گوشی
ادعا نمیکنیم که بهترینیم اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی قاب گوشی
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی