برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

طراحی دکوراسیون داخلی

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
طراحی دکوراسیون داخلی
طراحی دکوراسیون داخلی یکی از محبوب ترین شاخه های معماری می باشد. نو سازی و طراحی فضای داخلی آپارتمان ها می تواند روح تازه ای به خانه ای که سالها در آن زندگی کرده اید ببخشد. همچنین طراحی داخلی منزل به شکل چشمگیر و زیبا باعث افزایش ارزش افزوده ملک نیز می گردد. از این رو می توان گفت صرف هزینه برای طراحی دیزاین داخلی منزل نوعی سرمایه گذاری روی ملک محسوب می گردد. برای سفارش طراحی دکوراسیون داخلی و اطلاع از تعرفه و قیمت طراحی داخلی می توانید از خدمات فریلنسرهای کارلنسر استفاده کنید یا یک پروژه به شکل رایگان ثبت کنید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
طراحی دکوراسیون داخلی
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
خدمات دکوراسیون را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
Arootin.A
Arootin.A

طراحی دکوراسیون داخلی
از ۵۰۰,۰۰۰ تومان - در ۳ روز
Mahsa.K
Mahsa.K

طراحی دکوراسیون داخلی (3D Artist)
از ۲۰۰,۰۰۰ تومان - در ۳ روز
Armin.Gh
Armin.Gh

طراحی کابینت و دکوراسیون داخلی
از ۵۰۰,۰۰۰ تومان - در ۱ روز
Reza.V
Reza.V

طراحی داخلی (دکوراسیون) بصورت تخصصی
از ۵۰۰,۰۰۰ تومان - در ۵ روز
Bahareh.F
Bahareh.F

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی
از ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان - در ۵ روز
Majid.A
Majid.A

طراحی نما،دکوراسیون داخلی،پلان
از ۷۰۰,۰۰۰ تومان - در ۱۰ روز
Farnoush.N
Farnoush.N

طراح دکوراسیون داخلی و نما
از ۷۰,۰۰۰ تومان - در ۷ روز
Sahar.M
Sahar.M

Matin.N
Matin.N

Nafiseh.A
Nafiseh.A

Bahareh.D
Bahareh.D

طراحی دکوراسیون داخلی و اجرا و مشاوره
از ۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان - در ۲۵ روز
Ali.M
Ali.M

طراحی دکوراسیون داخلی

امروزه با گسترش فرهنگ شهرنشینی و کاهش خانه های ویلایی و بزرگ، و به دنبال آن گسترش آپارتمان نشینی و کاهش متراژ خانه های مسکونی اهمیت دکوراسیون داخلی به طور چشمگیری افزایش یافته. به طوری که نحوه چیدمان وسایل خانه و ترتیب قرارگیری آن به طریقی که کمترین فضای ممکن را اشغال کند و بیشترین فضای باز در دسترس باشد ارزش بالایی دارد.

دکوراسیون داخلی

به مجموعه اقداماتی که در راستای استفاده بهینه از تمام فضای موجود در خانه، و یا به ایجاد تغییراتی در شکل و فرم داخلی ساختمان و چیدمان وسایل در درون خانه گفته می شود. این تغییرات هم از طریق تغییرات ظاهری و چیدمان و هم از طریق تغییر میزان و نوع عناصر به کار رفته در طراحی داخلی انجام می شود. به طور مثال میزان نور و نوع رنگ به کار رفته در فضا و... انجام می شود.
هدف از ایجاد تغییرات در دکوراسیون داخلی، سهولت استفاده ساکنان با توجه به نوع کاربری فضا از بخش های مختلف یک ساختمان است. در واقع طراحی داخلی حرفه ای است که در آن محیط های ساخته شده در چهارچوب سازه ها با استفاده از تکنیک ها و خلاقیت ها و هنر طراح کاربرد و هویت مخصوص خود را به خود می گیرند. طرح هایی که برای دکوراسیون داخلی ارائه می شوند، باید منطبق بر نوع کاربری فضا و نحوه استفاده افراد از فضای مورد نظر است.
طراحی داخلی ساختمان از یک الگو و منطق خاصی پیروی می کند.شما نمی توانید صرفا خلاقیت و هنر را به کار برید. باید اصول طراحی معماری و ساختمان را نیز چاشنی کار خود کنید. شما می توانید سفارش طراحی دکوراسیون داخلی خود را به طراحان حرفه ای کارلنسر بسپارید. همین الان پروژه طراحی دکوراسیون خود را در کارلنسر ثبت کنید. با این کار با تعداد زیادی از طراحان داخلی آشنا می شوید که می توانید پس از مشاهده نمونه کار های انجام شده توسط آن ها و دیدن رزومه کاری آن ها اقدام به استخدام و بکارگیری آن ها در طراحی دکوراسیون داخلی خود کنید.

انواع دکوراسیون داخلی

به طور کلی طراحی دکوراسیون داخلی را می توان به بخش های زیر تقسیم کرد: طراحی دکوراسیون سنتی، کلاسیک، مدرن و لاکچری! البته در نظر داشته باشید که هر کدام از این شاخه ها خود به چندین زیر شاخه تقسیم می شوند! در واقع در این طبقه‌بندی به مقوله‌های بسیار مهمی چون نقشه داخلی، تفکیک پلان‌ها، نور محیط، پوشش دیوار و کف و البته مبلمان و اثاثیه به شکل جداگانه و متناسب با نوع کاربری فضا در حال طراحی پرداخته می‌شود. یکی از مباحث مهم در طراحی دکوراسیون داخلی، مدل مبلمان است که به صورت جداگانه می توانید سفارش طراحی مبلمان دلخواه خود را در کنار پروژه طراحی دکوراسیون داخلی خود در کارلنسر ثبت کنید.

دکوراسیون سنتی

این سبک از طراحی دکوراسیون زمانی انتخاب می شود که کارفرما قصد دارد تا فضای مورد استفاده به صورت سنتی طراحی شود. این انتخاب بسته به نوع سلیقه، منطقه سکونت و سنت های حاکم بر کار فرماست و به منظور زنده نگه داشتن فرهنگ و اصالت و سنت های حاکم بر گذشتگان انجام می شود. دکوراسیون داخلی به سبک مصری یکی از مشهور ترین سبک های طراحی دکوراسیون داخلی به سبک سنتی است. طراحی دکوراسیون سنتی به شیوه ایرانی نیز یکی از سبک های این مدل از طراحی داخلی قابل توجه است، چرا که کشور ایران با داشتن قدمت چندین هزار ساله سبک طراحی مختص خود را دارد.

دکوراسیون کلاسیک

سبک کلاسیک طراحی دکوراسیون داخلی تلفیقی از طراحی دکوراسیون داخلی سنتی و امروزی است. این سبک از طراحی دکوراسیون در کنار سبک سنتی، اصیل ترین سبک چیدمان داخلی را تشکیل می دهد. در این سبک استفاده از کاغذ های دیواری با طرح های کلاسیک و همچنین استفاده از تابلو ها و مبلمان در سبک کلاسیک در این سبک بسیار رایج می باشد.
طراحی دکوراسیون داخلی با کمترین قیمت

دکوراسیون مدرن

در این شیوه از طراحی دکوراسیون داخلی طراح از لوازم و عناصری استفاده می کند که امروزی بوده و اصطلاحا مورد پسند نسل جوان باشد.این سبک از چیدمان برای علاقه مندان به مدرنیته و همچنین ترند روز بسیار مناسب است. در این سبک از طراحی، رنگ های متضاد اهمیت ویژه ای دارند! به طور مثال انتخاب رنگ‌های سیاه و سفید، طوسی و سفید، طوسی و زرد یا قرمز و نارنجی از جمله ترکیب رنگ‌هایی است که در این سبک از دکوراسیون بسیار دیده می‌شود. در این سبک از طراحی دکوراسیون از اثاثیه مدرن و شیک و همچنین تابلو های مدرن امروزی استفاده می شود.

دکوراسیون لاکچری

در این سبک از طراحی دکوراسیون همانطور که از نامش پیداست، شما از هر چه پر زرق و برق و گرانبهاست استفاده می کنید. ای نسبک از طراحی دکوراسیون مناسب فضا های بزرگ می باشد به طوری که شما محدودیتی در چیدمان نداشته باشید و هر چه که چشم نواز و گرانبهاست در آن به کار ببندید! در این سبک از رنگ های سفید، طلایی، زیتونی و ابی درباری استفاده می کنند. استفاده از عناصر گرانبها نظیر عتیقه، پارچه های بسیار نفیس و گران قیمت، تابلو های اصل و ارزشمند، فرش های دستبافت، پرده‌های ژاکارد و ابریشم، مبلمان سبک‌های فرانسوی و استیل، چوب‌های مرغوب و منبت کاری شده، مجسمه‌های برنزی و مسی و طلایی و تابلوفرش‌ها و همچنین سایر لوازم و اثاثیه نفیس، رایج است. همانطور که می دانید، فرش عنصری در خانه های ایرانی است که از قدیم الایام وجود داشته است. اما در بین همه فرش ها، فرش های دستباف از همه گران تر هستند و جزو دکوراسیون لاکچری به شمار می آیند. برای طراحی دکوراسیون منزل لاکچری می توان با سفارش طراحی فرش، آن هم از نوع دستباف، عنصری بسیار لاکچری را به منزل خود اضافه کنید. طراحی دکوراسیون داخلی علاوه بر خلاقیت نیاز به آشنایی طراح با علم و نرم افزارهای معماری دارد. به طوری که در طراحی داخلی با ترکیب معماری و هنر و خلاقیت، نتیجه ای مطلوب حاصل می شود که موجب جذابیت بصری فضای طراحی شده می شود.
شما هم بعد از خواندن این مقاله احتمالا به فکر تغییر دکوراسیون داخلی فضای منزل یا محل کارتان افتاده اید! با دکوراسیون اصولی فضای سکونت یا محل کارتان آسودگی خود و اطرافیانتان را چندین برابر کنید!شما می توانید سفارش پروژه طراحی دکوراسیون داخلی خود را در کارلنسر ثبت کنید. با این کار تعداد زیادی پیشنهاد توسط طراحان ماهر در این حوزه دریافت خواهید کرد که می توانید پس از مشاهده رزومه کاری آن ها و نمونه کار های انجام شده توسط آن ها اقدام به استخدام و به کار گیری آن ها در پروژه طراحی دکوراسیون داخلی خود کنید. طراحان دکوراسیون داخلی با استفاده از انواع تکنیک ها و خلاقیت خود و با استفاده از روش های نوین طراحی هر آنچه شما نیاز دارید طراحی می کنند، تا فضای محل کار یا سکونت خود را به فضایی دلنشین و زیبا تبدیل کنند.

چگونه یک طراح دکوراسیون داخلی را در کارلنسر استخدام کنیم؟

استخدام طراح دکوراسیون داخلی در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام طراح دکوراسیون داخلی می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام طراح دکوراسیون داخلی دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام طراح دکوراسیون داخلی حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص طراحی دکوراسیون داخلی در شهر خود یا سراسر ایران در ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید. شما می‌توانید طراح دکوراسیون داخلی مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:
 • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای متخصصان طراحی دکوراسیون داخلی باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین طراح دکوراسیون داخلی را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با طراح دکوراسیون داخلی هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام طراح دکوراسیون داخلی، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

هزینه استخدام طراح دکوراسیون داخلی چقدر است؟

هزینه انجام پروژه های طراحی دکوراسیون داخلی با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری طراح دکوراسیون داخلی متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام طراح دکوراسیون داخلی، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام متخصصان طراحی دکوراسیون داخلی و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از هزینه انجام پروژه طراحی دکوراسیون داخلی‌ تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و طراح دکوراسیون داخلی تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص)، در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی طراحی دکوراسیون داخلی به توافق برسید.

نکات مهم برای استخدام طراح دکوراسیون داخلی

 • هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه طراحی دکوراسیون داخلی
 • رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام طراح دکوراسیون داخلی دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
 • بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

مزایای استخدام متخصصان طراحی دکوراسیون داخلی در کارلنسر

پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و متخصصان طراحی دکوراسیون داخلی رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند. از مزایای استخدام طراح دکوراسیون داخلی در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای طراح دکوراسیون داخلی، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما ( مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد )
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی دکوراسیون داخلی
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و طراح دکوراسیون داخلی
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
نمونه کارهای دکوراسیون را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی دکوراسیون داخلی
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی