برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

تصویرسازی

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
تصویرسازی
تصویر سازی یا تصویرگری از مهارت های پر طرفدار طراحی گرافیک می باشد. برای طراحی انیمیشن، تصویر سازی کتاب کودک و کتاب های مصور بچه ها و تبلیغات گرافیکی از تصویر سازی استفاده فراوانی می شود. با توجه به فراگیر شدن استفاده از محتوای تصویری، تصویرسازی و ساخت تصاویر حرفه ای اهمیت زیادی پیدا کرده است. امروزه با توسعه هوش مصنوعی تصویر سازی با هوش مصنوعی نیز رونق فراوانی پیدا کرده است. تصویرسازی با هوش مصنوعی به مجموعه‌ای از تکنولوژی‌ها و الگوریتم‌هایی گفته می‌شود که برای تولید تصاویر و ویدئوها از هوش مصنوعی استفاده می‌کنند. این روش شامل استفاده از شبکه‌های عصبی عمیق، یادگیری ماشین، پردازش تصویر و داده‌کاوی است. با استفاده از این تکنولوژی‌ها، می‌توان تصاویر با کیفیت بالا و به صورت خودکار تولید کرد و همچنین اطلاعات مفیدی را از تصاویر استخراج کرد. این روش در بسیاری از صنایع مانند فیلم‌سازی، بازی‌سازی، طراحی صنعتی و پزشکی استفاده می‌شود. دو قسمت بزرگ در طراحی انیمیشن، طراحی کاراکتر و تصویر سازی می باشد. برای سفارش پروژه تصویرسازی یک پروژه رایگان در کارلنسر ثبت کنید. برای استخدام تصویرگر کتاب کودک غیر حضوری و حضوری و متخصصین تصویرساز کتاب و مجله می توانید اقدام به سفارش از طریق دکمه ثبت پروژه در سایت کارلنسر نمایید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
تصویرسازی
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای تصویرسازی را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
Maryam.H
تصویرساز
پیش نمایش
Melina.D
تصویرساز
پیش نمایش
Golsa.M
تصویرساز
پیش نمایش
Cutsho.S
تصویرساز
پیش نمایش
Arian.M
تصویرساز
پیش نمایش
Mina.Sh
تصویرساز
پیش نمایش
Sahar.G
تصویرساز
پیش نمایش
Arefeh.H
تصویرساز
پیش نمایش
Kasra.A
تصویرساز
پیش نمایش
Zeynab.K
تصویرساز
پیش نمایش
AmirHossein.A
تصویرساز
پیش نمایش
Mahmud.M
تصویرساز
پیش نمایش

تصویرسازی و تصویرگری

تصاویر از گذشته تا به حال تاثیر زیادی در برقراری ارتباط انسان ها با یکدیگر داشته اند. قبل از اختراع خط توسط انسان، این تصاویر بودند که باعث فهم کلام توسط گذشتگان بودند. تصویرسازی شاخه ای از رشته گرافیک و فرآیندی تجسمی و ذهنی است که با استفاده از طرح اولیه که معمولا شعر یا متن می باشد، تصویری متناسب با آن متن یا شعر تولید می شود. این کار فرآیند پیچیده ایست. به طوری که در آن باید تصویرگر با متن و شعر ارتباط برقرار کند و پس از درک عمیق مفهوم آن اقدام به طراحی تصویری متناسب با آن نوشته و شعر می کند. به فردی که تصویرسازی را انجام می دهد، تصویرساز یا تصویرگر می گویند. از تصویرسازی در بسیاری از کتاب ها و مجلات برای ارائه مفاهیم داستانی استفاده می شود. استخدام تصویرگر کتاب کودک و تصویر سازی برای کتاب های کمیک استریپ این روزها رواج فراوانی دارد. شما می توانید هم اکنون سفارش تصویرسازی خود را در کارلنسر ثبت کنید. با این کار با تعداد زیادی از تصویرسازان آشنا می شوید که می توانید پس از مشاهده رزومه کاری آن ها با خیالی آسوده پروژه تصویرسازی خود را به آن ها بسپارید.

انواع تصویرسازی

تصویرسازی همراه با متن معنی پیدا می کند. در واقع هدف از تصویرسازی، توصیف و تداعی متن در ذهن مخاطب می باشد. تصویرسازی از گذشته تا به حال تغییرات زیادی داشته، به طوری که روش های تصویرسازی در گذشته که شامل مواردی مانند: چاپ چوب،چاپ فلزی و.. . بود. امروزه با روش های ساده تری مانند: تصویرسازی با مداد و مداد رنگی و تصویرسازی با استفاده از ذغال طراحی، تصویرسازی با استفاده از آبرنگ، گواش و رنگ اکریلیک و در نهایت که تصویرسازی با استفاده از نرم افزار های گرافیکی رایج شده است. تصویرسازان امروزه با نرم افزارهای طراحی گرافیک در کمترین مدت زمان توانایی طراحی تصاویری با بیشترین جزئیات و کیفیت را دارند.

تصویرسازی با مداد

کلاسیک ترین و در عین حال ساده ترین نوع تصویرسازی، تصویرسازی با مداد می باشد. که شروع کار بسیاری از تصویرسازان با این روش از تصویرسازی صورت گرفته. در این روش با استفاده از مداد، تصاویر مرتبط با متن ترسیم شده و سایه ها و جزئیاتی به آن اضافه می شود تا موجب زیبایی تصویر ساخته شده توسط تصویرگر گردد. در تصویرسازی با مداد، از انواع مختلف مداد استفاده می شود که حتی می توان از مداد های رنگی نیز برای تصویرسازی استفاده کرد.

تصویرسازی با کلاژ

کلاژ شکل جالبی از تصویرسازی است که طفداران منحصر به فرد خود را دارد. این سبک از تصویرسازی به دلیل منحصر به فرد بودن و داشتن ویژگی های خاص همواره مورد توجه بسیاری از مجلات و روزنامه ها برای تصویرسازی بوده است. کلاژ در لغت به معنای چسباندن می باشد و در اصطلاح تولید یک اثر هنری با استفاده از باقی مانده مواد دیگر می باشد. در واقع در تصویرسازی کلاژ، از تکه های روزنامه و مجلات استفاده می شود و تصاویر ساخته شده از به هم پیوستن تکه های روزنامه ها ایجاد می شود.
تصويرسازی - استخدام تصویرگر کتاب کودک و تصویرسازی

تصویرسازی دیجیتال

به لطف پیشرفت های فناورانه و به دنبال آن صنعت کامپیوتر، تصویرسازی نیز به امری مهیج و راحت تبدیل شده است. تصویرسازی دیجیتال که با به وجود آمدن نرم افزار های تصویرسازی متولد شده سبک جدید از تصویرسازی می باشد که با کمک رایانه و با استفاده از نرم افزار های گرافیکی مختص تصویرسازی انجام می شود. محبوبیت این روش از تصویرسازی با گذشت زمان و پیشرفت صنعت کامپیوتری در حال افزایش است به صورتی که بسیاری از تصویرگران دیگر با روش های سنتی تصویرسازی خداحافظی کرده و به روش های طراحی دیجیتال روی آورده اند.

وکتور گرافیک

نوع منحصر به فرد دیگری از تصویرسازی که تماما توسط رایانه انجام می شود. در این روش تصاویر ساخته شده به صورت مجموعه از نقاط هندسی، منحنی ها، خط ها و چند ضلعی ها ذخیره می گردد. نقطه قوت این مدل از تصویرسازی در این است که مقیاس پذیری بسیار بالایی دارد یعنی شما می توانید آن را در هر مقیاس و اندازه ای که دوست دارید تغییر دهید بدون آن که کیفیت تصویر ساخته شده کاهش یابد. با از وکتور گرافیک امروزه در بخش های مختلف اینترنت نیز استفاده می شود از این مدل از تصویرسازی در وبسایت ها و اپلیکیشن ها نیز استفاده می شود. این مدل از تصویرسازی به کمک نرم افزار ویژه ای به نام ایلوستریتور انجام می شود. طراحی وکتور به منبع درآمد خوبی برای طراحان گرافیک و تصویرسازان مبدل شده است. وکتور های طراحی شده یک ویژگی کلی دارند و آن در این است که به جزئیات تصویر اهمیت چندانی داده نیم شود؛ به طوری که تصاویر با جزئیات کمتر اغلب جذابیت بصری بیشتری دارند.

تصویرسازی سه بعدی

نوع دیگری از تصویرسازی، تصویرسازی سه بعدی می باشد. در این روش از تصویرسازی، تصاویر طراحی شده به صورت سه بعدی هستند. این روش از تصویرسازی با توسعه نرم افزارهای تصویرسازی آسان تر شده و مورد توجه بسیاری از طراحان و تصویر گران قرار گرفته است.
شما هم بعد از خواندن این مطلب احتمالا قصد دارید تا برای یک کتاب خود تصویرسازی کنید تا به جذابیت بصری آن بیفزایید، یا این که قصد طراحی وبسایت حرفه ای را دارید، که می خواهید از وکتور های خاصی استفاده کنید. شما هم اکنون می توانید اقدام به ثبت پروژه تصویرسازی یا وکتور سازی در کارلنسر کنید. با این کار با تعداد زیادی از افراد تصویرگر و گرافیست آشنا می شوید که توانایی و مهارت ویژه ای در طراحی وکتور و تصویرسازی دارند. بعد از مشاهده رزومه کاری آن ها و نمونه کار های انجام شده توسط آنها می توانید آنان را در پروژه تصویرسازی استخدام کنید و طراحی وکتور و تصویرسازی خود را با خیالی آسوده به آنها بسپارید. با استفاده از سیستم پرداخت امن کارلنسر، نگران وضعیت مالی پروژه خود نباشد. فریلنسر پروژه پس از تحویل پروژه به شما و در صورت تایید شما مبلغ پروژه را دریافت می کند.

تصویر سازی با هوش مصنوعی

برای تصویرسازی با هوش مصنوعی، ابتدا باید داده‌های تصویری جمع آوری شود. سپس این داده‌ها به شبکه‌های عصبی عمیق داده می‌شوند که با استفاده از الگوریتم‌های یادگیری ماشین، به تولید تصاویر با کیفیت بالا می‌پردازند. در این فرآیند، پردازش تصویر و داده‌کاوی نیز برای استخراج اطلاعات مفید از تصاویر استفاده می‌شود. ابزارهای مورد استفاده در تصویرسازی با هوش مصنوعی شامل بسته‌های نرم‌افزاری مانند TensorFlow، PyTorch و Keras هستند که به زبان‌های برنامه‌نویسی مختلف قابل استفاده هستند. ابزارهای هوش مصنوعی بسیاری از جمله ابزارهای تبدیل متن به عکس می توانند برای تصویر سازی با هوش مصنوعی مورد استفاده قرار گیرند. همچنین، برای جمع آوری داده‌های تصویری از ابزارهایی مانند دوربین‌های عکاسی، سنسورهای امنیتی و دستگاه‌های پزشکی استفاده می‌شود.

چگونه یک تصویرگر را استخدام کنیم؟

استخدام تصویرگر در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام تصویرگر می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام تصویرگر دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام تصویرگر حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص تصویرسازی در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.

شما می‌توانید تصویرگر مورد نظر خود را در ۳ مرحله استخدام کنید:

 • درخواست خود را در قالب پروژه در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه منتظر پیشنهادهای تصویرسازها باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین تصویرگر را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با تصویرگر هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام تصویرگر با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

هزینه استخدام تصویرگر چقدر است؟

هزینه انجام پروژه های تصویرسازی با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری تصویرگر متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و… هزینه استخدام تصویرگر بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام تصویرسازها و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از هزینه انجام پروژه تصویرسازی‌ تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه کاملا توافقی بین شما و تصویرگر تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص) در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی تصویرسازی به توافق برسید.

نکات مهم برای استخدام تصویرگر

 • هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه تصویرسازی
 • رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام تصویرگر دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
 • بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

مزایای استخدام تصویرسازها در کارلنسر

پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و تصویرسازها رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند. از مزایای استخدام تصویرگر در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت ۲% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای تصویرگر پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد.)
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده‌ها تا صدها فریلنسر با تخصص تصویرسازی
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و تصویرگر
ادعا نمیکنیم که بهترینیم اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید تصویرسازی
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی