برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

طراحی سرنسخه

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
طراحی سرنسخه
یکی از ضروری ترین اقلام برای پزشکان، سرنسخه یا به اصطلاح سربرگ پزشکی است. طراحی سر نسخه می تواند یک نیاز برای بسیاری از پزشکان و متخصصین انجام پروژه داروسازی باشد. سرنسخه پزشک، در حقیقت قالبی برای تجویز پزشکان به مراجعه کنندگان است که در آن  اطلاعات پزشک، تاریخ رجوع بیمار، اطلاعات بیمار و در نهایت مهر پزشک (پس از ویزیت) درج می شود. سرنسخه هر پزشک می تواند اطلاعات دیگری را به سلیقه خود پزشک و به صورت شخصی‌سازی‌شده شامل شود. طراحی سرنسخه مختص هر پزشک، شناسه ی رجوع بیمار به آن پزشک است و اعتبار آن پزشک را نشان می دهد. ما در کارلنسر فضایی را با فریلنسرهای طراحی نسخه ایجاد کرده ایم که در آن می توانید پروژه های طراحی سرنسخه پزشکی، طراحی سرنسخه مامایی، طراحی نسخه دندانپزشکی و.. خود را به صورت رایگان ثبت کنید. پس همین حالا نمونه کارهای طراحی سرنسخه را مشاهده کرده و هر طرحی که برای سرنسخه پزشکی خود در نظر دارید سفارش دهید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
طراحی سرنسخه
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای سرنسخه را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش

طراحی سرنسخه

قطعا تا به حال اسم سرنسخه پزشکی به گوشتان خورده است. سرنسخه به برگه ای گفته می شود که در بخشی از آن مشخصات پزشک یا مرکز درمانی ذکر شده است. این مشخصات می توانند در بالای برگه، سمت راست یا سمت چپ قرار بگیرد که به سلیقه شما و طراح گرافیک مورد نظر بستگی دارد. نسخه پزشکی شامل داروهای تجویزی و توضیحات پزشکی برای مراجعه کنندگان هر پزشک یا مرکز درمانی در قالب برگه ای با سرنسخه به خصوص ارائه می شود. رنگ پس زمینه برگه ای که سرنسخه روی آن اجرا شده است اصولا رنگی است که باعث ایجاد خوانایی کافی برای تجویز پزشک است.

نمونه طراحی سرنسخه

همانطور که پیش تر گفتیم، رنگ پس زمینه برگه ای که سرنسخه روی آن طراحی می شود باید به گونه ای باشد که جلوی خوانایی تجویز پزشک را نگیرد. در ادامه نمونه طراحی سرنسخه را از بین نمونه کارهای فریلنسرهای کارلنسر به شما نشان می دهیم.
طراحی سرنسخه پزشکان با بهترین قیمت
طراحی سرنسخه پزشکان با بهترین قیمت
طراحی سرنسخه پزشکان با بهترین قیمت

مزایای طراحی سرنسخه آنلاین

اعتمادسازی

با طراحی سرنسخه پزشکی، سرنسخه مامایی یا حتی طراحی سرنسخه دندانپزشکی با ظاهر شیک و اطلاعات معتبر، اعتبار پزشک یا مرکز درمانی مورد نظر نشان داده می شود.

ماندگاری نسخه پزشک

وقتی نسخه پزشک در برگه نسخه با سرنسخه اختصاصی به مراجعه کننده داده می شود، احتمال اینکه آن نسخه را برای بارهای بعد نگه دارند بسیار زیاد است. با وجود سرنسخه مختص هر پزشک، با توجه به اطلاعات پزشک هر نسخه را به خوبی در یاد خواهد ماند.

معرفی پزشک به دیگران

وقتی نسخه پزشکی با سرنسخه و اطلاعات خود ارائه می دهید، حتی اگر کارت خود را ارائه ندهید دیگران به اطلاعات شما از روی سرنسخه دسترسی دارند و شما را به یکدیگر معرفی می کنند.

برندسازی

طراحی نسخه شخصی‌سازی‌شده برای هر پزشک نوعی طراحی هویت بصری و برندسازی محسوب می شود. از این رو طراحی سرنسخه پزشکی از اولویت های هر پزشک برای شناساندن خود به دیگران است.

قیمت طراحی سرنسخه

هزینه انجام پروژه های طراحی نسخه با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری طراح سرنسخه متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و… هزینه استخدام طراح سرنسخه بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام طراحان سرنسخه و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود.
اگر از هزینه انجام پروژه طراحی سایت شاپیفای‌ تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه کاملا توافقی بین شما و طراح سرنسخه تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص) در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی طراحی سرنسخه به توافق برسید.

چگونه یک طراح سرنسخه را استخدام کنیم؟

استخدام طراح سرنسخه در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام طراح سرنسخه می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام طراح سرنسخه دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام طراح سرنسخه حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص طراحی نسخه در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.

شما می‌توانید طراح سرنسخه مورد نظر خود را در ۳ مرحله استخدام کنید:

 • درخواست خود را در قالب پروژه در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه منتظر پیشنهادهای طراحان سرنسخه باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین طراح سرنسخه را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با طراح سرنسخه هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام طراح سرنسخه با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

نکات مهم برای استخدام طراح سرنسخه

 • هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه طراحی سایت شاپیفای
 • رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام طراح سرنسخه دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
 • بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

مزایای استخدام طراحان سرنسخه در کارلنسر

پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و طراحان سرنسخه رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند.
از مزایای استخدام طراح سرنسخه در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت ۲% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای طراح سرنسخه پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد.)
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده‌ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی سایت شاپیفای
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و طراح سایت شاپیفای
ادعا نمیکنیم که بهترینیم اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی سرنسخه
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی