برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

طراحی آگهی

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
طراحی آگهی
آگهی یک پیام است که برای آگاهی مردم از یک موضوع خاص، توسط افراد، شرکت ها یا سازمان های مختلف منتشر می شود. آگهی ها می توانند برای اهداف مختلف مانند اطلاع رسانی، فروش و تبلیغات استفاده شوند. آگهی‌ها می‌توانند در انواع مختلف چاپی (مثل تراکت)، دیجیتالی (مثل بنرهای تبلیغاتی در سایت) و محیطی (مثل بیلبورد) منتشر شوند. اگر صاحب کسب و کار هستید، آگهی گرافیکی اختصاصی، جذاب و متفاوت، تاثیر بالایی در افزایش آگهی از برند، فروش محصولات و خدمات شما دارد. اگر شما هم به دنبال طراحی آگهی با قیمت مناسب هستید، می‌توانید از طراحان حرفه‌ای در کارلنسر کمک بگیرید. درخواست سفارش طراحی آگهی خود را از طریق فرم زیر در کارلنسر ثبت کنید و منتظر پیشنهادات قیمتی طراحان باشید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
طراحی آگهی
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای طراحی آگهی را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش

طراحی آگهی تبلیغاتی و تجاری

طراحی آگهی، فرآیند ایجاد یک تصویر یا گرافیک برای تبلیغ یا اطلاع‌رسانی محصولات یا خدمات است. این کار به طراحان گرافیک و کارشناسان بازاریابی محول می‌شود تا با استفاده از عناصر هنری، متن‌ها، تصاویر، رنگ‌ها، شکل‌ها و...، یک آگهی جذاب در معرض چشم مخاطبان قرار دهند.  آگهی‌های تبلیغاتی به شکل‌ها و در فضاهای مختلف به مردم و مخاطبان نمایش داده می‌شود. هر حوزه نیازمند استراتژی‌ها و عناصر طراحی خاص خود است تا به بهترین شکل ممکن مخاطبان را جلب و تاثیرگذار باشد.

انواع آگهی تبلیغاتی

 • آگهی چاپی: مانند کاتالوگ، بروشور، تراکت، آگهی‌های چاپ شده در مجلات، روزنامه‌ها و...
 • تبلیغات تلویزیونی
 • تبلیغات رادیویی
 • تبلیغات آنلاین: مانند بنرهای تبلیغاتی در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی
 • تبلیغات محیطی: مانند بنر، تابلو و بیلبورد در خیابان، مترو و...
برای طراحی بنر، طراحی کاتالوگ، طراحی تراکت و... می‌توانید از طراحان کارلنسر کمک بگیرید. همچنین می‌توانید قبل از سفارش، نمونه کارهای طراحان مانند نمونه کار طراحی کاتالوگ، نمونه کار طراحی بروشور، نمونه کار طراحی بنر و... را مشاهده کنید.

نرم افزارهای طراحی آگهی

برای طراحی آگهی تبلیغاتی و تجاری از نرم افزارهای طراحی گرافیک مانند فتوشاپ، ایلوستریتور، ایندیزاین، کورل دراو، کانوا و... استفاده می‌شود.

چگونه سفارش طراحی آگهی تبلیغاتی دهیم؟

سفارش طراحی آگهی در کارلنسر فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای سفارش طراحی تجاری می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام طراح آگهی دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام طراح آگهی حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص طراحی آگهی در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.

شما می‌توانید طراح آگهی مورد نظر خود را در ۳ مرحله استخدام کنید:

 • درخواست خود را در قالب پروژه در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه منتظر پیشنهادهای طراحان آگهی باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین طراح آگهی را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با طراح آگهی هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام طراح آگهی با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

هزینه طراحی آگهی چقدر است؟

هزینه انجام پروژه های طراحی آگهی با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری طراح آگهی متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و… هزینه استخدام طراح آگهی بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام طراحان آگهی و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ کمتر هم می‌شود.
اگر از هزینه انجام پروژه طراحی آگهی تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و طراح آگهی تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص)، در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی طراحی آگهی به توافق برسید.

نکات مهم برای طراحی آگهی

هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه طراحی آگهی
رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام طراح آگهی دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

مزایای طراحی آگهی تبلیغاتی و تجاری در کارلنسر

پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و طراحان آگهی رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند.
از مزایای سفارش طراحی آگهی در کارلنسر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت ۲% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای طراح آگهی پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد.)
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده‌ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی آگهی
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و طراح آگهی
ادعا نمیکنیم که بهترینیم اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی آگهی
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی