برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

طراحی لایت باکس

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
طراحی لایت باکس
لایت باکس ها تابلوهای تبلیغاتی با نور تابیده شده از پشت می باشند. طراحی لایت باکس راهی زیبا و موثر برای جلب توجه افراد به ایده های تبلیغاتیست. حتما تا به حال تصاویر تایمز اسکوئر در نیویورک را دیده‌اید یا اگر خوش‌شانس باشید به آنجا رفته اید! تایمز اسکوئر، تقاطعی مشهور در شهر منهتن در نیویورک، به عنوان قلب نیویورک از زمان های گذشته مورد توجه بوده است. فکر می کنید چرا؟ چون شما با ایستادن در این نقطه در بین تعداد زیادی لایت باکس غرق می شوید. (مشاهده کنید!) لایت باکس، ابزاری فوق العاده است که دنیای طراحی کمپین های تبلیغاتی را متحول کرده است. این ابزار، دستگاهی جعبه مانند و نورانی است که می تواند از جنس های مختلفی باشد. این دستگاه، از یک سطح شفاف و یک منبع نور داخلی تشکیل شده است و پوستر تبلیغاتی داخل آن قرار می گیرد. هدف اصلی یک لایت باکس، فراهم کردن پس زمینه ای نورانی برای پیاده کردن ایده های خلاقانه تبلیغاتی است. لایت باکس‌ ها ممکن است اهداف مختلفی را دنبال کنند و کاربردهای متنوعی را ارائه دهند. اما به‌ صورت کلی مهم ترین هدف لایت باکس در زمینه تبلیغات، افزایش تعامل با مخاطبین، اطلاع‌رسانی، نمایش رویدادها و تخفیفات، و ایجاد برندینگ است.
اگر شما هم میخواهید با طراحی کمپین تبلیغاتی جدید و اجرای آن، افراد بیشتری را با برند خود آشنا کرده و در بین رقبا برجسته شوید، سفارش طراحی لایت باکس از بهترین انتخاب ها است. با ثبت سفارش طراحی لایت باکس، به برند خود شانس دیده شدن دهید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
طراحی لایت باکس
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای لایت باکس را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش

سفارش طراحی لایت باکس

لایت باکس چیست؟

طراحی لایت باکس، شیوه ای از تبلیغات بصری نوآورانه برای جلب توجه مخاطبین است. طراحی لایت باکس شامل ترکیب تکنولوژی و طراحی گرافیک، برای تولید نمایشگرهای خیره کننده است که در آنها نور، مهم ترین عامل جذب مخاطبین است. لایت‌باکس‌ها به تنهایی اصولا از یک سطح شفاف تشکیل شده‌اند که نور را از پشت ساطع می‌کند. هر آنچه که برای قرار گرفتن در لایت باکس طراحی می شود، شامل گرافیک‌ها، عکس‌ها یا متن، فقط به واسطه‌ی نور لایت باکس، پیام تبلیغ را نشان می دهد. لایت باکس ها کابردهای متعددی دارند؛ از تبلیغات و برندسازی گرفته تا ایجاد بخشی خاص در فضاهای معماری، تابلوی رستوران ها، فروشگاه ها و.. . یکی از کاربردهای خلاقانه طراحی لایت باکس این است که به هنرمندان و طراحان اجازه می دهد تا با رنگ، کنتراست و درخشندگی بازی کنند و خلاقیت هنری خود را برای برانگیختن احساسات قوی و جلب توجه بینندگان به تصویر بکشند. به طور خلاصه، طراحی لایت باکس یک روش بسیار ویژه انتقال پیام با تأثیر بصری بالا است.

قیمت طراحی لایت باکس

هزینه طراحی لایت باکس به عوامل مختلفی مانند ابعاد، سبک طراحی (مینیمال، ماکسیمال،...)، متریال مصرفی، زمان مصرف شده و... بستگی دارد. برای مثال، شما ممکن است برای طراحی لایت باکس نیاز به سفارش عکاسی داشته باشید که می تواند سفارش عکاسی از محصول یا انواع دیگر عکاسی باشد. از طرفی دیگر، قیمت تجهیزات مورد نیاز و انجام کار طراحی لایت باکس در زمان های مختلف متفاوت است. بنابراین نمی توان قیمت مشخص و دقیقی را به عنوان قیمت طراحی لایت باکس مطرح کرد. اما سفارش طراحی لایت باکس برای اهداف بازاریابی و زیبا کردن محیط مراکز تفریحی، بسیار مقرون به صرفه است. با این حال، طرح‌های بزرگ‌تر یا پیچیده‌تر می‌توانند به بودجه بالاتری نیاز داشته باشند. مطرح کردن الزامات خاص و ویژگی های مورد نظر توسط کارفرما برای تعیین هزینه نهایی بسیار مهم است.
اگر از تعرفه رایج قیمت طراحی لایت باکس اطلاع ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه کاملا توافقی بین شما و طراح لایت  تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا در رابطه با قیمت نهایی طراحی لایت باکس به توافق برسید.
طراحی لایت باکس

چگونه یک طراح لایت باکس را استخدام کنیم؟

استخدام طراح لایت باکس در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام طراح تابلو لایت باکس می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام طراح لایت باکس دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام طراح لایت باکس حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص طراحی لایت باکس در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.

شما می‌توانید طراح لایت باکس مورد نظر خود را در ۳ مرحله استخدام کنید:

  • درخواست خود را در قالب پروژه در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
  • پس از ثبت و تایید پروژه منتظر پیشنهادهای طراحان لایت باکس باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
  • بهترین طراح لایت باکس را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با طراح لایت باکس هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام طراح لایت باکس با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

نکات مهم برای سفارش طراحی لایت باکس

هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه طراحی لایت باکس
رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام طراح لایت باکس دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

مزایای سفارش طراحی لایت باکس در کارلنسر

پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و طراحان لایت باکس رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند.
از مزایای سفارش طراحی لایت باکس در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • صرفه جویی در هزینه
  • بازگشت ۲% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
  • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای طراح لایت باکس پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد.)
  • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
  • دسترسی آسان و سریع به ده‌ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی لایت باکس
  • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و طراح لایت باکس
ادعا نمیکنیم که بهترینیم اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی لایت باکس
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی