برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

طراحی معماری

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
طراحی معماری
طراحی معماری یکی از زمینه های رو به رشد فریلنسینگ و دورکاری از طریق سایت است. انجام پروژه معماری برای انواع پروژه های ساختمانی از طریق فریلنسینگ و دورکاری به راحتی امکان پذیر است. برای استخدام فریلنسر معماری یا سفارش طراحی معماری و خدماتی مانند طراحی پلان ، طراحی داخلی و طراحی سه بعدی می توانید از فریلنسرهای معماری و طراحی کارلنسر استفاده کنید. همچنین در صورتی که نیاز به خدمات نقشه کشی ساختمان با اتوکد و سایر ابزارهای نقشه کشی دارید می توانید با استخدام یک نقشه کش فریلنسر به راحتی و در سریعترین زمان خدمات خود را سفارش داده و با کمترین هزینه تحویل بگیرید.
در سایت فریلنسینگ کارلنسر امکان کسب درآمد برای معماران فریلنسر به صورت غیر حضوری و دورکاری با انجام پروژه معماری فراهم است. اگر تحصیلکرده معماری هستید و توانایی نقشه کشی یا اتوکد، طراحی ویلا ،طراحی پلان معماری و رندر تری دی ساختمان و فعالیت با نرم افزارهایی مانند لومیون، اسکچاپ یا 3d max را دارید می توانید به عنوان فریلنسر معماری در سایت ثبت نام کرده و کسب درآمد کنید.
بسیاری از فعالیت های معماری مانند طراحی، رندرهای 3 بعدی و طراحی پلان و نقشه، فاز 1 و فاز 2 ساختمان و نقشه تاسیسات و سازه به صورت دورکاری و پروژه ای قابل انجام هستند. شما به عنوان کارفرما یا سازنده می توانید بهترین فریلنسرهای معماری را از طریق سایت کارلنسر استخدام کرده و کار با کیفیت و مناسب اجرا را با قیمت مناسب تحویل بگیرید. برای ثبت سفارش کافیست از طریق فرم ثبت پروژه در همین صفحه اقدام کنید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
طراحی معماری
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای معماری را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش

طراحی معماری

برای استخدام فریلنسر معماری و برای انجام پروژه های طراحی معماری لازم است مقدماتی در مورد معماری و مهارت‌های لازم آن مطرح شود تا بتوانید فرد مناسبی را استخدام کنید.
معماری یک فعالیت خلاقانه انسانی است که بر پایه های علمی و هنری پدید می آید. مهندسی معماری یکی از زمینه های رو به رشد عرصه فریلنسینگ است. سفارش پروژه معماری طراحی نما، پلان و داخلی از طریق دورکاری و فریلنسینگ در سالیان اخیر رونق بسیاری گرفته است. جای تعجب نیست که بسیاری از طراحان پلان و معماری از طریق دورکاری اقدام به گرفتن سفارش پروژه معماری و انجام پروژه های معماری به صورت دورکاری میکنند. در سایت فریلنسینگ کارلنسر امکان انجام پروژه های معماری و طراحی نما فراهم است. شما بعد از ثبت پروژه رایگان داخل سایت میتوانید مهارت فریلنسرهای معماری را با یکدیگر مقایسه و نمونه کارهای آنها را بررسی کنید و سپس فردی را که توانایی انجام پروژه را دارد استخدام کنید، تا پروژه شما با کیفیت و با قیمت مناسب انجام شود.

طراحی معماری چیست؟

به هنگام شنیدن واژه معماری این سوال در دهنمان نقش میبندد که معماری هنر است یا علم؟ فعل معماری به معنای شکل دهی به محل زندگی انسان است. تعریف معماری در دایره المعارف معماری به این صورت است: معماری باید علم و هنری تعریف شود که طراحی ساختمان را توام با کیفیت زیبایی، هندسی و عاطفی ، نیروی معنوی و روحانی رضایتمندی اندیشمندانه و پیچیدگی، سازه سالم و برنامه ریزی ساده و انواع مختلف ویژگی های هنری از قبیل دوام و ماندگاری مواد و مصالح مطبوع ، رنگ آمیزی خوشایند و دلپذیر و تزئینات وآراستگی و پویایی و تناسبات خوب و مقیاس قابل قبول و بسیاری از تداعی های خاطره آمیز و پیوند با سنت های پیشین به همراه داشته باشد. زیبایی در طراحی ساختمان از عواملی است که تاثیر مستقیمی بر روح و روان بشر میگذارد.
طراحی نما ساختمان از مهمترین مراحل ساخت ساختمان به حساب می آید. نمای ساختمان بیانگر سبک طراحی داخلی ساختمان است؛ از ساختمان در برابر عوامل بیرونی محافظت میکند و عایق حرارتی و صوتی است.
نمای ساختمان براساس متریالی که در آن استفاده میشود به انواع مختلفی تقسیم می‌شود که هر کدام مزایا و معایبی دارد. فریلنسر طراحی نما، موظف است با توجه به نوع پروژه، درخواست کافرما و بررسی مزایا و معایب بهترین نما را برای کارفرما طراحی کند.
طراحی داخلی هنر یا عمل برنامه‌ریزی و نظارت بر طراحی و اجرای معماری داخلی و مبلمان است. بطور کلی طراحی فضایی که میان عناصر سازنده آن ناهمخوانی وجود نداشته باشد.
طراح داخلی در ابتدا باید عواملی همچون رنگ، نور فضا، نمای ساختمان و بافت محیط را بررسی و سازمان دهی کند؛ و در گام بعدی فضای داخلی را طراحی کند. فریلنسر طراحی داخلی باید با استفاده از راه‌های خلاقانه محیطی امن و دلنشین را طراحی کند.

چگونه پروژه های معماری را از طریق فریلنسینگ انجام دهید؟

شاید شما به عنوان کارفرما برای انجام پروژه های معماری به دفاتر معماران و طراحان داخلی بروید. اما شاید این پیشنهاد هم بد نباشد که پروژه خود را به فریلنسرهای معماری و طراحی داخلی بسپارید. برای انجام پروژه های معماری نیازی به حضور فریلنسر در محل پروژه نیست و می تواند بصورت دورکاری انجام شود، زیرا طرح پروژه توسط فریلنسر بصورت دستی یا با استفاده از نرم افزار‌های معماری طراحی شده و بر روی کاغذ چاپ می‌شود. برای طراحی پروژه کارفرما باید اطلاعات کافی از ابعاد پروژه، محل، بودجه، نوع و بافت طراحی را در اختیار فریلسنر قرار دهد تا فرد بتواند مناسب ترین و با کیفیت ترین طرح را طراحی کند. برای طراحی نقشه ای با کیفیت نیاز است کارفرما ابعاد و مقیاس های دقیق پروژه را ارسال کند و فریلنسر نیز باید با دقت به جزئیات و مقیاس های داده شده طرحی با کیفیت را طراحی کند.
اگر کارفرما برای انجام پروژه نیاز به نقشه کشی با اتوکد دارد باید اقدام به استخدام نقشه کش اتوکد بکند. اگر کارفرما برای تکمیل پروژه نیاز به حضور فریلنسر در محل پروژه را دارد می‌تواند با تمام وقت کردن پروژه خود اطلاعات تماس را دریافت کند و او برای بررسی اطلاعات مورد نظر کارفرما در محل حاضر می‌شود.

چگونه یک فریلنسر معمار را استخدام کنیم؟ 

استخدام طراح معماری در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام طراح معماری می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام طراح معماری دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام طراح معماری حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص طراحی معماری در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.

سفارش طراحی معماری  در 3 مرحله:

 • درخواست طراحی معماری خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای طراحان معماری باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین فریلنسر طراح معماری را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با طراح معماری هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام طراح معماری، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

مهارت های مورد نیاز طراح معماری

شاید این سوال برایتان ایجاد شود که چگونه یک فریلنسر معماری را انتخاب کنید؟
شما هنگامی که میخواهید فریلنسر معماری را استخدام کنید ابتدا باید از سابقه کار و تجربه آنها مطلع شوید. از آنها بخواهید نمونه کارهایی را که مشابه پروژه شما است، برایتان ارسال کنند. بهتر است قبل از استخدام فریلنسر نظر سایر کارفرمایان را در سایت مطالعه کنید. هنگام استخدام ارسال کامل و دقیق اطلاعات مورد نیاز برای طراحی نقشه الزامی است. اطلاعاتی مانند مقیاس، نوع و بافت طراحی، محل ساخت پروژه معماری باید دقیق ارسال شوند.
اگر پروژه شما طراحی نما ساختمان است باید نوع نمای ساختمان را برای طراح مشخص کنید یا اگر از مزایا و معایب انواع نمای ساختمان اطلاعی ندارید با طراح نما در این زمینه مشورت کنید.
امروزه یکی از اصلی ترین مهارت هایی که هر فریلنسر معماری باید داشته باشد مدیریت پروژه است که شامل سه بخش 1- مدیریت هزینه 2- مدیریت بودجه 3- مدیریت کیفیت میشود. فریلنسر باید بتواند مدت زمان اجرا و تحویل چند پروژه را برآورد و اهداف پروژه را ترسیم کند.
از دیگر مهارت های مورد نیاز میتوانیم به سابقه کاری و کسب تجربه در طراحی ساختمان اشاره کنیم. فردی که می خواهد پروژه های طراحی معماری را انجام دهد باید قدرت تجسم و خلاقیت بالایی داشته باشد، باید بتواند فشار کاری زیاد را تحمل کند و توانایی حل مسئله را داشته باشد.
انجام پروژه‌های طراحی با استفاده از نرم افزارهای مختلفی امکان پذیر است. فریلنسر طراحی و معماری باید بر نرم افزار های 3D Max، اتوکد Auto cad، اسکچاپ، فتوشاپ، In Design و... مسلط باشد، بعد از دریافت اطلاعات کامل از کارفرما، مناسب‌ترین نرم افزار را با توجه به پروژه و بودجه کارفرما انتخاب و طراحی را انجام دهد.
اگر نیاز است پروژه معماری شما با استفاده از نرم افزار خاصی مانند 3D Max انجام شود شما باید نسبت به استخدام طراح سه بعدی از طریق سایت اقدام کنید.

هزینه استخدام طراح مهندس معماری چقدر است؟

هزینه انجام پروژه های طراحی معماری با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری طراح معماری متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام طراح معماری، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام طراحان معماری و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود.
اگر از هزینه انجام پروژه طراحی معماری‌ تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و طراح معماری تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص)، در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی طراحی معماری به توافق برسید.

نکات مهم برای استخدام طراح معماری

هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه طراحی معماری
رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام طراح معماری دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

مزایای استخدام طراحان معماری در کارلنسر

پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و طراحان معماری رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند.
از مزایای استخدام طراح معماری در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای طراح معماری، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد.)
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی معماری
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و طراح معماری
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.

مزیت انجام و سفارش پروژه معماری در سایت کارلنسر

 • ثبت پروژه بصورت کاملا رایگان
 • امکان بررسی پیشنهادات و انتخاب از بین تعداد زیادی فریلنسر معماری و طراحی بدون محدودیت جغرافیا
 • امکان بررسی نمونه کارهای انجام شده و بررسی کیفیت طراحان باتوجه به نظر سایر کارفرمایان
 • انجام پروژه با کیفیت، قابل قبول و با قیمت مناسب
 • پیگیری مرحله به مرحله پروژه معماری از طریق سایت کارلنسر
 • امکان پرداخت از طریق درگاه امن و تسویه با فریلنسر بعد از اتمام کار
 • امکان اصلاح پروژه تا رضایت کارفرما از طراحی
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی معماری
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی