برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

طراحی بسته بندی

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
طراحی بسته بندی
طراحی بسته بندی و پکیج محصولات به شکل جذاب و تاثیرگذار از عوامل موفقیت یک برند یا یک محصول تجاریست. طراحی بسته بندی علاوه بر آشنایی با اصول و نرم افزارهای تخصصی طراحی گرافیک نیازمند تسلط بر اصول و روش های تبلیغات و روانشناسی جذب مشتری می باشد. یک بسته بندی زیبا اولین مواجهه مخاطب با یک محصول می باشد. در حقیقت یک طراحی چشمگیر و حرفه ای بسته بندی می تواند فرصت دیده شدن توسط مشتری را در اختیار محصول قرار دهد. این همان تاثیر و عملکردیست که طراحی جلد کتاب برای افزایش شانس دیده شدن و توجه به کتاب و مجله انجام می دهد. طراحی بسته بندی و کارتن تاثیر زیادی بر موفقیت و فروش یک محصول دارد. در دنیا سالانه بیش از 95 درصد محصولات جدید در فروش شکست می خورند. علت این شکست ساده است. مشتریان وقت و توجه کافی برای کشف خصوصیات یک محصول جدید و ناآشنا را ندارند. اینجاست که اهمیت یک طراحی بسته بندی جذاب که توجه مخاطب و مشتری را به خود جلب کند و باعث دیده شده محصول شود بیش از پیش نمایان می شود.

موارد استفاده طراحی بسته بندی طراحی جعبه هدیه و گیفت باکس

 • طراحی کارتن محصولات بهداشتی
 • طراحی پکیج و بسته محصولات مختلف
 • طراحی جعبه پیتزا و ساندویچ و ست رستوران
 • طراحی ساک دستی 
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
طراحی بسته بندی
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای بسته بندی را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش

طراحی بسته بندی محصول

شما هنگام خرید یک محصول به چه ویژگی های آن دقت می کنید؟ اولین و شاید مهم ترین چیزی که شاید به آن توجه کنید پکیج و بسته بندی محصول است. بسته بندی محصول یکی از مهم ترین مراحل تولید یک کالا یا محصول است. در صورتی که بسته بندی مناسبی نداشته باشید، بازاریابی شما با شکست مواجه می شود و دیگر نمی توانید سود مطلوب خود را کسب کنید. شاید محصول بسیار باکیفیت و پر کاربردی تولید کنید، ولی اگر به نحوه و شکل بسته بندی آن توجه نکنید، فروش کمی خواهید داشت. پس اهمیت بسته بندی مناسب یک محصول را فهمیدید. آیا محصول شما بسته بندی مناسبی دارد؟ بسته بندی شما به چه طریقی انجام شده؟ آیا نکات بهداشتی و بازاریابی را در طراحی بسته بندی رعایت کرده اید؟
شما می توانید سفارش پروژه طراحی بسته بندی محصول خود را در کارلنسر ثبت کنید. با این کار با تعداد زیادی از طراحان بسته بندی آشنا می‌شوید که به صورت حرفه ای در طراحی بسته بندی محصول فعالیت می کنند. پس از مشاهده نمونه طاحی های انجام شده توسط آنها می توانید اقدام به استخدام و به کارگیری آن ها در پروژه طراحی بسته بندی محصول خود کنید.

بسته بندی مناسب محصول

در بسته بندی مناسب یک محصول باید به همه چیز دقت کنید. در ابتدا باید به اندازه محصول خود فکر کنید. بسته بندی محصول نباید بسیار بزرگ تر و یا کوچکتر از اندازه خود محصول باشد. بسته بندی محصول باید در اندازه متناسبی با خود محصول باشد. از بسته های بزرگ تر می توان برای بسته بندی ثانویه محصول استفاده کرد. شما باید بازار هدف محصول خود را آنالیز کنید قصد دارید در چه منطقه ای و به چه افرادی در چه بازه سنی محصول خود را بفروشید. شما باید ابتدا مشخص کنید در چه منطقه ای قصد فروش دارید بعد باید سلیقه مردم آن منطقه را مطالعه کنید و اقدام به طراحی بسته بندی کنید که مورد پسند ساکنان آن منطقه باشد، در گام بعد باید تعیین کنید که چه گروه جنسیتی محصول شما را خریداری می کنند. باید ببینید مشتریان شما بیشتر آقایان هستند یا خانم ها! سپس مطابق با جنسیت آن ها اقدام به طراحی بسته بندی کنید. بسته بندی شما می تواند برای هر دو گروه خانم ها و آقایان باشد. در گام بعدی باید سن مشتریان خود را بررسی کنید. بسته بندی محصولی که برای جوانان طراحی شده با بسته بندی که برای افراد سالخورده طراحی شده متفاوت است. چرا که سلیقه آنها متفاوت است. برای جوانان سعی کنید بسته بندی طراحی کنید که رنگ های متضاد داشته باشد. بسته بندی شیک اغلب مورد پسند تمام گروهان سنی می باشد. برای افراد میانسال و سالخورده شما می توانید از رنگ های ملایم استفاده کنید از طرح های ایرانی نیز در طراحی خود استفاده کنید. در طراحی بسته بندی مناسب به آب و هوای منطقه ای که می خواهید محصول خود را در آن به فروش برسانید نیز توجه کنید. اگر در مناطق گرمسیری قصد فروش محصول خود را دارید باید بسته بندی خود را با آب و هوای آن منطقه بهینه کنید یعنی طوری نباشد که محصول یا بسته بندی شما در آب و هوای گرم خراب شود و از کیفیت مطلوب بیوفتد. اگر در مناطق سردسیری و بارانی نیز قصد فروش محصول دارید، باید بسته بندی ایمن تری داشته باشید تا آسیبی به محصول شما وارد نشود.

ویژگی های یک بسته بندی مناسب

بسته بندی شما باید دارای ویژگی های زیر باشد:
 • باید نظر اولیه مشتری را به خرید کالا جذب کند.
 • اطلاعات درج شده روی بسته بندی باید خوانا واضح و روشن باشد. (نام سازنده - ترکیبات محصول- قیمت – وزن - نحوه استفاده و از همه مهم تر نقطه قوت ویژگی محصول را نشان بدهد.)
 • بسته بندی محصول باید ارزان قیمت و به صرفه باشد.
 • بسته بندی محصول باید به فروش بیشتر محصول و بازاریابی آن کمک نماید.
 • بسته بندی مناسب کالا باید در برابر آسیب های ناشی از حمل و نقل و وضعیت آب و هوایی مقاوم باشد.
 • بسته بندی محصول باید به صورت ساده باز و بسته شود.
 • باید در طراحی بسته بندی از طرح ها و فرم ها و نقش و نگار های شلوغ پرهیز شود.
طراحی بسته بندی انواع محصولات - بهترین قیمت و کیفیت

انواع طراحی بسته بندی

 • بسته بندی شیشه ای
 • بسته بندی فلزی
 • بسته بندی پلاستیکی
 • بسته بندی کالا با کاغذ و یا مقوا

بسته بندی شیشه ای

کهن ترین روش بسته بندی کالا، بسته بندی با شیشه می باشد که در گذشته ساخت بسته بندی شیشه ای یکی از مشاغل مهم به شمار می رفت. ویژگی این نوع از بسته بندی در این است که شیشه یک ماده خنثی می باشد و هر چه در آن نگهداری می شود، دست نخورده باقی می ماند! علاوه بر آن شیشه از استحکام بالایی نیز برخوردار است و در طرح ها و انواع و حتی رنگ های مختلف ساخته می شود. علاوه بر آن شفاف بودن شیشه باعث رویت محصول نگداری شده در آن می شود.

بسته بندی فلزی

این نوع از بسته بندی اغلب برای نگهداری مواد غذایی، نوشابه ها و... استفاده می شود. این نوع از بسته بندی نیز از مقاومت بسیار بالایی در برابر آسیب های ناشی از حمل ونقل می باشد. تنها معایب این نوع از بسته بندی این است که برخی از مواد با فلزات سازنده این نوع بسته بندی ها واکنش می دهند و موجب فساد و کاهش کیفیت محصول مورد نظر می گردد.

بسته بندی پلاستیکی

رایج ترین و پر کاربرد ترین نوع بسته بندی محصول، بسته بندی پلاستیکی می باشد. از بسته بندی های پلاستیک که ویژگی های منحصر به فردی مانند مقاومت در برابر خوردگی و ضربه و سایش و کشش در بسته بندی مواد غذایی، لوازم ارایشی، مواد و اقلام بهداشتی و ... استفاده میشود. این نوع بسته بندی ارزان قیمت، به صرفه، دارای انعطاف در بسته بندی محصولات، سرعت تولید بالا، قابلیت چاپ و طرح های ویژه روی آن و دارای پایداری شیمیایی است.

بسته بندی کالا با کاغذ و یا مقوا

این نوع بسته بندی که از کاغذ هایی که از گیاهان ساخته شده، تشکیل می شود. بسته بندی با کاغذ کمترین آسیب را به محیط زیست وارد می کند. بسته بندی با کاغذ و مقوا ویژگی های منحصر به فردی دارد که عبارت است از: انعطاف پذیری بالا، قابلیت شکل پذیری و چاپ، مقاوم در برابر فشار، امکان چاپ طرح های ویژه بر روی آن برای افزایش بازاریابی، سازگار با محیط زیست و... می باشد.

اهمیت طراحی بسته بندی محصولات 

طبق گزارش انستیتو بازاریابی مواد غذایی در ایالات متحده، حدود چهل هزار قلم کالا در سوپرمارکت‌ها عرضه می‌شود. این امر نشان دهنده صنعتی ۶۰۰ میلیارد دلاری است که تا حد زیادی وابسته به مصرف کنندگان، توزیع کنندگان، تولید کنندگان و طراحان گرافیک است! طراحی بسته بندی به عنوان یکی از حوزه‌های طراحی گرافیک، صنعتی مستقل محسوب می‌شود. شرکت‌های طراحی چند ملیتی مثل لندر، CBA و کولی پورتربل با کمک هزاران طراح روی تولید برندهای قدرتمند از طریق طراحی جعبه و بسته بندی و برندسازی متمرکز می‌شوند. این صنعت بیش از پیش نیازمند حضور طراحان و فریلنسرهای حرفه‌ای است. این حوزه از طراحی علاوه بر چشمان تیزبین به خلاقیت و مهارت‌های دیگری هم نیاز دارد.

وضوح و سادگی

دفعه بعدی که وارد سوپرمارکت شدید، قفسه‌ای را به طور تصادفی انتخاب کرده و برخی از محصولات و بسته‌های درون آن را بررسی کنید. به هر کدام نگاه کرده و دو پرسش زیر را از خودتان بپرسید: این محصول چیست؟ چه برندی دارد؟ تصویر زیر مثالی ساده از وضوح و سادگی در اصول طراحی بسته بندی را نشان می‌ده
طراحی بسته بندی انواع محصولات - بهترین قیمت و کیفیت
گاهی اوقات پاسخ دادن به دو پرسش فوق بسیار دشوار می‌شود. حداکثر زمان برای تشخیص محصول درون قفسه به وسیله مشتری کمتر از ۴ ثانیه است و گاهی اوقات بسته بندی نامناسب این زمان را به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش می‌دهد. گاهی اوقات محصولاتی با فهرستی از دهها فایده مشاهده ‌می‌کنیم. ولی نام واضحی از برندش مشاهده نمی‌شود. البته برخی از بسته بندی‌ها ظاهر فوق العاده‌ا‌ی دارند ولی حرفی از محتوای درون بسته نمی‌زنند. برخی از بسته بندی‌های مواد شوینده هم بیشتر شبیه به نوشیدنی‌های کودکانه به نظر می‌رسند. محصول زیر نمونه ای از این محصولات است. محصول شوینده‌ای که بسیار خوشمزه به نظر می‌رسد. این طراحی، مشتریان را گمراه ‌می‌کند، چون فاقد وضوح کافی در معرفی محصول است.
با این که برخی از محصولات باید کمی‌سحر آمیز به نظر برسند (مثل عطر و لوازم لوکس)، ولی عدم شناسایی محتوا، کاربرد یا برند محصول، اشتباهی فاحش در بسته بندی است. این شرایط باعث کاهش فروش در فروشگاه‌ها ‌می‌شود. پس همواره وضوح و سادگی را در معرفی برند مدنظر قرار دهید.

صداقت

در طراحی کاور محصول باید نظرات کارفرما و طراح در فرایند طراحی مدنظر قرار گیرد. برای مثال کارفرما یا تولید کننده می‌خواهد کلوچه‌هایی پر از شکلات را به مشتری معرفی کند. ولی مشتری در واقعیت به بیسکوئیت‌های شکلاتی ساده‌ای خواهد رسید. طراحی که ده برابر بهتر از محتوای واقعی محصول است، باعث گول زدن مشتری ‌می‌شود. این امر در نهایت تصویر بدی از برند ترسیم نموده و فروش محصول در بلندمدت کاهش خواهد یافت.طراحی محصول فوق، خوشمزه به نظر می‌رسد ولی این بسته بندی کاملاً گمراه کننده است. محصول واقعی فرق زیادی با تصویر روی بسته دارد! صداقت در این حوزه اهمیت زیادی دارد. مشتریان از محصولات ساده و ارزان بدشان ن‌می‌آید و تا زمانی که آن را خریداری نکنند، به محتوای آن پی نمی‌برند! آنها گول ظاهر محصول را می‌خورند ولی محصولی کاملاً متفاوت درون بسته قرار گرفته است. وظیفه طراحان معرفی محصول به بهترین و درست ترین روش ممکن است.

اصالت بسته بندی

اصالت، شخصیت و به یاد ماندنی بودن محور برندهای بزرگ جهان است که در طراحی بسته بندی آنها هم لحاظ ‌می‌شود. هزاران محصول به دنبال جلب نظر مشتریان هستند. تنها راه برای مجزا کردن برندتان از دیگران حفظ اصالت است. اصالت با خلاقیت و اکتشاف در هم آمیخته است. پس توصیه واضحی در این زمینه وجود ندارد. امروزه با هزاران برند جذاب مواجه هستیم که اصالت خودشان را در انواع محصولات و بسته بندی‌هایشان حفظ کرده‌اند. بسته بندی محصول ارگانیک فوق، مثالی خوب از طراحی بسته بندی اصیل و به یاد ماندنی است. اگر از طراحی معمولی استفاده ‌می‌کنید، ‌می‌توانید از سبک طراحی غیرعادی به همراه استانداردهای بصری قدرتمند استفاده کنید. برای مثال اگر همه از عکاسی محصولات استفاده می‌کنند؛ ‌می‌توانید از طراحی تصویری یا نقاشی استفاده کنید. اگر همه از چیدمان افقی استفاده می‌کنند؛ شما از چیدمان عمودی استفاده کنید. اگر همه از طراحی نوین استفاده می‌کنند می‌توانید از یک سبک قدیمی‌تر با تمرکز روی کیفیت محصول استفاده کنید. متفاوت عمل کنید و از بسته بندی سایر محصولات هم الهام بگیرید.

اثر قفسه ای 

از نظر فروشندگان، یک محصول هیچگاه به تنهایی و با جزئیات دیده نمی‌شود. ما آنها را از فاصله دور و روی قفسه‌ها می‌بینیم. آنها در چیدمان‌های ردیفی یا ستونی در کنار هم قرار می‌گیرند. هنگامی که الگوی خاصی توجه ما را جلب ‌می‌کند برای بررسی دقیق‌تر به آن نزدیک می‌شویم. خرده فروشان به تمایز و جذابیت حاصل از چیدمان محصولات روی قفسه فروشگاه «اثر قفسه ای» یا «Shelf-impacts» می‌گویند. این اثر، تفاوت زیادی در فروش محصولات به وجود می‌آورد. در سوپر مارکت‌ها شاهد صحنه زیر هستید. کدام محصول اول از همه توجه شما را به خودش جلب می‌کند؟
دمو
طراحی بسته بندی انواع محصولات - بهترین قیمت و کیفیت
باید اثر قفسه‌ا‌ی را در حین طراحی لحاظ کنید. ‌می‌توانید جایگاه طراحی خودتان روی یک قفسه واقعی را در کنار سایر محصولات مجسم کنید. برای رسیدن به نتایح بهتر چیدمان ردیفی و ستونی را بررسی کنید. هر چقدر محصولتان متمایزتر به نظر برسد به فروش بیشتری خواهد رسید گاهی اوقات ترکیب عناصر طراحی باعث گم شدن محصول در میان سایر بسته‌ها ‌می‌شود و طراحی‌های ساده تر بهتر به چشم می‌آیند.

قابلیت تعمیم پذیری

مفهوم طراحی بسته بندی باید به راحتی بتواند خط تولید جدید یا یک برند را معرفی کند. برای مثال در حال طراحی بطری برای برند جدید آب سیب هستید. شما و مشتری طراحی تصویر سیب روی بطری را مناسب ‌می‌دانید. ولی چند ماه بعد، مشتری تصمیم به راه اندازی خط تولید آب هلو هم به نام همان برند می‌گیرد. طراحی بسته بندی مناسب به راحتی ظاهر خوشایندی را برای انواع محصولات یک برند ارائه می‌دهد. حالا با راه اندازی خط تولید جدید دیگر مفهوم طراحی قبلی که مبتنی بر تصویر سیب‌ها بود فایده‌ای برای خط تولید آب هلو ندارد. در اینجا مشکل در تعمیم پذیری مفهوم به وجود آمده است. برای اجتناب از این مشکل همواره به دنبال طراحی بسته بندی آینده نگر بروید. یعنی طراحی نظامند و قابل تغیری از محصول را برای خانواده‌ای از محصولات ارائه کنید.

کاربردی بودن بسته بندی

کاربردی بودن با شکل، اندازه و عملکرد بسته بندی محصول سر وکار دارد و تنها برچسب و درپوش را شامل نمی‌شود. هر چقدر طراحی کاربردی تر باشد، به فروش بیشتری می‌رسد. زمانی که محصول زیر، طراحی بسته بندی را وارونه کرد، فروش محصولش اوج گرفت. این اوج در زمان بحران فروش سس کچاپ به وجود آمد.
طراحی بسته بندی انواع محصولات - بهترین قیمت و کیفیت
کاربردی بودن چندان در طراحی لحاظ نمی‌شود. چون مشتریان غالباً همان محصولات قبلی و امتحان شده را ‌می‌خرند. در نتیجه فرصتی برای نوآوری در این زمینه به وجود نمی‌آید. اگر به عنوان یک طراح، شانس طراحی بسته بندی کامل محصول را پیدا کردید، فرصت کاربردی بودن، حمل و نقل و انبار کردن ساده تر محصول را نادیده نگیرید. کاربردی بودن بسته بندی به تنهایی بسیاری از چالش‌های طراحی را رفع می‌کند.  طراحی بسته بندی یکی از رشته‌های پرتقاضا در حوزه طراحی گرافیک است. طراحان در این حوزه باید اصالت محصول را در کنار عملکرد فروش آن مد نظر قرار دهند. آخرین پیام و فرصت برای فروش محصول در بسته بندی آن نهفته است. بسته بندی، مشتری را برای خرید کردن متقاعد می‌کند. وضوح، صداقت و اصالت در کنار تعمیم پذیری، اثر قفسه ای و کاربردی بودن، عناصر مهمی ‌در فرایند طراحی بسته بندی هستند. طراحان خبر در سایت‌های دورکاری مثل کارلنسر به خوبی از شما در این مرحله از تولید محصول حمایت خواهندکرد

چگونه یک طراح بسته‌بندی را استخدام کنیم؟

استخدام طراح بسته‌بندی در کارلنسر فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام طراح بسته‌بندی می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام طراح بسته‌بندی دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام طراح بسته‌بندی حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص طراحی بسته‌بندی در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.

شما می‌توانید طراح بسته‌بندی مورد نظر خود را در ۳ مرحله استخدام کنید:

 • درخواست خود را در قالب پروژه در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه منتظر پیشنهادهای طراحان بسته‌بندی باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین طراح بسته‌بندی را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با طراح بسته‌بندی هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام طراح بسته‌بندی با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

هزینه استخدام طراح بسته‌بندی چقدر است؟

هزینه انجام پروژه های طراحی بسته‌بندی با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری طراح بسته‌بندی متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و… هزینه استخدام طراح بسته‌بندی بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام طراحان بسته‌بندی و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ کمتر هم می‌شود.
اگر از هزینه انجام پروژه طراحی بسته‌بندی تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و طراح بسته‌بندی تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص)، در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی طراحی بسته‌بندی به توافق برسید.

نکات مهم برای استخدام طراح بسته‌بندی

هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه طراحی بسته‌بندی
رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام طراح بسته‌بندی دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

مزایای استخدام طراحان بسته‌بندی در کارلنسر

پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و طراحان بسته‌بندی رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند.
از مزایای استخدام طراح بسته‌بندی در کارلنسر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت ۲% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای طراح بسته‌بندی پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد.)
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده‌ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی بسته‌بندی
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و طراح بسته‌بندی
ادعا نمیکنیم که بهترینیم اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی بسته بندی
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی