برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×
خانه مهارت‌ها طراحی تیشرت

طراحی تیشرت

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
طراحی تیشرت
طراحی تیشرت از زیر دسته های جذاب و خلاقانه در دسته بندی طراحی گرافیک است. طراحی تی شرت جز زیر دسته های طراحی لباس است که به منظور استفاده های تبلیغاتی و تجاری انجام می شود. برای سفارش طرح تی شرت می توانید از یک متخصص فتوشاپ کار یا ایلوستریتور استفاده کنید. یک تی شرت جذاب و زیبا می تواند یک بیلبورد متحرک و تاثیر گذار برای برند شما باشد. برای این منظور یک پروژه رایگان در کارلنسر ثبت کنید. همچنین شما می توانید نمونه کارهای طراحی لباس و تی شرت را مشاهده و با ایده گرفتن از نمونه کارها بهترین فریلنسر طراح تیشرت را برای پروژه خود استخدام نمایید. 
در کارلنسر می‌توانید انواع پروژه‌های خود در زمینه طراحی لباس و یا انجام پروژه‌ نساجی و طراحی پارچه را ثبت کنید و از بین فریلنسرهای متخصص در این حوزه، مناسب‌ترین فرد را استخدام و در کمترین زمان، خروجی با کیفیت خود را دریافت کنید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
طراحی تیشرت
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای طراحی تیشرت را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش

مراحل سفارش طراحی تیشرت

در این مطلب  ما تمام مراحل طراحی تیشرت را بررسی خواهیم کرد. از ایده ها گرفته تا چاپ تیشرت! امیدواریم این مشلب به شما برای انتخاب بهترین طراح تیشرت کمک کند. 
نحوه ی طراحی تیشرت برندینگ را در 8 مرحله توضیح خواهیم داد:
 • تاثیرات و علت نیاز برندتان به تیشرت را درک کنید.
 • بودجه ی خود را محاسبه کنید.
 • گزینه های چاپ را بررسی کنید. (چاپ اسکرین، گرافیک وینیل، چاپ مستقیم)
 • کانسپت طراحی خود را مشخص کنید. (نوع تیشرت، سبک طراحی و تصویر، تایپوگرافی، رنگ و...)
 • یک طراح حرفه ای پیدا کنید.
 • طرح ها را ارزیابی کنید.
 • فایل نهایی را دریافت کنید.
 • یک چاپخانه ی مجهز پیدا کنید.

چگونه یک طراح تیشرت را استخدام کنیم؟

استخدام طراح تیشرت در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام طراح تیشرت می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام طراح تیشرت دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام طراح تیشرت حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص طراحی تیشرت در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.
 • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید. 
 • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای طراحان تیشرت باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین طراح تیشرت را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با طراح تیشرت هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام طراح تیشرت، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

تاثیرات و علت نیاز برند شما به تیشرت

در ادامه به شما خواهیم گفت که چرا داشتن یک تیشرت برندینگ میتواند به برند شما کمک کند:

هدیه برای تبلیغات نام برند

شما با هدیه دادن یک تیشرت که نام برندتان روی آن است، نام تجاری خود را در ذهن مشتریان و مشتریان احتمالی آینده ثبت خواهید کرد.
این باعث می شود همه کسانی که تیشرت شما را پوشیده اند، به یک بیبلورد تبلیغاتی تبدیل شوند. اینکار با داشتن یک تصویر قدرتمند در کنار نام برندتان روی تیشرت، میتواند تاثیر بسیاری بگذارد.

گیفت (هدیه) جلسات

برای جلسات با مشتریان بالقوه، سرمایه گذاران یا شرکا، یک تیشرت به عنوان گیفت یا هدیه، عالی است. این کار باعث میشود حرفه ای به نظر برسید.

خلاصه کردن ارزش های تجاری روی تیشرت

یک عکس هزار کلمه ارزش دارد، که باعث می شود تیشرت های تجاری شما به یک تبلیغات خاص خلاصه شوند. با استفاده از تصاویر استراتژیک و فقط تعداد انگشت شماری نوشته، یک طرح تیشرت به مخاطبان میگوید که برند شما چه پیشنهادی دارد.
به عنوان مثال، بیایید تیشرت Farmerceuticals را بررسی کنیم. تصاویر طبیعی و جذاب و رنگهای سبز گزینه های آشکاری هستند. اما در سطح عمیق تر، مشت برجسته و سبک هنری، لرزش های قدرتمندتر و سخت تری به آن می بخشد. یک طراحی تیشرت خوب بر تأثیرات مردم در مورد برند تأثیر می گذارد.

همبستگی بین کارکنان شرکت

مانند یونیفرم، تیشرت های برندینگ به ایجاد احساس همبستگی در بین کارمندان یک شرکت کمک می کنند. اگر طرح روی تیشرت را به درستی انتخاب کنید، می تواند روی فضای دوستانه ی شرکت تاثیر بگذارد.

هزینه ی سفارش طراحی تیشرت

به چه تعدادی تیشرت نیاز دارید؟

این موضوع روی انتخاب بهترین روش چاپ تأثیر می گذارد. برخی از روش ها به طور خاص سفارشات عمده را تأمین می کنند. در حالی که روش های دیگر هزینه واحد بالایی دارند و برای تعداد پایین نمی ارزند.

گزینه های چاپ را بررسی کنید.

علاوه بر زمان بر بودن طراحی، چاپ هم زمان می‌برد. شما با توجه به تایمی که در اختیار دارید، می توانید نوع چاپ را انتخاب کنید. چاپ اسکرین، گرافیک وینیل و چاپ مستقیم از انواع آن هستند.  

کانسپت طراحی خود را مشخص کنید.

باید نوع تیشرت خود را مشخص کنید. یقه گرد، یقه هفت، آستین بلند، آستین کوتاه، تاپ و یا... . جدا از مبحث مالی، نوع تیشرت شما، انتخاب های بی نظیری در طراحی را نیز به همراه دارد.

تایپوگرافی

رنگ ها، قلم ها، سبک ها و اندازه متن شما همگی بر درک برند شما تأثیر می گذارند. فونت های Serif ظاهری رسمی یا سنتی به برند شما می بخشد. فونت های sans serif مدرن تر به نظر می رسند.
یک نکته مهم برای تایپوگرافی تیشرت این است که خوانایی داشته باشید. استفاده از یک فونت پیچیده ممکن است پیراهن را از نظر بصری خیره کننده کند، اما مفهموی برای مخاطب نداشته باشد. فقط به یاد داشته باشید که اگر می خواهید رهگذران فقط در چند لحظه کلمات تیشرت را بخوانند، ابتدا خوانایی را در اولویت قرار دهید، دوم ظاهر را.

رنگ تیشرت

رنگ بهترین عنصر طراحی برای برقراری ارتباط است. سایه ها، پالت رنگی تا حدودی معنای احساسی را تغییر می دهد. و گزینه های گسترده ای برای ارسال پیام های مناسب به طراحان می دهد. اما این فقط انتخاب رنگ های مناسب با نام تجاری شما نیست، بلکه انتخاب رنگ هایی است که با هم ترکیب می شوند. باید در انتخاب رنگ ها با توجه به رنگ زمینه ی تیشرت توجه ویژه ای داشته باشید. 

مراحل پیدا کردن طراح تیشرت

در این مرحله باید چند طراح حرفه ای پیدا کنید. نمونه کارهایشان را بررسی کنید. و از این میان آن ها طراح مورد نظر خود را پیدا کنید. مشارکت با یک فریلنسر میتواند علاوه بر حرفه ای بودن، بسیار کمک کننده هم باشد. یک طراح پیدا کنید که شما را درک کند و بتواند به زبان شما صحبت کند. شخصیت، سبک و تخصص آنها را در نظر بگیرید. حتی می توانید با شروع یک مسابقه طراحی تیشرت همزمان با چندین طراح تعامل داشته باشید. کارلنسر جاییست که شما می‌توانید طراح مورد نظر خود را در آن به سادگی پیدا کنید.
ممکن است بخواهید خودتان این کار را انجام دهید. اما تجربه و ظرافت کاری یک طراح حرفه ای چیزی نیست که بتوانید از آن بگذرید.بعد از این که طراح(ها) را پیدا کردید، دیدگاه خود را به آنها بگویید. ایده های طراحی، پیام رسانی و اطلاعات مربوط به مخاطبان مورد نظر خود را برای آنها ارسال کنید. جزئیات مربوط به رنگ ها، آرم ها، سبک بصری، نوع تیشرت و مشخصات چاپ را از یاد نبرید. برای آنها تصاویری از طرح های متناسب با سبک مورد نظر خود ارسال کنید. اطمینان حاصل کنید که آنها همه چیزهای لازم را برای طراحی کامل تیشرت را به درستی درک کرده اند.  

طرح ها را ارزیابی کنید.

پس از طراحی، طراح ها را ارزیابی کنید. حتی ممکن است انجام چندین نسخه به شما کمک کند تا بتوانید مورد دلخواه خود را آسان تر پیدا کنید.

فایل نهایی را دریافت کنید.

طراحی تیشرت برندینگ شما تکمیل شده است. اکنون با توجه به چاپگر خود فایل های مناسب را از طراح خود دریافت کنید. احتمالا طرح تیشرت شما در قالب وکتور خواهد بود و یک فایل Adobe Illustrator (AI)، PDF یا EPS خواهد بود. برای هر طرح تیشرت فایل را دریافت کنید. کدهای رنگی برای رنگ های سفارشی را از یاد نبرید. اطمینان حاصل کنید که کد رنگ Pantone یا CMYK را داشته باشید تا همه چیز به همان شکل دلخواه نتیجه بدهد.

یک چاپخانه ی مجهز پیدا کنید.

پس از اتمام طراحی، وقت چاپ است! چابخانه ای را پیدا کنید که روش مورد نیاز شما را با قیمتی متناسب ارائه دهد.

از چه نرم افزار هایی میتوان برای طراحی تیشرت استفاده کرد ؟

ادوبی فتوشاپ

 یکی از نزدیک ترین نرم افزاران به ادوبی ایلوستریتور، ادوبی فوتوشاپ است. که کارایی آن بیشتر از ایلوستریتور است. اگرچه نمی توانید بردار ایجاد کنید، اما ابزار گسترده ای برای ایجاد جلوه های جالب در تصاویر با کیفیت بالا دارید. همچنین می توانید چاپ DTG را انتخاب کنید.

ادوبی ایلوستریتور

 بیشتر افراد موفق ایلاستریتور را به عنوان نرم افزار طراحی مورد علاقه خود انتخاب می کنند. دلیل این که ایلاستریتور برای طراحی های چاپ تیشرت بسیار عالی است، استفاده از بردارهایی است که می توانید برای ایجاد تصاویر لایه ای، آرم و تایپوگرافی ترکیب کرده و تغییر دهید تا به نتیجه نهایی مطلوب برسید.

GraffixPro Studio

 به دلیل سادگی و سهولت موجود در این نرم افزار، مورد علاقه ی بسیاری از طراحان است. حتی اگر مبتدی باشید می توانید با آن کار کنید. به شما این امکان را می دهد که طرح های تیشرت بسیار جذابی را ایجاد کنید؛ که برای تکنیک های مختلف چاپ مناسب باشد. همچنین شامل یک آرشیو بزرگ از الگوها و انتخاب بیش از 45 فونت است که می توانید در طراحی های خود استفاده کنید. بنابراین کار شما را ساده تر می کند.

InkScape

 ما اعتقاد داریم که انتخاب نرم افزار مناسب، یکی از کار هایی است که به روند طراحی سرعت می بخشد. این نرم افزار طراحی منبع باز رایگان نیز کار را آسان میکند. یک نرم افزار رایگان است که شباهت زیادی به ایلاستریتور دارد. می توانید بردارهای گرافیکی درست مثل ایلوستریتور را در این نرم افزار داشته باشید.

کورل دراو

این نرم افزار یکی از محبوب ترین ها است. دلیل اصلی استفاده گسترده از آن این است که طیف گسترده ای از قلم ها، انتخاب های رنگی و ابزارهایی را دارد که در بیشتر نرم افزارهای دیگر وجود ندارد. علاوه بر این، حجم عظیمی از ابزارهای کلیپ، تصاویر و الگوها را ارائه می دهد. که می تواند به شما کمک کند تا هر تعداد طرح دلخواه ایجاد کنید.

هزینه استخدام طراح تیشرت چقدر است؟

هزینه انجام پروژه های طراحی تیشرت با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری طراح تیشرت متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام طراح تیشرت، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام طراحان تیشرت و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود.
اگر از هزینه انجام پروژه طراحی تیشرت‌ تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و طراح تیشرت تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص)، در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی طراحی تیشرت به توافق برسید.

نکات مهم برای استخدام طراح تیشرت

هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه طراحی تیشرت
رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام طراح تیشرت دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

مزایای استخدام طراحان تیشرت در کارلنسر  

پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و طراحان تیشرت رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند.
از مزایای استخدام طراح تیشرت در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای طراح تیشرت، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد.)
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی تیشرت
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و طراح تیشرت
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی تیشرت
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی