ادیت و روتوش عکس

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
ادیت و روتوش عکس
ادیت و روتوش عکس

ادیت و روتوش عکس

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
ادیت و روتوش عکس
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
روتوش و ادیت عکس های قدیمی و شکسته توسط حرفه ای ترین طراحان فوتوشاپ کار در کارلنسر امکان پذیر است. شما می توانید با ادیت عکس های خود، خاطرات خود را زنده کنید. روتوش عکس، توسط فوتوشاپ کارهای حرفه ای با دقت و کیفیت بیشتری نسبت به نرم افزارهای آنلاین ادیت عکس انجام می پذیرد. کافیست برای روتوش عکس قدیمی خود یک پروژه رایگان ثبت کنید و سفارش خود را در کمترین زمان و با کمترین هزینه دریافت کنید. ویرایش عکس و ادیت تصاویر توسط نرم افزارهایی مانند فوتوشاپ و لایت روم امکان پذیر است. شما می توانید با ویرایش و روتوش عکس های خانوادگی ، آلبوم عکس عروسی و جشن های تولد خود و فرزاندانتان و روتوش و ادیت عکس ها . گذاشتن افکت های دیجیتالی رو و دور عکس ها خاطرات خود را ماندگار سازید. تعرفه روتوش عکس به شکل منصفانه بین فریلنسر و کارفرما تعیین می شود. کارلنسر کیفیت ادیت عکس به شکل دلخواه شما را ضمانت میکند. برای ویزایش عکس های قدیمی و ساخت آلبوم عکس ماندگار از خاطرات خود همین امروز میتوانید از طریق کارلنسر اقدام نمایید.
توضیحات بیشتر
جستجو در نمونه کارها
مرتب کردن بر اساس
برترین
فیلترها
مشاهده تمام فیلترها
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای متخصصین ادیت عکس را در سایت کارلنسر مشاهده کنید.

ادیت حرفه ای

عکس 1:طراحی لامپ نئونی روی دیوار و ادیت عکس 2: افزایش کیفیت و ادیت عکس

عکسبرداری و ادیت محصول

ادیت محصول آرایشی بیوتی کتی تولید محتوای تصویری

نوشته عاشقانه ادبی

نوشته ای کوتاه عاشقانه...

دور بری لوگو با جزییات بالا

با استفاده از نرم افزار فوتوشاپ و ابزار پن دور بری و ترنسپرت کردن این لوگو انجام شده است

تکنیک فوتومونتاژ

تکنیک فوتومونتاژ در فضایی طنز

فوتو مونتاژ در فضای طنز

با استفاده از یک عکس و کمی خلاقیت فوتو مونتاژی در فضای طنز

پوستر و بنر با موضوع محیط محیط زیست

کار برای مجموعه ای که زمینه فعالیت آنها محیط زیست بود

بنر در فضای کرونا

یک نمونه بنر دیجیتال برای خانه بهداشت در رابطه با ویروس کرونا

سبک فوتومونتاژ باموضوع خیر و شر

با یک ایده تبدیل به یک پست دو اسلایدی اینستاگرام مبدل شد که در یک اسلاید قسمت خیر و در اسلاید بعدی شر

به یاد مرحوم پاشایی

طرحی با موضوع زنده یاد مرتضی پاشایی

استقبال مرگ

طرحی با موضوع استقبال از مرگ کهبا نرمافزار ایلاستریتور خلق گردیده است

حذف بک گراند

نریشن انگلیسی معرفی سایت برای ادیت عکس

برای تغییر پس زمینه ی عکس کافی ست به سایت اعلام شده بروید و پس زمینه ی عکس رو تغییر بدین.

طراحی لوگو برای کارفرما

طراحی لوگو برای کارفرما

طراحی و ادیت عکس

🔴افراد زیادی وجود دارند که ایده هایی مثل ادیت عکس خودشون دارند اما نمی دونن چگونه این ایده ها رو پیاده سازی کنند. خوشبختانه فتوشاپ کار ها می تونن این ایده ها رو به نحو احسن پیاده سازی کنن.

ادیت و طراحی عکس

⚫افراد زیادی وجود دارند که ایده هایی مثل ادیت عکس خودشون دارند اما نمی دونن چگونه این ایده ها رو پیاده سازی کنند. خوشبختانه فتوشاپ کار ها می تونن این ایده ها رو به نحو احسن پیاده سازی کنن.

روتوش و ادیت عکس

🔵افراد زیادی وجود دارند که ایده هایی مثل ادیت عکس خودشون دارند اما نمی دونن چگونه این ایده ها رو پیاده سازی کنند. خوشبختانه فتوشاپ کار ها می تونن این ایده ها رو به نحو احسن پیاده سازی کنن.

طراحی و ادیت عکس

⚪افراد زیادی وجود دارند که ایده هایی مثل ادیت عکس خودشون دارند اما نمی دونن چگونه این ایده ها رو پیاده سازی کنند. خوشبختانه فتوشاپ کار ها می تونن این ایده ها رو به نحو احسن پیاده سازی کنن.
۱
۲
۳
۴
۵
۱

روتوش عکس

روتوش عکس یک مهارت پر تقاضا و پر نیاز است. با استخدام فتوشاپ کار می توانید عکس های خانوادگی ، آلبوم عروسی و عکس های قدیمی خود را ویرایش و روتوش کنید. روتوش عکس قدیمی امکان تجدید خاطرات را فراهم میکند. فریلنسرهای مسلط به فوتوشاپ و سایر مهارت ها و برنامه های گرافیکی ادیت عکس می توانند با روتوش و ادیت عکس ها رنگ و بویی تازه به عکس های شما بدهند. برای سفارش روتوش عکس می توانید یک پروژه رایگان در کارلنسر ثبت کنید
روتوش و ادیت عکس، یکی از جالب ترین فعالیت هایی است که ممکن است بسیاری از ما در طول زندگی انجام داده باشیم. این فعالیت، در گذشته به صورت دستی انجام می شود و طبیعتا نتیجه کار ممکن بود چندان مورد رضایت افراد نباشد. با ورود کامپیوتر به بخش های مختلف زندگی و حوزه عکاسی، آرام آرام نرم افزارهای متعددی در حوزه ویرایش یا ادیت عکس ساخته شدند که هر یک از آنها امکانات قابل توجهی را در اختیار کاربران قرار می دادند. کار با هر یک از این نرم افزارها، نیازمند سطح خاصی از مهارت و آشنایی با اصول عکاسی و طراحی می باشد و از این رو، رده شغلی جدیدی با عنوان ادیتور یا ویرایشگر عکس نیز وارد بازار کار شد.
$h2

ادیت و روتوش عکس

$/h2
ادیت عکس به معنای هرگونه دستکاری در ظاهر یک عکس و بخش های مختلف آن است. این ادیت می تواند شامل استفاده ویرایش لایه ها، تغییر سایز عکس، حذف یا تغییر در پس زمینه عکس، افزایش یا کاهش نور، اضافه کردن متن یا افکت های خاص، پاک کردن موارد اضافه، تغییر رنگ قسمت های مورد نظر در یک عکس، تغییر چشم انداز، چرخش تصاویر، برش بخش از تصویر و اضافه کردن آن به عکسی دیگر، ادغام تصاویر و ... باشد. فرآیند روتوش و ادیت عکس، سطوح مختلفی دارد. گاهی به سادگی زمانی است که شما می خواهید سطح نور عکس را دستکاری کنید یا مثلا منظره ای یا قسمتی را به عکس اضافه یا از آن حذف کنید. ادیت های در این سطح، معمولا توسط نرم افزارهای ساده ای انجام می شود که کار با آنها نیازی به داشتن مهارت خاصی ندارد و حتی بر روی موبایل نیز قابل اجرا هستند. در مقابل، گاهی ادیت مورد نظر شما بسیار وقت گیر و پیچیده است. از طرفی نیازمند ابزارهایی است که صرفا در نرم افزارهای حرفه ای می توانید به آنها دست پیدا کنید. در این حالت، معمولا افراد زیادی توانایی پیاده سازی این سطح از ویرایش عکس را ندارند و ترجیح می دهند کار را به فرد حرفه ای واگذار نمایند.
$h2

ادیتور عکس کیست؟

$/h2
ادیتور عکس، ویرایشگر عکس یا به اختصار همان ادیتور، شخصی است که علاوه بر آشنایی کامل با اصول عکاسی و شناسایی ویژگی های یک عکس، به یک یا چند نرم افزار مخصوص ادیت و روتوش عکس، مسلط می باشد. انجام فرآیند ادیت عکس توسط این فرد، مدت زمان کمتری را نسب به زمانی که فردی نا آشنا با این حوزه اقدام به ویرایش تصاویر می کند، لازم دارد. علاوه بر آن عکس ویرایش شده توسط یک ادیتور و با استفاده از نرم افزارهای پیشرفته، به مراتب حرفه ای تر از ادیتی است که یک فرد مبتدی و با نرم افزارهای ساده بر روی یک عکس اعمال خواهد کرد.
$h2

در ادیت عکس از چه نرم افزارهای استفاده می شود؟

$/h2
در حوزه روتوش و ادیت عکس، نرم افزارهای مختلفی به بازار عرضه شده است که هر فرد با توجه به میزان تسلط و مهارت خود، می تواند برای ویرایش تصاویر از یک یا چند عدد از این نرم افزارها استفاده کند. تعدادی از معروف ترین نرم افزارهای مربوط به ادیت عکس عبارتند از :
  • Adobe Photoshop
  • Adobe Lightroom
  • Skylum Luminar
  • Capture One
  • Gimp
  • PicMonkey
  • Fotor
$h2

قیمت ادیت عکس

$/h2
عامل تعیین کننده در قیمت ادیت عکس، مربوط به نوع ادیت و روتوشی است که شما از ادیتور می خواهید. هر چقدر مدت زمانی که ادیتور برای ویرایش عکس مد نظر شما در نظر می گیرد طولانی تر باشد و به اصلاح، پروژه شما به کار بیشتری نیاز داشته باشد، طبیعتا قیمت ادیت عکس نیز افزایش خواهد یافت. عوامل دیگری نیز مانند نرم افزارهای مورد استفاده در ادیت عکس، نوع عکسی که قرار است ادیت بر روی آن انجام شود (ادیت عکس های چاپی و قدیمی، به دلیل آسیب فیزیکی عکس ممکن است زمان بیشتری را لازم داشته باشند و برای تحویل یک کار با کیفیت، به بیش از یک نرم افزار نیاز داشته باشند.) و مواردی از این قبیل نیز بر روی قیمت ادیت عکس تاثیر گذار هستند و می توانند قیمت آن را افزایش دهند.
$h2

سفارش ادیت عکس

$/h2
زمانی که شما تمایل به اعمال هر گونه تغییر حرفه ای بر روی یک عکس داشته باشید، معمولا بهتر است که این کار را به یک فرد مسلط به اصول حرفه ای روتوش و ادیت عکس واگذار نمایید. پس از انتخاب شخص مورد نظر، مراحل پیشرفت سفارش مورد نظر شما به صورت کلی، به شرح زیر خواهد بود.
سفارش ادیت و روتوش عکس با کمترین هزینه
$h2

  مشخص شدن هدف پروژه

$/h2
در این مرحله، شما تمامی ادیت هایی که مد نظر را دارید را با ادیتور مطرح کرده و به عبارتی برای وی شرح می دهید که دقیقا می خواهید چه کاری انجام شود. این مرحله بسیار مهم است و بهتر است حتی ریزترین نکات و مطالبی را که در نظر دارید به ادیتور اطلاع دهید تا وی بتواند بهترین نتیجه و نزدیک ترین کار را به چیزی که شما می خواهید، ارائه دهد.
$h2

انتخاب نرم افزار

$/h2
بر اساس نوع ادیتی که شما به ادیتور پیشنهاد می دهید، او باید نرم افزاری که بهترین ابزار برای اعمال تغییرات مد نظر شما را دارد، انتخاب کند. در این مرحله به ادیتور، اعتماد کنید و از پیشنهاد نرم افزارهایی که ممکن است مناسب کار شما نباشد، خودداری کنید.
$h2

ساخت و ایجاد پروژه در نرم افزار

$/h2
در این مرحله عکس شما وارد نرم افزار مربوطه شده و ادیت های دلخواه شما بر روی آن انجام خواهد شد. با توجه به سطح پیچیدگی این ادیت ها و تعداد آنها، مدت زمان ساخت پروژه از چند ساعت تا چند روز متغیر خواهد بود که در این مورد، ادیتور در همان ابتدا برای شما توضیحات لازم را ارائه خواهد داد.
$h2

بازبینی، تایید نهایی و تحویل پروژه

$/h2
بسیاری از ادیتورها، پیش از تحویل نهایی پروژه به مشتریان خود، ابتدا نسخه ای از آن را به مشتری نشان می دهند و در صورت کسب رضایت مشتری و اعمال تغییرات مطابق میل وی، پروژه را تایید نهایی کرده و به مشتری تحویل می دهند. پس از تحویل پروژه معمولا پایان کار اعلام خواهد شد. البته در بعضی از موارد ممکن است با توافق طرفین، تغییرات دیگری نیز پس از تحویل نهایی بر روی پروژه اعمال شود که در این مورد باید هر دو طرف، پیش از شروع پروژه به توافق برسند.
$h2

استخدام ادیتور عکس در کارلنسر

$/h2
در صورتی که تمایل داشته باشید تا پروژه روتوش و ادیت عکس خود را در سایت کارلنسر انجام دهید، می توانید پروژه خود را به رایگان ثبت کرده و منتظر پیشنهادات فریلنسر هایی که در حوزه مهارت مورد نظر شما فعالیت دارند باشید.علاوه بر آن شما می توانید با مراجعه به قسمت خدمات مرتبط با عکاسی، انیمیشن و ویدئو در سایت کارلنسر و بخش مربوط به ادیت و روتوش عکس، از بین ده ها فریلنسر و ادیتور فعال در این قسمت، فرد مورد نظر خود را انتخاب کنید او را به پروژه خود دعوت نمایید که در صورت تایید فریلنسر، مراحل مربوط به انجام پروژه شما آغاز خواهد شد. شایان ذکر است که تمامی مراحل پرداخت و تحویل پروژه شما در سایت کارلنسر، از طریق سیستم پرداخت امن انجام خواهد شد و در این سیستم، طرفین پروژه شامل کارفرما و فریلنسر، هیچ نگرانی از بابت عدم انجام تعهدات طرف مقابل، نخواهند داشت.
برای ادیت و روتوش عکس کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید ادیت و روتوش عکس
پشتیبانی