طراحی ماگ و لیوان

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی ماگ و لیوان
طراحی ماگ و لیوان

طراحی ماگ و لیوان

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی ماگ و لیوان
برای سفارش طراحی ماگ و طراحی طرح روی لیوان سرامیکی می توانید از خدمات حرفه ای فریلنسرهای گرافیست در سایت کارلنسر استفاده کنید.
توضیحات بیشتر
جستجو در کارلنسر
مرتب کردن بر اساس
برترین
فیلترها
مشاهده تمام فیلترها
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
چه مهارت هایی نیاز دارید؟
مهارت های پیشنهادی
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
ثبت پروژه رایگان

طراحی لوگو اسم برای چاپ بر روی لیوان

طراحی کارت ویزیت و لیوان

کارت ویزیت و لیوان بستنی فروشی

لیوان طراحی شده

طراحی بسته بندی محصول

طراحی لیوان برای کافه قنادی نیلگون

طراحی برچسب روی لیوان

طراحی برچسب روی لیوان از اقا پوریا

طراحی لوگو پوشاک لیون

طراحی کاراکتر برای چاپ روی لیوان

کاراکتر فانتزی به سبک لاین آرت

طراحی وکتور

طراحی وکتور لیوان قهوه

طراحی لوگو برای شرکت لیون کامپیوتر

طراحی لوگوی شرکت لیان ایده

زمینه فعالیت : آرایشی و بهداشتی

کارت پرسنلی طراحی شده برای گروه هنری لیان گرافیک

کارت پرسنلی طراحی شده برای گروه هنری لیان گرافیک، تمام استاندارد های چاپ تو این کار رعایت شده!

طراحی تبلیغاتی

طراحی تبلیغاتی لیوان

طراحی تبلیغاتی

طراحی تبلیغاتی لیوان

طراحی لیوان و بسته بندی کافه مرداد

طراحی لیوان های قهوه و بسته بندی قهوه خشک و آماده برای کافه مرداد
۱
۱

طراحی ماگ و لیوان تبلیغاتی

ماگ ها، لیوان های سرامیکی و بزرگی هستند که بسیاری از ما روزانه از آنها برای نوشیدن چای، قهوه، نسکافه و ... استفاده می کنیم. اگرچه این لیوان ها به تنهایی جذابیت خود را دارند اما گاهی اضافه کردن یک طرح دلخواه بر روی بدنه آنها، می تواند زیبایی دو چندانی را به این وسایل دوست داشتنی ببخشد. طراحی ماگ با هدف رسم طرح دلخواه برای چاپ بر روی ماگ و لیوان انجام می شود. این طراحی می تواند به سادگی، تغییر یک تصویر دلخواه کاربر مانند تصاویر بازی های کامپیوتری و رساندن آن به اندازه مناسب برای چاپ بر روی ماگ باشد و یا طرحی منحصر به فرد، مانند لوگوهای شرکتی و .... برای آن طراحی شود.

طراحی ماگ

این موضوع که شما ماگ طراحی شده را برای مصارف شخصی یا سازمانی نیاز دارید، چندان تفاوتی با یکدیگر ندارد. در هر دو حالت، طراحی ماگ به صورت اختصاصی برای شما انجام می شود. این طراحی، نیازمند یک تصویر یا ایده به عنوان پایه یا بیس شروع کار و یک یا چند نرم افزار مخصوص سفارش طراحی گرافیک خواهد بود. طرح مورد نظر، باید از لحاظ وضوح، در نظر گرفتن موقعیت و حالت قرارگیری بر روی بدنه ماگ و اندازه های متناسب با بدنه ماگ، با ماگ مورد نظر شما هماهنگ باشد.

نرم افزارهای مورد استفاده در طراحی ماگ

اکثر طراحی های چاپ شده بر روی بدنه لیوان های سرامیکی یا همان ماگ ها، به صورت نرم افزاری و با استفاده از نرم افزارهای مورد استفاده در ساخت طرح های گرافیکی و یا سفارش ادیت عکس، ساخته می شوند. البته گاهی از تصویرسازی های دستی نیز استفاده می شود که معمولا این تصاویر نیز برای چاپ بهتر و با کیفیت تر، باید وارد محیط یک نرم افزار شوند و اندازه ها و رزولوشن مناسبی برای آنها تعریف شود. از معروف ترین نرم افزارهای مورد استفاده در طراحی ماگ می توان به موارد زیر اشاره کرد :

نرم افزار Adobe Photoshop

فتوشاپ از معروف ترین و پرکاربردی ترین نرم افزارهایی است که در بسیاری از طراحی های گرافیکی و تصویرسازی مورد استفاده قرار می گیرد. در طراحی لیوان نیز، معمولا اولین گزینه برای طراحی، این نرم افزار است مگر آنکه طرح بسیار خاصی مد نظر باشد که استفاده از نرم افزارهای دیگر برای کار با آن، مناسب تر باشد. فتوشاپ، ابزارهای بسیار زیادی برای طراحی دارد و تقریبا اکثر طرح های چاپ شده بر روی انواع ماگ، در این نرم افزار رسم می شوند.

نرم افزار Adobe Illustrator

ایلوستریتور، از دسته نرم افزارهایی است که برای ساخت تصاویر هنری و یا سفارش طراحی لوگو، بسیار مناسب است. این نرم افزار نیز مانند فتوشاپ، از محصولات شرکت ادوبی است و ابزارهای بسیار مناسبی برای ساخت و ویرایش وکتور دارد. ایلوستریتور، در زمینه طراحی و چاپ هدایای تبلیغاتی که عموما طراحی لوگو در آنها ضروری است، به تنهایی و یا در کنار فتوشاپ برای طراحی بر روی ماگ و ... استفاده می شود.

نرم افزار Adobe InDesign

ایندیزاین اگرچه از لحاظ امکانات، در مقایسه با ایلوستریتور یا فتوشاپ، در رده های پایین تری قرار دارد، اما همچنان برای استفاده در طراحی های گرافیکی مانند طراحی های مورد نیاز برای چاپ بر روی ماگ یا سایر محصولات شخصی و سازمانی کاربرد دارد. ایندیزاین، علاوه بر استفاده در طراحی لوگو یا طرح های مناسب برای چاپ بر روی محصولات، در زمینه طراحی کاتالوگ نیز کاربرد دارد و طرح های بسیار چشمگیری را می توان با استفاده از ابزارهای این نرم افزار رسم کرد.

نرم افزار CorelDraw

کورل دراو یکی از قدیمی ترین نرم افزارهای مناسب برای تصویرسازی و طراحی های گرافیکی است. اگرچه با استقبال زیادی که از نرم افزارهایی مانند ایلوستریتور در زمینه تصویرسازی شده است، کارل دراو این روزها کمتر به چشم می آید اما هنوز هم این نرم افزار، در میان گرافیست ها به عنوان یک نرم افزار محبوب و کارآمد به حساب می آید. این کاربرد، به ویژه در زمانی که در طراحی ماگ باید از فونت های خاص عربی و فارسی استفاده شود، بیشتر خواهد بود.

نرم افزار InkScape

اگر طرح ساده ای را در نظر دارید یا به طراح و گرافیست دسترسی نداشته باشید، نرم اینک اسکیپ، با رابط کاربری ساده ای که دارد، انتخاب مناسبی است. این نرم افزار، معمولا در طراحی های ساده و یا اعمال تغییرات بر روی تصاویر موجود و مناسب سازی آنها برای چاپ بر روی محصول مورد استفاده قرار می گیرد.

طراحی ماگ چقدر زمان نیاز دارد؟

طراحی ماگ معمولا کار چندان زمان بری نیست و مدت زمان کمتری در مقایسه با سایر طراحی های گرافیکی برای رسم یک طرح مناسب برای چاپ بر روی ماگ نیاز است. این مدت زمان، بر اساس عوامل متعددی تعیین می شود که بعضی از آنها عبارتند از :

نوع طرح

گاهی مشتری، یک طرح ساده مانند یک تصویر یا در اختیار طراح قرار می دهد و از اون می خواهد تا تغییراتی را بر روی آن انجام داده و طرح را برای چاپ بر روی ماگ آماده کند. این تغییرات می تواند شامل تغییر اندازه عکس، دستکاری کنتراست یا تغییر رنگ تمام یا بخشی از تصویر، اضافه کردن متن یا تصویر دیگری به عکس موجود و مواردی از این قبیل باشد که با توجه به پیچیدگی تغییرات مورد نظر مشتری، زمان طراحی نیز افزایش می یابد. در مقابل، در بعضی از انواع طراحی ماگ که بیشتر برای طراحی های تبلیغاتی مورد نظر است، طرح مورد نظر، شامل لوگوی برند و یا طراحی های خاصی است که در صورت طراحی از صفر، زمان بیشتر را در مقایسه با گروه اول، از طراح خواهد گرفت.

تعداد نرم افزار به کار رفته در مسیر طراحی

نرم افزارهایی مانند فتوشاپ، برای طراحی ماگ مناسب هستند و درصد بالایی از این طراحی ها نیز توسط همین نرم افزارها انجام می شود. اما گاهی به بیش از یک نرم افزار برای رسیدن به طرح مورد نظر مشتری نیاز داریم. در این حالت، به هر میزان که تعداد نرم افزارهای دخیل در پروژه افزایش یابد، زمان مورد نیاز برای اتمام طراحی نیز بالا می رود.

تعداد تغییرات مورد نظر مشتری

همه طراحی های گرافیکی، در مراحل مختلف به مشتری ارائه شده و پس از تایید وی، وارد مرحله بعد خواهند شد. ممکن است مشتری در هر مرحله، طرح را تایید نکند و تغییراتی را برای آن در نظر بگیرد. طبیعی است که اعمال هر یک از این تغییرات و کسب تایید مجدد از مشتری، مسیر زمان بری خواهد بود و مدت زمان لازم برای اتمام پروژه را افزایش می دهد.

قیمت طراحی ماگ

هزینه مورد نیاز برای طراحی ماگ با توجه به نوع طرح مورد نظر مشتری، تعداد نرم افزارهای مورد استفاده، تعداد و نوع تغییراتی که بر روی طرح باید اعمال شود و میزان مهارت طراح تعیین می شود و نمی توان برای تمامی طراحی ها، هزینه ثابتی را در نظر گرفت.

کارآفرینی و کسب درآمد با طراحی ماگ

طراحان گرافیک بسیار خوش ذوق و هنرمندی هستند که با ایده پردازی در زمینه های مختلف مانند طراحی ماگ می توانند به کسب و کار در این زمینه رونق دهند. اگر شما یکی از همین طراحان خلاق هستید، هر لحظه می توانید اقدام کنید و کسب و کارتان را راه اندازی کنید. شما می توانید ایده پرداز و طراح باشید و با استخدام ادمین شبکه های اجتماعی یا استخدام طراح سایت فروشگاهی، مهارت خود را در راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی و انجام کارآفرینی به کار بگیرید.

طراحی ماگ با کارلنسر

طراحان و گرافیست ها سهم بزرگی از فریلنسرهای فعال در سایت کارلنسر را تشکیل می دهند. طراحی برای چاپ بر روی محصولاتی مانند ماگ ها، یکی از فعالیت هایی است که توسط این گروه از افراد متخصص در سایت کارلنسر انجام می شود. برای ثبت سفارش طراحی ماگ، می توانید در بخش ثبت پروژه رایگان سفارش خود را ثبت نمایید. پس از آن که سفارش از سمت شما در سایت ثبت شود، فریلنسرها و گرافیست هایی که تمایل به کار بر روی پروژه شما را داشته باشند، پیشنهادات خود را برای شما ارسال خواهند کرد و شما پس از بررسی پیشنهادات، می توانید با طراح مورد نظر خود به توافق برسید. شیوه پرداخت هزینه این سفارش نیز، مانند تمامی خدمات ارائه شده در سایت کارلنسر، از طریق سیستم پرداخت امن است. همچنین در صورت تمایل، می توانید برای مطالعه سایر مقالات مرتبط با کسب و کارهای مختلف به بخش مقالات سایت کارلنسر مراجعه فرمایید.
برای طراحی ماگ و لیوان کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی ماگ و لیوان
پشتیبانی