برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

طراحی ساک دستی

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
طراحی ساک دستی
ساک های دستی پارچه ای و کاغذی این روزها به دلایل محیط زیستی بین مردم خیلی پرطرفدار شده اند. از این رو بیشتر شرکت ها، برندها یا فروشگاه های اینترنتی به طراحی و ساخت ساک های دستی می پردازند که هم محصول خود را به شکلی شکیل و زیبا ارائه کنند و هم برای مصرف کنندگان مفید باشد و آن را دور نریزند و روزمره بتوانند از این کیف ها استفاده کنند. بنابراین اگر شما نیز قصد شرکت در نمایشگاهی دارید و جای یک ساک دستی در طراحی هویت بصری شما خالیست، به راحتی می توانید طراحی آن را به دست یک طراح گرافیک متخصص در کارلنسر بسپارید تا در کمترین زمان و با مناسب ترین قیمت ساک دستی شما طراحی شود. همچنین اگر دارای فروشگاه اینترنتی هستید یا قرار است در مراسم مهمی شرکت کنید که بتوانید خود را در آنجا به بقیه معرفی کنید می توانید سفارش طراحی ساک دستی یا توت بگ خود را برون سپاری کنید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
طراحی ساک دستی
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای ساک دستی را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش

سفارش طراحی ساک دستی

ساک دستی وسیله ای است که به طور خاص برای حمل کالا یا خرید از فروشگاه های خرده فروشی طراحی شده است. معمولاً از مواد کاغذی، پلاستیکی یا پارچه ای ساخته می شود و دارای دسته هایی برای حمل آسان است. 

اهمیت طراحی ساک دستی

برندسازی و بازاریابی

بسیاری از کسب و کارها از ساک دستی با طراحی سفارشی به عنوان راهی برای تبلیغ برند خود استفاده می کنند. یک ساک دستی با طراحی خوب که در دست عموم مردم است می تواند مانند یک بیلبورد عمل کند. به این شکل لوگو، رنگ ها و پیام های یک شرکت را نمایش می دهد.

مقرون به صرفه و با دوام

در طراحی ساک دستی، کاربردی بودن و دوام برای حمل اقلام مختلف در نظر گرفته شده است. ابعاد، دسته ها و مواد ساک دستی باید بتواند وزن کالای حمل شده را در خود جای داده و تحمل کند. از طرفی دیگر، طراحی ساک دستی نسبت به بقیه روش های بازاریابی، شیوه ای بسیار مقرون به صرفه است.

تجربه مصرف کننده

طراحی ساک دستی بر تجربه کلی مصرف کننده تأثیر می گذارد. یک ساک دستی بصری جذاب و با طراحی خوب می تواند درک مشتریان از برند را افزایش دهد و باعث شود آنها احساس ارزشمندی کنند و حس مثبتی داشته باشند.

مقرون به صرفه و با دوام بودن

در طراحی کیف های خرید، کاربردی بودن و دوام مورد نیاز برای حمل اقلام مختلف در نظر گرفته شده است. ابعاد، دسته ها و مواد کیف باید بتواند وزن کالای حمل شده را در خود جای داده و تحمل کند. 

ارزش زیست محیطی

با افزایش نگرانی‌های زیست‌محیطی، تاکید زیادی بر طراحی ساک دستی های سازگار با محیط زیست وجود دارد. امروزه، مواد قابل استفاده مجدد و قابل بازیافت، و همچنین طرح هایی که ضایعات را به حداقل می رساند، برای کاهش اثرات زیست محیطی محبوب هستند.

انواع مختلف ساک دستی

ساک دستی های کاغذی

این ساک دستی ها از کاغذ یا مقوا ساخته شده و اغلب دوستدار محیط زیست هستند. آنها می توانند بازیافت یا کمپوست شوند و زیست تخریب پذیر هستند.

ساک دستی های  پارچه ای

این ساک دستی های های بادوام و قابل استفاده مجدد هستند که معمولاً از مواد پارچه ای (مانند پنبه، بوم، برزنت) با دسته های محکم ساخته می شوند. ساک دستی های های حمل و نقل برای خرید و همچنین برای استفاده عمومی روزمره محبوب هستند.

ساک دستی های سازگار با محیط زیست

ساک دستی های سازگار با محیط زیست معمولا از مواد بازیافتی، پلاستیک های زیست تخریب پذیر یا پارچه های ارگانیک ساخته شده و سازگار با محیط زیست هستند.

کاربردهای مختلف ساک دستی

استفاده از ساک دستی فراتر از حمل و نقل و خرید است. برخی از کاربردهای رایج دیگر عبارتند از:
 • ساک دستی مواد غذایی
 • ساک دستی هدیه
 • ساک دستی ساحلی
 • ساک دستی کتابخانه یا کتاب
 • ساک دستی ناهار
ساک دستی ها به بخش مهمی از زندگی روزمره همه ما تبدیل شده اند که راحتی، کارکرد روزانه و راهی برای برندسازی ارائه می‌کنند.

چگونه یک طراح ساک دستی را استخدام کنیم؟

استخدام طراح ساک دستی در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام طراح ساک دستی می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام طراح ساک دستی دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام طراح ساک دستی حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص طراحی ساک دستی در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.

شما می‌توانید طراح ساک دستی مورد نظر خود را در ۳ مرحله استخدام کنید:

 • درخواست خود را در قالب پروژه در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه منتظر پیشنهادهای طراحان ساک دستی باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین طراح ساک دستی را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با طراح ساک دستی هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام طراح ساک دستی با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

هزینه استخدام طراح ساک دستی چقدر است؟

هزینه انجام پروژه های طراحی ساک دستی با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری طراح ساک دستی متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و… هزینه استخدام طراح ساک دستی بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام طراحان ساک دستی و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود.
اگر از هزینه انجام پروژه طراحی ساک دستی‌ تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه کاملا توافقی بین شما و طراح ساک دستی تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص) در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی طراحی ساک دستی به توافق برسید.

نکات مهم برای استخدام طراح ساک دستی

هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه طراحی ساک دستی
رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام طراح ساک دستی دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

مزایای استخدام طراحان ساک دستی در کارلنسر

پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و طراحان ساک دستی رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند. از مزایای استخدام طراح ساک دستی در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت ۲% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای طراح ساک دستی پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد.)
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده‌ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی ساک دستی
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و طراح ساک دستی
ادعا نمیکنیم که بهترینیم اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی ساک دستی
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی