درباره ما

 کارلنسر با هدف فراهم ساختن یک فضای کاری حرفه ای بین کسب و کارها و متخصصین حرفه ای ایجاد شده است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و افزایش ضریب استفاده از اینترنت شکل و مفهوم کار دستخوش تغییرات زیادی شده است. این تغییرات فرصت‌‌های فراوانی را در اختیار کارآفرینان ، متخصصین و افراد علاقه مند به تکنولوژی‌‌های جدید‌‌ می‌گذارد.
 فریلنسینگ یا دورکاری شیوه ای از کار است که در آن متخصصین بدون نیاز به حضور دایمی در دفتر کار یا تعهد بلند مدت به یک شرکت به صورت پروژه ای خدمات حرفه ای خود را به کسب و کارها ارای ه‌‌می‌دهند. 
 همگام شدن با تغییرات و شیوه‌‌های جدید رمز موفقیت هر فرد یا سازمان موفقی است. کارلنسر به منظور تسهیل ارایه خدمات و افزایش رقابت پذیری کسب و کارها و همچنین فراهم آوردن فرصت کاری برابر برای متخصصین اقدام به طراحی پلتفرم برونسپاری پروژه‌‌های کوچک و بزرگ نموده است. 
 متخصصین فریلنسر یا دورکار با مهارت‌‌هایی مانند برنامه نویسی ، طراحی و دیزاین، تولید محتوا، ترجمه ،  انیمیشن و سایر مهارت‌‌ها قادرند بدون محدودیتهای معمول مکانی یا زمانی با ارایه خدمات خود به صورت آنلاین و اینترنتی کسب درآمد نمایند. ضمنا کارآفرینان و صاحبان کسب و کار با امکان دسترسی به بانک اطلاعاتی بزرگی از متخصصین از تمامی نقاط‌‌می‌توانند خدمات حرفه ای مورد نیاز خود را با کیفیت بهتر و قیمت مناسب تری تحویل بگیرند و بهره وری و رقابت پذیری خود را افزایش دهند. این خدمات‌‌می‌تواند شامل طراحی وبسایت ، برنامه نویسی، ساخت اپلیکیشن موبایل، طراحی لوگو و کاتالوگ ، تهیه محتوای نوشتاری و تصویری ، ساخت تیزر تبلیغاتی ، تایپ، ترجمه و سایر خدمات حرفه ای باشد. 
 هدف اصلی کارلنسر فراهم آوردن امکان دسترسی به بازار کار و اشتغال برای متخصصین در گوشه و کنار کشور حتی در شهرها و روستاهای کوچک و دورافتاده است.  ما معتقدیم مهارت و دانش در همه جا وجود دارد و برابر بودن فرصت‌‌های کاری برای افراد باعث رونق و شکوفایی بیشتر اقتصادی‌‌می‌شود. معتقدیم فعالیت  ما ضمن کمک به افزایش اشتغالزایی بستری تعاملی و دسترسی سریع و حرفه ای برای کسب و کارها ، صاحبان ایده و کارآفرینان برای رفع نیازهای حرفه ای و ارتقا کسب و کار ایجاد‌‌می‌کند.  
 همین امروز به کارلنسر بپیوندید تا از مزایای کارکردن در یک پلتفرم فریلنسینگ حرفه ای بهره مند شوید. 

            
با تشکر ، کارلنسر