تری دی مکس (3D Max)

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
تری دی مکس (3D Max)
تری دی مکس (3D Max)

تری دی مکس (3D Max)

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
تری دی مکس (3D Max)
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
تری دی مکس (3D Max) یک نرم افزار معروف و محبوب مدل سازی، رندرینگ و طراحی سه بعدی است که از آن در ساخت مدل های های 2 بعدی و 3 بعدی، طراحی و ساخت انیمیشن های سه بعدی، ساخت بازی های کامپیوتری، معماری، سینما و... مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر به دنبال استدام تری دی مکس کار دورکار و یا سفارش و انجام پروژه با تری دی مکس هستید، می‌توانید پروژه خود را به متخصصان 3D Max در کارلنسر بسپارید.
توضیحات بیشتر
جستجو در نمونه کارها
مرتب کردن بر اساس
برترین
فیلترها
مشاهده تمام فیلترها
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!

برونسپاری و سفارش پروژه فوری

یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای متخصصین تری دی مکس را در سایت کارلنسر مشاهده کنید.

سلاح بازی تبر

مدل تبر برای بازی طبق مدل قبلی برای همون مجموعه کار شده و همون مشخصات رو داره

مدلینگ و رندرینگ صندلی راحتی

پروژه مرتبط با دانشجوی مهندسی صنایع بود... طرح رو ایشون داشتن از چند زاویه و منم توی فضای تری دی مکس مدلینگ و رندرینگ ش رو در صحنه استدیویی که قبلا اماده کرده بودم توی مدت زمان 2 روز تحویل دادم

طراحی ویلا

طراحی چهار وجه ویلا در شهر کرد

مدلسازی نمای موزه

طبق عکسهای ارائه شده. نمای موزه مدلسازی شد

طراحی غرفه - تهران

طراحی و اجرای غرفه دمنوش چایستان در سنا سنتر تهران

طراحی اتاق خواب A4

پروژه اجرایی * طراحی اتاق خواب* اتاق A4 این اتاق به سبک مدرن طراحی شده است در طراحی این اتاق از نرم افزارهای #اتوکد، #رویت، #تریدی مکس، #ویری و #فتوشاپ استفاده شده است

طراحی اتاق خواب B1

پروژه اجرایی * طراحی اتاق خواب* اتاق B1 این اتاق به سبک مدرن طراحی شده است در طراحی این اتاق از نرم افزارهای #اتوکد، #رویت، #تریدی مکس، #ویری و #فتوشاپ استفاده شده است

طراحی اتاق خواب B2

پروژه اجرایی * طراحی اتاق خواب* اتاق B2 این اتاق به سبک مدرن طراحی شده است در طراحی این اتاق از نرم افزارهای #اتوکد، #رویت، #تریدی مکس، #ویری و #فتوشاپ استفاده شده است

انیمیشن کوتاه معماری *پروژه شهرک مسکونی*

این انیمیشن بنا به در خواست کارفرما بصورت یک دقیقه ای ساخته شده این انیمیشن با نرم افزار لومیون گرفته شده، رزولوشن Full HD با ریت 30 فریم بر ثانیه

مدلسازی سه بعدی از روی عکس

اگر شما یک عکس دو بعدی از فضای داخلی و یا خارجی دارید و قصد دارید که مدل سه بعدی آن را بسازید، من میتونم این کارو برای شما انجام بدم. با استفاده از نرم افزار #تریدی مکس #3dsMax

مدلسازی و رندر ویلا

مدلسازی شده در تری دی مکس و رندر در لومیون.

پروژه اجرایی * شهرک مسکونی واق در بابلسر مازندران*

*طراحی محوطه شهرک مسکونی *طراحی دو تیپ ساختمان 2 طبقه و 3 طبقه *مدلسازی این کار با نرم افزار تریدی مکس و رندرینگ این پروژه با نرم افزار لومیون صورت گرفته. این پروژه هم اکنون در شهر بابلسر استان مازندران در حال ساخت می باشد.

مدلسازی سه بعدی از روی عکس 2

اگر شما یک عکس دو بعدی از فضای داخلی و یا خارجی دارید و قصد دارید که مدل سه بعدی آن را بسازید، من میتونم این کارو برای شما انجام بدم. با استفاده از نرم افزار #تریدی مکس #3dsMax ( برنده مسابقه مدلسازی از روی رفرنس )

مدلسازی سه بعدی

این آثار، در محیط مایا و تری دی مکس مدلسازی شده اند.

شرکت کیسه بافی پلی رامین

این پروژه اداری تجاری مربوط به یک شرکت کیسه بافی است که در فضای پایین این بنا قسمت فروشگاه ودر فضای طبقه 1بنا قسمت اداری است .ما با این که متراژکم فضایی داشتیم ولی برای قسمت های مختلف این شرکت برنامه ریزی وتقسیم بندی های مختلفی را در نظر گرفتیم.

تری دی مکس و وی ری

مجتمع مسکونی امیران

باتوجه به اینکه میبایست تنها 55 درصد از سطح اشغال زمین ساخته میشد، برای اینکه ساکنین بتوانند از منظر جنگل های دوهزار و دریا استفاده کنند، ساختمان را از سمت غربی به ملک مجاور چسباندیم و از ضلع شمال، جنوب و شرق دید و منظر را حفظ نگه داشتیم. همچنین در طراحی باکس هایی از سمت شرق به بیرون از ساختمان هدایت شده اند، که به دلیل دید و منظر بهتر جنگل های دوهزار درنظر گرفته شده اند. پلان های طبقه شامل 4 طبقه تیپ و طبقه های 5، 6 و 7 دارای 70 سانتی متر کنسول از طبقه زیرین خود میباشند که برخی به صورت بالکن

طرح پیشنهادی برای مجتمع مسکونی رادو فردیس کرج

پلان و نما این پروژه در دو بلوک شمالی و جنوبی و حیاط مرکزی طراحی شد. نما این پروژه شامل دو نمای اصلی که یک نما در خیابان اصلی و دیگری در خیابان فرعی میباشد، طراحی شد. نمای اصلی که از الگوهایی به صورت عمودی تشکیل شده و شامل یک ورودی برای واحد تجاری و دیگری برای واحدهای مسکونی میباشد. با توجه به این موضوع در طراحی نما بالکن ها به گونه ای طراحی شدند که دید و منظر عابرین نسبت به واحد ها کم باشد و از کناره های بالکن ها نور به داخل واحد ها برسد. در نمای فرعی الگو ها به صورت افقی بوده و سعی شد با نمای اصلی همخوانی مناسبی داشته باشد. متریال استفاده شده در نما ها سرامیک های طوسی گلدیس میباشد که به صورت خشک کارشده اند.
۱
۲
۳
۴
۵
۱

تری دی مکس 3D Max

$h2

چگونه یک تری دی مکس کار را در کارلنسر استخدام کنیم؟

$/h2
استخدام تری دی مکس کار در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام تری دی مکس کار می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام تری دی مکس کار دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام تری دی مکس کار حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص 3D Max در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.
شما می‌توانید تری دی مکس کار مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:
  • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
  • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای متخصصان 3D Max باشید. همچنین شما می‌توانید روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا روی پروژه شما پیشنهاد بزنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و… را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
  • بهترین تری دی مکس کار را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با تری دی مکس کار هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام تری دی مکس کار، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.
$h2

هزینه استخدام تری دی مکس کار چقدر است؟

$/h2
هزینه انجام پروژه های 3D Max با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری تری دی مکس کار متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام تری دی مکس کار، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام متخصصان 3D Max و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از هزینه انجام پروژه 3D Maxتان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و تری دی مکس کار تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست.
$h2

مزایای استخدام متخصصان 3D Max در کارلنسر

$/h2
پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و متخصصان 3D Max رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند. از مزایای استخدام تری دی مکس کار فریلنسر در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • صرفه جویی در هزینه
  • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای تری دی مکس کار، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد)
  • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
  • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص 3D Max
  • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و تری دی مکس کار
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
برای تری دی مکس (3D Max) کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید تری دی مکس (3D Max)
پشتیبانی