برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×
خانه مهارت‌ها نورپردازی داخلی

طراحی نورپردازی

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
طراحی نورپردازی
طراحی نور یک جنبه حیاتی در طراحی داخلی هر سفارش پروژه معماری است. طراحی نور در حقیقت شامل طراحی استراتژیک منابع نور است تا تیر نهایی را در طراحی داخلی بزند. طراحی نور با توجه به طراحی داخلی و فضای مورد نظر، باعث دستیابی به اثرات زیبایی شناختی، عملکردی و احساسی در محیط می شود. طراحان نور با استفاده از قدرت روشنایی و با تغییر مکان، جهت، مقدار و رنگ نور، می توانند هر جوّی را که اراده می کنند به هر فضایی بدهند. جالب است بدانید که تا قبل از استخدام طراح نورپردازی، هیچوقت نمی دانید که چقدر محیط شما بیش از هر چیزی به طراحی نورپردازی نیاز دارد. یک طراح نورپردازی حرفه ای با در نظر گرفتن میزان نورگیر بودن محیط، از ترکیبی از نور طبیعی و مصنوعی، همراه با وسایل، کنترل‌ها و تکنیک‌های سایه‌زنی استفاده می‌کند تا حال و هوای فضا را تنظیم کند. طراحی نورپردازی نه تنها در طراحی داخل منزل بلکه در صنایع مختلف مانند تئاتر، فیلم، معماری فضاهای مختلف، طراحی داخلی و نمایشگاه ها کاربرد گسترده ای پیدا می کند. طراحی نور مانند هنر نقاشی با نور در یک فضا است که به هر فضایی عمق و بُعد می بخشد. با استفاده از انجام پروژه دیالوکس نیز به راحتی می‌توان نورپردازی فضاهای داخلی و خارجی را شبیه سازی و محاسبه کرد. برای طراحی نورپردازی برای هر محیط و هر کاربردی که در نظر دارید، می توانید به راحتی ِثبت سفارش طراحی نورپردازی به صورت رایگان، با فریلنسرهای طراح نورپردازی گفتگو و شروع به کار کنید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
طراحی نورپردازی
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای نورپردازی داخلی را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش

سفارش طراحی نورپردازی

طراحی نورپردازی چیست؟

طراحی نورپردازی یکی از ضروریات طراحی معماری داخلی و بیرونی است. یک طراح نورپردازی حرفه ای هنر و علم نورپردازی فضاها را دارد؛ ب صورتی که از طریق قرار دادن استراتژیک و کنترل منابع نور می تواند حالات مختلف روشنایی را خلق کرده و تجارب بصری را با کنترل منابع نور افزایش دهد. طراحی نورپردازی شامل درک عمیق از تعامل بین نور، رنگ، بافت، و فضا، و همچنین استفاده از تاثیری است که رنگ و جهت و میزان نور می تواند بر فضا داشته باشد. با استخدام یک طراح نورپردازی، فرد متخصص به دقت مواردی مثل هدف، عملکرد و ویژگی‌های زیبایی‌شناختی یک فضا را در نظر می‌گیرد. در نتیجه فضایی به وجود می آید که یک طرح نورپردازی مناسب در آن ایجاد شده و طراحی کلی آن تکمیل شده است. از طراحی فضاهای داخلی گرفته تا اجراهای تئاتری، طراحی نور نقشی اساسی در شکل‌دهی به درک ما از محیط اطرافمان دارد.

قیمت طراحی نورپردازی

قیمت طراحی نورپردازی به عوامل متعددی بستگی دارد و می‌تواند متنوع باشد و برای هر پروژه به صورت جداگانه تعیین می‌شود. ابتدا، عواملی مانند مقیاس پروژه، مکان و میزان نورپردازی، و نوع نورپردازی مورد نظر تاثیرگذار هستند. طراحی نورپردازی می‌تواند شامل نصب روشنایی معماری برجسته، نورپردازی مناظر و فضای باز، نورپردازی داخلی و خارجی ساختمان‌ها و همچنین استفاده از تکنولوژی‌های نوین مانند LED باشد. علاوه بر این، تجربه و مهارت طراح نیز در تعیین قیمت تاثیرگذار است. به طور کلی، قیمت نهایی با احتساب تجهیزات مورد استفاده، نیروی کار و زمان مورد نیاز برای انجام پروژه محاسبه می‌شود.
اگر از تعرفه های انجام پروژه طراحی نورپردازی اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه کاملا توافقی بین شما و طراح نورپردازی تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص) در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی طراحی نورپرازی به توافق برسید.

انواع کاربردهای طراحی نورپردازی

 • طراحی نورپردازی سقف
 • طراحی نورپردازی نمای ساختمان
 • طراحی نورپردازی داخلی
 • طراحی نورپردازی سقف کناف
 • طراحی نورپردازی اتاق خواب
 • طراحی نورپردازی باغ
 • طراحی نورپردازی نما
 • نورپردازی در طراحی فضای شهری
 • طراحی نورپردازی استخر
 • طراحی نورپردازی اتاق گیمینگ
 • طراحی نورپردازی سالن پذیرایی
 • طراحی نورپردازی حیاط
 • طراحی نورپردازی رستوران
 • طراحی نورپردازی نمای رومی
 • طراحی نورپردازی فست فود
 • طراحی نورپردازی فروشگاه
 • طراحی نورپردازی فضای سبز
 • طراحی نورپردازی کابینت
 • طراحی نورپردازی سقف کاذب
 • طراحی نورپردازی مغازه
 • طراحی نورپردازی ویلا
 • طراحی نورپردازی ویترین

چگونه یک طراح نورپردازی را استخدام کنیم؟

استخدام طراح نورپردازی در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام طراح نورپردازی می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام طراح نورپردازی دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام طراح نورپردازی حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص طراحی نورپردازی در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.

شما می‌توانید طراح نورپردازی مورد نظر خود را در ۳ مرحله استخدام کنید:

 • درخواست خود را در قالب پروژه در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه منتظر پیشنهادهای طراحان نورپردازی باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین طراح نورپردازی را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با طراح نورپردازی هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام طراح نورپردازی با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

مزایای استخدام طراحان نورپردازی در کارلنسر 

پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و طراحان نورپردازی رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند. از مزایای استخدام طراح نورپردازی در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت ۲% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای طراح نورپردازی پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد.)
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده‌ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی نورپردازی
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و طراح نورپردازی
ادعا نمیکنیم که بهترینیم اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی نورپردازی
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی