برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

سفارش طراحی برچسب (لیبل) سی دی

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
سفارش طراحی برچسب (لیبل) سی دی
لیبل یا برچسب سی دی، برای زیبایی ظاهری سی دی ها و همینطور درج موضوعات یا برند شما روی آن طراحی می شوند. سی دی ها به نظر می آیند دیگر قدیمی شده اند یا به اصطلاح "از مد افتاده اند"، ولی هنوز هم در بسیاری از کسب و کارها (مثل سی دی آلبوم موسیقی) کاربرد دارند. طراحی لیبل سی دی، مهارتی بسیار رایج است. سی دی ها به دلیل اینکه انواع مختلف فایل یا رسانه را می توانند در خود ذخیره کنند، میتوانند گزینه خوبی برای استفاده در پایان نامه ها، ارائه ها، موسیقی، نتایج آزمایش‌ها در مراکز درمانی و نمایشگاه های مختلف باشند. شما به راحتی می توانید طراحی لیبل سی دی را در کارلنسر برون سپاری کنید و ظاهر لیبل سی دی خلاقانه خود را به یک طراح گرافیک در کارلنسر سفارش دهید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
سفارش طراحی برچسب (لیبل) سی دی
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای سی دی را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش

طراحی لیبل سی دی

لییبل سی دی چیست؟

به طرح یا برچسبی که روی سطح CD قرار می گیرد، لیبل سی دی می‌گویند. طرح لیبل سی دی شامل اطلاعاتی مانند عنوان سی دی، نام هنرمند، لیست آهنگ‌ها و فیلم‌ها و گاهی اوقات دارای طرح‌های گرافیکی یا تصاویر است. به همین دلیل، یک طراحی گرافیک خوب به جذابیت ظاهری سی دی خیلی کمک می‌کند. همچنین، طراحی لیبل سی دی بسته به کاربرد آن تغییر می‌کند و می تواند رسمی، کودکانه، هنری و… باشد.

از لیبل سی دی در چه زمینه‌هایی استفاده می‌شود؟

برچسب‌های سی دی می‌توانند برای اهداف مختلفی استفاده شوند؛ از جمله:
 • طراحی آلبوم موسیقی: درست است که با روی کار آمدن پلتفرم‌هایی چون اسپاتیفای و ساوندکلود، به نظر می‌آید که دوره‌ی آلبوم‌های موسیقی فیزیکی به پایان رسیده‌است، اما این‌طور نیست. سالانه هزاران آلبوم موسیقی فیزیکی در سرتاسر جهان به فروش می‌رسد و هواداران خاص خودش را دارد. یک لیبل سی دی برای آلبوم موسیقی باید مناسب با حال و هوا و سبک همان موسیقی طراحی شود و عناصر خاص خودش را داشته باشد.
 • استفاده تبلیغاتی: برچسب‌های سی دی را می توان برای پروژه‌های شخصی یا اهداف تبلیغاتی استفاده کرد. به‌عنوان مثال، افراد یا شرکت‌ها ممکن است سفارش طراحی برچسب‌های CD برای میکس‌ تیپ‌، آلبوم‌های خانگی، ارائه‌ها یا طراحی هویت بصری برای بازاریابی خود ثبت کنند.
 • لیبل سی دی پایان نامه: ارائه فایل‌های پایان نامه در قالب سی دی امری بسیار رایج در دانشگاه‌ها است. لیبل سی دی پایان نامه باید بسیار حرفه‌ای و منظم طراحی شود، زیرا باید شامل مواردی چون اطلاعات تحصیلی دانشجو‌(مانند شماره دانشجویی، رشته و مقطع تحصیلی)، نام اساتید مشاور و راهنما، عنوان پایان نامه و نام و لوگوی دانشگاه باشد.
 • استفاده فرهنگی: علاوه بر آلبوم موسیقی، انواع فیلم‌ها، سریال‌ها، مجموعه عکس‌ها یا آثار هنری می‌توانند در قالب سی دی یا دی وی دی به مخاطبان ارائه شوند. به همین منظور، هنرمندان یا تهیه کنندگان می‌توانند طراحی لیبل سفارشی خود را به راحتی برون سپاری کنند و کار باکیفیتی تحویل بگیرند.
 • مراکز درمانی و آزمایشگاه‌ها: بسیاری از مراکز درمانی، آزمایشگاه‌ها و بیمارستان‌ها، نتایج آزمایش، عکس‌برداری و...را در قالب سی دی به بیماران یا پزشکان تحویل می‌دهند.
به طور کلی، لیبل و برچسب‌های سی‌دی به‌عنوان شناسه‌های بصری برای سی‌دی‌ها، کاربران را قادر می‌سازند تا محصول مورد نظر خود را به سرعت شناسایی کنند؛ خواه موسیقی، نرم‌افزار، داده یا پروژه‌های شخصی باشد.

چگونه طراحی لیبل سی دی را برون سپاری کنیم؟

استخدام طراح لیبل سی دی در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام طراح لیبل سی دی می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام طراح لیبل سی دی دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام طراح لیبل سی دی حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص طراحی لیبل سی دی در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.

شما می‌توانید طراح لیبل سی دی مورد نظر خود را در ۳ مرحله استخدام کنید:

 • درخواست خود را در قالب پروژه در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه منتظر پیشنهادهای طراحان لیبل سی دی باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین طراح لیبل سی دی را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با طراح لیبل سی دی هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام طراح لیبل سی دی با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

هزینه طراحی لیبل سی دی چقدر است؟

هزینه انجام پروژه های طراحی لیبل سی دی با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری طراح لیبل سی دی متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و… هزینه استخدام طراح لیبل سی دی بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام طراحان لیبل سی دی و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از هزینه انجام پروژه طراحی لیبل سی دی‌ تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه کاملا توافقی بین شما و طراح لیبل سی دی تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص) در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی طراحی لیبل سی دی به توافق برسید.

نکات مهم برای استخدام طراح لیبل سی دی

 • هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه طراحی لیبل سی دی
 • رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام طراح لیبل سی دی دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
 • بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

مزایای استخدام طراحان لیبل سی دی در کارلنسر

پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و طراحان لیبل سی دی رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند. از مزایای استخدام طراح لیبل سی دی در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت ۲% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای طراح لیبل سی دی پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد.)
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده‌ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی لیبل سی دی
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و طراح لیبل سی دی
ادعا نمیکنیم که بهترینیم اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید سفارش طراحی برچسب (لیبل) سی دی
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی