برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

تصحیح رنگ

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
تصحیح رنگ
تصحیح رنگ یکی از مراحل اساسی در پروژه های حرفه ای فیلمسازی و ویدیویست. احتمالا برای شما هم بارها پیش آمده که عکس یا فیلمی بگیرید و بگویید: چقدر رنگ آن بد شده! فرایند تصحیح رنگ، به معنای تغییر و بهبود رنگ‌ها و تنظیمات دیگر در یک عکس یا فیلم است. این فرایند شامل تنظیم روشنایی، کنتراست، سایه و برجستگی، تنظیم رنگ‌های اصلی و ثانویه، تعادل رنگ، تنظیمات تصویر و دیگر پارامترهای مربوط به تصویر است. اصلاح رنگ معمولاً با استفاده از نرم افزارهای ویرایش عکس یا فیلم (مانند فتوشاپ، پریمیر، افتر افکت، اینشات، لایت روم و...) انجام می‌شود. اگر شما هم عکس یا فیلمی دارید و مایل به تصحیح رنگ آن هستید، می‌توانید از متخصصان کارلنسر کمک بگیرید. کافیست پروژه خود را ثبت و منتظر پیشنهاد همکاری متخصصان باشید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
تصحیح رنگ
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای اصلاح رنگ را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش

اصلاح رنگ عکس و فیلم

تصحیح رنگ یک فرایند است که در آن تلاش می‌شود تا رنگ‌های تصویر یا فیلم، به شکل صحیح و واقعی، نمایش داده شوند. این فرایند معمولاً با استفاده از نرم‌ افزارهای ویرایش فیلم یا عکس انجام می‌شود. در بسیاری از موارد، تصاویری که با گوشی یا دوربین‌های دیجیتال گرفته شده‌اند، به دلیل شرایط نوری و دیگر عوامل، رنگ‌های نادرستی دارند. به عنوان مثال، تصویری که در شرایط نوری ضعیف گرفته شده باشد، ممکن است رنگ‌های آن کمی تاریک و خاکستری باشند. در این موارد، با استفاده از اصلاح رنگ، می‌توان رنگ‌های تصویر را به شکلی دقیق‌تر و صحیح‌تر بازتاب داد. برای تصحیح یا اصلاح رنگ، معمولاً از ابزارهایی مانند تعادل رنگ سفید (وایت بالانس)، تنظیمات رنگ، سایه و برجستگی و تنظیمات نور استفاده می‌شود. با استفاده از این ابزارها، می‌توان رنگ‌های تصویر را به شکلی دقیق‌تر و صحیح‌تر تنظیم کرد. همچنین در بعضی موارد، ممکن است نیاز باشد تا تصویر یا فیلم به صورت دستی و با استفاده از ابزارهای رنگ‌آمیزی ویرایش شود تا رنگ‌های آن تصحیح شوند.

نرم افزارهای تصحیح رنگ عکس

 • اصلاح رنگ با فتوشاپ
 • اصلاح رنگ با لایت روم

نرم افزارهای تصحیح رنگ فیلم

 • اصلاح رنگ با پریمیر
 • اصلاح رنگ با افتر افکت
 • اصلاح رنگ با اینشات
 • اصلاح رنگ با ادیوس
 • اصلاح رنگ با داوینچی
 • و...
با آن که امروزه بسیاری از فرایندهای تصحیح رنگ عکس و فیلم، با ابزارهای هوش مصنوعی به راحتی امکان پذیر است، ولی در مواقعی نیاز هست که این کار به صورت دستی و تخصصی، توسط متخصص انجام شود تا بهترین نتیجه حاصل شود. برای مثال زمانی که نیاز داشته باشیم اصلاح رنگ سینمایی در پریمیر و یا اصلاح رنگ پوست در فتوشاپ را داشته باشیم و نتیجه با هوش مصنوعی، چندان جالب نشود.

چگونه  درخواست اصلاح رنگ عکس یا فیلم دهیم؟

انجام تصحیح رنگ در کارلنسر فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای سفارش تصحیح رنگ می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص تصحیح رنگ در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.

شما می‌توانید  تصحیح رنگ مورد نظر خود را در ۳ مرحله سفارش و تحویل بگیرید:

 • درخواست خود را در قالب پروژه در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه منتظر پیشنهادهای متخصصان باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین متخصص را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با متخصص هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام متخصص با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

هزینه  اصلاح رنگ فیلم یا عکس چقدر است؟

هزینه انجام پروژه های تصحیح رنگ با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری متخصص تصحیح رنگ متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست.
اگر از هزینه انجام پروژه تصحیح رنگ تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و متخصص تصحیح رنگ تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص)، در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی تصحیح رنگ به توافق برسید.

نکات مهم قبل از سفارش اصلاح رنگ

هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه تصحیح رنگ
رزومه: چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی در زمینه اصلاح رنگ متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

مزایای استخدام متخصصان در کارلنسر

پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و متخصصان رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند.
از مزایای استخدام متخصص تصحیح رنگ در کارلنسر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت ۲% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای متخصص تصحیح رنگ پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد.)
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده‌ها تا صدها فریلنسر با تخصص تصحیح رنگ
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و متخصص تصحیح رنگ
ادعا نمیکنیم که بهترینیم اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید تصحیح رنگ
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی