برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×
خانه مهارت‌ها هدیه تبلیغاتی

طراحی هدیه تبلیغاتی

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
طراحی هدیه تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی روش بازاریابی هوشمندانه ای هستند که موارد استفاده و مزایای متعددی را در پی دارند. این هدایا معمولاً با لوگو یا پیام یک شرکت علامت گذاری می شوند و به مشتریان، کارمندان، یا گروه خاصی از مخاطبین هدف داده می شوند. بر اساس آنچه بهترین مشاوران کسب و کار یکی از مهم ترین دلایل استفاده از هدایای تبلیغاتی، به عنوان وسیله ای برای ایجاد آگاهی از برند است. با توزیع هدایای تبلیغاتی، شرکت ها بیشتر دیده می‌شوند و به مخاطبان بیشتری دست می‌یابند. این هدایا، به صورت روزمره استفاده می‌شوند و به این شکل افراد آگاهی را نسبت به آن برند افزایش می‌دهند. علاوه بر این، هدایای تبلیغاتی به تقویت وفاداری مشتری کمک می کنند. یکی از مزایای هدایای تبلیغاتی توانایی آنها در ایجاد بازاریابی دهان به دهان است. دریافت کنندگان این هدایا اغلب تجربیات مثبت خود را با دیگران به اشتراک می گذارند و به طور موثر برند را از طریق توصیه های شخصی تبلیغ می کنند. به طور کلی، هدایای تبلیغاتی ابزارهای همه کاره ای هستند که مزایایی مانند آگاهی از برند، وفاداری مشتری، تبلیغ دهان به دهان و مشوق های رفتاری را ارائه می دهند و آنها را به جزء مؤثر هر استراتژی بازاریابی تبدیل می کنند.
یکی از لازمه‌های طراحی هدایای تبلیغاتی، طراحی هویت بصری برند است تا بتوان از آن برای هدایای تبلیغاتی استفاده کرد. ما در کارلنسر فضایی را با فریلنسرهای متخصص فراهم کرده‌ایم که در آن با طراحی لوگو، طراحی هویت بصری برند و استخدام طراح هدایای تبلیغاتی به راحتی پروژه های خود را برون سپاری می کنید. پس از ثبت پروژه به صورت رایگان و گفتگو با متخصصین دورکار، نیازهای خود را شرح داده و پروژه های خود را شروع کنید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
طراحی هدیه تبلیغاتی
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای هدیه تبلیغاتی را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش
پیش نمایش

طراحی هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی انتخابی بی نظیر برای تبلیغ برند یا محصولات شرکت ها هستند. هدایای تبلیغاتی، چیزی بیش از جایزه‌های رایگان یا در زبان عامه «اشانتیون» هستند. این هدایا به‌عنوان یادآور یک برند عمل می‌کنند و تأثیری ماندگار بر مخاطبان ایجاد می‌کنند. هدایای تبلیغاتی، چه یک خودکار مفید باشد، چه یک کیف دستی خنک یا یک بطری آب شیک، نشان‌دهنده نام یا لوگوی برند هستند و آگاهی را به شیوه ای خلاقانه و در عین حال کاربردی گسترش می دهند. به علاوه، چه کسی از دریافت هدیه خوشش نمی‌آید؟😉 به طور خلاصه، هدایای تبلیغاتی قدرت جذب مشتریان، ایجاد وفاداری و حتی جذب مشتریان بالقوه را دارند. در ادامه به انواع هدایای تبلیغاتی، قیمت هدایای تبلیغاتی و… می‌پردازیم.

هدیه تبلیغاتی چیست؟

هدایای تبلیغاتی روشی فوق العاده برای کسب و کارها برای افزایش دیده شدن برند خود و ایجاد ارتباطات قوی تر با مشتریان است. این هدایا معمولاً اقلامی هستند که نشان یا پیام شرکت را نشان می دهند، مانند خودکار، لیوان، تی شرت و جاکلیدی و حتی طراحی قاب گوشی با هویت برند شما. هدایای تبلیغاتی به عنوان یک استراتژی بازاریابی برای ایجاد یک تصور مثبت، تقویت وفاداری و جذب مشتریان جدید توزیع می شوند. هدایای تبلیغاتی به دلیل کاربردی بودن در زندگی روزمره افراد، توسط افراد بیشتری دیده می‌شوند. از هدایای تبلیغاتی می توان در نمایشگاه ها، کنفرانس ها یا به عنوان بخشی از یک کمپین بازاریابی استفاده کرد. به طور کلی هدایای تبلیغاتی روشی موثر برای شرکت‌ها برای به جا گذاشتن اثر ماندگار و افزایش شناخت برند است.

انواع هدیه های تبلیغاتی

طراحی هدایای تبلیغاتی با توجه به نوع کاربری شرکت و هدف برند، می تواند متفاوت باشد. در ادامه چند نمونه از انواع هدایای تبلیغاتی رایج را نام می بریم.

هدیه تبلیغاتی برای پزشکان

پزشکان گروهی از جامعه هستند که با توجه به سختی شغلی‌ای که متحمل می‌شوند، همیشه شایسته تقدیر هستند. هدیه تبلیغاتی برای پزشکان می تواند در عید سال نو، روز پزشک، یا حتی بدون هیچ مناسبت خاصی طراحی شود.

هدیه تبلیغاتی برای نوروز

هدیه تبلیغاتی برای نوروز از رایج‌ترین انواع هدایای تبلیغاتی برای مدارس، شرکت ها، و موسسات است. با تدارک دیدن هدیه تبلیغاتی برای نوروز علاوه بر ادامه رسم هدیه دادن و گرفتن در این ایام، آگاهی افراد به برند شما بیشتر خواهد شد.

هدیه تبلیغاتی برای مدیران

مدیران در هر سازمانی از مهم ترین اهداف برای هدیه تبلیغاتی هستند؛ زیرا هدیه تبلیغاتی برای مدیران عاملی تاثیرگذار بر فرد تصمیم گیرنده در یک سازمان است. مدیران با توجه به هدایای تبلیغاتی می توانند تصمیم بگیرند که از خدمات یک برند استفاده کنند یا نه.

هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که کدام غرفه ها در نمایشگاه ها بازدید بیشتری دارند یا برند خود را بهتر معرفی می کنند؟ همانطور که می توانید حدس بزنید، این غرفه ها مربوط به برندهایی است که هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه ارائه می دهند.

هدایای تبلیغاتی برای کودکان

هدایای تبلیغاتی برای کودکان، در صورتی که مخاطبان شما کودکان هستند از گزینه های خلاقانه است. کودکان با هدایای تبلیغاتی خلاقانه‌ی شما به آنچه ارائه می‌دهید جذب می شوند و برند یا محصول شما در بین گروه سنی مشخصی رواج پیدا می کند.

هدیه تبلیغاتی روز دانش آموز

هدیه تبلیغاتی روز دانش آموز گزینه‌ای ایده‌آل برای دانش آموزان است که می توان در روز اول مهر، روز دانش آموز، روز دختر، روز پسر و.. به آنها تقدیم کرد.

هدایای تبلیغاتی روز پدر

روز پدر روزی است که هرکس به قدردانی از زحمات پدر برمی آید. یکی از کارهای باارزش که برندها می توانند انجام دهند، تدارک دیدن هدایای تبلیغاتی روز پدر است تا هرکس بتواند به سهم خود از پدرها قدردانی کند.

هدایای تبلیغاتی روز معلم

یکی از بهترین روش ها برای قدردانی از معلمان، به ویژه در روز معلم، اعطای هدایای تبلیغاتی روز معلم است. با طراحی هدایای تبلیغاتی ویژه معلمان می توان ارزش زحمات آنها را نشان داد.

قیمت هدایای تبلیغاتی

قیمت هدایای تبلیغاتی با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری طراح هدایای تبلیغاتی متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و… هزینه سفارش طراحی هدیه تبلیغاتی به صورت آنلاین بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. قیمت هدایای تبلیغاتی در شهرستان‌های کوچک و روستاها به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود.
اگر از هزینه سفارش طراحی هدیه تبلیغاتی اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه کاملا توافقی بین شما و طراح هدایای تبلیغاتی تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص) در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا در رابطه با قیمت نهایی طراحی هدایای تبلیغاتی به توافق برسید.

چگونه سفارش طراحی هدیه تبلیغاتی را ثبت کنیم؟

استخدام طراح هدایای تبلیغاتی در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام طراح هدیه تبلیغاتی می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام طراح هدایای تبلیغاتی دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام طراح هدایای تبلیغاتی حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص طراحی هدایای تبلیغاتی در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.

شما می‌توانید طراح هدایای تبلیغاتی مورد نظر خود را در ۳ مرحله استخدام کنید:

  • درخواست خود را در قالب پروژه در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
  • پس از ثبت و تایید پروژه منتظر پیشنهادهای طراحی هدیه تبلیغاتی باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
  • بهترین طراح هدایای تبلیغاتی را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با طراح هدایای تبلیغاتی هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام طراح هدیه تبلیغاتی با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

نکات مهم برای استخدام طراح هدیه تبلیغاتی

هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه طراحی هدایای تبلیغاتی.
رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام طراح هدیه تبلیغاتی دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

مزایای استخدام طراحان هدایای تبلیغاتی در کارلنسر

پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و طراحان هدایای تبلیغاتی رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند.
از مزایای استخدام طراح هدیه تبلیغاتی در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • صرفه جویی در هزینه
  • بازگشت ۲% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
  • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای طراح هدیه تبلیغاتی پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما (مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد.)
  • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
  • دسترسی آسان و سریع به ده‌ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی هدایای تبلیغاتی
  • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و طراح هدیه تبلیغاتی
ادعا نمیکنیم که بهترینیم اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی هدیه تبلیغاتی
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی