برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد
×

تدوین ویدئو و استخدام تدوینگر دورکاری

برونسپاری کارها با هزینه توافقی به هزاران متخصص
پرداخت به مجری پس از رضایت از کیفیت با تضمین پرداخت امنتضمین پرداخت امن
همین الان پروژت رو ثبت کن
تدوین ویدئو و استخدام تدوینگر دورکاری
تدوین فیلم و ویدیو کلیپ کاربرد زیادی در دنیای دیجیتال امروزه دارد. استخدام تدوینگر به صورت پاره وقت و دورکاری از طرق وبسایت کارلنسر به راحتی امکان پذیر است. سفارش ادیت ویدیو یا تدوین فیلم و کلیپ برای فیلمسازی و سایر پروژه های تصویری به راحتی به صورت دورکاری و با برونسپاری به تدوینگران دورکار و فریلنسر قابل انجام است. البته در صورتی که برای پروژه ها ویدیویی خود نیاز به استخدام تدوینگر به صورت حضوری هم دارید می تواند با اضافه کردن قابلیت ویژه یا تمام وقت به پروژه خود از طریق کارلنسر تدوینگر مورد نظر خود را پیدا کنید. سفارش ادیت فیلم ، انیمیشن و تیزرهای تبلیغاتی با بهترین کیفیت و در سریعترین زمان توسط فریلنسرهای کارلنسر امکان پذیر است. تدوینگران حرفه ای با استفاده از نرم افزارهای ادیت فیلم و ویدیو مانند ادوبی پریمیر و افترافکت هر نوع فیلم مانند تیزرهای تبلیغاتی، انیمیشن و پویانمایی، فیلم عروسی و فیلم های شخصی و حرفه ای را مطابق نظر و سلیقه شما تدوین و ادیت خواهند کرد. نسخه خروجی در فرمت های ویدیویی و قابل پخش بر روی موبایل، کامپیوتر و تلویزیون خواهد بود. برونسپاری پروژه های تدوین فیلم و کلیپ و استخدام تدوینگر دورکار، علاوه بر کاهش هزینه ها باعث دسترسی به طیف بزرگتری از تدوینگران دورکار و حرفه ای می شود. شما می توانید با مشاهده نمونه کارها و مقایسه کیفیت کار، بهترین تدوینگر فریلنسر را برای پروژه خود انتخاب نمایید. برای داشتن یک فیلم یا کلیپ حرفه ای، می توانید با ثبت یک پروژه رایگان، یک تدوینگر فیلم حرفه ای را انتخاب و در زمان کوتاهی، فیلم یا تیزر حرفه ای خود را با بهترین کیفیت تحویل بگیرید. مبلغ پروژه تا انتهای پروژه نزد کارلنسر به امانت می ماند. پس با خیال راحت اقدام به استخدام تدوینگر نموده و پروژه تدوین فیلم خود را برونسپاری کنید.
بیشتر بدانید
مراحل ثبت سفارش
تدوین ویدئو و استخدام تدوینگر دورکاری
ثبت پروژه
۱. ثبت پروژه
ثبت درخواست خود در قالب پروژه با بودجه و زمان دلخواه
انتخاب متخصص
۲. انتخاب متخصص
انتخاب متخصص (فریلنسر) از بین پیشنهادهای دریافتی
انجام پروژه
۳. انجام پروژه
ارتباط با متخصص و نظارت بر روند کار در طول انجام پروژه
پرداخت امن
۴. پرداخت امن
آزاد کردن مبلغ برای متخصص پس از تحویل کار و تایید شما
blue line
نمونه کارهای تدوین فیلم را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
gold line
AmirReza.Sh
تدوینگر
پیش نمایش
Asma.M
تدوینگر
پیش نمایش
Erfan.M
تدوینگر
پیش نمایش
Fereshteh.J
تدوینگر
پیش نمایش
Mahdi.H
تدوینگر
پیش نمایش
Mrz.K
تدوینگر
پیش نمایش
Mohammadali.J
تدوینگر
پیش نمایش
Konjed.A
تدوینگر
پیش نمایش
Mastane.S
تدوینگر
پیش نمایش
Matin.Z
تدوینگر
پیش نمایش
Mohammad.A
تدوینگر
پیش نمایش
MohammadHossein.A
تدوینگر
پیش نمایش

سفارش ادیت ویدیو و تدوین فیلم

محتوای ویدئویی انواع مختلف فیلم‌های تبلیغاتی، ویدئوهای آموزشی، موزیک ویدئوها و برنامه‌های تعاملی و مجازی را در بر می‌گیرد. ساخت و تدوین فیلم، فرایندی پیچیده است که به مهارتهای زیادی نیاز دارد. فضای ویدئویی دیجیتال در چند سال اخیر پیشرفت‌های زیادی داشته است. این توسعه، سازندگان و تدوینگران فیلم را تحت تأثیر قرار می‌دهد و فضایی رقابتی برای پروژه های ساخت، تدوین و ویرایش فیلم ایجاد می کند.

چگونه یک تدوینگر ویدیو را استخدام کنیم؟

استخدام ادیتور ویدیو در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام تدوینگر ویدیو می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام تدوینگر ویدیو دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام تدوینگر ویدیو حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. برای کسب اطلاع از قیمت ادیت ویدیو می توانید قیمت های پیشنهادی تدوینگران را بررسی کرده تا از رنج قیمتی ادیت و تدوین ویدیو یا فیلم مورد نظر خود مطلع شوید.  شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص ساخت و تدوین ویدیو در شهر خود یا سراسر ایران ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید. 

شما می‌توانید تدوینگر ویدیو مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:

 • درخواست تدوین فیلم خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای تدوینگران ویدیو باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر تدویینگر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین تدوینگر را انتخاب کنید.
 • بهترین تدوینگر ویدیو را با توجه به نمونه کارها، بررسی ها و سلیقه خود استخدام و هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر پرداخت نمایید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با تدوینگر ویدیو از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل نهایی کردن و برونسپاری سفارش تدوین فیلم استخدام تدوینگر ویدیو، با تدوینگرهای مختلف در مورد هزینه و قیمت ادیت ویدیو، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.

قیمت ادیت ویدیو و تدوین 

هزینه و قیمت ادیت و تدوین معمولا به صورت دقیقه ای یا کلی محاسبه می شود. کیفیت تدوین، سطح حرفه ای بودن تدوینگر و مواردی مانند استفاده و طراحی و ساخت جلوه های ویژه از عوامل تاثیر گذار بر هزینه و قیمت ادیت ویدیو هستند. استخدام تدوینگر دورکار و غیرحضوری یکی از راههای کاهش هزینه تدوین فیلم و کلیپ است. تدوینگران دورکار به دلیل هزینه های پایین تر و فعالیت از خانه و محل شخصی قیمت پایین تری به نسبت تدوینگران حضوری و دفاتر تدوین و ادیت فیلم طلب می کنند. قیمت نهایی تدوین فیلم یا پروژه ادیت ویدیو یا کلیپ شما در کارلنسر به صورت توافقی بین کارفرما و تدوینگر تعیین می شود. برای متوجه شدن از قیمت ادیت ویدیو و یا کلیپ مد نظر خود پروژه خود را با جزییات دقیق ثبت کرده و قیمتهای پیشنهادی تدوینگران را بررسی نمایید. 

مهارت های لازم برای تدوین و ویرایش فیلم

شناخت پلتفرم

فریلنسر سازنده فیلم باید با پلتفرم‌های مختلف از جمله یوتیوب، اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی آشنا شود تا بتواند در این باره برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری کند. تنها در صورتیکه ویژگی‌های خاص انتشار ویدئو در هر پلتفرم را بشناسید به تهیه و تدوین فیلم مناسب رسیده و ترافیک بیشتری را به سمت وب سایت‌های مشتری کشانده و رتبه آن را ارتقاء خواهید داد. اگر محتوای تصویری در فیسبوک یا توییتر منتشر خواهد شد؛ پس قرار دادن اقدام‌های عملی (CTA ها) را فراموش نکنید تا بتوانید نرخ تعامل و فروش مشتری را از طریق بازاریابی با محتوای ویدئویی افزایش دهید

مهارت‌ جستجوی محتوا

انتشار مداوم ویدئوها نیازمند آگاهی از مطالب جدید است. سازنده فیلم با جستجو در موتورهای جستجو و با استفاده از ابزارهای جستجوی کلیدواژه به راحتی محتوای جدید را شناسایی کرده و از آن در تولید و تدوین فیلم‌هایش بهره می‌برد.

مهارت‌های تدوین و ویرایش فیلم

سفارش دهندگان محتوای ویدئویی به دنبال تیم تولید محتوایی هستند که تدوینگر فیلم هم جزئی از این تیم است. این فرد به جنبه‌های مختلف ویرایش آشنایی دارد و ابزارهای مناسب را می شناسد. تنها ابزارهای رایگان محدودی با امکانات محدود برای تدوین فیلم در فضای آنلاین وجود دارد. در صورتی که تمایل با افزایش مهارت تدوین خود هستید می توانید با استفاده از بخش آموزش تدوین فیلم آنلاین و آموزش پریمیر و سایر ابزارها و نرم افزارهای ادیت فیلم و ویدیو در مدت زمانی کوتاه تبدیل به یک تدوینگر حرفه ای شوید. 
تدوینگران حرفه ای و سازندگان فیلم به نرم افزارهای تخصصی و پولی در این حوزه دسترسی دارند، چون این کار را به عنوان یک شغل انتخاب کرده و سخت افزارها و نرم افزارهای مناسب این حرفه را تهیه نموده‌اند.

حضور در شبکه اجتماعی

امروزه دیگر فعالیت در یک یا دو رسانه اجتماعی کفایت نمی‌کند. هر چقدر فعال‌تر باشید، مخاطبان بیشتری جذب خواهید کرد. حضور اجتماعی به انتشار محتوا و دسترسی به مخاطب هدف کمک می‌کند. در نتیجه با نیازهای این مخاطبان در حوزه محتوای ویدئویی آشنا شده و به ایده‌های بهری برای ساخت و تدوین فیلم می‌رسید. برای مثال سازندگان ویدئوهای تبلیغاتی مد و فشن به حضور در اینستاگرام و اسنپ چت نیاز دارند تا به تعامل مستقیم با مخاطبان برسند

آگاهی دیجیتالی

تنها نباید روی ساخت و تدوین فیلم در حوزه تبلیغاتی متمرکز شوید. فیلم‌های مکمل را تهیه کنید. برای مثال فیلم‌های آموزشی و سرگرم کننده هم بخش جدایی ناپذیر دیجیتال مارکتینگ هستند. با لینک زدن میان ویدئوها در پلتفرم‌های مختلف هم می‌توانید به جذب مشتریان و کسب درآمد بیشتر برسید. برای ساخت محتوای تصویری همانند هر محتوای دیگری اول باید اهداف و موضوع مدنظر سفارش دهنده را بررسی نموده و بعد تیم تولید فیلم به ایده پردازی در مورد داستان و سناریوی فیلم می‌پردازد. راهبرد پرداز تیم باید برنامه تولید فیلم و تقویم محتوا را تهیه کند که براساس آن روند تهیه و تحویل فیلم مشخص می‌شود. سازنده فیلم باید عناصر اصلی مثل نورپردازی، صداگذاری، زاویه فیلمبرداری و دستگاههای ویرایش فیلم را مدنظر قرار دهد.

عناصر ساخت فیلم

هر فیلمی خواه کوتاه یا بلند، تبلیغاتی یا آموزشی، دارای عناصر سازنده است که در ادامه تشریح می‌شوند.
 • نورپردازی: با توجه به هدف از تولید فیلم باید نوری انتخاب شود تا مخاطب اجزا و افراد درون فیلم را به وضوح ببیند. در ساده‌ترین ویدئوهای یوتیوب منبع نور بزرگی به سمت گوینده تابانده می‌شود تا ویدئویی با نور مناسب ضبط شود. در تدوین ویدیو باید به نحوه نورپردازی و منبع نور در پلان های مختلف دقت شود.
 • صدا برداری: ویدئوها با اهداف مختلف تبلیغاتی، آموزشی و سرگرم کننده تهیه می‌شوند؛ پس مخاطب باید به خوبی صدای گوینده یا راوی فیلم را بشنود. صدا اهمیت بیشتری نسبت به زیبایی شخصیت‌های فیلم دارد. صدایی تأثیرگذار، محتوا را در ذهن مخاطب ثبت کرده و او را جذب محصول یا خدمات می‌کند. استخدام صدابردار اولین گام برای داشتن یک کیفیت صوت مناسب است. برای داشتن یک کیفیت صدای خوب و تاثیر گذار می توانید از خدمات افکت گذاری روی صدا و ویرایش و تدوین صدا استفاده نمایید. 
 • کادربندی و نوع تصویربرداری: به شیوه‌ای کادربندی کنید که صحنه‌ای زیبا و جذاب در مقابل دیدگان مخاطب بسازید گوینده در ویدئوهای خبری در سمت چپ یا راست تصویر قرار می‌گیرد. ولی در سایر ویدئوها به ویژه تبلیغاتی و آموزش سعی کنید گوینده در مرکز کادر قرار گیرد با انواع کادربندی کلوزآپ، مدیوم، واید و غیره آشنا شوید. زمان مناسب به کارگیری آن‌ها را در منابع مختلف مطالعه کنید. منابع آنلاین مناسبی در مورد تهیه و ویرایش فیلم وجود دارد که می‌توانید به آنها مراجعه کنید.
 • تدوین فیلم: فرایند برش، حذف موارد ناخواسته، اصلاح رنگ، تقویت صدا و یکپارچه سازی برداشت‌ها را تدوین و ویرایش می‌نامند. برای این کار باید از برنامه‌ای مناسب استفاده کرد و قابلیت‌های برنامه را شناخت. از جمله بسترهای محبوب برای تدوین فیلم شامل ادوبی پریمیر، فاینال کات پرو، سونی وگاس، آی مووی و غیره هستند. نرم افزار تدوین باید نیازهای مربوط به محتوای ویدئویی را تأمین کرده و کار تهیه فیلم را طبق استانداردهای سفارش دهنده محتوا پیش ببرد.تدوین فیلم، تکنیک‌های متنوعی دارد که داشتن تخصص در این حوزه از طریق منابع مجازی مثل کتابهای الکترونیک و طی کردن دوره‌های مجازی و حضوری آموزش تدوین فیلم، میسر است.
 • محصول نهایی با کیفیت: در نهایت فیلم یا محتوای تصویری و ویدئویی باید از کیفیت ظاهری قابل قبولی برخوردار شود تا مخاطب برای تماشای آن رغبت به خرج دهد. حرکت مناسب عناصر درون فیلم، پس زمینه مناسب، زمانبندی مطلوب بین اجزای فیلم و جلوه‌های صوتی و بصری جذاب در کنار هم یک فیلم با کیفیت را می‌سازند. قبل از شروع فیلمبرداری در ابتدا نمایشنامه یا سناریوی مناسبی را براساس موضوع سفارش دهنده تهیه کنید. بعد باید مکان فیلمبرداری و عناصر درون فیلم را تعیین کنید. تدوین گر به عنوان کارگردان دوم یک فیلم نقش مهمی در کنار هم قرار گرفتن و تاثیر گذاری تمامی این موارد دارد.

نکات  استخدام تدوینگر ویدیو

هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه  تدوین ویدیو . مثلا ادیت ویدیو برای یوتیوب یا تدوین فلم عروسی و .....
رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام تدوینگر ویدیو دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.

مزایای استخدام تدوینگران ویدیو در کارلنسر

از مزایای استخدام تدوینگر ویدیو در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 
 • صرفه جویی در هزینه 
 • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای تدوینگر ویدیو، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما ( مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد ) 
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و… 
 • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص ساخت و تدوین ویدیو
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و تدوینگر ویدیو
blue line
پروژه‌تون رو از همینجا ثبت کنید!
gold line
خلاصه ای از عملکرد کارلنسر
متخصص فریلنسر
۵۸۰,۰۰۰+
متخصص فریلنسر
پروژه موفق
۱۳۰,۰۰۰+
پروژه‌ انجام شده
پروژه انجام شده
۶۴,۸۶۰+
مشتری راضی
دسته بندی
۴۵۰+
دسته بندی
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
مزایای استخدام متخصص با کارلنسر
با کارلنسر می تونی فریلنسرها رو خیلی آسون پیدا کنی و انتخاب و مصاحبه شون کنی، به همین راحتی کار را به کاردان بسپار
قیمت گذاری توافقی
امکان بررسی قیمت و قیمت گذاری توافقی بر اساس بودجه کارفرما قبل از شروع کار
متخصصین ماهر
دسترسی به صدها متخصصین ماهر در زمینه های مختلف بر حسب نیاز شما
تضمین رضایت و گارانتی پردخت هزینه
تضمین رضایت طرفین و گارانتی پرداخت هزینه با سیستم پرداخت امن کارلنسر
حل تخصصی اختلافات
حل مشکلات در روند پروژه با کمک تیم تخصصی داوری کارلنسر
دسترسی کامل به عملکرد و سوابق متخصص ها
امکان بررسی کامل پروفایل، نمونه کارها، خدمات و رزومه متخصصسین قبل از رزرو
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید تدوین ویدئو و استخدام تدوینگر دورکاری
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی