طراحی مهر

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی مهر
طراحی مهر
طراحی مهر
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی مهر
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن

اهمیت طراحی مهر

طراحی مهر حرفه ای اهمیت بسیاری برای شرکت ها و حتی بسیاری از افراد دارد. مهر به نوعی امضای یک شرکت یا مجموعه محسوب می شود. طرح نقش شده روی مهر شامل اطلاعات و مشخصات صاحب مهر می باشد. طراحی مهر در هماهنگی با طراحی لوگو قرار دارد. هدف و رسالت اصلی یک مهر رسمیت بخشیدن و سندیت بخشیدن به سند و مجموعه ایست که پای سند را مهر کرده است. مهر می تواند شامل اسم ، اطلاعات تماس ، اطلاعات ثبتی و سایر اطلاعات یک کسب و کار یا شرکت باشد. از انواع مختلف مهر می توان به مهر ژلاتینی، مهر لیزری، مهر دسته متحرک یا ثابت و مهر دستی یا اتومات اشاره کرد. هزینه طراحی مهر از طریق ثبت پروژه و توافق بین کارفرما و طراح تعیین می شود. طراحی مهر فرآیند ایده پردازی ، ایجاد و پیاده سازی فونت ها ، رنگ ها ، اشکال و تصاویر زیبا به شکل مهر است. از طرح مهر به طور کلی برای برای کارهای تجاری یا شخصی استفاده می شود. در طراحی مهر باید طرحی را ارائه دهید که در فضای کوچک و متراکم دیده و فهمیده شود. در کارلنسر ، شما می توانید طراحان متخصص مهر را با خیالی آسوده پیدا کنید که مشتاقانه و منتظر کمک به شما برای انجام کار هستند. یک طراح مهر درجه یک می تواند شخصیت و نام تجاری شما را به یک مهر جذاب تبدیل کند. اگر قصد طراحی مهر ژلاتینی یا مهر شخصی در ذهن دارید ، کازلنسر می تواند شما را با یک فریلنسر متخصص به قیمت مورد نظر مرتبط کند.برای طراحی مهر دلخواه خود از طریق فرم موجود همین صفحه افدام کنید.
توضیحات بیشتر
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای متخصصین طراحی مهر را در سایت کارلنسر مشاهده کنید.
مهر خاتم طراحی شده با اسم وفامیل خود بنده
طراحی بنر طراحی اسم طراحی لوگو طراحی UI/UX طراحی گرافیک طراحی کارت پستال طراحی پست اینستاگرم
پیش نمایش
Mohsen_kr
N/A
پروفایل
مهر خاتم از دیرباز در ایران کاربرد بسیار داشته و برای مهر و موم برنامه‌ها استفاده میشده امروزه از این مهر برای کارهای فانتزی مثل طراحی اسم، تولید محتوا و... استفاده میشود.
فتوشاپ گرافیگ طراحی اسم طراحی گرافیک طراحی مهر خاتم
پیش نمایش
Mohsen2477
(۲)
پروفایل
طراحی مهر اسم یا کسب و کار با قالب های متنوع
طراحی اسم طراحی پست شبکه های اجتماعی طراحی پست های شبکات اجتماعی
پیش نمایش
طراحی تخصصی مهر خاتم
طراحی لوگو طراحی گرافیک طراحی پست اینستاگرم
پیش نمایش
در این لوگو کارفرما نیاز به یک تایپوگرافی نستعلیق در قابل مهر خاتم داشتن که رنگ هاش حس طلوع رو منتقل کنه
طراحی لوگو طراحی مهر خاتم
پیش نمایش
Ramim
(۳)
پروفایل
مهر یکی از مهم ترین بخش های کار شما لست پس ازش غافل نشید
طراحی لوگو طراحی مُهر طراحی گرافیک
پیش نمایش
En30_k
N/A
پروفایل
طرح کودکانه و انیمشنی ترکیب زیبا از دنیایی کودکانه و آموختن دانش مشاهده می شود
کودک آتلیه فتوشاپ ادیت عکس عکاسی کودک طراحی گرافیک ادیت و روتوش عکس
پیش نمایش
studio_tasvir
N/A
پروفایل
طراحی مهر مجموعه آرمان کوشان سهیل
عکاسی ادیت عکس طراحی بنر طراحی کاور طراحی حروف طراحی گرافیک طراحی لوگوتایپ طراحی کارت ویزیت طراحی کارت پستال طراحی پست اینستاگرم
پیش نمایش
mahsiimA
N/A
پروفایل
سلام! با کمترین قیمت ممکن می‌توانید یک طرح جذاب و شیک برای استفاده در پروفایل و یا ساخت مهر داشته باشید. از آنجایی که طرح مهر خاتم جزو زیباترین طرح‌ها است؛ می‌توانید با کمترین هزینه یک طراحی با کیفیت دریافت کنید. [تمام پروسه‌ی طراحی، با نظر شما پیش خواهد رفت] قابلیت ساخت مهر استفاده به عنوان عکس پروفایل قابلیت ساخت نگین انگشتری
طراحی گرافیک طراحی مهر خاتم
پیش نمایش
Mirzania
(۱)
پروفایل
طراحی مهر شرکت توزیع محصولات پالت پلاستیکی و چوبی.
طراحی گرافیک
پیش نمایش
Matin_Seidaei
N/A
پروفایل
طراحی مهر برای شرکت عرفان محیط سلامت رایین.
طراحی گرافیک
پیش نمایش
Matin_Seidaei
N/A
پروفایل
طراحی مهر برای شرکت توزیع محصولات پلاستیکی و چوبی.
طراحی گرافیک
پیش نمایش
Matin_Seidaei
N/A
پروفایل
این طراحی برای مهر انجام شده و مهر ساخته شده است
طراحی گرافیک
پیش نمایش
sajedefr
N/A
پروفایل
طراحی و ایده پردازی کیج بین مهره ای به همراه نقشه صنعتی ساخت نمونه اولیه با پرینت سه بعدی
رندرینگ طراحی صنعتی پرینت ۳ بعدی
پیش نمایش
Yawsaw
N/A
پروفایل
مُهر خاتم برای اندیشکده راهبردی خط امام
فتوشاپ طراحی لوگو ایلوستریتور ایلاستریتور طراحی مهر خاتم طراحی لوگوتایپ ادوبی ایلوستریتور
پیش نمایش
shahcheragh1401
N/A
پروفایل
طراحی مهر برای شرکتی در زمینه واردات و صادرات و طراحی مهر برای موسسه نشر کتاب
فتوشاپ
پیش نمایش
shaqayeq639
(۲)
پروفایل
گروه مشاورین مسکن کیهان
املاک طراحی مُهر طراحی گرافیک
پیش نمایش
Narjes_Khani
N/A
پروفایل
طراحی و اجرای لیبل ،برچسب،کارت ویزیت با ایلوستریتور. مهر هم طراحی میکنم و بصورت دستساز اجراش میکنم یا ژلاتینی دستگاهی
فتوشاپ ادیت عکس طراحی لیبل ایلوستریتور طراحی پوستر طراحی سربرگ طراحی گرافیک طراحی ست اداری طراحی کارت ویزیت طراحی کارت پستال
پیش نمایش
afrodite
N/A
پروفایل
طراحی مهر اداری برای گروه ساختمانی پارتاک
اداری فتوشاپ photoshop ایلستریتور طراحی مُهر illustrator
پیش نمایش
Melikakh
(۱)
پروفایل
طراحی مهر خاتم زیبا و خاص
فتوشاپ طراحی مُهر طراحی گرافیک
پیش نمایش
sajamhr
N/A
پروفایل
بسم الله الرحمن الرحیم من به وسیله فتوشاپ مهر اسم رو به سلیقه شما طراحی میکنم
طراحی مُهر
پیش نمایش
Yahya1486
N/A
پروفایل
۱
۲
۳
۴
۵
۱

صفر تا صد طراحی مهر

بسیاری از کسب و کارهای مختلف، از انواع مهرهای فیزیکی به عنوان تاییدی برای فعالیت انجام شده توسط خود، استفاده می کنند. پزشکان، مهندسان، ادارات مختلف و بسیاری از مشاغل آزاد، نمونه هایی از این کسب و کارها هستند. طراحی مهر برای این دسته از افراد، صرفا شامل نام شخص یا برند نیست و می تواند به نوعی معرف آن کسب و کار نیز باشد و از این رو، دارای اهمیت ویژه ای در حوزه تبلیغات و معرفی یک فرد یا یک کسب و کار به دیگران است.

اهمیت طراحی مهر

استفاده از مهر برای تایید یک سند، از روزگاران قدیم مرسوم بوده است. این مهرها معمولا شامل نشان یا علامتی بودند که بیانگر شخص یا حتی یک سرزمین خاص بود و درج آن در زیر یک سند یا نامه، به منزله تایید محتویات سند از سوی شخص مهرزننده بود. امروزه نیز، هدف اصلی از به کارگیری مهرهای فیزیکی در اسناد و نامه های مختلف، همین است اما در کنار این هدف، موارد دارای اهمیت بیشتری مانند اهداف تبلیغاتی و هماهنگی مهر با سایر اجزای آن کسب و کار مانند لوگو نیز، در مسیر طراحی مهر در نظر گرفته می شود.

طراحی مهر توسط چه کسی انجام می شود؟

ایجاد طرح های دلخواه بر روی انواع مهر و مطابق با سلیقه و نیاز مشتری، یکی از حوزه های خدمات طراحی گرافیک است که توسط گرافیست ها یا افراد مسلط به نرم افزارهای طراحی انجام می شود. این افراد با شناخت و درک خطوط و اشکال مختلف، می توانند طرح مورد نظر شما را با دقت بیشتری به صورت حرفه ای ایجاد کنند و پس از ساخت مهرهای فیزیکی با این طرح ها نیز، نتیجه نهایی، بسیار بیشتر از حالتی که مهر توسط یک فرد غیر حرفه ای تولید و چاپ شود، به طرح دلخواه شما نزدیک خواهد بود.

نرم افزارهای مورد استفاده در طراحی مهر

طراحی بخش های مختلف یک مهر، مانند تمامی طراحی های گرافیکی، متشکل از تصاویر، متن هایی با فونت های متنوع و رنگبندی های مختلف است که در کنار یکدیگر، طرح نهایی شما را ایجاد خواهند کرد. برای طراحی این محصولات، از نرم افزارهای حوزه گرافیک که در طراحی آیکون یا تصاویر نیز کاربرد زیادی دارند، استفاده می شود. برخی از این نرم افزارها عبارتند از:
نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop)
فتوشاپ یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای ادوبی در حوزه طراحی های گرافیکی است. ابزارهای این نرم افزار، امکان ایجاد طرح ها و نقش های بسیار متنوعی را دارد. قابلیت انجام ادیت حرفه ای عکس ها و متون، یکی از ویژگی های بسیار کارآمد این نرم افزار است.
نرم افزار ایلاستریتور (Adobe Illustrator)
این نرم افزار، برای طراحی لوگو یا ایجاد طرح های خاص در انواع مهر، ابزارهای بسیار مفیدی را در اختیار کاربر قرار می دهد. این نرم افزار معمولا به تنهایی نیز در مسیر طراحی مهرهای متنوع، پاسخگو خواهد بود اما در مواردی، ممکن است از نرم افزارهای طراحی لوگو دیگری مانند فتوشاپ نیز در کنار آن استفاده شود.
نرم افزار این دیزاین (Adobe InDesign)
طراحی مهر معمولا از روند پیچیده ای برخوردار نیست و با نرم افزارهای سطوح متوسط گرافیکی نیز می توان، تا حد زیادی به طرح دلخواه مشتری دست پیدا کرد. این دیزاین، یکی از نرم افزارهای گرافیکی در این سطح است که ابزارهای متنوع اما معمولی را در اختیار طراح قرار می دهد و طرح های ایجاد شده با این نرم افزار نیز، از سطح بسیار قابل قبولی برخوردارند.

نکات مهم در طراحی مهر

برای دریافت نتیجه بهتر از روند طراحی، بهتر است تا مشتری و طراح، نکات مهمی را در این مسیر در نظر داشته باشند این نکات عبارتند از:
هماهنگی طرح و نوع مهر
مهرها در جنس های مختلف فلزی، ژلاتینی و چوبی ساخته می شوند. گاهی علیرغم طراحی یک طرح زیبا و مورد پسند کاربر، پس از پیاده سازی طرح بر روی بدنه مهر، به دلیل عدم تناسب طرح با جنس بدنه، نتیجه نهایی با آنچه که مشتری در نظر دارد، تفاوت های زیادی خواهد داشت.
توجه به ابعاد طرح و ابعاد مهر
زمانی که شما برای طراحی بر روی مهر، به یک طراح سفارش کار می دهید، ابعاد مهر مورد نظر شما توسط طراح پرسیده خواهد شد و روند طراحی و مناسب سازی ابعاد طرح نیز بر مبنای گفته های شما انجام می شود. به عبارت دیگر، نباید طرحی که برای یه اندازه مناسب سازی شده است را، در مهری با یک اندازه متفاوت به کار ببرید.
هماهنگی کاربرد مهر و نوع طراحی آن
متاسفانه بسیاری از افرادی که طرح های سفارشی را برای درج بر روی انواع مهر به طراحان گرافیک سفارش می دهند، اطلاعی از هماهنگی های طراحی مورد نظر خودشان با نوع کاربرد مهر ندارند. به طور مثال، مهرهای شخصی، تقریبا محدودیتی برای طراحی ندارند. در مقابل، مهرهای بعضی از مشاغل (به طور مثال پزشکان)، لازم است تا با در نظر گرفتن قوانین خاصی طراحی شود تا هزینه مجدد طراحی را برای مشتری در پی نداشته باشد.

زمان مورد نیاز برای طراحی مهر

روند طراحی مهر معمولا زمان زیادی را نیاز ندارد و حتی در پیچیده ترین طرح ها نیز، حداکثر چند روز برای رسم طرح نهایی کافی خواهد بود. عوامل مختلفی در تغییر این بازه زمانی تاثیرگذار هستند. برخی از این عوامل عبارتند از:
نوع طراحی
مهرها در انواع و اقسام طرح ها ساخته می شوند که هر یک، در حوزه مشخصی کاربرد دارند. با توجه به اینکه مهر مورد نظر شما در کدام حوزه به کار گرفته می شود و چه ظرافت ها یا طرح های خاصی باید برای آن در نظر گرفته شود، زمان طراحی نیز متفاوت خواهد بود و معمولا این زمان بندی، در ابتدای ثبت سفارش، توسط طراح به شما اعلام می شود.
نرم افزارهای مورد استفاده در روند طراحی
طراحی انواع مهر، معمولا چندان پیچیده نیست و به کارگیری یک نرم افزار تخصصی گرافیکی برای ایجاد طرح دلخواه کافی خواهد بود. اما گاهی، درج لوگو یا تصویری خاص بر روی مهر الزامی است که فرآیند طراحی این بخش ها، به صورت جداگانه و توسط نرم افزارهایی که برای این منظور کاربرد دارند، انجام می شود. تعدد نرم افزارهای به کار رفته در مسیر طراحی، به معنای پیچیدگی طرح مورد نظر مشتری است که باعث افزایش هزینه و زمان بندی مورد نیاز برای اتمام طرح نهایی خواهد شد.
انجام ویرایش های مورد نیاز
اگرچه تمام توضیحات برای ایجاد طرح دلخواه مشتری، در همان ابتدا توسط طراح از وی پرسیده می شود، اما معمولا، تایید طرح نهایی از سوی مشتری، زمان بر خواهد بود و ممکن است تا رسیدن به طرح دلخواه، چند ویرایش بر روی طراحی تولید شده توسط طراح گرافیک انجام شود.

قیمت طراحی مهر

هزینه طراحی و ساخت طرح دلخواه بر روی انواع مهر، به عوامل متفاوتی از جمله نوع طرح، انجام طراحی های احتمالی برای درج بر روی مهر مانند طراحی لوگو، فونت اختصاصی و ....، زمان مورد نیاز برای طراحی، پیچیدگی طرح و مواردی از این قبیل بستگی دارد و هزینه ثابتی برای آن در نظر گرفته نمی شود.

سفارش طراحی مهر در کارلنسر

فعالیت های گرافیکی و طراحی، بخشی از خدماتی است که در سایت کارلنسر و توسط فریلنسرهای فعال در این حوزه انجام می شود. شما می توانید با مراجعه به بخش مهارت ها در سایت کارلنسر و از زیر مجموعه طراحی و گرافیک، سفارش طراحی مهر خود را ثبت نمایید. با ثبت سفارش و تایید آن از سوی کارلنسر، امکان دریافت پیشنهادات مختلف از سوی فریلنسرهای این حوزه وجود دارد و شما می توانید فرد مورد نظر خود را از بین این افراد انتخاب نمایید. شایان ذکر است که پرداخت هزینه این سفارش، همانند تمامی سفارشات ثبت شده در سایت کارلنسر، با استفاده از سیستم پرداخت امن انجام می شود که می توانید در مقاله "سیستم پرداخت امن کارلنسر"، با مزایای این سیستم آشنا شوید. همچنین در صورت تمایل، می توانید برای مطالعه مقالات مرتبط با حوزه های مختلف، به بخش مقالات سایت کارلنسر مراجعه فرمایید.
برای طراحی مهر کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی مهر
پشتیبانی