طراحی تیشرت

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی تیشرت
طراحی تیشرت

طراحی تیشرت

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی تیشرت
طراحی تیشرت از زیر دسته های جذاب و خلاقانه در دسته بندی طراحی گرافیکاست. طراحی تی شرت به منظور استفاده های تبلیغاتی و تجاری انجام می شود. برای سفارش طرح تی شرت می توانید از یک متخصص فتوشاپ کار یا ایلاستریتور استفاده کنید. یک تی شرت جذاب و زیبا می تواند یک بیلبورد متحرک و تاثیر گذار برای برند شما باشد. برای این منظور یک پروژه رایگان در کارلنسر ثبت کنید.
توضیحات بیشتر
جستجو در کارلنسر
مرتب کردن بر اساس
برترین
فیلترها
مشاهده تمام فیلترها
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
چه مهارت هایی نیاز دارید؟
مهارت های پیشنهادی
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
ثبت پروژه رایگان

طراحی تیشرت

طراحی تیشرت با طرح کاملا ایرانی

طراحی تیشرت

طراحی تیشرت دخترانه

متن : هرنقش که دست عقل بندد / جز نقش نگار خوش نباشد

طراحی تیشرت

طراحی T-shert

طراحی تیشرت

طراحی تیشرت

طراحی تیشرت برای فروشگاه انلاین

طراحی تیشرت

طراحی تیشرت برای برند etemod

طراحی تیشرت

طراحی تیشرت برای برند etemod

طراحی تیشرت

طراحی تیشرت برای برند etemod

طراحی تیشرت

طراحی تیشرت برای بنرد etemod

طراحی تیشرت

طراحی تیشرت برای برندetemod

طراحی تیشرت

طراحی تیشرت

همکاری با جین وست

طراحی تیشرت و لباس

طراحی های دیجیتال پینت و چاپ بر روی لباس طراحی مختص شما برای چاپ روی لیوان ماگ تیشرت کلاه و ... تصویرسازی اولیه تکنیک مدادآبرنگی ماژیک و راپید اجرا در ایلاستریتور بصورت وکتوری

کارت ویزیت

طراحی تیشرت

تکنیک اسکیس

سایت فروش لباس

طراحی پارچه_پتو و تیشرت

طراحی دیزاین اولیه پارچه
۱
۲
۳
۴
۱

چگونه یک تیشرت عالی طراحی کنیم؟

در این مقاله ، ما تمام مراحل طراحی تیشرت را بررسی خواهیم کرد .از ایده ها گرفته تا چاپ تیشرت !
نحوه ی طراحی تیشرت برندینگ را در 8 مرحله توضیح خواهیم داد :
  • تاثیرات و علت نیاز برندتان به تیشرت را درک کنید.
  • بودجه ی خود را محاسبه کنید.
  • گزینه های چاپ را بررسی کنید.
چاپ اسکرین، گرافیک وینیل، چاپ مستقیم
  • کانسپت طراحی خود را مشخص کنید.
نوع تیشرت، سبک طراحی و تصویر، تایپوگرافی، رنگ
  • یک طراح حرفه ای پیدا کنید.
  • طرح ها را ارزیابی کنید.
  • فایل نهایی را دریافت کنید.
  • یک چاپخانه ی مجهز پیدا کنید.
تاثیرات و علت نیاز برندتان به تیشرت را درک کنید:در ادامه به شما خواهیم گفت ؛ که چرا داشتن یک تیشرت برندینگ میتواند به برند شما کمک کند .
هدیه برای تبلیغات نام برند:شما با هدیه دادن یک تیشرت که نام برندتان روی آن است ؛ نام تجاری خود را در ذهن مشتریان و مشتریان احتمالی آینده ثبت خواهید کرد.
این باعث می شود همه کسانی که تیشرت شما را پوشیده اند به یک بیبلورد تبلیغاتی تبدیل شوند. اینکار با داشتن یک تصویر قدرتمند در کنار نام برندتان روی تیشرت ، میتواند تاثیر بسیاری بگذارد .
گیفت جلسات:برای جلسات با مشتریان بالقوه، سرمایه گذاران یا شرکا، یک تیشرت به عنوان گیفت عالی است . اینکار باعث میشود حرفه ای به نظر برسید . ارزش های تجاری خود را در طرح تیشرت خلاصه کنید: یک عکس هزار کلمه ارزش دارد، که باعث می شود تیشرت های تجاری شما به یک تبلیغات خاص خلاصه شوند . با استفاده از تصاویر استراتژیک و فقط تعداد انگشت شماری نوشته ؛ یک طرح تیشرت به مخاطبان میگوید که برند شما چه پیشنهادی دارد.
به عنوان مثال، بیایید تیشرت Farmerceuticals را بررسی کنیم. تصاویر طبیعی و جذاب و رنگهای سبز گزینه های آشکاری هستند . اما در سطح عمیق تر، مشت برجسته و سبک هنری، لرزش های قدرتمندتر و سخت تری به آن می بخشد. یک طراحی تیشرت خوب بر تأثیرات مردم در مورد برند تأثیر می گذارد.
همبستگی بین کارکنان شرکت: مانند یونیفرم ، تیشرت های برندینگ به ایجاد احساس همبستگی در بین کارمندان یک شرکت کمک می کنند . اگر طرح روی تیشرت را به درستی انتخاب کنید ؛ میتواند روی فضای دوستانه ی شرکت تاثیر بگذارد.

بودجه ی خود را محاسبه کنید.

به چه تعدادی تیشرت نیاز دارید ؟ این موضوع روی انتخاب بهترین روش چاپ تأثیر می گذارد. برخی از روش ها به طور خاص سفارشات عمده را تأمین می کنند. در حالی که روش های دیگر هزینه واحد بالایی دارند و برای تعداد پایین نمی ارزند .
تایم مورد نیاز برای طراحی و چاپ را در نظر بگیرید. علاوه بر زمان بر بودن طراحی ، چاپ هم زمان میبرد . شما با توجه به تایمی که در اختیار دارید ؛ میتوانید نوع چاپ را انتخاب کنید .
انواع تیشرت: باید نوع تیشرت خود را مشخص کنید . یقه گرد ، یقه هفت ، آستین بلند، آستین کوتاه، تاپ و یا ...
جدا از مبحث مالی، نوع تیشرت شما ، انتخاب های بی نظیری در طراحی را نیز به همراه دارد.
تایپوگرافی: رنگ ها، قلم ها، سبک ها و اندازه متن شما همگی بر درک برند شما تأثیر می گذارند. فونت های Serif ظاهری رسمی یا سنتی به برند شما می بخشد. فونت های sans serif مدرن تر به نظر می رسند.
یک نکته مهم برای تایپوگرافی تیشرت این است که خوانایی داشته باشید. استفاده از یک فونت پیچیده ممکن است پیراهن را از نظر بصری خیره کننده کند؛ اما مفهموی برای مخاطب نداشته باشد . فقط به یاد داشته باشید که اگر می خواهید رهگذران فقط در چند لحظه کلمات تیشرت را بخوانند، ابتدا خوانایی را در اولویت قرار دهید، دوم ظاهر را.
رنگ تیشرت: رنگ بهترین عنصر طراحی برای برقراری ارتباط است. سایه ها، پالت رنگی تا حدودی معنای احساسی را تغییر می دهد . و گزینه های گسترده ای برای ارسال پیام های مناسب به طراحان می دهد. اما این فقط انتخاب رنگ های مناسب با نام تجاری شما نیست ؛ بلکه انتخاب رنگ هایی است که با هم ترکیب می شوند. باید در انتخاب رنگ ها با توجه به رنگ زمینه ی تیشرت توجه ویژه ای داشته باشید .

یک طراح حرفه ای پیدا کنید

در این مرحله باید چند طراح حرفه ای پیدا کنید . نمونه کار هایشان را بررسی کنید . و از این میان آن ها طراح مورد نظر خود را پیدا کنید . مشارکت با یک فریلنسر میتواند علاوه بر حرفه ای بودن ؛ بسیار کمک کننده هم باشد . یک طراح پیدا کنید که شما را درک کند و بتواند به زبان شما صحبت کند . شخصیت، سبک و تخصص آنها را در نظر بگیرید. حتی می توانید با شروع یک مسابقه طراحی تیشرت همزمان با چندین طراح تعامل داشته باشید . کارلنسر جاییست که شما میتوانید طراح مورد نظر خود را در آن به سادگی پیدا کنید .
ممکن است بخواهید خودتان اینکار را انجام دهید . اما تجربه و ظرافت کاری یک طراح حرفه ای چیزی نیست که بتوانید از آن بگذرید .بعد از اینکه طراح (ها) را پیدا کردید، دیدگاه خود را به آنها بگویید. ایده های طراحی، پیام رسانی و اطلاعات مربوط به مخاطبان مورد نظر خود را برای آنها ارسال کنید. جزئیات مربوط به رنگ ها، آرم ها، سبک بصری، نوع تیشرت و مشخصات چاپ را از یاد نبرید . برای آنها تصاویری از طرحهای متناسب با سبک مورد نظر خود ارسال کنید. اطمینان حاصل کنید که آنها همه چیزهای لازم را برای طراحی کامل تیشرت را به درستی درک کرده اند.

طرح ها را ارزیابی کنید.

پس از طراحی ، طراح ها را ارزیابی کنید . حتی ممکن است انجام چندین نسخه به شما کمک کند تا بتوانید مورد دلخواه خود را آسان تر پیدا کنید .

فایل نهایی را دریافت کنید.

طراحی تیشرت برندینگ شما تکمیل شده است . اکنون با توجه به چاپگر خود فایلهای مناسب را از طراح خود دریافت کنید.احتمالا طرح تیشرت شما در قالب وکتور خواهد بود ؛ و یک فایل Adobe Illustrator (AI)، PDF یا EPS خواهد بود. برای هر طرح تیشرت فایل را دریافت کنید .کدهای رنگی برای رنگ های سفارشی را از یاد نبرید . اطمینان حاصل کنید که کد رنگ Pantone یا CMYK را داشته باشید تا همه چیز به همان شکل دلخواه نتیجه بدهد .

یک چاپخانه ی مجهز پیدا کنید.

پس از اتمام طراحی، وقت چاپ است! چابخانه ای را پیدا کنید که روش مورد نیاز شما را با قیمتی متناسب ارائه دهد.

از چه نرم افزار هایی میتوان برای طراحی تیشرت استفاده کرد ؟

Adobe Photoshop: یکی از نزدیک ترین نرم افزاران به ادوبی ایلاستریتور ، ادوبی فوتوشاپ است . که کارایی آن بیشتر از ایلاستریتور است. اگرچه نمی توانید بردار ایجاد کنید، اما ابزار گسترده ای برای ایجاد جلوه های جالب در تصاویر با کیفیت بالا دارید. همچنین می توانید چاپ DTG را انتخاب کنید.
Adobe Illustrator: بیشتر افراد موفق ایلاستریتور را به عنوان نرم افزار طراحی مورد علاقه خود انتخاب می کنند. دلیل اینکه ایلاستریتور برای طراحی های چاپ تیشرت بسیار عالی است ؛ استفاده از بردارهایی است که می توانید برای ایجاد تصاویر لایه ای، آرم و تایپوگرافی ترکیب کرده ؛ و تغییر دهید تا به نتیجه نهایی مطلوب برسید .
GraffixPro Studio: به دلیل سادگی و سهولت موجود در این نرم افزارمورد علاقه ی بسیاری از طراحان است . حتی اگر مبتدی باشید می توانید با آن کار کنید. به شما این امکان را می دهد که طرح های تیشرت بسیار جذابی را ایجاد کنید ؛ که برای تکنیک های مختلف چاپ مناسب باشد. همچنین شامل یک آرشیو بزرگ از الگوها و انتخاب بیش از 45 فونت است که می توانید در طراحی های خود استفاده کنید . بنابراین کار شما را ساده تر می کند.
InkScape: ما اعتقاد داریم که انتخاب نرم افزار مناسب ، یکی از کار هایی است که به روند طراحی سرعت میبخشد . این نرم افزار طراحی منبع باز رایگان نیز کار را آسان میکند . یک نرم افزار رایگان است که شباهت زیادی به ایلاستریتور دارد. می توانید بردارهای گرافیکی درست مثل ایلاستریتور را در این نرم افزار داشته باشید .
CorelDraw: این نرم افزار یکی از محبوب ترین ها است. دلیل اصلی استفاده گسترده از آن این است که طیف گسترده ای از قلم ها، انتخاب های رنگی و ابزارهایی را دارد ؛ که در بیشتر نرم افزارهای دیگر وجود ندارد. علاوه بر این، حجم عظیمی از ابزارهای کلیپ، تصاویر و الگوها را ارائه می دهد . که می تواند به شما کمک کند تا هر تعداد طرح دلخواه ایجاد کنید.
اگر به دنبال فردی برای طراحی یک طرح خاص برای روی تیشرت می گردید، با ثبت پروژه در کارلنسر و بررسی پیشنهادات فریلنسرها، می توانید یک نفر را استخدام کنید و طرح مورد تایید خودتان را تحویل بگیرید.
برای طراحی تیشرت اینجا کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی تیشرت
پشتیبانی