طراحی ست اداری

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی ست اداری
طراحی ست اداری

طراحی ست اداری

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی ست اداری
شاید برایتان پیش آمده باشد که یک ست اداری یا حداقل بخشی از آن را از نزدیک دیده باشید. منظور از ست اداری، مجموعه از ابزارهای مورد استفاده در امور اداری است که برای یک شرکت یا اداره به صورت ویژه و اختصاصی طراحی شده است. در این ست، از نام، لوگو، رنگبندی و سایر ویژگی های مختص به آن شرکت یا اداره استفاده می شود. ست های اداری از این نظر که به نوعی وسیله تبلیغاتی و معرف یک کسب و کار محسوب می شوند، دارای اهمیت زیادی هستند و طراحی آنها باید با دقت و وسواس زیادی انجام شود. طراحی انواع ست اداری توسط گرافیست ها و با نرم افزارهای مختلفی که در حوزه گرافیک مورد استفاده قرار می گیرند، انجام می شود.
توضیحات بیشتر
جستجو در کارلنسر
مرتب کردن بر اساس
جدیدترین ها
فیلترها
مشاهده تمام فیلترها
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
ثبت پروژه رایگان

طراحی ست اداری

طراحی ست اداری به سفارش گروه دکوراسیون داخلی سیتکا

طراحی ست اداری

طراحی ست اداری برای برند ورزشی چکاد

ست اداری رستوران

سربرگ ست اداری

طراحی یک ست با طراحی عالی و رنگبندی مناسب

طراحی ست اداری

ست اداری شرکتی

یک نمونه ست اداری شرکتی فقط جهت نمونه کار

ست اداری (سربرگ)

طراحی ست اداری

ست اداری برای برند اشک آناهیتا

طراحی ست اداری

ست اداری برای برند مادام

طراحی ست اداری

طراحی ست اداری

طراحی و چاپ فولدر اداری کارت ویزیت سربرگ پاکت

طراحی ست اداری

طراحی ست اداری ساده به سلیقه آموزشگاه چهل پنجره طراح:اسما معاوی

ست اداری

طراحی ست اداری

ست اداری

ست اداری

ست ادری جواهری✅

ست اداری

ست اداری

ست اداری برای شرکت چاپ و بسته بندی

ست اداری

۱
۲
۳
۴
۵
۱

ست اداری چیست؟

ست اداری یا Office set، مجموعه ای از اوراق اداری و ابزارهای مورد استفاده در امور اداری است که برای یک شرکت یا اداره، شخصی سازی می شود. این ست شامل سربرگ ها در سایزهای A4، A5 و ...، انواع پاکت اداری در سایزهای مختلف، کارت ویزیت، تقویم، برگه های یادداشت، پوشه، سر رسید، لیبل، خودکار، استند و .... است. این مجموعه با توجه به نیاز مشتری و به منظور معرفی برند وی، طراحی و چاپ می شود. در طراحی یک ست اداری طراحی لوگو، شعار، نام شرکت و تمام آیتم های مورد نظر مشتری با مشورت طراح و گرافیست، بر روی طرح نهایی ست، پیاده سازی خواهد شد.

اهمیت طراحی ست اداری

اولین هدف طراحی ست های اداری، زیبا سازی و یک دست کردن اوراق مورد استفاده در شرکت ها و اداره جات است. اما اهداف دیگری نیز در مورد طراحی ست های اداری وجود دارد. مهمترین و پررنگ ترین هدف طراحی این ست ها، اعتبار بخشیدن به یک برند و هویت یک شرکت در نظر مشتریان است. چاپ لوگوی طراحی شده برای یک برند بر روی ست اداری، علاوه بر زیبا سازی، باعث معرفی این لوگو در بین همکاران و رقبا و همچنین شناخته شدن آن توسط مشتریان خواهد بود و از این نظر، جنبه تبلیغاتی نیز دارد.

انواع طراحی ست اداری

ست های اداری مطابق با درخواست مشتری، در اندازه ها و طرح های متفاوتی طراحی و چاپ می شوند. این طراحی ها بر اساس نوع طرح درخواستی مشتری، می تواند با هر یک از نرم افزارهای مورد استفاده در طراحی های گرافیکی، انجام شود. به عبارت دیگر، طراحی ست اداری دارای محدودیت خاصی نیست و انواع بسیار متنوعی را شامل می شود.

نکات مهم در طراحی ست اداری

در طراحی انواع ست های اداری، به منظور اثرگذاری بیشتر و نتیجه بهتر، لازم است تا نکاتی از طرف طراح و مشتری سفارش دهنده طراحی ست اداری رعایت شود. این نکات عبارتند از :

هماهنگی طرح دلخواه با ویژگی های سازمانی

هدف اصلی طراحی و چاپ ست های اداری، معرفی برند شماست. بنابراین لازم است تا ست اداری مورد نظر شما، از لحاظ طرح و رنگ بندی، با برند شما، رنگ سازمانی شرکت و مسائلی از این قبیل هماهنگی داشته باشد. در این مورد بهتر است به طراح خود اعتماد کنید.

نوع فعالیت سازمان

بهترین نتیجه گیری از طراحی مربوط به ست های اداری، در مورد طرح هایی است که از لحاظ طرح و رنگبندی، با نوع فعالیت شرکت مورد نظر هماهنگی دارند. به طور مثال برای طراحی یک ست اداری در مورد یک شرکت حقوقی، استفاده از رنگ های شاد و یا طرح های ساده و کودکانه، نتیجه بر عکس خواهد داد و به راحتی باعث پایین آمدن اعتبار شما در میان مشتریانتان خواهد شد. همین موضوع در مورد یک برند طراحی لباس کودک، بر عکس می باشد و بهتر است از به کار بردن طرح های خشک و رنگ بندی رسمی در طراحی ست اداری مربوط به این نوع از برندها خودداری نمود.

اطلاعات درج شده بر روی ست اداری

بر روی ست های اداری، اطلاعاتی مانند نام و لوگوی شرکت و یا برند، اطلاعات تماس شامل آدرس شرکت، شماره های تماس، آدرس وب سایت و پست الکترونیک و آدرس صفحات مربوط به شرکت در شبکه های اجتماعی درج می شود. شما به عنوان صاحب شرکت و یا برند، باید پیش از ثبت سفارش طراحی ست اداری، این اطلاعات را تهیه کرده و در اختیار طراح قرار دهید. این موضوع از آن جهت حائز اهمیت است که طراح بتواند نوع طرح مد نظر خود را با در نظر گرفتن فضای لازم برای درج این مطالب، انتخاب کند.

رعایت استانداردهای مربوط به طراحی

ست های اداری به خصوص در زمینه سربرگ ها، اندازه های استانداردی دارند که بیشتر از سایر اندازه ها مورد استفاده قرار می گیرند. بهتر است شما نیز در هنگام سفارش طراحی ست مخصوص به برند خود، به دلیل بهبود کارایی ست طراحی شده، از همین اندازه ها استفاده نمایید.

خلاقیت

یکی از اهداف طراحی ست های اداری، زیبا سازی و کمک به معرفی و ماندگاری برند شما در ذهن مشتریان می باشد. از این رو بهتر است برای طراحی ست های اداری، از طراح بخواهید تا از ایده های خلاقانه و در عین حال متناسب با نوع کسب و کار شما استفاده کند تا نتیجه نهایی کار، قابل قبول باشد.

نرم افزارهای مورد استفاده

در پروسه طراحی انواع ست اداری، ممکن است نرم افزارهای زیادی از سوی طراحان و گرافیست ها مورد استفاده قرار گیرد. اما نرم افزارهایی که از سایرین کاربرد بیشتری در بین طراحان و گرافیست ها دارند، عبارتند از :

نرم افزار Adobe Photoshop

فتوشاپ یکی از قدیمی ترین و معروف ترین نرم افزارهای طراحی در دنیا است. این نرم افزار به دلیل دارا بودن ابزارهای بسیار گسترده و کارآمد، برای استفاده در طراحی ست های اداری بسیار مناسب می باشد. شما با استخدام فتوشاپ کار از طریق کارلنسر می توانید اقدام به طراحی ست اداری برای شرکت خود نمایید

نرم افزار Adobe Illustrator

ایلوستریتور، یکی دیگر از نرم افزارهای شرکت ادوبی است که از سال 1987، به عنوان ابزاری کارآمد برای طراحان و گرافیست ها منتشر شد. افکت ها و فیلترهای بی نظیر گرافیکی در کنار ابزار بسیار کارآمد، ایلوستریتور را به عنوان یکی از نرم افزارهای بسیار معروف در حوزه طراحی انواع پوستر، بنر، ست اداری و ... تبدیل کرده است.

نرم افزار Adobe InDesign

این دیزاین، در سال 2000 به عنوان جایگزینی برای نرم افزار Adobe PageMaker از سوی شرکت ادوبی معرفی شد. این نرم افزار به دلیل دارا بودن نسخه خاورمیانه و توانایی نگارش متون فارسی، عبری و عربی و همچنین خطوط پیچیده مانند نستعلیق، اعراب گذاری و کشیدگی حروف، در بین طراحان و گرافیست ها بسیار محبوب است.

نرم افزار CorelDraw

کورل نیز مانند فتوشاپ، از قدیمی ترین نرم افزارهای دنیا در حوزه انواع طراحی گرافیکی است. این نرم افزار با دارا بودن امکاناتی مانند لایه بندی پروژه طراحی شده، امکان تایپ به زبان فارسی و عربی، امکان استفاده از جداول در طراحی ها و پشتیبانی از بیش از صد نوع فرمت تصویری متفاوت، یکی از نرم افزارهای پر استفاده در طراحی های گرافیکی مانند طراحی ست اداری است.
سفارش پروژه با نرم افزار کورل دراو در سایت کارلنسر انجام می شود.

قیمت طراحی ست اداری

پس از ثبت سفارش مربوط به طراحی یک ست اداری، طراح بر اساس موارد زیر، قیمت نهایی را به شما اعلام خواهد کرد.

نوع طراحی

طراحی مورد نظر شما، در قیمت نهایی اعلام شده از طرف طراح و گرافیست، تاثیر مستقیمی دارد. در واقع به هر میزان که طراحی مورد نیاز شما، پیچیده باشد و یا ساختار خاصی برای طراحی آن مورد نیاز باشد، قیمت بالاتری را به خود اختصاص می دهد. در مقابل، طرح های ساده تر معمولا از لحاظ هزینه در رده بندی پایین تری قرار دارند.

نرم افزارهای مورد استفاده

کار با هر یک از نرم افزارهای مورد استفاده در طراحی ست های اداری، زمان بندی متفاوتی را خواهد داشت. علت این موضوع، ابزارها و امکانات هر نرم افزار است. گاهی ممکن است بنا به صلاحدید طراح، برای طراحی ست مورد نظر شما، از دو یا چند نرم افزار مختلف استفاده شود. این عمر نیز می تواند هزینه نهایی طراحی را افزایش دهد.

تعداد اقلام موجود در ست اداری

نوع طراحی برای هر یک از اقلام و اوراق موجود در ست های اداری، متفاوت خواهد بود. به هر میزان که اقلام موجود در ست مورد نظر شما افزایش یابد، هزینه نهایی طراحی نیز افزایش می یابد. به طور مثال، ست هایی که صرفا شامل طراحی سربرگ می باشند، کمترین میزان هزینه و ست هایی کلیه اوراق اداری و اقلام تبلیغاتی، فاکتورها و ...، دارای بیشتری میزان هزینه برای طراحی خواهند بود.

سفارش طراحی ست اداری با کارلنسر

پس از مراجعه به بخش خدمات طراحی و گرافیک در سایت کارلنسر و بخش زیر مجموعه مربوط به طراحی ست اداری، می توانید سفارش خود را ثبت نموده و طراح مد نظر خود را از بین ده ها طراح و گرافیست فعال در سایت کارلنسر، انتخاب نمایید. نحوه پرداخت هزینه مربوط به طراحی ست های اداری در کارلنسر، به صورت سیستم پرداخت امن می باشد. در این سیستم به طرفین پروژه (فریلنسر و کارفرما ) این اطمینان داده می شود که تعهدات طرف مقابل به صورت کامل انجام خواهد شد و نیازی به وجود هیچ گونه نگرانی از این بابت نخواهد بود.
برای طراحی ست اداری اینجا کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی ست اداری
پشتیبانی