برونسپاری
آموزش آنلاین
کسب درآمد

طراحی بنر گیف

پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی بنر گیف
طراحی بنر گیف
طراحی بنر گیف
پروژه ی خود را به فریلنسرهای حرفه ای کارلنسر بسپارید
طراحی بنر گیف
ضمانت پرداخت امن
ضمانت پرداخت امن
بنر گیف (Gif)، از اولین گزینه ها برای سفارش تبلیغات بنری و کلیکی است. طراحی بنرهای متحرک و متشکل از چندین فریم به دلیل ایجاد حرکت، جذابیت زیادی برای سفارش تبلیغات کلیکی و بنری کنار و اطراف صفحات پر بازدید سایت ها دارد. برای سفارش طراحی بنر گیف می توانید یک پروژه رایگان در کارلنسر ثبت کنید و پس از بررسی نمونه کارهای طراحان گرافیک، بهترین طراح را برای پروژه خود انتخاب نمایید.
توضیحات بیشتر
پروژه تون رو از همین جا ثبت کنید!
یک عنوان برای پروژه خود انتخاب کنید
زمان پیشنهادی شما برای تحویل پروژه چقدر است
بیشتر درباره پروژه بگویید
۰/۵۰
بودجه تخمینی شما چقدر است ؟ از هزینه انجام پروژه اطلاع دقیقی ندارم و کیفیت در اولویت است. بودجه توسط کارلنسر تعیین شود.
تا
مراحل انجام پروژه
ثبت پروژه رایگان
ثبت پروژه رایگان
بررسی و مقایسه پیشنهادها
بررسی و مقایسه پیشنهادها
استخدام فریلنسر
استخدام فریلنسر
تحویل پروژه
تحویل پروژه
مبلغ پروژه را از طریق سایت کارلنسر و فقط بعد از تحویل نهایی و تایید خروجی پروژه آزاد کنید.سیستم پرداخت امن کارلنسر پشتیبان شما در صورت بروز مشکلات احتمالیست.
ثبت پروژه رایگان
یا
نمونه کارهای گیف را مشاهده و متخصص موردنظرتان را استخدام کنید.
Yeganeh.N متخصص جدید
۳۹
پیش نمایش
۶۴
پیش نمایش
MohammadTaha.A متخصص جدید
۷
پیش نمایش
Mohaddese.M متخصص جدید
۴۸
پیش نمایش
Abdolallah.A متخصص جدید
۱۲۴
پیش نمایش
۹۱
پیش نمایش
Mahdi.K متخصص جدید
۱۲۶
پیش نمایش
Elnaz.Gh متخصص جدید
۳۸
پیش نمایش
Mohammad.H متخصص جدید
۱۱۴
پیش نمایش
۱۱۶
پیش نمایش
Bahram.A متخصص جدید
۱۱۰
پیش نمایش
Mina.T متخصص جدید
۱۰۵
پیش نمایش
۱۱۴
پیش نمایش
Ali.A
(۱)
۲۸
پیش نمایش
Ali.J متخصص جدید
۱۰۶
پیش نمایش
AmirAli.J متخصص جدید
۱۱۰
پیش نمایش
۱۱۸
پیش نمایش
Fateme.S متخصص جدید
۱۰۱
پیش نمایش
۱۱۶
پیش نمایش
۱۰۹
پیش نمایش
Samaneh.K متخصص جدید
۱۱۰
پیش نمایش
۱
۲
۳
۴
۵
۱

استخدام طراح بنر گیف

$h2

چگونه یک طراح بنر گیف را در کارلنسر استخدام کنیم؟

$/h2
استخدام طراح بنر گیف در کارلنسر، فرایند بسیار ساده و سریعی دارد. برای استخدام طراح بنر گیف می توانید درخواست خود را به راحتی با چند خط توضیح در قالب یک پروژه ثبت کنید. شما علاوه بر استخدام طراح بنر گیف دورکار در سایت کارلنسر می توانید با تمام وقت یا ویژه کردن پروژه اقدام به استخدام طراح بنر گیف حضوری یا تمام وقت برای خود نمایید. شما به راحتی می‌توانید با ده ها یا صدها فریلنسر حرفه ای با تخصص طراحی بنر گیف در شهر خود یا سراسر ایران در ارتباط باشید و از آن ها برای انجام پروژه خود دعوت کنید.
شما می‌توانید طراح بنر گیف مورد نظر خود را در 3 مرحله استخدام کنید:
 • درخواست خود را در قالب پروژه، در فرم همین صفحه یا صفحه ثبت پروژه ، به همراه توضیحات کامل و شفاف، زمان و بودجه پیشنهادی ثبت کنید و مهارت‌ های مورد نیازتان را انتخاب کنید. در صورتی که مایل هستید پروژه تان سریع تر دیده و انجام شود و یا مایل به تبادل اطلاعات تماس با فریلنسر هستید، پروژه را ارتقا دهید.
 • پس از ثبت و تایید پروژه، منتظر پیشنهادهای طراحان بنر گیف باشید. همچنین شما می توانید بعد از بررسی پیشنهادها روی هر پروژه، تا 20 فریلنسر را به پروژه خود دعوت کنید تا پیشنهادات قیمتی و زمانی خود را برای انجام پروژه شما ارسال کنند. پس از بررسی متن پیشنهادی فریلنسرها، صفحه پروفایل، نمونه کارها، امتیاز، نظرات کارفرمایان قبلی و سایر موارد را به دقت بررسی کنید تا بهترین فرد را انتخاب کنید.
 • بهترین طراح بنر گیف را استخدام و پرداختی هزینه پروژه خود را از فقط طریق سیستم پرداخت امن کارلنسر انجام دهید. حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه پرداخت را در خارج از سایت کارلنسر انجام ندهید. با استفاده روش پرداخت امن کارلنسر، خیالتان از انجام پروژه راحت است و در صورت بروز مشکل و اختلاف با طراح بنر گیف هم از خدمات پشتیبانی تیم داوری کارلنسر، بهره مند خواهید شد.
فراموش نکنید که شما می‌توانید قبل از استخدام طراح بنر گیف، با فریلنسرهای مختلف در مورد هزینه، زمان و نحوه انجام کار چت و گفتگو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس حتما سوالات یا ابهامات خود را از آن‌ها بپرسید.
$h2

هزینه استخدام طراح بنر گیف چقدر است؟

$/h2
هزینه انجام پروژه های طراحی بنر گیف با توجه به حجم و پیچیدگی کار و همچنین تخصص و تجربه کاری طراح بنر گیف متفاوت است. استخدام فریلنسر دورکار در سایت کارلنسر، یک راه مطمئن برای کاهش هزینه هاست. به دلیل حذف یا کاهش بسیاری از هزینه های اداری، رفت و آمد و…، هزینه استخدام طراح بنر گیف، بسیار کمتر از هزینه استخدام نیروی حضوری و حتی قرارداد با شرکت های مختلف است. این هزینه برای استخدام طراحان بنر گیف و دورکارانی که در شهرستان‌های کوچک و روستاها زندگی می‌کنند، به دلیل کمتر بودن هزینه زندگی آن ها نسبت به شهرهای بزرگ، کمتر هم می‌شود. اگر از هزینه انجام پروژه طراحی بنر گیف‌ تان اطلاعی ندارید، می‌توانید پیشنهادهای قیمتی فریلنسرهایی که روی پروژه شما پیشنهاد زده اند را بررسی کنید تا از هزینه تخمینی آن مطلع شوید. در نهایت فراموش نکنید که هزینه نهایی پروژه، کاملا توافقی بین شما و طراح بنر گیف تعیین می‌شود و تحمیلی از جانب طرفین نیست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام فریلنسر (متخصص)، در مورد هزینه انجام کار تحقیق کنید و در صورت نیاز با فریلنسر مد نظر گفتگو کنید تا سر قیمت نهایی طراحی بنر گیف به توافق برسید.
$h2

نکات مهم برای استخدام طراح بنر گیف

$/h2
 • هدف پروژه: مشخص کردن هدف از انجام پروژه طراحی بنر گیف
 • رزومه: در صورتی که نیاز به استخدام طراح بنر گیف دارید، چک کردن نمونه‌ کارهای موفق قبلی متخصص را پیشنهاد می‌کنیم.
 • بازخورد: چک کردن بازخورد کارفرمایان قبلی، یکی از بهترین راه های استخدام متخصص در سایت کارلنسر است.
$h2

مزایای استخدام طراحان بنر گیف در کارلنسر

$/h2
پلتفرم کارلنسر همواره در تلاش است تا با بهبود مداوم طراحی کاربری و تجربه کاربری خود و همچنین پشتیبانی مناسب، بهترین تجربه را برای کارفرمایان و طراحان بنر گیف رقم بزند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و با اعتماد متقابل باهم کار کنند. از مزایای استخدام طراح بنر گیف در کارلنسر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در هزینه
 • بازگشت 2% از مبلغ انجام پروژه پس از پایان کار به کیف پولتان جهت استفاده از پروژه های آتی با هزینه کمتر
 • سیستم پرداخت امن: پرداخت نهایی و آزادسازی هزینه پروژه برای طراح بنر گیف، پس از تحویل خروجی کار و تایید کیفیت آن توسط شما ( مبلغ پروژه تا انتهای پروژه یا هر مرحله نزد کارلنسر می ماند و در صورت عدم رضایت کارفرما به فریلنسر پرداخت نمی گردد )
 • پشتیبانی از طریق تلفن، چت سایت، ارسال تیکت، ایمیل، تلگرام و…
 • دسترسی آسان و سریع به ده ها تا صدها فریلنسر با تخصص طراحی بنر گیف
 • پشتیبانی توسط تیم داوری در صورت بروز تخلف و یا مشکل و اختلاف بین شما و طراح بنر گیف
ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین کاربران را داریم.
برای طراحی بنر گیف کلیک کنید
همین حالا برای ثبت پروژه رایگان کلیک کنید طراحی بنر گیف
کارلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
شماره تماس ۲۸۴۲۶۴۴۳ ۰۲۱
آدرس ایمیل info@karlancer.com
پشتیبانی